Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

QUOTE(Grikute @ 2010 06 23, 14:44)
V
O cia siaip, akims paganyti. Mano jaunoji uzsikabino uz sio klipuko, sako noriu tokio KLIPUKAS


bigsmile.gif wub.gif vajei,jei kada tekesiu- tokio neatsisakyciau, labai dailu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 23 birželio 2010 - 13:53
QUOTE(Mantila @ 2010 06 23, 14:43)
sveikos, turiu klausima, kvieciu as i liudininkus draugu pora. jie klause ka jiems reiks daryt. gal zinot? apart to kad jie liudija santuoka, kokiue darbai dar ju laukia?

cia yra ats:
http://www.apievestu...-buti-ar-nebuti
http://www.vestuves....a...&fromrss=11


o del to filmuko, tai fresco dare ji:) jau atpazystu ju stiliu:))
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2010 06 23, 14:04)
Del saldainiu, tai as darysiu lipdukus, nes neturiu tiek laiko ir kantrybes wink.gif Dar galvoju pasidaryt sokoladu, gales buti kaip prizai sveciams.

Dar noriu paklaust, gal kur nors teko matyti dirbtiniu saldainiu ( nevalgomu). Tiesiog vienose vestuvese teko matyti, pirslys dalino savo krauja,  o pirsliene saldainius. Tie saldainiai buvo padaryti is kazkookio paralono ir apibarsytti cukraus pudra, nu viskas atrode kaip tikri. Oj prisijuokem, kai geria ir ale uzsikanda saldainiu. Beje buvo tokiu, kas visa kapt i burna ir nebeliko wink.gif
Tai va, galvoju, ar cia paciai kazka daryt, ar yra kur pirkti.

Dar galvoju stalo ispirkimui padaryti torta, kaip kazkas rase is malkos. Viena teta dirba tortu ceche, tai paprasysiu, kad man ta malka papuostu, kad butu kaip tikras tortas.

nu super ta malka reiks pasigropt minti?ir tie saldainiai va irgi tiktu netikri?blyn geros idejos

Papildyta:
QUOTE(Grikute @ 2010 06 23, 14:44)
Vis galvoju, ka cia originalesnio sugalvojus su pareigu paskirstymu. Nu taip nesinori tu lapuku...
Kazkur skaiciau, kad susodino jaunuosius nugara i nugara, dave po barbe ir barbina, skaito pareigas ir kas sutinka pakelia savo lele. Sako oj, buvo, kai abu kele, arba abu ne. Bet nezinau, man sitam variante irgi kazko truksta.
Nezinau, gal is vis to nedaryti.

Va, dar kilo mintis, tiesiog traukti is dezutes visokias smulkmenas, kurios ir simbolizuos tas pareigas. Pvz. Kempinele -plausi indus, zaislinis puodas - darysi valgyti, lele - auginsi vaikus, Tv programa -ziuresi Tv ir pan.

O cia siaip, akims paganyti. Mano jaunoji uzsikabino uz sio klipuko, sako noriu tokio KLIPUKAS

na mano vestuvese buvo ramunes ziedas visai idomiai tos pareigos plesem juos o kitoj pusej parasyta?mastau ka idomaus sugalvot ar ta pati daryt ar kokias medines sagas ir uzrasyt pareigas?
Papildyta:
o einant gult jauniesiems mastau ta pagalvele daryt su natom ir dezute dovanot kurioje idesiu surio spaudimo recepta ir reikiamus dalykus tikra varske razinas....
Atsakyti
QUOTE(Totosha1980 @ 2010 06 23, 11:30)
Sveikos!!! 4u.gif
Man tai kazkokia depresija uzpuole. Laiko liko mazai, o atrodo niekas neparuosta. doh.gif  Vakar ieskojau akmenuku seimos receptui ir niekur neradau. Gal kuri svociute kur mate? Rytoj piesiu paklode, kazin ar graziai iseis. g.gif Ir su sveciu knyga nezinau ka daryt. Jus pirkot sveciu knyga?


mes matem jysk, bet ten maziukai, tai rimi pirkom, kaina ta pati, o akmenukai didesni ir grazesni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilmen @ 2010 06 23, 13:02)
o kurioj vietoj tas "daržininkas" iš univermago galo ar ten toliau Žemaites gatve paėjus (netoli Bronelės)? Nes ten kur univermagas, tai baltu plokščių aš neradau  verysad.gif

iš univermago galo.Bendros durys įeiti i siūlų pardę ir tą daržininką

QUOTE(Grikute @ 2010 06 23, 13:04)

Dar galvoju stalo ispirkimui padaryti torta, kaip kazkas rase is malkos. Viena teta dirba tortu ceche, tai paprasysiu, kad man ta malka papuostu, kad butu kaip tikras tortas.

aš tokį galvoju daryti drinks_cheers.gif
Merginos gal kas pagelbės? žinau eilėraščio pradžią, bet galo ne...gal kas jį turite?arba žinote kas autorius
Buvot jūs laisvi abu, gera buvo linksmintis,o dabar į dvi puses obuolį dalinsitės......
Atsakyti
QUOTE(rozaniene @ 2010 06 22, 21:29)
o sves 24 liepos, o sita diena manoooooooo GIMTADIENIS
blink.gif  tai dar svarstau, ar vaziuoti

mes veseliasim irgi ta pacia diena drinks_cheers.gif biggrin.gif
O kaip tu dar svarstai,negi atsakytum db jauniesiems? unsure.gif

QUOTE(Jolkuce @ 2010 06 23, 00:25)
Atnesu parodyt savo pazadu tortuka  Katik baigiau 
user posted image

Nu super,saunuole tu thumbup.gif Lb grazus,dailus ax.gif Kiek laiko uzeme toki padaryt?kiek popieriaus ir koki pirkt? 4u.gif

QUOTE(poniav @ 2010 06 23, 09:21)
*O as nedarysiu pasizadejimu korteliu, asmeniskai man jos neidomios, bet cia tik mano nuomone.
** As darysiu torta ir i vidu desiu sokoladine sirdute prie jos priklijuosiu popieriaus lapeli su uzrasu
pvz; butas-raktai
      kelione aplink pasauli-gaublys
      masina-zaisline masinyte, ir t.t
tada jau kai sveciai susils kojas, jau bus kiek idraseja, gal net i baliaus pabaiga, paprasysiu sveciu paimti po torto gabaleli ir kad jie gaus sventes atsiminimui istrauktus prizus. Kai jau visi paskaitys ka gavo tada mes su pirsliu pradesim dalinti dovaneles.

*Mes nesenai per krikstynas darme pasizadejimu korteles-nu super kaip visiems sveciams patiko,visi taip ir lauke kada ateis ju eile pasizadet thumbup.gif Man paciai jau bebaigiantis ruostis tom krikstynom-per gerkle lindo visi tie zaidimai..Maniau jau niekam nepatiks gal..Bet visiems naujove cia buvo,tikiuos ir per vestuves dziaugsis kiti thumbup.gif
**Irgi fainai drinks_cheers.gif Bet islaidu gal biski g.gif Ir noris,kad sietus atributika su vestuvem g.gif


QUOTE(Totosha1980 @ 2010 06 23, 11:30)
Vakar ieskojau akmenuku seimos receptui ir niekur neradau. Gal kuri svociute kur mate?
Ir su sveciu knyga nezinau ka daryt. Jus pirkot sveciu knyga?

as galvojau,kad ju lauke,kieme galima rast unsure.gif
As atsisakiau tos minties..Nes galvoju vistiek visi sveikins su atvirutem,su savo graziais zodziais..I toki albuma-noris graziu zodziu..O jie jau atvirutej bus,kam kartotis g.gif

QUOTE(Olginskiene @ 2010 06 23, 11:58)
Gali pamėginti vietoj svečių knygos iškirpti iš dvipusio spalvoto popieriaus rankytes ir suverti jas ant kaspino. Aš per vienas vestuves dariau, gražiai gavosi. Kiekvienas svečias parašo ant atskiros rankytės, ir jauniesiems einant miegoti tas rankytes uždėti, kad jaustų visų svečių šilumą ne tik šią naktį bet ir per visą likusį gyvenima, pvz.

Oj kokia gera mintis thumbup.gif

QUOTE(ikristina @ 2010 06 23, 14:14)
Na zinokit mane jau ramint galit jau net silpna daros kaip bijot pradejau  Sestadienis ant nosies, o ir darbu dar iki kaklo like :
pjaustau saldainiu popieriukus ir mastau, kada gi juos geriau vyniot, gal pradziai saldainius saldiklyje uzsaldyt, kad nepradetu man bevyniojant tirpt? Dar ir nuoaka vakar pirsta persipjove baisiausiai, tai pagalbos be sansu sulaukt

Nurimk,viskas bus gerai,pamatysi mirksiukas.gif
Vakar su saldainiu popieriukais ciupe buvo.Jaunosios prasiau,kad atsiustu kokia foto,sakau saldainiuku gal kokiu padarysiu prie zakso ,sveciams..Sako,"oj tu nesivargink,neislaidauk ..manau saldainiukai bis skanus ir be musu foto" unsure.gif Upa tik numusa cool.gif
QUOTE(Mantila @ 2010 06 23, 15:43)
sveikos, turiu klausima, kvieciu as i liudininkus draugu pora. jie klause ka jiems reiks daryt. gal zinot? apart to kad jie liudija santuoka, kokiue darbai dar ju laukia?

Cia kaip sutarsit.Jei kvieciat i pirslius,tai tikrai pareigos priklauso manau.O jei liudininkus,tai.. ax.gif Gali ir visai nieko apart paraso -nebedaryt smile.gif

QUOTE(svelni @ 2010 06 23, 16:42)
iš univermago galo.Bendros durys įeiti i siūlų pardę ir tą daržininką
aš tokį galvoju daryti

ten yra tu akmenuku?
Atsakyti
Visai idomi mintis is malkos padaryti torta. gal kuri turit foto kaip jis atrodo?
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 23, 17:27)
ten yra tu akmenuku?

taip 4u.gif maišelis berods 3,50lt kainuoja.Bet tame maišelyje tikrai nemažai jų yra 4u.gif
Merginos aūūūūūū, negi niekas dėl eilėraščio nežinote unsure.gif
Atsakyti
Ir su sveciu knyga nezinau ka daryt. Jus pirkot sveciu knyga?
*

Mes tai nedarysim sveciu knygos.
Vietoj jos bus paveikslas. Kazkur supermamose radu ir man labai ta mintis patiko.
Remus priderinsiu prie ju namu interjero. Viduri bus nuotrauka nediduke, o aplinkui platus pasportas.Veliau jie gales ten savo vestuviu nuotrauka isideti.
Baliaus metu visi sveciai su juodu markeriu rasys palinkejimus ir pasirasys.
Manau toks daiktas idomiau. Pasikabins kur namuose ir kiekviena diena matys, o knyga reik tureti ir upo ir laiko vartyti.
Bet cia tik mano nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(poniav @ 2010 06 23, 21:10)
Visai idomi mintis is malkos padaryti torta. gal kuri turit foto kaip jis atrodo?


Torto foto nusiunciau i bendra pasta.


Svociutes, o kas galetumete placiau papasakoti apie vaidinima "KAip jaunikis augo?"
Tikiuosi sios savininkes foto nesupyks, nes ja radau internete.
Ka ten reikia daryti? Kokios uzduotys.
Girdejau, kad reikia valgyti kosele, atseit kai mazas buvo. Veliau barzda skustis. O ka dar?
user posted image
Atsakyti
[quote=zwezda0702,2010 06 23, 12:30]
aisku eik,tai gal nors viena pana pazisti is mergvakario,pasnekek su ja,pasakyk kad nori dalyvauti,gal jos irgi is kur prisiklausiusios ,kad svociai negalima ten but smile.gif bet kiek kur as dalyvavau ir girdejau,dar tokio negirdejus ,kad svociai nereikia ten but,atvirksciai ,poto net per vestuves svocios buna apie mergvakari juoku prisneka smile.gif
drinks_cheers.gif
thumbup.gif
Papildyta:

siulycau tikrai pasidometi, kodel cia taip? nesamone kad svocios mergvakari nekviecia, as pati dar organizuot gavau, o per vestuves gali bairiuka koki skelt smile.gif o cia nekviecia isvis, idomiai kazkaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 06 23, 18:27)

Nu super,saunuole tu thumbup.gif Lb grazus,dailus ax.gif Kiek laiko uzeme toki padaryt?kiek popieriaus ir koki pirkt? 4u.gif



Nu zinok neskaiciavau dienu ir nesedejau prie jo kasdiena-tai gal su viskuom kokios 4 dieneles i gavos gal daugiau,neskubejau as labai-da laiko sociai.O popieriu as pirkau Norfoje toki po10 lapu supakuota kartona 1,56lt..bet manau gi bet koki galima, iskart ir koki spalvota tvirtesni ax.gif
Atsakyti