Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

QUOTE(poniav @ 2010 06 21, 20:16)
Įkėliau į paštuką svečių knygą thumbup.gif

Man labai patinka...tokia su skonio) 4u.gif
Atsakyti
[quote=JasVita,2010 06 21, 20:50]
nu vat aš kažkaip dėl savęs nebijau, bet va dėl SB bijau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jis mėgsta paniką kelt bereikalo... tai triznios ir mane erzins lotuliukas.gif doh.gif o garantuoju ir balsas bus tylus ir drebantis lotuliukas.gif lotuliukas.gif o šiaip tai netyliakalbis, bet kai jaudinasi kažkas jam ten užsiblokuoja lotuliukas.gif

Man irgi idomu, MB toks daugiakalbis,kad per vakara buna pasako pora sakinuku.... bet sake per vestuves kalbes,ka susakysiu lotuliukas.gif

[quote=poniav,2010 06 21, 21:02]
Dar darysiu užrašą 'JAU VEDE" prašysiu vairuotojo kad kol mes busim zakse jis papuoštu limuzino galinį langą, turėtu būti maloni staigmena jauniesiems thumbup.gif

Mergaitės, man iškilo klausimas, senai šioj temoj "trinuos" bet kažkaip nenuskaičiau, o gal neužsifiksavo, ar jus vestuvese naudojat kokį nors akcentuką? Mano vestuvėse dominavo raudona spalva, net suknelej buvo daug raudonos, dabar kai jau organizuoju sesės vestuves tai pas mus visur bus saulėgrąžos, sesė lengvai pamišus dėl jų.
Gal kuri esat užmačius didelių saulėgrąžos žiedų?
[/quote]

Pas mus vabaliukai: "ivairaus plauko" is molio,modelino, nerti, piesti, ir t.t.. bus suvenyrines dovanos. antra diena skaiciuosim kas daugiausiai surinko.
O saulegrazu yra philip morris ir jysk'e maciau smile.gif

[quote=pašnekutė,2010 06 21, 21:52]
Na, plastmasė plastmasei nelygu. Viena tinka kontaktui su maistu, kita - ne.
[/quote]

drinks_cheers.gif
Atsakyti
as irgi esu dariusi suri prasiau kaimynes idejo maza lelyte visiems nustebimas buvo!o del tu natu aisku grazu ta paklode bet mastau pagalvele daryt su tokiu piesinuku uzsakyt copy1 manau ilgam atsiminimuj liks kaip vaikus daryt?
Atsakyti
QUOTE(ramune82 @ 2010 06 21, 22:45)
as irgi esu dariusi suri prasiau kaimynes idejo maza lelyte visiems nustebimas buvo!o del tu natu aisku grazu ta paklode bet mastau pagalvele daryt su tokiu piesinuku uzsakyt copy1 manau ilgam atsiminimuj liks kaip vaikus daryt?



Nežinau, ar verta šitoj vietoj jiems duot užsidirbt, na, nebent jums pigiau gaunasi... Aš tai pirkau spec lapus, ant kurių atsispausdinu ir prilyginu (pas mus toks A4 lapas kažkur apie 2,5lt). Žodžiu, gaunasi tas pats, kas ir firmose, kur daro marškinėlius. Ir skalbti tuos darbelius galima. Tiesa, darant ant lapo, skirto šviesiems audiniams (tamsiems - dar nebandžiau), viską reikia spausdinti atvirkščiai. Ypač užrašus. O kai prisilygina - būna taip, kaip reikia. O aš žioooooopla... Niekas manęs nepaprotino... Tai du lapus ir sugadinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2010 06 21, 20:29)
4u.gif Labai norime)

O kur graviravimas Vilniuje padorus?(kaina+kokybe) 4u.gif

http://www_astuonetas_lt/
Kiek ieskojau tai Vilniuj man geriausias variantas buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(poniav @ 2010 06 21, 21:02)
Dar darysiu užrašą 'JAU VEDE" prašysiu vairuotojo kad kol mes busim zakse jis papuoštu limuzino galinį langą, turėtu būti maloni staigmena jauniesiems thumbup.gif

Mergaitės, man iškilo klausimas, senai šioj temoj "trinuos" bet kažkaip nenuskaičiau, o gal neužsifiksavo, ar jus vestuvese naudojat kokį nors akcentuką? Mano vestuvėse dominavo raudona spalva, net suknelej buvo daug raudonos, dabar kai jau organizuoju sesės vestuves tai pas mus visur bus saulėgrąžos, sesė lengvai pamišus dėl jų.
Gal kuri esat užmačius didelių saulėgrąžos žiedų?

O kaip ta uzrasa darysi, siaip ant lapo spauzdinsi?
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2010 06 21, 23:52)
O kaip ta uzrasa darysi, siaip ant lapo spauzdinsi?

Sveikutes, kiek skaitau tai čia beveik visos markeriais piešia, aš bandysiu ant baltos medžiagos išpurkšt dažais. Ant A4 formato atsispausdinsiu po viena raidę išsikarpysiu pasidarysiu trafaretą ir nupurkšiu nenuplaunamais dažais, tada kampučius sursegsiu su saulėgražom ir su lipukais priklijuosiu. Kai tik ką gražaus padarysiu būtinai įkelsiu pažiūrėti
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2010 06 21, 14:25)
Pas mane štilis kažkoks unsure.gif  nekyla rankos nieko daryti,o liko pasiruošimui savaitė doh.gif

Varyk kur pailset mirksiukas.gif biggrin.gif
As tai likus savaitei iki veseles,vaziuosiu i Sventaja user posted image Kiek busiu pasidarius,tiek.. Kaip sakant neprivalgius-neprilaizysi.. biggrin.gif



QUOTE(svelni @ 2010 06 21, 21:47)
Dar niekaip nesugalvoju ar rengti jaunuosius kuom nors išlydint g.gif

o kaip cia ka rengti? g.gif

QUOTE(JasVita @ 2010 06 21, 21:50)
nu vat aš kažkaip dėl savęs nebijau, bet va dėl SB bijau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  jis mėgsta paniką kelt bereikalo... tai triznios ir mane erzins  lotuliukas.gif  doh.gif o garantuoju ir balsas bus tylus ir drebantis  :lotuliukas:  lotuliukas.gif  o šiaip tai netyliakalbis, bet kai jaudinasi kažkas jam ten užsiblokuoja  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
maniskis irgi sustras ten kur nlb reik,o kai reik-tai tyluma doh.gif biggrin.gif Per savo vestuves,mamai padekos zodzio neislemeno lotuliukas.gif
Gerai,kad db ne maniskis poroj liudininkaus,nereikia prisiimti atsakomybes.. ax.gif


Atsakyti
dar turiu klausimą... įtariu kvailą, bet paklausiu... lotuliukas.gif
Tas paklotes kai piešiat, tai piešiat tiosiog kopijuodamos akimis? smile.gif o gal yra koks nors šablonas-trafaretas...
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2010 06 21, 23:52)
O kaip ta uzrasa darysi, siaip ant lapo spauzdinsi?

Galima automobilini numeri padaryti, ir uzdet ant palanges, man atrodo ar 30 ar 50 Lt kainuoja. Bet gal klystu.
Atsakyti
Pasakykit man kuri, kaip ta sveciu knyga atvertus atrodo, na ta prasme ar ja paciai pasidaryt reik, ar galima tiesiog klijuojama nuotrauku albumeli dekoruot g.gif Man regis nieku darbas toki butu pasidaryt, laiko dar turiu iki sestadienio, bet nesu macius jo is vidaus, tad prasau paaiskint man glusai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(maam @ 2010 06 20, 23:53)
Visu pirma laba visom cia triusianciom, sauniom svociom ir joms prijauciancioms.
"Liudininkausiu " ir as... pirmaji karta.
Ideju cia begales ir aciu jums visoms.
Jau seniai masciau apie kazkoki soki. Labai reikejo linksmos muzikikes, o va viena jusu ideta nuoroda, labai atitiko mano poreikius. Gal kas nors zinot sio gabaliuko pavadinima? Kas atlieka.... ? Atsisiusciau.... blush2.gif

Na va... ir pati suzinojau smile.gif Kaip sako, reikia tik paieskot. Gal iseis ir mum kazka panasaus susokt - nu tipo jauniesiems parodysim kaip valsas "sokamas" .
Atsakyti