Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

QUOTE(cūgga @ 2010 06 11, 18:44)

thumbup.gif fainu piesinuku yra, galima butu ir diplomams panaudot. O gal cia asmeniniai portretai kazin g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alisra @ 2010 06 12, 20:03)
Gal galetumete patarti - ar darote jaunuju priesaikas vienas kitam?


Yra kitose temose apie vestuves toks skyrelis, kur pačios nuotakėlės pasisako apie tai. Ar tai įvairenybėse, ar kaip ten vadinasi - tiek visko peržiūrėjau, kad wacko.gif Ir šiaip manau, kad tai jaunųjų darbas. Net nesuku dėl to galvos. Norės - pasisakys, nenorės - nereikia.

Papildyta:
QUOTE(ikristina @ 2010 06 12, 15:47)
Klausykit reik patarimo ax.gif Mano sesuo (nuotaka) klausia, kokias dovaneles jie galetu teveliam padovanoti g.gif


Mano jaunieji dovanos tik gražias atvirutes (nepatogu dar kažką temptis ir dalintis prie stalo, ir taip visko bus daug dalijama)
Papildyta:
QUOTE(kacius @ 2010 06 12, 12:14)
Sveikos svočiutės

Kažkurios piršliukas  koją susilaužė, tai jūs tik nepergyvenkite, per mūsų vestuves irgi piršlys gipse buvo.   Nuotraukose visur fotografas patvarkė kad nesimatytų, kad viena stora mirksiukas.gif
O man va šiandiena dantis lūžo   Ir tokioj geroj vietoj, tikiuosi suspėsiu iki vestuvių susitvarkyti 

Čia mano, mano piršliukas doh.gif Labai tikiuosi, kad per mėnesį tą gipsą nuims... g.gif
Laaaabai tikiuosi unsure.gif
O dantuką linkiu greit ir neskausmingai susitvarkyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 12 birželio 2010 - 19:50
QUOTE(ikristina @ 2010 06 12, 16:47)
Sveikos 4u.gif

Klausykit reik patarimo ax.gif Mano sesuo (nuotaka) klausia, kokias dovaneles jie galetu teveliam padovanoti g.gif Kazkaip nelabai akis uzkliuvo temutese tokiu klausimu, o va dabar reik patart ir nezinau, ka sakyt blush2.gif


buvo tokia temute atskirai, dar ir pati rasiau komentara tai tikrai zinau, kad yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ikristina @ 2010 06 12, 15:47)
Sveikos 4u.gif

Klausykit reik patarimo ax.gif Mano sesuo (nuotaka) klausia, kokias dovaneles jie galetu teveliam padovanoti g.gif Kazkaip nelabai akis uzkliuvo temutese tokiu klausimu, o va dabar reik patart ir nezinau, ka sakyt blush2.gif

Mano jaunieji dovanuojo tevu portreta. Fotografas nupaveikslavo ir per nakti pagamino , buvo staigmena tevams. Galima jaunuju portreta padaryti. Dar esu skaiciusi, kad dovanoja spa centre poilsi ar masazus, po visu vargu.
Atsakyti
http://www.supermama...howtopic=469892 va radau kur galite pasidairyti del dovaneliu tevams mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš galvojau galvojau ir nusprendžiau,akd antrą dieną kai vyks visi įteikimai, tai jaunųjų tėvams dovanosiu vienodas dovanas.Mamoms-medaus,o tėvams-po pasakų knygą.........
Pamergėms ir pabroliams ką nors įdomaus dovanosit?Na kai jaunuosius išlydėsit miegoti, taip ir poras gal apdovanosit?
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2010 06 12, 22:15)
Aš galvojau galvojau ir nusprendžiau,akd antrą dieną kai vyks visi įteikimai, tai jaunųjų tėvams dovanosiu vienodas dovanas.Mamoms-medaus,o tėvams-po pasakų knygą.........
Pamergėms ir pabroliams ką nors įdomaus dovanosit?Na kai jaunuosius išlydėsit miegoti, taip ir poras gal apdovanosit?


o ka dar ir poras reikia apdovanot? blink.gif pirma kart girdziu g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2010 06 12, 21:15)
Aš galvojau galvojau ir nusprendžiau,akd antrą dieną kai vyks visi įteikimai, tai jaunųjų tėvams dovanosiu vienodas dovanas.Mamoms-medaus,o tėvams-po pasakų knygą.........
Pamergėms ir pabroliams ką nors įdomaus dovanosit?Na kai jaunuosius išlydėsit miegoti, taip ir poras gal apdovanosit?

As poroms dovanojau stringus su stop zenklu, o vaikinams masynytes mazas. Ir pasakiau, kad jus galit vaziuot aukstyn, zemyn, i kaire , i desine, bet ne tiesiai, turite laikytis eismo taisykliu.
Papildyta:
P.S bet cia nebutina dovanoti, kas kaip nori.
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2010 06 12, 21:20)
"Tarp kitko", tai gal tu vokiškai gerai moki? 4u.gif

oj ne,nemoku..Jaunosios isrinktasis vokietis,tai taip nusprende,kad vienas liudininkas is vienos puses,kitas is kitos..

Nu atseit tik liudininkai..tik pasirasyt..Nu jo,bet tikisi kazkokio uzimtumo..Jaunosios tevai buvo mano vestuviu pirsliai,tai jauciuos skolinga ir noreciau svente suorganizuot smile.gif Bet kai pradedu galvot,ziurinetis-zandai uzkaista ir negera daros..Zmoniu nedaug,apie 25 gal..bet puse is ju vokieciai,kurie nesupranta nieko lietuviskai fear.gif Tevai,seneliai..net angliskai nekerta..O ir as nlb puikiai moku.Vienu zodziu bus taip: jaunoji pasiklausys ka sakau(visa diena,vakara!)isvers savo brangiajam i anglu kalba,o jis savo giminaiciams,draugams-vokiskai doh.gif Absurdas ania.. sad.gif O ka daryt..
Nu panikoj ir jaunosios mama,(mano buvusi svocia wub.gif ),pirma kart matys juos ir oj oj nzn kaip kas bus ten..
Verteju negali samdyt schmoll.gif

Galvoju kazka be zodziu dideliu,ilgu..Vaizdinem priemonem,zaidimukais kokiais gal pravest.. unsure.gif

Ai,islydejimo noretu tipo,tai galvoju pasiruosiu ir isversiu i vokieciu kalba,ant lapo paduosiu atspauzdinus tevams jo cool.gif Ka kalbesiu,gales pasiskaityt ir suprast huh.gif Nu arba tas liudininkas perskaitys cool.gif

Vien zo,bedu turiu,issipasakojau 4u.gif

O kur ieskot tu islydejimo zodziu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2010 06 12, 18:19)
Apie 86 saldainius / 1kg.

dekui 4u.gif
Atsakyti
Del priesaiku tai galvoju tokias linksmas duot pasakyt juk rimtai tai baznycioj prisieks. Jei kam tiks i sveikata.
As ...... be prievartos ir laisva valia imdamas tave .... i zmonas iskilmingai prisiekiu:
1. Nemyleti kitu moteru tik tave ir tavo drauges ,
2.Buti tau atlaidus ir svelnus
3.Niekada negaileti pragerto lito su pirsleliu ar tavo brangioji giminemis,
4. virtuveje buti tik sveciu,
5.jeigu kada brangioji mane pavadinsi asilu, prisiekiu nesupykti, o paprasyti leisti pasiganyti.

As .... be prievartos ir laisva valia imdama tave i vyrus .....iskilmingai prisiekiu:
1.Nemyleti kitu vyru tik tuos , kuriuos tu i namus parvedi.
2.Gimdyti tik tavo mielasis vaikus
3.Per gatve eiti ten kur tu mane vesi, operejus eiti ten kur man reikia.
4. Noredama isvengti rauksliu, visus tavo norus pildysiu nesiraukydama.
5. Su pinigais mielasis tvarkykis taip , tavo garbinga pareiga juos uzdirbti, mano garbinga pareiga juos isleisti.
Del dovanu teveliams tai irgi galvojam apie jaunuju nuotrauka su remeliais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringute7777: 13 birželio 2010 - 08:22
[quote=vikute62,2010 06 11, 09:42]
ačiū už naują temą 4u.gif bandžiau ir aš ją atidaryti, bet pajutau žinių trūkumą šitam darbui ax.gif
Papildyta:
čia tai, kur pasibaigė diskuscija paskutinėje temoje"

"aš labai norių, kad piršlys dėtųsi ne tradicinę juostą per petį,o tokią prisegamą prie atlapo, bet niekur nerandame pirkti gal kas kur užmatėte?arba internete gal kur? būčiau dėkinga
[/quote]
Idomu, pirma karta girdziu ir niekada nemacius, butu idomu. Kadangi ir man nelabai ta juosta, bet butent kad reiketu issiskirti pirsliui nuo sveciu. Ta prisegama butu super "

smile.gif
[/quote]



Mes pirkome Plungėje dailės parduotuvėje ,esu maciusi Rumšiskėse .Paciame muziejuje ten tokia moteryte audžia juostas .
Atsakyti