Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Planuojančių pašnekesiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
svelni
QUOTE(linoze @ 2010 06 18, 13:36)

buvau akropoly del tu medaliu i "taska" uzejus,sugalvojau kad butu fainiai padaryt tuos medaliukus ant zenkliuku ir dar kai buna medziagyte aplink pagofruota.bet kaina kosmosas mega_shok.gif zenkliukas jei nevisai mazuliukas siek tiek didesnis tai 5.50lt,ir dar pati paprasciausia medziagyte uzdet 10lt blink.gif viso vienas iseina 15.50 doh.gif
galvoju dar i rodikly pasukt,kazi ten kokios kainos.....
*

šiandien dar paklausiau kiek kainuotų ant kepuraitės padaryti užrašą, tai 25Lt doh.gif nežinau už ką ten tiek mokėti mad.gif
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 18, 13:41)
pas mus Siauliu akropolyje irgi parde tokiu paslaugu yra-tai nesenai extra galvojau sampes etikete pasidarysiu,kagi-20lt norejo! doh.gif  doh.gif  schmoll.gif
*

tai kainos ten bože bože doh.gif 1kg saldainių 80Lt blink.gif na matomai jų saldainiai, jie supakuoja ir t.t. tai man sese suvynios smile.gif ("atkalė" jau lankstymo sistemą lotuliukas.gif ) aš tik viską pasidariau jau.
P.S. Vakar iš savo emeilo siunčiau į bendrą paštą žaidimą, tai nesuprantu...nėra jo ten doh.gif
svelni
Merginos, gal kas turite karpinio maketą, kaip iškarpyti angelą?Ieškojau SM bet neradau unsure.gif
saulyte1986
QUOTE(skgreta @ 2010 06 18, 18:48)
rodiklis jau subankrutaves, tik ju svetaine dar veikia bet rodiklio jau nera. As dariau komendatam sta tokius isegimus, gali pasidaryti pati panasius bet darbo yra su jais  doh.gif
user posted image
Arba gali paprastus isegamus zenkliukus uzsisakyti apie pora ar tris litu man rodos kainuoja copy1.
*

graziai padaryta thumbup.gif bet mums jau laiko nebera kada daryt verysad.gif beto jau viskas daug maz supirkta ax.gif per kiek laiko isgraviruoja taures? ir gal kas kaina gali pasakyt? blush2.gif ten uz zodi ar uz raides ima? rolleyes.gif
svelni
QUOTE(saulyte1986 @ 2010 06 18, 18:22)
graziai padaryta  thumbup.gif  bet mums jau laiko nebera kada daryt verysad.gif  beto jau viskas daug maz supirkta ax.gif  per kiek laiko isgraviruoja taures? ir gal kas kaina gali pasakyt? blush2.gif  ten uz zodi ar uz raides ima? rolleyes.gif
*

man išgraviravo sekančiai dienai,o kaina berods už žodį ar raidę 0,40ct g.gif arba 0,50ct g.gif čia "Praboje" 4u.gif jetau sklerozė man rimtai doh.gif nu bet rodos už raidę ima......
saulyte1986
QUOTE(svelni @ 2010 06 18, 20:54)
man išgraviravo sekančiai dienai,o kaina berods už žodį 0,40ct g.gif  arba 0,50ct g.gif  čia "Praboje" 4u.gif
*

ir as galvoju ten nest graviruot rolleyes.gif daugiau nezinau kur graviruoja blush2.gif ilgokai... g.gif mums kai ziedus graviravo, tai tik pora valandu uztruko rolleyes.gif o ka graviravot? as galvoju vardus ir data g.gif
sostine_
Man patiko mintis dėl perukų komendantams, o kad galva nesušiltų, galima būtų juos užsidėt, tik kviečiant išgerti smile.gif

Klausimas dėl stalo valdžios:
Jei renkamas koks policininkas, gaisrininkas, kažkas minėjo būrėja, spaudos atstovą ir pan. -KĄ jie turėtų daryt, niekaip nesumąstau???

Žaidimas Krepšinio varžybų komentavimas-kas ten žadėjo papasakoti plačiau? : ))
Grikute
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 17, 19:00)
ok mirksiukas.gif
As darysiu konservavima ta tai pirmaja diena thumbup.gif Kazkaip jau antra diena man nebesipaiso.. g.gif Katra diena prarado mergautine pavarde-ta ir konservuot biggrin.gif Svieziai,kad butu lotuliukas.gif
Laiko dar nezinau,dar padrikai pas mane viskas biggrin.gif

Ai,dar siand pagalvojau,kad nebepirksiu to albumo vestuvinio zodziams ,sveikinimams g.gif Bo vistiek visi manau atvirutes savo prie dovanos rasys,dovanos,linkes ax.gif Tai kam cia 2k galvoju smile.gif
*

Mielos, svociutes, o tai kaip ta konservavima reikia daryt? Kazkaip neteko girdeti.
Man tai mintis tik tokia, kad antra diena, kai uzdedi namu seimininkes ir seimininko atributus , gal is rimtu ir duoti uzduoti uzkonservuoti stiklaini, kuriame popierelis su pavarde wink.gif Arba dar ideti kartu kokius jaunystes atributus, rutu vainikeli jau papesiota, kokius senu meiliu laiskus wink.gif Net nezinau...
Papasakokit, kaip tai daroma. Aciu.

Del vestuvinio sveikinimu albumo, tai mano jaunoji irgi sake nereikia, nes sako vel ta pati per ta pati priraso, taigi bus atvirukai.

*Gina
QUOTE(Ilmen @ 2010 06 18, 16:18)
Būkit geros
atsiųskit į až pašto prisijungimo duomenis  blush2.gif  (toks jausmas, kad su savim kalbuosi, nes nei į vieną postą niekaip nesulaukiu atsakymo  ax.gif )
*

as saulele tai zinau,bet ne as cia vadas ant to reikalo blush2.gif Atsius manau,kai prisijungs tas kas ji dalina mirksiukas.gif

QUOTE(JasVita @ 2010 06 18, 17:09)
uoj... mano jaunoji sugalvojo, kad visgi reikalingas rūtų vainikėlis...  doh.gif  einu ieškot, kas ir kaip su juo daroma, nes neturiu žalio supratimo  cool.gif  smile.gif
*

Nu visai fainai,kad pati jaunoji jo nori biggrin.gif
Prie kiemu dar buna kai kur ju,prie senesniu namu ax.gif Tik svarbu skink su pirstinem,kad neliestu plikos odos,bo sakes kokiai"raupsais" nubers rankas doh.gif

QUOTE(svelni @ 2010 06 18, 19:18)
P.S. Vakar iš savo emeilo siunčiau į bendrą paštą žaidimą, tai nesuprantu...nėra jo ten doh.gif
*

eisiu paziuret,nu as ten tiek daug siand visko maciau blink.gif

QUOTE(saulyte1986 @ 2010 06 18, 20:22)
  ten uz zodi ar uz raides ima? rolleyes.gif
*

uz raide imdavo visad g.gif

QUOTE(Grikute @ 2010 06 18, 21:53)
Mielos, svociutes, o tai kaip ta konservavima reikia daryt? Kazkaip neteko girdeti.
Man tai mintis tik tokia, kad antra diena, kai uzdedi namu seimininkes ir seimininko atributus , gal is rimtu ir duoti uzduoti uzkonservuoti stiklaini, kuriame popierelis su pavarde wink.gif  Arba dar ideti kartu kokius jaunystes atributus, rutu vainikeli jau papesiota, kokius senu meiliu laiskus wink.gif Net nezinau...
  Papasakokit, kaip tai daroma. Aciu.
*

Paieskosiu,gal kur issiaugojau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(flesi @ 2008 07 30, 13:25)
mes jaunosios pavardę konservavom. Viskas vyko taip: ištraukiau suvyniotą  ritinėlį, perrištą dailiu kaspinėliu ir pasakiua, kad šiandien nuotaka laisva valia atsisako paties didžiausio turto, kurį gavo iš savo tėvelio, tada liepiau jai išvynioti ir perskaityti. Ten buvo užrašyta mergautinė pavardė. Kadangi ji ima jaunikio pavardę, tai mergautinę reikia grąžinti tėveliui. Taigi ištraukiau stiklainiuką, į kurį buvau įbėrusi džiovintų žiedlapių, kristaliukų (na galima ir džiovintų rūtų šakelių įbert) lotuliukas.gif įdėjome ten pavardę, išsegėme jaunikio gėlytę, kurią mainais už pavardę irgi įdėjome į stilainiuką, tada ištraukiau metalinį dangtelį ir konservavimo įrankį (nupirkau tokį kur tik užspaudžia, kad mažiau vargo būtų),  jaunikis atliko šitą "juodą" darbą, dangtelį papuošiau nėriniais ir visa tai atidavėme jaunosios tėveliui. Jis sakė, kad taip širdį suspaudė, ypač kai jaunikis dar kartą paspaudė kad tvirčiau būtų. O dabar stovi jaunosios tėvų namuose garbingiausioje vietoje lotuliukas.gif
*

vo 4u.gif
JasVita
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 18, 22:15)
Nu visai fainai,kad pati jaunoji jo nori biggrin.gif
Prie kiemu dar buna kai kur ju,prie senesniu namu ax.gif Tik svarbu skink su pirstinem,kad neliestu plikos odos,bo sakes kokiai"raupsais" nubers rankas doh.gif

*

tai jau jai parūpins kažkas tą vainikėlį... buvom sutarę, kad jo nebus, nes jis kaip ir netekęs prasmės, o beto ji alergiška rūtoms... bet... kadangi mėlyna padangė... spaudžia ją giminė... ir jai atrodo kad paprasčiau nesipriešinti... tai finale... turėsim rūtų vainikėlį, su kuriuo dar nežinau ką veiksim lotuliukas.gif
Grikute
Aciu, labai Tarp kitko uz konservavima.

As dar padariau lipdukus ant batu padu: jaunikiui: svieziai vedes, jaunajai: ka tik istekejau. Klijuosim, kai jau bus po baznycios ceremoniju.
Juračiuks
QUOTE(Grikute @ 2010 06 18, 22:26)
Aciu, labai Tarp kitko uz konservavima.

As dar padariau lipdukus ant batu padu: jaunikiui: svieziai vedes, jaunajai: ka tik istekejau. Klijuosim, kai jau bus po baznycios ceremoniju.
*

šaunu thumbup.gif
svelni
QUOTE(saulyte1986 @ 2010 06 18, 18:55)
ir as galvoju ten nest graviruot rolleyes.gif  daugiau nezinau kur graviruoja blush2.gif ilgokai... g.gif  mums kai ziedus graviravo, tai tik pora valandu uztruko rolleyes.gif o ka graviravot? as galvoju vardus ir data g.gif
*

Tai gal paprašius ir extra padarytų.Dabar vasara, vetsuvių metas, tai gal darbo daug turi g.gif
graviravau mažą eilėraštuką(sudėjus eiles jis lb gražiai persiskaito. Radau čia SM kažkurioje temoje), datą ir vardus.

QUOTE(sostine_ @ 2010 06 18, 19:10)

Klausimas dėl stalo valdžios:
Jei renkamas koks policininkas, gaisrininkas, kažkas minėjo būrėja, spaudos atstovą ir pan. -KĄ jie turėtų daryt, niekaip nesumąstau???

*

Gaisrininkas-kad gesintų gaisrus gerklėse ir širdyse, policininkas, kad tvarką prižiūrėtų. med.sesutė-jei kam pagalbos prireiktų (galima švirkštą įetikti, vaistuku nuo "pachmieliuko" biggrin.gif .Na aš čia taip bendrai parašiau, ten jau galima jiems pareigų n prigalvoti. Pas mane nebus nei būrėjos, nei spaudos atstovo......
Ilmen
Ačiū toms kurios išgirdo ir padėjo 4u.gif
Bites Rites
QUOTE(JasVita @ 2010 06 18, 21:53)
tai jau jai parūpins kažkas tą vainikėlį... buvom sutarę, kad jo nebus, nes jis kaip ir netekęs prasmės, o beto ji alergiška rūtoms... bet... kadangi mėlyna padangė... spaudžia ją giminė... ir jai atrodo kad paprasčiau nesipriešinti... tai finale... turėsim rūtų vainikėlį, su kuriuo dar nežinau ką veiksim  lotuliukas.gif
*

išlydint iš namų rūtų vainikėlį jaunajai užsega mama. CM kai kur persega vainikėlį į dešinę pusę, kai kur neperseginėja (pas mus persegė bažnyčioj tikroji pamergė). O nusega irgi mama. Jei tradicinės dviejų dienų vestuvės, tai antrą dieną, o jei vienos dienos, tai išlydint miegot. Mes savo jaunosios vainikėlį įdėjom į dėžutę, kad jaunikis saugotų ir vaikams parodytų biggrin.gif
*Gina
Ant tauriu isgraviruot zadu tik pirmasias raides jaunuju..ir dar kokia atributika,ziedus gal tipo kokius,ar sirdele.. ax.gif Na ir data smile.gif Kakzaip graziai dar ja apsipuost gal reiks g.gif Beje indu krautuvej pirkau taures 2 kristolo,akcija-po 14lt thumbup.gif Maciau ir spec jauniesiems po 100lt buvo doh.gif

Jau ipusejau su miciu kratiniu savo galvoje-jau biski geriau ant dusios thumbup.gif Kalbejau su jaunaja,tai tokia prie bajerio,atsiunte kokia muzika issirinko valsui,vengru soki toki,vampyriska toki doh.gif Nu prisijuokiau isivaizdavus vaizdeli lotuliukas.gif
O paskui ant rimto atsiunte pagal kokia bandys susokt wub.gif
Ziureti nuo 1: 15
http://www.youtube.com/watch?v=glUMk2yQ7lg...feature=related

Db galvoju kaip tam gandrui nusiuncia laiska?i buteli gal koki ir paleidzia i vandeni,upe per tilta?Bet ten iteiksiu sirdutes ir akmenukus mesim,tai per daug dar tam gandrui siust gal,perkrautai kazkas kazkaip? g.gif g.gif

Dar gal yra kur pirkt rago tokio,gausos ar kaip jis ten vadinas? blush2.gif biggrin.gif Nu ,akd is jo gert,kaip pagonys galetu? Cia islydint mastau,kazka tokio.. smile.gif

Bliamba kir jauciu reiks daryt ta torta su pasizadejimais doh.gif Rytojui butu uzsiemimas tipo g.gif
Jolkuce
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 19, 00:58)

Dar gal yra kur pirkt rago tokio,gausos ar kaip jis ten vadinas? blush2.gif  biggrin.gif Nu ,akd is jo gert,kaip pagonys galetu? Cia islydint mastau,kazka tokio.. smile.gif

Bliamba kir jauciu reiks daryt ta torta su pasizadejimais doh.gif Rytojui butu uzsiemimas tipo g.gif
*

Laba ryteli,..

Ui to rago ir man idomu kur butu galima toki gaut ar bent jau kazka panasaus, nes improvizuosim pagoniskasias vestuves 2 diena...O maniskis torciukas vakar ipusejo thumbup.gif karkasas beveik jau sulankstytas, pritruko keliu lapu doh.gif tai labai abydna paliko +dar papuosimams spalvotu geliuku reiks pasidaryt ir sugalvojau i ta torto gabaleli ikisti pasizadejima su kokiu saldainuku, kad but siurprizas ir kazkodel dar pamaniau, kad reiktu ideti tuscia lapuka ar atviruka maza su kokiu piestuku i kiekviena gabala, kad iskart perskaite pasizadejoma kiekvienas svecias irasytu palinkejima ir vel sukrove torta ji atiduotume jauniesiems ax.gif Net nezinau ar cia protinga mintis butu blush2.gif g.gif
*Gina
QUOTE(Naktibalda @ 2008 08 18, 11:09)
torto žaidimas, darėme patys tai kainavo spalvotas popierius ir gėlytės ant torto
user posted image
user posted image
ten buvo įdėta loterijos lapelis ir parašytas pasižadėjimas ką padarys jauniesiesiems, tai buvo juoko kada sesuo ištraukė, kad jaunieismes nusipirkus sodą ji atliks kaliausės vaidmenį ir kaip 10metis berniukas mokins teoriškai kaip daryti vaikus ,
*

Man tie dailuciai tokie ax.gif
Bet galvoju kur paskui juos laikys jaunieji??? doh.gif g.gif
Jolkuce
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 19, 08:49)
Bet galvoju kur paskui juos laikys jaunieji??? doh.gif  g.gif
*

biggrin.gif O cia jau ne tavo beda gi,svarbu triuso idejai uzemei svecius na pati ideja gi ax.gif Dailuciai, pas mane kazkas panasaus gavos tik torciukas is balto popieriaus ir as dariau dvieju aukstu..na pabaigsiu tada pasirodysiu gal biggrin.gif
vikute62
QUOTE(linoze @ 2010 06 16, 15:42)

beje,as is siauliu bet vestuves dzukijoj mirksiukas.gif
*

biggrin.gif neblogai, as iš dzukijos, darbuosiuos siauliuose biggrin.gif biggrin.gif
svelni
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 18, 23:58)

Db galvoju kaip tam gandrui nusiuncia laiska?i buteli gal koki ir paleidzia i vandeni,upe per tilta?Bet ten iteiksiu sirdutes ir akmenukus mesim,tai per daug dar tam gandrui siust gal,perkrautai kazkas kazkaip? g.gif  g.gif

*

aš ir galvoju kur tą rašymą gandrui įterpti? g.gif nes jau gandro atsakymą turiu padariusi su visu kraiteliu lotuliukas.gif
Beje ką žadate teikti kai įšventinat į šeimininkes?Na kokį kraitį? jaunajai minčių turiu, bet dėl jaunojo doh.gif
Ilmen
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 19, 08:49)
Bet galvoju kur paskui juos laikys jaunieji??? doh.gif  g.gif
*

aš pažadų tortą dalinsiu kiekvienam svečiui po vieną gabalėlį , ten bus pažadų kortelė. Jie perskaitę užrašys savo vardą ir tą kortelę įdės į maišelį. O jau tą torto gabaliuką ir dovanėlę (galvoju dėti saldainį su jaunųjų nuotrauka) pasiliks patys svečiai. Tai jauniesiems lieka tik maišelis su pažadų kortelėm
ikristina
QUOTE(Ilmen @ 2010 06 19, 13:17)
aš pažadų tortą dalinsiu kiekvienam svečiui po vieną gabalėlį , ten bus pažadų kortelė. Jie perskaitę užrašys savo vardą ir tą kortelę įdės į maišelį. O jau tą torto gabaliuką ir dovanėlę (galvoju dėti saldainį su jaunųjų nuotrauka) pasiliks patys svečiai. Tai jauniesiems lieka tik maišelis su pažadų kortelėm
*

As irgi tai pat darysiu, bet bet kokiu atveju manau, kad to torto juk nieks ir nelaikytu ilgai, o ir pazadus vargu ar teses visi biggrin.gif Juk visas grozis liks nuotraukose, vaizdo irasuose ir zinoma atmintyje thumbup.gif
*Gina

QUOTE(svelni @ 2010 06 19, 11:43)
aš ir galvoju kur tą rašymą gandrui įterpti? g.gif  nes jau gandro atsakymą turiu padariusi su visu kraiteliu lotuliukas.gif
Beje ką žadate teikti kai įšventinat į šeimininkes?Na kokį kraitį? jaunajai minčių turiu, bet dėl jaunojo doh.gif
*

as galvoju atsakymo nebedarysiu,tik kudikelio laiskeli iskart g.gif Paskui iteiksiu ta sampe su saldainiais apklijuotais ir pasiusiu vardus rasyt,siulyt ax.gif
Ant rytojaus manau uzdesiu jaunajai ziursteli ir skarele,pirkau lietuviu tautodailes pardej.
user posted image
Patiko,kad yra rutos sakeles ir ziedai issiuvineti ax.gif

QUOTE(Ilmen @ 2010 06 19, 13:17)
*

Paskui man dasuto,kad cia gi po gabaleli sveciams biggrin.gif
Galva nebedirba wacko.gif Nakti sapnavos valsai visokie biggrin.gif
zwezda0702
biggrin.gif
QUOTE(Ilmen @ 2010 06 19, 12:17)
*

joo geriausias variantas,
O,as vakar pradejau daryt popierine gulbe,galvoju stalo ispirkimui i ta gulbe idesiu saldainiu ,buteli ir super bus,tik vat vargelio su tom detalem,jos tokios mazos,o lankstymas tas doh.gif as ne per 2 dienas kai kurios cia padaro,o jauciu per menesi pasidarysiu doh.gif nebent isivaziuosiu,ir greit sumeistruosiu biggrin.gif
leliuga
4u.gif oras vestuvėms kliuvo nekokis,bet gal tik dzūkijoj lija? g.gif

Alytuj miesto šventė,parėjom su mažiuke šlapios doh.gif kiek gražių daiktelių yra mugėj,bet tiesiog neįmanoma vaikštinėt schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 19, 13:21)

Ant rytojaus manau uzdesiu jaunajai ziursteli ir skarele,pirkau lietuviu tautodailes pardej.

Labai gražu bigsmile.gif
JasVita
QUOTE(leliuga @ 2010 06 19, 14:56)
4u.gif oras vestuvėms kliuvo nekokis,bet gal tik dzūkijoj lija? g.gif

Alytuj miesto šventė,parėjom su mažiuke šlapios doh.gif kiek gražių daiktelių yra mugėj,bet tiesiog neįmanoma vaikštinėt schmoll.gif

*

žemaitijoj irgi lyja, bent jau skuode, plungėj, plateliuose lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o mugę mes spėjom vakar aplankyt, tai šį bei tą nupirkau, bet dar reikai ax.gif tikiuos ryt nelis... smile.gif
svelni
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 19, 12:21)
as galvoju atsakymo nebedarysiu,tik kudikelio laiskeli iskart g.gif Paskui iteiksiu ta sampe su saldainiais apklijuotais ir pasiusiu vardus rasyt,siulyt  ax.gif
*

tai pas mane gandro atsakymas kaip mintis į tai,kad siunčiu jums vaikelio pradžiai šį bei tą...irgi duosiu svečiams rašyti vaikų vardus,o paskui teiksiu šampės butelį su saldainiais lotuliukas.gif biggrin.gif ale visos čia mes maždaug tą patį darysim biggrin.gif
skarelę ir prijuostę Urtėj pirkau ir pasiuvinėti, lininiai buvo ir paprasti, o ir kaina nedidelė 18Lt
Oras šiandien vestuvėms tai tikrai ne koks unsure.gif jei ir mano dieną lis tai reikės tartis,kad visai kitokią šukuoseną man darytų, nes dabar tai grabanas planuoja sukti,o jei bus lietus tai jos visai nelaikys gi unsure.gif
leliuga
QUOTE(JasVita @ 2010 06 19, 14:07)
žemaitijoj irgi lyja, bent jau skuode, plungėj, plateliuose  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o mugę mes spėjom vakar aplankyt, tai šį bei tą nupirkau, bet dar reikai  ax.gif  tikiuos ryt nelis...  smile.gif

bigsmile.gif nu ir informacija biggrin.gif

mes vakar vyrenėlę į Veisiejus vežėm į stovyklą,po to į Vilnių ir be šventės likau,išvargus buvau ir wacko.gif
*Gina
QUOTE(svelni @ 2010 06 19, 15:45)
tai pas mane gandro atsakymas kaip mintis į tai,kad siunčiu jums vaikelio pradžiai šį bei tą...irgi duosiu svečiams rašyti vaikų vardus,o paskui teiksiu šampės butelį su saldainiais  lotuliukas.gif  biggrin.gif  ale visos čia mes maždaug tą patį darysim biggrin.gif
skarelę ir prijuostę Urtėj pirkau ir pasiuvinėti, lininiai buvo ir paprasti, o ir kaina nedidelė 18Lt
Oras šiandien vestuvėms tai tikrai ne koks unsure.gif  jei ir mano dieną lis tai reikės tartis,kad visai kitokią šukuoseną man darytų, nes dabar tai grabanas planuoja sukti,o jei bus lietus tai jos visai nelaikys gi unsure.gif
*

Bet rasysi,dovanosi koki tai tekstuka? g.gif
As dar nzn kaip ta laiska gandrui siust,kada g.gif
Aha,temu kiek,o pasirinkimai panasus lotuliukas.gif
Man tai aciu D daug kas atkrenta,nes ne pirsliai mes ir be poru,be pulkelio(o tai yra be zaidimu),be stalo ispirkimo,be pirslio korimo thumbup.gif Veikla ant spargalo biski pasideliojau-tai veiksmo turetu but 2d thumbup.gif

Lija ir pas mus visa diena doh.gif
Man irgi tiek kainavo tik drinks_cheers.gif
Oj zwezda-nepavydziu kiek tau darbo laukia doh.gif lotuliukas.gif
AudraB
Labukas.
Oi svociukes, kaip as privargau su ta Meiles simfonija, vis man nesiseke....
Gal gal kuri yra uzmacius kuri nors scenariju, kad butu smulkiai laikas surasytas kas kada. Dabar rasausi, bet noretusi paziuret kiek kuri skiria ...smile.gif
svelni
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 19, 14:09)
Bet rasysi,dovanosi koki tai tekstuka? g.gif
As dar nzn kaip ta laiska gandrui siust,kada g.gif
Aha,temu kiek,o pasirinkimai panasus lotuliukas.gif
Man tai aciu D daug kas atkrenta,nes ne pirsliai mes ir be poru,be pulkelio(o tai yra be zaidimu),be stalo ispirkimo,be pirslio korimo thumbup.gif Veikla ant spargalo biski pasideliojau-tai veiksmo turetu but 2d thumbup.gif

*

tai aš ir nžn kada tą laišką išsiųsti?nes per tiltą kai neš tai širdeles rakins, tai kkaip nesinori ir tą laišką ten nuo to tilto leisti g.gif sakiau jaunieji patys parašys ir sulankstę lėktuvėlį paleis ax.gif
O gandro tekstuką ant lapo atspausdinau ir perskaitysiu antrą dieną smile.gif
Mieli Jaunavedžiai
vardas ir var

Gavau džiugią žinią Lietuvos respublikoje Šiaulių mieste
atsirado naujai iškepta vardas ir vardas šeima, su kuo juos
nuoširdžiausiai sveikinu. Pranešu ir griežtai įspėju, kad nesitikėtų jog
aš jiems vaikus nešiu, toks išnaudojimas seniai nemadingas ir visapu-
siškai pasenęs. Jaunieji patys privalo pasirūpinti vaikais, naudodami
pažangesnius metodus.
Kad neatidėliotų šito darbo besiskųsdami materialiniais sunkumais siunčiu pradžiai kraitelį. Stambesni reikmenys, kaip kūdikio lovytė, vonelė ir kiti daiktai bus atsiųsti vėliau.

Su pagarba Varliagaudauskis

Papildyta:
QUOTE(AudraB @ 2010 06 19, 14:44)
Labukas.
Gal gal kuri yra  uzmacius kuri nors scenariju, kad butu smulkiai laikas surasytas kas kada. Dabar rasausi, bet noretusi paziuret kiek kuri skiria ...smile.gif
*

mes su muzikantasi pasikoregavome laiką (kada maždaug bus užsėdimai), beto dar ir šeimininkėms reikia pranešti kada sės svečiai už stalo ir panašiai.
pašnekutė
Senokai bebuvau, atsižvelgiant į tai, kokiu greičiu tema pildosi. Spėjau laidotuvėse sudalyvaut doh.gif Bet nieko - gyvenam toliau ir ruošiamės vestuvėm.

QUOTE(loretita2 @ 2010 06 16, 22:23)
O gal foto idetum kaip atrodo semininiai imusu pastuka.

*

Nemanau, kad verta tą dėti. Šeimyniniai - vyriškos apatinės kelnaitės, bet ne trumpikės, o tos su ilgom klešnėm vos ne iki kelių. Vyresni vyrai tokias nešioja. Ai, nešioja ir moterys pagyvenę, bet, žinoma, kitokio sukirpimo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(JasVita @ 2010 06 16, 22:28)
žinokit visai gražiai sijonukai atrodo ir iš agro plėvelės  4u.gif  smile.gif
*

thumbup.gif clap.gif clap_1.gif notworthy.gif yahoo.gif ploja.gif
Va čia tai mintis, o tiulio pirkt - gražu, bet jau gaila pinigų. Jau ir taip išlaidos prie 2000 artėja, net daug dalykų pačiai darant. Pvz., medalius 35vnt pati darau. Jei paskaičiuoti kiek jie perkant kainuotų doh.gif
Papildyta:
QUOTE(saulyte1986 @ 2010 06 16, 22:53)
as tai galvoju is dvieju bus abiems patogiau... kazkaip perdavinet ar per viduri laikyt g.gif o ir as nezinau ar apsimoka puosti, juk tas scenarijus tarp ranku visa diena... nenubyres viskas g.gif
*

Galvoju, jei puošt, tai iš lipnaus popieriaus pagamintais grožiais. O kokie nors "atsikišimai" tai tikrai manau neatlaikys.
Danė
na ir orelis šiandien doh.gif doh.gif doh.gif Svočiutės, turiu prašymą blush2.gif gal kurį turit gražius žodelius mamai, išleidžiant sūnų iš namų. Pagelbėkit prašau.....
pašnekutė
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 17, 00:52)
1. na va,2h skaiciau septintaja tema blink.gif

2. Ech kaip man sunku jauciu bus..liudininko nepazystu,kitakalbis..Puse sveciu kitakalbiu,nesuprantanciu lietuviu kalbos visiskai.. verysad.gif  Neisivaizduoju koks s... jauciu gausis... Muzikantu taip pat nebus..
3.Pagal jaunaja-tai ji nenori ju,kad neduok Die ten koki Rimiski megdziotu jis.. cool.gif

Oj,oj kas manes laukia..apsisaukimas jauciu  cool.gif
*

1. Savo svočios darbo valandas skaičiuoju jau nebe valandomis, o paromis, savaitėmis ir mėnesiais ax.gif
2. Čia tai jau vargelis doh.gif
3. Kai žmonės nori kaaaažko, nežino ko, bet labai jau mandro, turi kreiptis į profesionalius švenčių organizatorius, o ne varyt į neviltį savo artimą žmogų. Tai tiesiog nesąžininga iš jaunųjų pusės. Stiprybės jums ir išdrįskit pasakyt, kad nepajėgsit vienu metu dirbti trimis etatais. Tegul nesitiki stebuklų. Aš būtinai perspėčiau, kad po to kalčiausia nelikčiau. O kaip matau, jums tai gręsia - pirmiausiai pervargimas, o po to - nedėkingumas.
Papildyta:
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 06 17, 12:14)
1. neisivaizduoja ka uz 1000lt priperkat tokio vertingo,kai daugeli dalyku galima paciam padaryt,ir grazu ir naujoviska,ypac paieskojus sitam forume,aisku jei kokia staigmena uzsakyt pvz sokius,ar klounus kokius,ar oro baliona ar dar kazka tai joo duoda per kisene...  nebent jus i ta 1000lt priskaiciavot ir rubus,bet cia jau kitas reikalas, nes paprastu sveciu eit irgi nuogas neeisi,bet eidamas ir sveciu irgi panasiai islaidauji,bet dovana nesames smile.gif   sorry,cia visai ne i tma,bet tiesiog negalejau i tai nesureaguot biggrin.gif

2. o as labai panorejau gulbes padaryt,ieskojau tame forume kur tortas ju,bet nera,jei nesunku gal nuoroda galetumet pamest i a.z kur ju ieskot galima? ax.gif
nemacius dar g.gif gal turi kur koki pvz parodyt bigsmile.gif
*

1. Aš skaičiuoju visas išlaidas, kurių nebūtų einant paprastu svečiu. Rūbų, batų tokių tikrai nebūčiau nei pirkus nei nuomavus ir būčiau radus savo spintoj tikrai (nuo ankstesnių balių). Ką darau savo rankomis - žaliavos visvien kainuoja. Pigiau, bet kainuoja ir gražesnis popierius, ir dažai, ir net nuvykimas iki tolimesnių parduotuvių, kur nebūčiau vykus tikrai.

2. Gulbes mane išmokė daryti pažįstama, o tame tinklapyje tikrai yra gulbė, tik vaivorykštinė ir ne visai tokios formos. Bet panaši. Tinklapio kitokio nežinau, bet nesunku būtų ir neakivaizdžiai pamokyti. Galim daryti taip: jūs prisilankstot 500 vnt. tokių modulių vienodų iš ketvirčio A4lapo (jei norit - galima didesnių ar mažesnių) ir parašot man į až. Pasakysiu, ką toliau daryt.
Papildyta:
QUOTE(Auksutis @ 2010 06 17, 13:32)
Atsiprasau mergaites uz toki klausima, o kam tos gulbes reikalingos? blush2.gif
*

Tai jau kas kaip sumąsto dėl dovanų/siurprizų. Į jas galima įstatyt šampano butelį ar rafaello saldainių pripilti, ar dar kas ką sugalvoja. Jos ten kaip krepšeliai gaunasi. Tik dugnelį reikia įdėt. O šiaip - nuo seno gulbės "dalyvauja" vestuvėse kaip ištikimybės simbolis.
Papildyta:
QUOTE(Ilmen @ 2010 06 18, 09:14)
sveikos

norėjau paklausti kaip jūs sudėjot (kas dėjo) pažadų tortą iš dėžučių. Man niekaip nesigauna (43 dežutės) ir taip ir taip bandau neišeina padaryti apvalaus  doh.gif
*

Man 35 irgi nesusirikiuoja, 3 atlieka doh.gif , bet mąstau, kad įsidėsiu juos kažkur "po skvernu" ir patyliukais (o gal su kokiu pajuokavimu) atiduosiu kam pritrūks.
*Gina

QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 19, 17:29)
1. Savo svočios darbo valandas skaičiuoju jau nebe valandomis, o paromis, savaitėmis ir mėnesiais  ax.gif
2. Čia tai jau vargelis  doh.gif
3. Kai žmonės nori kaaaažko, nežino ko, bet labai jau mandro, turi kreiptis į profesionalius švenčių organizatorius, o ne varyt į neviltį savo artimą žmogų. Tai tiesiog nesąžininga iš jaunųjų pusės. Stiprybės jums ir išdrįskit pasakyt, kad nepajėgsit vienu metu dirbti trimis etatais. Tegul nesitiki stebuklų. Aš būtinai perspėčiau, kad po to kalčiausia nelikčiau.
O kaip matau, jums tai gręsia - pirmiausiai pervargimas, o po to - nedėkingumas.
*

1.Tai man jau irgi naktimis valsas ausyse doh.gif
2.Jau nusiraminau ir nemanau,kad didelis(bent jau didesnis nei kitoms)vargelis bus tongue.gif Jaunikis lb linksmu plauciu thumbup.gif Tikiuos jo artimieji,draugai panasus gi.. ax.gif O kad jie nesupras ka kalbu-tai dzin tongue.gif Pacius svarbiausius tekstukus-isversiu i vokieciu kalba ir duosiu pasiskaityt kas nesuprato lietuviskai ax.gif O daugiau tai susikalbejimas lengvas-tik riesus paskausta user posted image lotuliukas.gif
3.Gal ir zino,taciau bando nesakyt,tipo nevargint.. ax.gif Is manes jie nori tik parasiuko biggrin.gif Bet kaip jau minejau,kad jaunosios tevai buvo musu pirsliai,tad sirdingai jauciuos skolinga ax.gif
Vajej,kodel jus tokia kategoriska huh.gif Nemanau ,kad nedekingi jie bus.Jie tikisi maziau,nei,kad as sugalvojus tongue.gif
pašnekutė
QUOTE(Grikute @ 2010 06 18, 20:53)

*

Praeitos temos pabaigą peržvelkit - ten buvom apie tai išsiplėtę
pašnekutė
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 19, 17:08)

Vajej,kodel jus tokia kategoriska huh.gif Nemanau ,kad nedekingi jie bus. Jie tikisi maziau,nei,kad as sugalvojus tongue.gif
*

Na, iš to jūsų pasisakymo man kažkaip taip pasirodė...
ramune82
QUOTE(JasVita @ 2010 06 19, 14:07)
žemaitijoj irgi lyja, bent jau skuode, plungėj, plateliuose  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o mugę mes spėjom vakar aplankyt, tai šį bei tą nupirkau, bet dar reikai  ax.gif  tikiuos ryt nelis...  smile.gif
*

kas cia is zemaitijos??? thumbup.gif
as savo seses vestuvese dariau gandro laiska pririsau prie vieno helinio baliono is daugelio kitu buvo didele deze pilna haliniu balionu sirdutes formos paprasiau jaunuju paziureti kas cia toj dezej kai atidare tie balionai kilt pradejo taip grazu buvo sulaikiau juos ir perskaiciau laiska visiem juoko buvo ir paleidom skristi!

dar dariau sesei puzle jaunuju foto liepiau abiem sustatyti komentavau judu nuo siol nebeatskirai o viena irgi geras prisiminimas liko!na cia tiko ta puzle kai sodyboje apsistojom kai vaziavom su palyda is zakso iki sodybos kur buvo svente!siaip gamtoj nelabai manau idomu ta puzle butu statyti?
o dabar kur pirsliausiu rugpjucio 14 tai mastau medine sirdute rasti esu maciusi tik nesu is atskiru daliu maciusi reiks gal prasyti kokio staliaus jok padarytu?uzrasyt graziai o jaunuju prasysiu manau suklijuot be spineliu?sakysiu kaip sukibdysit tas sirdutes puses taip ilgai vienas kita ir mylesit?gal ziauriai?jei nesilaikys rimtai klijai?nu ziuresiu gal ka nors kita sumastysiu?as vietoj tos spyneles noriu tai daryt?galvoju virtuveje pasikabintu ta sirdute ilgai atsimintu?o kai ant tilto paliktu taip nebeidomu bent jau man?na ziuresiu....gal keisis mintys?
loretita2
QUOTE(sostine_ @ 2010 06 18, 20:10)
Žaidimas Krepšinio varžybų komentavimas-kas ten žadėjo papasakoti plačiau? : ))

biggrin.gif as pazadukas. Na kasetes neatnese, tai aprasysiu is atminties.
Pasidarai medalius popierinius( zalgirio ir l.rytas emblema). Issirenki dvi komandas ( pries tai paklausk kam patinka zalgiris, o kam l.rytas, kad butu lygus skaicius). Zaidejus pavadini krepsinio komandu pavardemis(pvz: sabonis, kurtinaitis ir tt), svecias turi atsiminti savo pavarde. Taure pripili degtines ir sakai : Prasideda rungtines tarp zalgirio ir l.rytas. Taure bus kamuolys. Zaidima pradeda zalgirio komandos narys Sabonis, ( jam duodama cerka, bet negali gerti)jis veda ,veda, bet kamuoli atima l.ryto zaidejas jomantas,( sabonis atiduoda cerka jam) jis veda, veda ir imeta trytaski( kai pasako ,kad imeta tai jis turi isgerti ir ipilti), toliau jis veda kamuoli ir kamuolis atitenka kurtinaiciui( jis turi paimt cerka, laiko ja) , kurtinaitis is desinio kampo , per koja imeta dvitaski( tai jis turi isgerti cerkute per koja) ir taip toliau.
Na gal kazkiek aprasiau, jei kas neaisku dar patikslinsiu. Svarbiausia pasirasyti zodziu, nes tau reik skaityti jos, o dalyviams isgirdus savo pavarde turi paimti cerkute is kito dalyvio. Zaidimas labai uzvedantys, sveciai sauke kiekviena uz savo komanda, kaip tikros rungtynes thumbup.gif
Spygliusss
QUOTE(AudraB @ 2010 06 19, 15:44)
Labukas.
Gal gal kuri yra  uzmacius kuri nors scenariju, kad butu smulkiai laikas surasytas kas kada. Dabar rasausi, bet noretusi paziuret kiek kuri skiria ...smile.gif
*

O kaip darete meiles simfonija? esu pasiruosusi paklode su markeriais, tai idomu kokius sunkumus reikia zinoti pries pradedant ax.gif
AudraB
QUOTE(Spygliusss @ 2010 06 19, 22:49)
O kaip darete meiles simfonija? esu pasiruosusi paklode su markeriais, tai idomu kokius sunkumus reikia zinoti pries pradedant ax.gif
*

Visu pirma man baigesi markeriai, paskui po rasymo sluoksniu kai kur blogai pasidejaupopieriaus lapus, kad i kita puse nepersigertu.
Jei kokias dideles sirdis spalvosi, tai tikrai reik dazu wink.gif
Pries tai as pasipaisiau piestuku wink.gif
AudraB
Okur jus zadat antrai dienai suri pirkt?
pašnekutė
su sūriu irgi turiu didelį galvos skausmą. Manau prašyt kaime kad padarytų saldų, bet nesu tikra, ar apsiims. O blogiausiu atveju maximinį kokį papirksiu. Visvien antrą dieną mažai kas skonį bejaučia lotuliukas.gif
Spygliusss
QUOTE(AudraB @ 2010 06 20, 01:44)
*

QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 20, 09:39)
su sūriu irgi turiu didelį galvos skausmą.  Manau prašyt kaime kad padarytų saldų, bet nesu tikra, ar apsiims. O blogiausiu atveju maximinį kokį papirksiu. Visvien antrą dieną mažai kas skonį bejaučia lotuliukas.gif
*

Man jaunosios tetis siuo klausimu padeda - sake turguje susitare del didelio surio. Manau tikrai galima susitarti su zmonemis, kas naminius pieno gaminius pristato (maza sureli paskanavimui nusipirkusi zinai, ar verta, ar bus skanu) 4u.gif
leliuga
QUOTE(ramune82 @ 2010 06 19, 20:12)

o dabar kur pirsliausiu rugpjucio 14 tai mastau medine sirdute rasti esu maciusi tik nesu is atskiru daliu maciusi reiks gal prasyti kokio staliaus jok padarytu?uzrasyt graziai o jaunuju prasysiu manau suklijuot be spineliu?sakysiu kaip sukibdysit tas sirdutes puses taip ilgai vienas kita ir mylesit?gal ziauriai?jei nesilaikys rimtai klijai?nu ziuresiu gal ka nors kita sumastysiu?as vietoj tos spyneles  noriu tai daryt?

Sveikos,vakar mūsų mugėj buvo medinių širdžių tokių kaip delnas,dar su virve įmonuota,7 lt kainavo,varčiau,varčiau,bet nesumislijau kur ją dėt doh.gif Širdis turiu,surakinimui,tik mano modernios be galo. biggrin.gif
ramune82
QUOTE(leliuga @ 2010 06 20, 10:33)
Sveikos,vakar mūsų mugėj buvo medinių širdžių tokių kaip delnas,dar su virve įmonuota,7 lt kainavo,varčiau,varčiau,bet nesumislijau kur ją dėt doh.gif  Širdis turiu,surakinimui,tik mano modernios be galo. biggrin.gif
*

o kur matet tas sirdis?as mastau palangoj nusipirkt ji buna su virve perrista bet neatskira?ji isvieno dovanojau mediniu vestuviu metinem labai patiko virtuvej pasikabino tie jaunieji tai ir siaim mastau tai daryt?
Ulitka
QUOTE(AudraB @ 2010 06 20, 00:44)
*

As Maximoj uzsakinesiu unsure.gif
loretita2
QUOTE(ramune82 @ 2010 06 20, 11:02)
o kur matet tas sirdis?as mastau palangoj nusipirkt ji buna su virve perrista bet neatskira?ji isvieno dovanojau mediniu vestuviu metinem labai patiko virtuvej pasikabino tie jaunieji tai ir siaim mastau tai daryt?
*

g.gif nebloga mintis. dar pagalvojau galima butu tokia sirdi dovanot bet ,kad panaudoti kaip pjaustimo lentute.
saulyte1986
QUOTE(AudraB @ 2010 06 20, 02:44)
*

situo jaunieji pasirupino thumbup.gif sake, mama pagamins drinks_cheers.gif
DAIVADĖ
Sveikutės, aš nupirkau jauniesiems raktų pakabukus iš kurių širdis susideda ir išgraviravau vardus.Man atrodo gražiai ir visur turės su savimi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.