Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

QUOTE(Ulitka @ 2010 06 22, 15:29)
As cia susimasciau.... g.gif  manes(svocios) o mergvakari nepekviete g.gif Cia viskas OK?? g.gif


Manęs irgi organizuojanti mergina nekvies į mergvarkarį, nes aš norėjau padėti organizuoti, ir gavau atsakymą, kad svočia mergvakarį neturi būti.
Nors mūsų amžius su jaunąja tik keli metai skirtumas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2010 06 22, 19:28)
Manęs irgi organizuojanti mergina nekvies į mergvarkarį, nes aš norėjau padėti organizuoti, ir gavau atsakymą, kad svočia mergvakarį neturi būti.
Nors mūsų amžius su jaunąja tik keli metai skirtumas  ax.gif

Kazkas cia ne taip, kiek man teko dalyvauti mergvakariuose, jei jaunoji bendrauja su svociute, tai ji visada buna ax.gif Kas kita jei amziaus skirtumas didelis ir rysio tarp ju nera... Pas mus mergvakari net jaunosios ir jaunojo mamos pakviestos... ot jauciu bus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ir as i pastuka ikeliau pazadu korteles, gal kuriai pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2010 06 22, 17:28)
Manęs irgi organizuojanti mergina nekvies į mergvarkarį, nes aš norėjau padėti organizuoti, ir gavau atsakymą, kad svočia mergvakarį neturi būti.
Nors mūsų amžius su jaunąja tik keli metai skirtumas  ax.gif


Va sugrizo vyras as jam pasiskundziau , tai jis irgi pasake kad cia ne musu reikalas)ir mes neturime ten buti)
Tai ir nezinau .Gal kur kokios taisykles, tradicijos.. g.gif g.gif

QUOTE(Rima123 @ 2010 06 22, 17:57)
Kazkas cia ne taip, kiek man teko dalyvauti mergvakariuose, jei jaunoji bendrauja su svociute, tai ji visada buna ax.gif  Kas kita jei amziaus skirtumas didelis ir rysio tarp ju nera... Pas mus mergvakari net jaunosios ir jaunojo mamos pakviestos... ot jauciu bus drinks_cheers.gif

Nezinau ir as as kaip cia taisingai o kaip ne... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2010 06 22, 15:29)
As cia susimasciau.... g.gif  manes(svocios) o mergvakari nepekviete g.gif Cia viskas OK?? g.gif

smile.gif seip manes ir nekviete, ejo tik poros
Atsakyti
4u.gif
ax.gif ax.gif ax.gif
labutis, gal kartais kas is jusu esate dare sijonelius is agropleveles?
jeigu kuri nors turi foto, buciau dekinga
man reikia 4 vnt, bijau, kad nepavyks, tai noreciau nors is foto pamatyti, kaip atrodo
blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(loretita2 @ 2010 06 22, 20:26)
smile.gif seip manes ir nekviete, ejo tik poros

g.gif g.gif g.gif
maniskiai tai nuo musu tolokai gyvena, bet i mergvakari mane pakviete thumbup.gif
MB irgi gavo kvietima i bernvakari
o sves 24 liepos, o sita diena manoooooooo GIMTADIENIS
blink.gif tai dar svarstau, ar vaziuoti
g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
[quote=rozaniene,2010 06 22, 20:29]
labutis, gal kartais kas is jusu esate dare sijonelius is agropleveles?
jeigu kuri nors turi foto, buciau dekinga
man reikia 4 vnt, bijau, kad nepavyks, tai noreciau nors is foto pamatyti, kaip atrodo

[/quote
Zinok nera sunku pasiut. Paim plevele, susikarpyk juostas kokio nori plocio na 40cm. susiuk sona,poto atlenk is nusiuk virsuje, palik vieta gumos iverimui.Jei nori kad butu pustas sijonas tai imk dvigubai medziagos.
Atsakyti
Kiek paprastai žaidimuku spėjama, kaži sužaisti... g.gif nesinori labai įkyrėti svečiams, bet nesinori , kad nuobodžiautų..... Labai bijau kokia publika bus, jau taip neramu , taip neramu.......artėja, artėja... blush2.gif
Ar radote kas tuos cukraus gabaliukus supakuotus kur pirkt, mergaitės?
Atsakyti
QUOTE(ikristina @ 2010 06 22, 19:21)
Ir as i pastuka ikeliau pazadu korteles, gal kuriai pravers mirksiukas.gif

Labai graziai padarytos korteles , abieju svociuciu. Saunuoles
Papildyta:
QUOTE(martyna_mx @ 2010 06 22, 20:48)
Kiek paprastai žaidimuku spėjama, kaži sužaisti... g.gif  nesinori labai įkyrėti svečiams, bet nesinori , kad nuobodžiautų..... Labai bijau kokia publika bus, jau taip neramu , taip neramu.......artėja, artėja... blush2.gif
Ar radote kas tuos cukraus gabaliukus supakuotus kur pirkt,  mergaitės?

As maciau maksima bazei, o taip pat iki parduotuvei
Atsakyti
[quote=loretita2,2010 06 22, 20:47]
[quote=rozaniene,2010 06 22, 20:29]
labutis, gal kartais kas is jusu esate dare sijonelius is agropleveles?
jeigu kuri nors turi foto, buciau dekinga
man reikia 4 vnt, bijau, kad nepavyks, tai noreciau nors is foto pamatyti, kaip atrodo

[/quote
Zinok nera sunku pasiut. Paim plevele, susikarpyk juostas kokio nori plocio na 40cm. susiuk sona,poto atlenk is nusiuk virsuje, palik vieta gumos iverimui.Jei nori kad butu pustas sijonas tai imk dvigubai medziagos.
[/quote]
mirksiukas.gif
dekui, rytoj nupirksiu, pabandysiu, viena padaryti
Atsakyti
Mergaites gal kur zinote kur galeciau nusipirkti stai tokiu graziu kaklaraisciu

http://www.blemba.lt...ai-12-foto.html


Papildyta:
As taip pat ieskojau cukraus supakuoto gabalinio, bet deja niekur neradau .tai padariau taip .Yra tokio cukraus juostelese .jo tikrai pilnos parduotuves .tai prie kiekvienos justeles pridesiu su smulkiu susegeju popieriui po juostele(siaura lapeli ) poperelio .ir liepsiu kiekvienam sveciui parasyti ant juosteles palinkejima .ir dideleje taureje ji iteiskiu jauniesiems
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolilia: 22 birželio 2010 - 20:31
QUOTE(Ulitka @ 2010 06 22, 16:29)
As cia susimasciau.... g.gif  manes(svocios) o mergvakari nepekviete g.gif Cia viskas OK?? g.gif

na kol kas ir aš jokio kvietimo negavau... nors MB jau gavo ir jie jau tariasi, organizuojasi... Nenustebčiau jei nepakvies... nes... prašiau jaunosios, kad poros mane susirastų, daviau visus kontaktus... o sulaukiau, tik vienos merginos skambučio... arba jos neorganizuotos, arba mane ignoruoja... o aš nieko daug iš jų nenoriu...et..

Atsakyti