Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujo tyrimas

jei vargina alergija - tikslinga, jei ne - idomumo delei galima pasidaryt.
meginiai gali buti iodiniai, ant odiniai, kartais daromi kraujo tyrimai - kai paimamas kraujas ir per mikroskopa ziurima kaip reaguoja kraujo lasteles i tam tikrus alergenus (dazniausiai daromi maziems vaikams).
Apskritai - del visko sprendzia gydytojas alergologas ir pacientas bendru sutarimu.
Atsakyti
Kai užplaukia durni klausimai,tai užplaukia.Dabar nusipirkau Calcigran.Suvalgiau 2 tas.kreidines tabletes ir pamąsčiau...o jei ten buvo jonizuotas kalcis? doh.gif lotuliukas.gif
Iš kur man žinot? Išraše neparašyta,tik Ca2+ ir kiekis doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 01 27, 19:42)
Kai užplaukia durni klausimai,tai užplaukia.Dabar nusipirkau Calcigran.Suvalgiau 2 tas.kreidines tabletes ir pamąsčiau...o jei ten buvo jonizuotas kalcis?  doh.gif  lotuliukas.gif
Iš kur man žinot? Išraše neparašyta,tik Ca2+ ir kiekis  doh.gif  doh.gif

smile.gif
Ca yra kalcis, Ca2+ yra jonizuotas kalcis
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2010 01 27, 18:57)
smile.gif
Ca yra kalcis, Ca2+ yra jonizuotas kalcis

Tai vadinasi kalcio pas mane per daug doh.gif doh.gif Jau nebesigaudau! doh.gif Vadinasi kalcį metu gert nė normaliai nepradėjus,nes jei kalcio per daug,tai hiperkalcemija išsivystys doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruta1992: 27 sausio 2010 - 19:05
Labas ,merginos.
Turiu problemą-gal kas susidūrėt.Jau senokai mane vargina visoki nemalonūs dalykai-silpnumas,kartais pakylanti temperatūra,sąnarių skausmai,cypimas galvoje.Tačiau niekas man ligos neįvardija.Neseniai dariausi kraujo tyrimą-eritocitų ir leukocitų kiekis mažesnis,nei norma,pakitimai limfocitų kiekyje.Tačiau hemoglobinas geras,tai gydytoja,numojus ranka priskyrė viską neuralgijai.Jaučiu,kad tai nesąmonė,tačiau man sako-"eik,sveika". tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2010 01 28, 10:46)
Labas ,merginos.
Turiu problemą-gal kas susidūrėt.Jau senokai mane vargina visoki nemalonūs dalykai-silpnumas,kartais pakylanti temperatūra,sąnarių skausmai,cypimas galvoje.Tačiau niekas man ligos neįvardija.Neseniai dariausi kraujo tyrimą-eritocitų ir leukocitų kiekis mažesnis,nei norma,pakitimai limfocitų kiekyje.Tačiau hemoglobinas geras,tai gydytoja,numojus ranka priskyrė viską neuralgijai.Jaučiu,kad tai nesąmonė,tačiau man sako-"eik,sveika". tongue.gif

gali būti mano kolegė, tik man pasakė, kad nuo nervų kraujo tyrimai tokie tikrai negali būti.
Atsakyti
QUOTE(RimPol @ 2010 01 28, 17:33)
gali būti mano kolegė, tik man pasakė, kad nuo nervų kraujo tyrimai tokie tikrai negali būti.

aaaišku biggrin.gif ...skęstančiųjų gelbėjimas-skęstančiųjų reikalas...ką gi-teks visagalio interneto pagalbos prašytis.Tik bėda,kad su medicininiais terminais anglų kalba bus sunku...o lietuvių kalba informacijos praktiškai nulis,kad šituos simptomus susiet...
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2010 01 28, 21:49)
ir angliskai nesusiesit - yra simtai ligu kuriems budingi tokie simptomai, bet gali ir nebuti jokios ligos... is to ka paraset - aisku, kad nieko neaisku.
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2010 01 28, 21:49)
aaaišku  biggrin.gif ...skęstančiųjų gelbėjimas-skęstančiųjų reikalas...ką gi-teks visagalio interneto pagalbos prašytis.Tik bėda,kad su medicininiais terminais anglų kalba bus sunku...o lietuvių kalba informacijos praktiškai nulis,kad šituos simptomus susiet...

Didžiausia tikimybė, kad kažjur tūno įsisenėjusi infekcija, tik neaišku kokia. Prisidariau krūvą tyrimų ir likau ant to pačio, nors paminėjo, jeigu ir toliau blogės kraujo rodikliai, lįs į kaulų čiulpus. O šiaip nustatė dar citomegelą lėtinį. Epšteiną-barą lėtinį, bet čia sako, dauguma juos turi, tik ne visi tiriasi, o ir tempertūra bei kraujukas turėtų per pusmetį pasitaisyti. dar liepia tirtis kepenis, nes panašūs požymiai ir reumatines ligas.
Atsakyti
QUOTE(RimPol @ 2010 01 29, 10:28)
Didžiausia tikimybė, kad kažjur tūno įsisenėjusi infekcija, tik neaišku kokia. Prisidariau krūvą tyrimų ir likau ant to pačio, nors paminėjo, jeigu ir toliau blogės kraujo rodikliai, lįs į kaulų čiulpus. O šiaip nustatė dar citomegelą lėtinį. Epšteiną-barą lėtinį, bet čia sako, dauguma juos turi, tik ne visi tiriasi, o ir tempertūra bei kraujukas turėtų per pusmetį pasitaisyti. dar liepia tirtis kepenis, nes panašūs požymiai ir reumatines ligas.

ooo...tai daug ko nustatė-o man kiek tik nueinu-tiek neuralgija... tongue.gif Gal reiktų gydytoją keist...nes jau antrus metus tas eritrocitų ir leukocitų lygis kritęs.Nemanau,kad tai normalu,juolab,kad jaučiuosi neypatingai gerai.
O tai ar gydymą skyrė kokį-ar tik,kaip visada-pasakė ir paliko likimo valiai ?
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2010 01 29, 10:39)
ooo...tai daug ko nustatė-o man kiek tik nueinu-tiek neuralgija... tongue.gif Gal reiktų gydytoją keist...nes jau antrus metus tas eritrocitų ir leukocitų lygis kritęs.Nemanau,kad tai normalu,juolab,kad jaučiuosi neypatingai gerai.
O tai ar gydymą skyrė kokį-ar tik,kaip visada-pasakė ir paliko likimo valiai ?

o tai konkrečiai kokie skaičiukai eritrocitų ir leukocitų, ir hemoglobino.
na aš tai pati už pinigėlius tiriuosi, neminėsiu kiek jau išleidau kraujo tyrimams ir gydytojų konsultacijoms. Tik vat kad temperatūra kankina ir skausmas dešiniam šone ir dar visokių velnių. tai kur nueini, vis kažko randa, bet kas ir nuo ko, tai kol kas neaišku, ramina, sako palauk, vistiek greit kažkas toookio išlįs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RimPol @ 2010 01 29, 10:47)
o tai konkrečiai kokie skaičiukai eritrocitų ir leukocitų, ir hemoglobino.
na aš tai pati už pinigėlius tiriuosi, neminėsiu kiek jau išleidau kraujo tyrimams ir gydytojų konsultacijoms. Tik vat kad temperatūra kankina ir skausmas dešiniam šone ir dar visokių velnių. tai kur nueini, vis kažko randa, bet kas ir nuo ko, tai kol kas neaišku, ramina, sako palauk, vistiek greit kažkas toookio išlįs lotuliukas.gif

Nieks man nesakė-taigi poliklinika.Tik pasakė,kad žemiau leistinos ribos-ir tiek.O hemoglobinas-geras.
Laukti kol išlįs-nežinau ar verta,kai jau "išlenda"-būna kartais ir įsisenėję.O dešiniam šone-taip,kepenys-nenuostabu,kad ir temperatūra užkyla kartais.Dar gal ir kasą reikėtų išsitirt.
Tai vat...Hauso mum reikia tongue.gif ...o pas mane tai visos ligos būna su neaiškiais simptomais,net regos nervo uždegimą ne iš karto sugebėjo nustatyt...
Ką gi...laikykis,kolege mirksiukas.gif ...ir nepaliauk ieškojusi,jei gali tai sau leisti.Stiprybės. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 29 sausio 2010 - 13:36