Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

QUOTE(chepka @ 2010 06 15, 11:57)
ne,jos nekabinamos ant tilto,tik rakteliai ismetami i vandeni suranikus sirdeles. lieka jauniesiems jos.

Aba irgi grazu i ora paleisti su balionais)


O jejgu laiska gandrui paleisti i ora su balionais...tai kada po to atsakyma is gandro skaityti?? g.gif ax.gif Ar taip nedaro??

Labai fajnos tos piedos pro rakto skylute
O kaip pateikti??Kada ir ka sakyti??Gal galite patarti???
Atspausdinti kaip nuotraukos ir antra diena turbut. ar kaip??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulitka: 15 birželio 2010 - 14:21
QUOTE(chepka @ 2010 06 15, 14:01)
as tokia dovana kaip tik paruosus,beliko ipakuoti. man super atrodo  mirksiukas.gif tik neklijavau pinigu, banke issikeiciau i visiskai naujas kupiuras,uzlenkus per nakti paslegiau ir paskui sudejus jos man kuo puikiausiai laikesi ir neissiklaipe,nors gal klijuojant ir butu greiciau.

Ir as ta padarius jau, bet bijau kad kas is sveciu nepadarytu blink.gif
Atsakyti
Va dar klausimukas, kažin,kaip su tais tostais,pasirinkau,bet ar nenutiks taip ,kad kieno žodelius pavogsiu doh.gif imi pav. ir pasakai,o kitas jau ir be nieko lieka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Danė @ 2010 06 15, 10:33)
Sveikos svočiutės  smile.gif Kažkurį klausė apie dovaną jauniesiems ...Tuiriu tokį pasiūlymą : paimat puodynę( gali būti ir gražus vazonas gėlėms) ir jį pripildot baltais centais. Ant puodynės užrašot "juodai dienai nuo piršlių". išleisit apie 20 - 30 lt, bet ir dovana, ir įdomiai atrodo, ir "prikolas"  blush2.gif  blush2.gif

g.gif as geriau siulau po 5lt. keist, nes susiduriau su tais centais, vargo buvo kol iskeitem
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2010 06 15, 14:35)

Pašnekute lb gražus tortas wub.gif  pasidalink kaip darei rožes bigsmile.gif
Aš suku galvą kaip jauniesiems papuošto kambarį nakčiai g.gif


Jau ačiū, ačiū visoms taip jį išgyrusioms bis.gif
Dabar visai pasikelsiu ir nesikalbėsiu hihihi.gif

Gerokai pasikapsčiau ir radau, kurioj svetainėj jis buvo

http://stranamasterov.ru/technics/cake
Atsakyti
QUOTE(chepka @ 2010 06 15, 12:57)
ne,jos nekabinamos ant tilto,tik rakteliai ismetami i vandeni suranikus sirdeles. lieka jauniesiems jos.

Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 15, 14:30)
Jau ačiū, ačiū visoms taip jį išgyrusioms bis.gif
Dabar visai pasikelsiu ir nesikalbėsiu  hihihi.gif

Gerokai pasikapsčiau ir radau, kurioj svetainėj jis buvo

http://stranamasterov.ru/technics/cake

Jezau PASNEKUTE!!!! Kiek darbo!!Linkiu galvaa))))Kiek uztruko???? g.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(chepka @ 2010 06 15, 14:01)
as tokia dovana kaip tik paruosus,beliko ipakuoti. man super atrodo  mirksiukas.gif tik neklijavau pinigu, banke issikeiciau i visiskai naujas kupiuras,uzlenkus per nakti paslegiau ir paskui sudejus jos man kuo puikiausiai laikesi ir neissiklaipe,nors gal klijuojant ir butu greiciau.

As dariau kryksto dukrai gimtadieniui, tai klijavai truputi su sausais klijais, kad nenuslinktu , laikytusi lygiai
Papildyta:
QUOTE(Ulitka @ 2010 06 15, 14:48)
Aba irgi grazu i ora paleisti su balionais)
O jejgu laiska gandrui paleisti i ora su balionais...tai kada po to atsakyma is gandro skaityti?? g.gif  ax.gif Ar taip nedaro??

Labai fajnos tos piedos pro rakto skylute
O kaip pateikti??Kada ir ka sakyti??Gal galite patarti???
Atspausdinti kaip nuotraukos ir antra diena turbut.  ar kaip??

Galima ir paleisti, atsakyma 2diena skaitysi. O del peduciu tai irgi, kai skaitysi lovos tikrinimo akta(ar kazka kita sugalvojai) tai gali pasakyt kad nemiegoji jaunieji, stai ka mate pirslys pro rakto skylute, ir poto suri pristatysit, ar kita
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2010 06 15, 15:45)
Jezau PASNEKUTE!!!! Kiek darbo!!Linkiu galvaa))))Kiek uztruko???? g.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif



Savaitgalis ir truputis pirmadienio (neskaitant laiko elementarių pietų gamybai). Ai, tiesa vyras truputį padėjo - kol aš sulanksčiau viską, jis sulankstė...trečdalį viršutinio aukšto hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte1986 @ 2010 06 15, 00:51)
tikrai saunuole, o gal kas turit kokias grazias etiketes ant butelio, kad per ispirkima butu galima apklijuot? ax.gif

Labai daug etikeciu esu idejusi i musu pasta.
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2010 06 15, 13:48)

O jejgu laiska gandrui paleisti i ora su balionais...tai kada po to atsakyma is gandro skaityti?? g.gif  ax.gif Ar taip nedaro??

Labai fajnos tos piedos pro rakto skylute
O kaip pateikti??Kada ir ka sakyti??Gal galite patarti???
Atspausdinti kaip nuotraukos ir antra diena turbut.  ar kaip??

aš skaitysiu antrą dieną gandro atsakymą, o paskui visi svečiai rašys vaikeliui vardą.Ant vieno atviruko prisegsiu mėlynas kojinytes-berniukui vardą rašys, ant kito atviruko rūžavas kojinytes-mergytei smile.gif
Pašnekute ačiū 4u.gif
P.S. Jauniesiems liepsiu patiems laišką gandrui parašyti ir paleisti jį į orą padarius lėktuvėlį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2010 06 15, 14:35)
pas mus virš 30 žmonių tai sakau gal užteks tiek stalo valdžios smile.gif

Tikrai uzteks smile.gif
Papildyta:
Ar apie tokias spynutes galvoji? Daugiau pavyzdziu yra Malonumas.lt
Atsakyti