Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujo tyrimas

bet tai HGB ar tiksliai parodo geležies kiekį g.gif pas mane HGB 133 geležis 8.6
dar feritiną dariausi,šiandien paskambinau atsakimo,pasakė,kad nepadarė,nes per mažai kraujo paėmė doh.gif teks ryt vėl lėkt,tikiuosi dar vienos mėlynės neįtaisys biggrin.gif

tai,kuris tiksliausias tyrimas HGB,geležis ar feritinas g.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 03 30, 22:27)
bet tai HGB ar tiksliai parodo geležies kiekį g.gif pas mane HGB 133 geležis 8.6
dar feritiną dariausi,šiandien paskambinau atsakimo,pasakė,kad nepadarė,nes per mažai kraujo paėmė doh.gif teks ryt vėl lėkt,tikiuosi dar vienos mėlynės neįtaisys biggrin.gif

tai,kuris tiksliausias tyrimas HGB,geležis ar feritinas g.gif

nea, ne taip smile.gif
Rutos1992 atveju geležies stoką rodo maži MCV ir MCH, pirmiausiai jie pradeda mažėti senkant organizmo geležies atsargoms, o tik po to ima mažėti ir Hb.
kai tiriama geležis - nustatoma kiek jos plaukioja kraujyje
o kai feritinas - tai kiek jo yra organizmo ląstelėse, kurios specifiškai kaupia geležies atsargas. jei feritino mažai - geležies trūksta organizmui, kartais sergant kai kuriomis ligomis būna, kad geležies stokos požymiai yra, geležies kraujyje mažai, bet feritinas didelis - tai rodo, kad organizmas tiesiog nesugeba geležies "ištraukti" iš tų atsargas kaupiančių ląstelių.
tiksliausiai geležies stoką parodo feritinas ir geležies koncentracija kraujyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loram: 30 kovo 2009 - 21:40
QUOTE(Loram @ 2009 03 30, 23:39)
nea, ne taip smile.gif
Rutos1992 atveju geležies stoką rodo maži MCV ir MCH, pirmiausiai jie pradeda mažėti senkant organizmo geležies atsargoms, o tik po to ima mažėti ir Hb.
kai tiriama geležis - nustatoma kiek jos plaukioja kraujyje
o kai feritinas - tai kiek jo yra organizmo ląstelėse, kurios specifiškai kaupia geležies atsargas. jei feritino mažai - geležies trūksta organizmui, kartais sergant kai kuriomis ligomis būna, kad geležies stokos požymiai yra, geležies kraujyje mažai, bet feritinas didelis - tai rodo, kad organizmas tiesiog nesugeba geležies "ištraukti" iš tų atsargas kaupiančių ląstelių.
tiksliausiai geležies stoką parodo feritinas ir geležies koncentracija kraujyje.

dabar aišku blush2.gif ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Turiu klausimą, ką rodo tokie kraujo pakitimai: NEU 39 ir limfocitai 46? ar tai gali įtakoti temparatūros padidėjimą 37,3C, silpnumą? Ačiū už atsakymą? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(A.IEVA @ 2009 03 31, 16:14)
Turiu klausimą,  ką rodo tokie kraujo pakitimai: NEU 39 ir limfocitai 46? ar tai gali įtakoti temparatūros padidėjimą 37,3C, silpnumą? Ačiū už atsakymą? smile.gif

patys rodikliai tokios klinikos neįtakoja, bet tiek simptomai, tiek tie rodikliai tikėtina yra nulemti tos pačios ligos...
Atsakyti
O ką galėtų rodyti pastovus permažas leukocitų kiekis - imuniteto nebuvimą?
Atsakyti
QUOTE(RimPol @ 2009 04 06, 15:02)
O ką galėtų rodyti pastovus permažas leukocitų kiekis - imuniteto nebuvimą?

Pas mane maždaug penki metai tas pats,netempia leukocitai iki 4,nebent susergu,tada jau pašoka virš 4-5.O ir trombocitų ne prūdai,anksčiau dar būdavo apie 200,o dabar apie 150 ir viskas g.gif Lankiausi aš pas hematologus,bet nuodugniai niekas netyrė,padarė bendrą tyrimą,leukogramą,sakė,nieko blogo nemato,dar sakė,kad dėl skydliaukės hipofunkcijos gali būti(nors ji pas mane nedidelė),tai va,taip ir gyvenu ir jau matyt neatsistatys tie rodikliai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltupyte @ 2009 04 06, 16:17)
Pas mane maždaug penki metai tas pats,netempia leukocitai iki 4,nebent susergu,tada jau pašoka virš 4-5.O ir trombocitų ne prūdai,anksčiau dar būdavo apie 200,o dabar apie 150 ir viskas  g.gif Lankiausi aš pas hematologus,bet nuodugniai niekas netyrė,padarė bendrą tyrimą,leukogramą,sakė,nieko blogo nemato,dar sakė,kad dėl skydliaukės hipofunkcijos gali būti(nors ji pas mane nedidelė),tai va,taip ir gyvenu ir jau matyt neatsistatys tie rodikliai unsure.gif


na aš ir keliausiu pas endokrinologą, gal ką pasakys, nes pas mane FT4 prie viršutinės normos, o ir daug kitų nusiskundimų...
Atsakyti
QUOTE(RimPol @ 2009 04 07, 08:40)
na aš ir keliausiu pas endokrinologą, gal ką pasakys, nes pas mane FT4 prie viršutinės normos, o ir daug kitų nusiskundimų...

Pas mane tas rodiklis ir buvo prie viršutinės normos,bet dar normos ribose.Ale kai pradėjo dar plaukai židiniais slinkti bei mėnesinės visai nebegausios pasidarė,tada jau teko šuoliuot pas endokrinologą.Dabar jau metai geriu tiroksiną,atsistatė tas rodiklis,ryt darysiuos vėl hormonus,gal pamažins tiroksino dozę.Bet leukocitai ir tromboc. tai nepakilo,gal ir ne nuos skydliaukės tada g.gif
Atsakyti
SOS, kraujo tyrime nukrypę trombocitai 112 (norma 150-400), visi kiti dalykai normoje.Laboratorijoje rekomendavo tyrimą pakartoti, jį pakartosiu jau po švenčių, bet šventės tikrai bus neramios verysad.gif
Loran, kas tai per velniava su tais trombocitais? g.gif Ar gali jų sumažėjimą įtakoti skydliaukės padidėjimas ir mazgeliai?
Papildyta:
Klaidos atitaisymas.
Klausiu ne Loran, o Loram blush2.gif
Atsakyti
Pirmiausiai - toks nedidelis trombocitu sumazejimas yra visiskai nepavojingas. Nera ko pergyvent wink.gif siaip priezasciu gali but be galo daug, zinoma ir skydliauke tam tarpe (nors mano asmenine nuoomone, skydliaukei per daug verciama kaltes del visokiu pakitimu organizme) pakartokit ta yrima del sventos ramybes kada nors, bet dabar ramiai sveskite sv.Velykas
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2009 04 11, 23:41)
Pirmiausiai - toks nedidelis trombocitu sumazejimas yra visiskai nepavojingas. Nera ko pergyvent wink.gif siaip priezasciu gali but be galo daug, zinoma ir skydliauke tam tarpe (nors mano asmenine nuoomone, skydliaukei per daug verciama kaltes del visokiu pakitimu organizme) pakartokit ta yrima del sventos ramybes kada nors, bet dabar ramiai sveskite sv.Velykas

Aciu Loram uz psichologine pagalba 4u.gif
Atsakyti