Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

QUOTE(sostine_ @ 2010 06 18, 20:10)
Žaidimas Krepšinio varžybų komentavimas-kas ten žadėjo papasakoti plačiau? : ))

biggrin.gif as pazadukas. Na kasetes neatnese, tai aprasysiu is atminties.
Pasidarai medalius popierinius( zalgirio ir l.rytas emblema). Issirenki dvi komandas ( pries tai paklausk kam patinka zalgiris, o kam l.rytas, kad butu lygus skaicius). Zaidejus pavadini krepsinio komandu pavardemis(pvz: sabonis, kurtinaitis ir tt), svecias turi atsiminti savo pavarde. Taure pripili degtines ir sakai : Prasideda rungtines tarp zalgirio ir l.rytas. Taure bus kamuolys. Zaidima pradeda zalgirio komandos narys Sabonis, ( jam duodama cerka, bet negali gerti)jis veda ,veda, bet kamuoli atima l.ryto zaidejas jomantas,( sabonis atiduoda cerka jam) jis veda, veda ir imeta trytaski( kai pasako ,kad imeta tai jis turi isgerti ir ipilti), toliau jis veda kamuoli ir kamuolis atitenka kurtinaiciui( jis turi paimt cerka, laiko ja) , kurtinaitis is desinio kampo , per koja imeta dvitaski( tai jis turi isgerti cerkute per koja) ir taip toliau.
Na gal kazkiek aprasiau, jei kas neaisku dar patikslinsiu. Svarbiausia pasirasyti zodziu, nes tau reik skaityti jos, o dalyviams isgirdus savo pavarde turi paimti cerkute is kito dalyvio. Zaidimas labai uzvedantys, sveciai sauke kiekviena uz savo komanda, kaip tikros rungtynes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2010 06 19, 15:44)
Labukas.
Oi svociukes, kaip as privargau su ta Meiles simfonija, vis man nesiseke....
Gal gal kuri yra  uzmacius kuri nors scenariju, kad butu smulkiai laikas surasytas kas kada. Dabar rasausi, bet noretusi paziuret kiek kuri skiria ...smile.gif


O kaip darete meiles simfonija? esu pasiruosusi paklode su markeriais, tai idomu kokius sunkumus reikia zinoti pries pradedant ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Spygliusss @ 2010 06 19, 22:49)
O kaip darete meiles simfonija? esu pasiruosusi paklode su markeriais, tai idomu kokius sunkumus reikia zinoti pries pradedant ax.gif

Visu pirma man baigesi markeriai, paskui po rasymo sluoksniu kai kur blogai pasidejaupopieriaus lapus, kad i kita puse nepersigertu.
Jei kokias dideles sirdis spalvosi, tai tikrai reik dazu wink.gif
Pries tai as pasipaisiau piestuku wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AudraB: 19 birželio 2010 - 22:08
Okur jus zadat antrai dienai suri pirkt?
Atsakyti
su sūriu irgi turiu didelį galvos skausmą. Manau prašyt kaime kad padarytų saldų, bet nesu tikra, ar apsiims. O blogiausiu atveju maximinį kokį papirksiu. Visvien antrą dieną mažai kas skonį bejaučia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2010 06 20, 01:44)
Okur jus zadat antrai dienai suri pirkt?



QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 20, 09:39)
su sūriu irgi turiu didelį galvos skausmą.  Manau prašyt kaime kad padarytų saldų, bet nesu tikra, ar apsiims. O blogiausiu atveju maximinį kokį papirksiu. Visvien antrą dieną mažai kas skonį bejaučia lotuliukas.gif


Man jaunosios tetis siuo klausimu padeda - sake turguje susitare del didelio surio. Manau tikrai galima susitarti su zmonemis, kas naminius pieno gaminius pristato (maza sureli paskanavimui nusipirkusi zinai, ar verta, ar bus skanu) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune82 @ 2010 06 19, 20:12)

o dabar kur pirsliausiu rugpjucio 14 tai mastau medine sirdute rasti esu maciusi tik nesu is atskiru daliu maciusi reiks gal prasyti kokio staliaus jok padarytu?uzrasyt graziai o jaunuju prasysiu manau suklijuot be spineliu?sakysiu kaip sukibdysit tas sirdutes puses taip ilgai vienas kita ir mylesit?gal ziauriai?jei nesilaikys rimtai klijai?nu ziuresiu gal ka nors kita sumastysiu?as vietoj tos spyneles  noriu tai daryt?

Sveikos,vakar mūsų mugėj buvo medinių širdžių tokių kaip delnas,dar su virve įmonuota,7 lt kainavo,varčiau,varčiau,bet nesumislijau kur ją dėt doh.gif Širdis turiu,surakinimui,tik mano modernios be galo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leliuga @ 2010 06 20, 10:33)
Sveikos,vakar mūsų mugėj buvo medinių širdžių tokių kaip delnas,dar su virve įmonuota,7 lt kainavo,varčiau,varčiau,bet nesumislijau kur ją dėt doh.gif  Širdis turiu,surakinimui,tik mano modernios be galo. biggrin.gif

o kur matet tas sirdis?as mastau palangoj nusipirkt ji buna su virve perrista bet neatskira?ji isvieno dovanojau mediniu vestuviu metinem labai patiko virtuvej pasikabino tie jaunieji tai ir siaim mastau tai daryt?
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2010 06 20, 00:44)
Okur jus zadat antrai dienai suri pirkt?

As Maximoj uzsakinesiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune82 @ 2010 06 20, 11:02)
o kur matet tas sirdis?as mastau palangoj nusipirkt ji buna su virve perrista bet neatskira?ji isvieno dovanojau mediniu vestuviu metinem labai patiko virtuvej pasikabino tie jaunieji tai ir siaim mastau tai daryt?

g.gif nebloga mintis. dar pagalvojau galima butu tokia sirdi dovanot bet ,kad panaudoti kaip pjaustimo lentute.
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2010 06 20, 02:44)
Okur jus zadat antrai dienai suri pirkt?


situo jaunieji pasirupino thumbup.gif sake, mama pagamins drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš nupirkau jauniesiems raktų pakabukus iš kurių širdis susideda ir išgraviravau vardus.Man atrodo gražiai ir visur turės su savimi.
Atsakyti