Įkraunama...
Įkraunama...

Užgavėnės

Prabėgo Kalėdos, apie Valentino dieną forume tema jau yra, apie užgavėnes neradau...
Turiu užduotį surengti šventę - tad ir siūlau dalintis patirtimi g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Va ir nieks nieko nerašo. Gal kas žinot, kada šiemet bus užgavėnės Rumšiškėse? Noriu su šeimyna nuvažiuot.
Atsakyti
mes tai visad shvenciam!tradicishkai blynu,spurgu prigaminu,ateina draugai,butelaiti koki atsinesha kuklu(kur jau antradieni nekukliai...)aishku,ne tradicishkai,bet vis pazyim blush2.gif
rumshishkese pernai buvom,tai nelabai patiko,l.jau daug zmoniu,More kazkokia ish padangu(bent taip atrode)
o shimet planuojam tvarkingai,su kaukem vaziuot i gamta.susikursim lauziuka,pasiimsim griliuka,mesytes,karshto vyno,blyna koki ir pavakarosim mirksiukas.gif
kaukes,aishku,minimalios,bet ne ish maksimos biggrin.gif bus cigonu pora,ragana..ash pvz.ozka busiu,o vyras-zydukas mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip gaila,. kad jokiu uzgaveniu nera cia Airijoje, taip noreciau, kad atsvesti, kaip senais laikas pas tevus, kai visi persirengia po kaimus vazinedavom ,apskiau sokiai vakarais vykdavo visis dalindavomes saldainiai gautais einant per draugus ir kitus kaimo gyventojus.
budavo visi i roges (jeigu sniego budavo) arba i ratus su arkliuku eini pas zmones dainuoji soki, paskiau gauni ko nors ir taip pas visus kaimynus ir neti, jeigu kuris nors budavo namie, bet neisileisdavo, tada "cigone" prakeiskus siusdavo, ir visookiu kvarabu pridarydavom, velniukai ispiesdavo duris (aisku, kad nusiplautu), suslpedvao daiktus rastu kieme. vienu zodziu labai linksma budavo, o jeigu jau patys neidavom, tai visada pasiruose laukdavom ,akda atleks velniukai ir raganaites, turedavom blynu saldainiu, tik ne pinigais, osaiais laikais, tai saldainiu nelabai kas ir nori duok tik pinigais. uzgavenes praranda savo verte, kaip ir visos sventes manau blush2.gif
Atsakyti
as uzgavenes megau tiktai mokykloje, kai nereikejo mokytis. O dabar baisu, kad kas ateis. Vaikams duodama saldainiu neitiksi dabar.
gal kas zinot kokios sventes Vilniuje bus ta proga?
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2006 02 07, 10:36)
Va ir nieks nieko nerašo. Gal kas žinot, kada šiemet bus užgavėnės Rumšiškėse? Noriu su šeimyna nuvažiuot.

sekmadienį ateinantį mirksiukas.gif daugiau info http://www.muziejai....avenes_2006.htm
Atsakyti
Mes vaziuosim i zaldokyne, ten taip pat nusimato didele svente su lauzu ir t.t. nuo pat 12 iki nakties smile.gif

http://www.draugas.lt/zaldokyne.cfm cia daugiau informacijos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerry: 25 vasario 2006 - 09:52
Kadangi dirbu mokykloj, tai su vaikais pašnekam apie artėjančias užgavėnes, nes ir man smalsu, ar daug vaikų bus tądien mokykloj. Tai jie iškart aiškina, kad į pamokas eit neapsimoka, nes dauguma eis žydukais.Tik niekas nesvajoja, kad gaus saldainių, blynų pavalgyti sočiai.Visi lyg vienas šaukia- pinigų... Ir jau svajoja, kiek nori susirinkti ir ką už juos pirks. Man ta diena jau nebeturi jokios prasmės vien baisaus materializmo atžvilgiu. Jau ir pati į savo trobą nebeįsileidžiu tokių žydų, nes visi tikisi kokios dešimtinės mažiausiai doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(ALMUX @ 2006 02 25, 18:05)
Kadangi dirbu mokykloj, tai su vaikais pašnekam apie artėjančias užgavėnes, nes ir man smalsu, ar daug vaikų bus tądien mokykloj. Tai jie iškart aiškina, kad į pamokas eit neapsimoka, nes dauguma eis žydukais.Tik niekas nesvajoja, kad gaus saldainių, blynų pavalgyti sočiai.Visi lyg vienas šaukia- pinigų... Ir jau svajoja, kiek nori susirinkti ir ką už juos pirks. Man ta diena jau nebeturi jokios prasmės vien baisaus materializmo atžvilgiu. Jau ir pati į savo trobą nebeįsileidžiu tokių žydų, nes visi tikisi kokios dešimtinės mažiausiai doh.gif ...

Vat vat, kad tikra tiesa...
Mano mažius tiek visko moka toms užgavėnėms (čia darželio auklėtojų nuopelnas), kad didysis net pavydi...o kur dar šventė Lašininio ir Kanapinio darželyje - degins Morę ir t.t., bent mažyliai pašvęs...blynelių gaus...
Beje, o mokykloje juk nėra jokių tradicijų lotuliukas.gif , nei blynų nei Morės schmoll.gif
Atsakyti
Na gal kas nors jau žinot apie Užgavėnių šventę Rumšiškėse šiemet? g.gif Labai norėtume ten nuvykti ax.gif
Atsakyti
Aš tai iškepsiu vaikams blynų, gal nueisim persirengę žydais pas senelius pagąsdint, o gal į miesto šventę. Į namus neįleisim jokių prašytojų, nebent būtų pažystami ax.gif
Atsakyti
Pas mus daugiausia cigonai buna kaimynu vaikai. As nuperku ledinuku ir pigiu sausainiu. Gyvenimas gereja taip kad blynais nenustebinsi nieko. Siemet planuojame vaziuoti i Rumsiskes jei kas zino kada vyks duokite nuorodas.
Atsakyti