Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

Kaip manot ta meiles simfonija geriau daryt ant paklodes ar ant pagalves?
Na pas mane 2mx2m plotis paklodes, tai nemazas piesinys gausis, galvoju, kad gali issinaudot flomasteriai?
O del pagalves, tai kaip atrodys ????
Atsakyti
QUOTE(neringute7777 @ 2010 06 16, 13:24)
As Suvalkijoj  biggrin.gif liepos 17


mano jaunieji tuoksis spali dar tiksliai dienos nenustate. Mat jie jau susirase, likus tik baznytine santuoka
Atsakyti
QUOTE(Auksutis @ 2010 06 16, 15:14)
mano jaunieji tuoksis spali dar tiksliai dienos nenustate. Mat jie jau susirase, likus tik baznytine santuoka

gal kas siauliuose 07.24 darbuosis ax.gif
Atsakyti
labas svociutes.oi vargstu su savo jaunaisiais.kai paklausiu ar to nori ar to nori,linksi galvom taip taip bigsmile.gif ir pazadu tortas patiktu ir palinkejimu knyga,ir pazadu korteles.bet is paciu jokios iniciatyvos isvis.jie rupinasi tik savo apranga ir maistu labiausiai.atrodo kad vestuvese ir svarbiausia prisivalgyt doh.gif o as jau viena visko nesuspeju frusty.gif noreciau ir ta ir ta bet ir taip atrodo per daug isipleciau verysad.gif siaip galvoju kad kazka galetu ir patys pamastyt.o dar vakar paklausiau ar dovanos tikisi vokely,atsake taip,o as naivuole tikejaus pasakys kad jum ir taip daug islaidu, gal nereikia blink.gif
o dar toks oras biski depresija uzpuole verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(vikute62 @ 2010 06 16, 16:18)
gal kas siauliuose 07.24 darbuosis ax.gif

beje,as is siauliu bet vestuves dzukijoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 15, 09:57)
gal ant tokio butelaicio-pridet,prikabint atvirutes g.gif Tecio jubiliejui kazka panasaus dariau 4u.gif Atvirutes kokias mini galima,vaikiskas kokias.. ax.gif



O ką rašei tose atvirutėse? Sveikinimus?



QUOTE(Ulitka @ 2010 06 15, 11:32)
man atrodo kad ne i tema  g.gif

Vis pamirstu jums parodyti, dabar labai madinga )) kazka tai tokio))
Bet as norejau su pirslio pasokti..bet niekaip negaliu prikalbeti doh.gif

http://rutube.ru/tra...b2a091a17882558

Man tai  thumbup.gif .Geras butu bajeriukas..



pernai dalyvavome vestuvėse, kur jaunieji šoko panašiai, tik pas juos vos ne kas 20sek. keitėsi muzika, atrodė nerealiai. Iš pradžių net patikėjau, kad sugedo plokštelė lotuliukas.gif

QUOTE(AudraB @ 2010 06 15, 13:50)
Ir as ta padarius jau, bet bijau kad kas is sveciu nepadarytu  blink.gif


esu dalyvavus kokiose 8 vestuvėsė, nė vienas iš svečių tokio dalyko nebuvo sumąstęs, čia apie vazoną su centais.

QUOTE(Eimutė @ 2010 06 15, 16:06)

Tiesa jaunieji palengvino mums dalią. Patys savarankiškai svečių knygą padarė. Tai vienas darbas ar pirkinys atkrito  bigsmile.gif




taip keista, kad šiais laikais šoka vestuves 2 dienas: ) šaunuoliai

Ar dovanosim dovaną jauniesiems? Aišku, o kaip be jos. Juk visi žino, kad piršliavimas yra prabangos dalykas, tad jei gaila pinigų, kam sutikt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sostine_: 16 birželio 2010 - 14:46
QUOTE(sostine_ @ 2010 06 16, 15:45)
Ar dovanosim dovaną jauniesiems? Aišku, o kaip be jos. Juk visi žino, kad piršliavimas yra prabangos dalykas, tad jei gaila pinigų, kam sutikt?

jooo sutinku,taip ir yra drinks_cheers.gif seip as visai nustebau kad dauguma is cia esanciu nedovanos dovanos,nesvarbu kiek isleidai viskam,cia tavo kaip sakant problemos,reikejo nesutikt,bet dovana nors simboliska bet turi but ,,palubomu" biggrin.gif as vis mastau tu savo 200lt padovanot grazioje vazoje po 1lt monetom,kad ir vaza poto tiktu prie konors,ypac kai statosi sau nama smile.gif
Atsakyti
prisijungsių į Jūsų būrelį ir aš wink.gif
piršliausim vestuvėse liepos 24 d., perskaičiau beveik visas temas smile.gif tiek visokių idėjų ir minčių smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,gal kas turite telegramą jaunajai.Jaunajam radau,o jai nieko nerandu,o pati nesugalvoju.Startuosiu birželio 25 ir po visko įmesiu savo darbelius.
Atsakyti
QUOTE(ramune82 @ 2010 06 16, 13:10)
ta torta su pasizadejimas reikes irgi daryt manau daug kas nemate to bajeriuko???

as nemacius dar to bajeriuko biggrin.gif ir isvis blaskaus kaip pasiutus per visas temas,metaus vetaus,reik nuosekliai visas perziuret,kad rast jauciu doh.gif
Gal netycia esi issisaugojus apie ta tortuka su pazadais,gal mesteltum man,biski palengvntum tuose labirintuose 4u.gif

QUOTE(vikute62 @ 2010 06 16, 16:18)
gal kas siauliuose 07.24 darbuosis ax.gif

as darbuosiuos ta data,tik toli nuo Siauliu biggrin.gif Beje irgi esu Siauliske mirksiukas.gif

QUOTE(sostine_ @ 2010 06 16, 16:45)
Ar dovanosim dovaną jauniesiems? Aišku, o kaip be jos. Juk visi žino, kad piršliavimas yra prabangos dalykas, tad jei gaila pinigų, kam sutikt?


QUOTE(zwezda0702 @ 2010 06 16, 16:58)
jooo sutinku,taip ir yra drinks_cheers.gif  seip as visai nustebau kad dauguma is cia esanciu nedovanos dovanos,nesvarbu kiek isleidai viskam,cia tavo kaip sakant problemos,reikejo nesutikt,bet dovana nors simboliska bet turi but ,,palubomu" biggrin.gif as vis mastau tu savo 200lt padovanot grazioje vazoje po 1lt monetom,kad ir vaza poto tiktu prie konors,ypac kai statosi sau nama smile.gif

oj atsiprasau,kaip toj dainoj "Kas man is tos laimes ir is tos garbes" biggrin.gif schmoll.gif
As kai savom vestuvem ieskojau pirsliu,tai norejau,kad mus apzendintu artimas zmogus,giminaitis..O ne kokia pasiputus ponia su ponu schmoll.gif (buvo galimybe ir tokius "imt")Ne didele ta musu gimine,tai "emiau",prasiau mamos puseseres.Mamam mano jos veselej pirsliavo,tai pazadejo,kad kai reiks-tai ir ji jos vaiku svotai pabus,tad teko jiems sutikt toj "laimej" sudalyvaut biggrin.gif Db atejo ir mano eile-mano svotuku dukters veselej sudalyvaut.. biggrin.gif Kaip sakant is kartos i karta pagelbejam saviskiams biggrin.gif

Mes vidutiniu pajamu seima ir mums ta vesele su smulkmenelem iseis apie 1000lt.Dar spec dovana dovanot? g.gif schmoll.gif Paskola nezadu imtis doh.gif Beje mano smulkmeneles galvoju ne seip kocelai,pjuklai kokie bus..o grazus prisiminimai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 15, 23:03)
Neblogos bigsmile.gif
Ir greičiau padaromos  bigsmile.gif
Pasiskolinsiu idėją pažadų tortui, jei nieko prieš (ir jei netingėsiu, o jei tingėsiu - papirksiu dirbtinių gėlių ir iš jų formuosiu papuošimus). Tai  išeina taip, kad iš mūsų pusės vestuvėms bus net 3 tortai lotuliukas.gif

Sveiki, gal galite papasakoti kas tai yra tas pazadu tortas?
Atsakyti
QUOTE(sostine_ @ 2010 06 16, 16:45)
O ką rašei tose atvirutėse? Sveikinimus?

Jo,ten atvirutes prisegiau,pririsau ir kiekvienas svetys parase nuo dusios savo linkejima mirksiukas.gif

Tevuko jubiliejus buvo ant baidariu biggrin.gif Nu ne toks tradicinis su juostom,prie stalo tt ir pan.Tai vat uztat ir dariau toki paprasta buteli,kad tik visi galetu issisakyt rolleyes.gif Ir lb tiko tas,visi lb nuosirdziai prilinkejo ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Tarp Kitko": 16 birželio 2010 - 17:45
Sveikutes super svociutes 4u.gif
Noreciau ir as tu peduciu, nes kazkas naujo ir negirdeto smile.gif
Buciau labai dekinga renatukx@one.lt
Atsakyti