Įkraunama...
Įkraunama...

Papuošalus užsisakote pas juvelyrą?

Sveikos, mielosios!
Vyras antro gimdymo proga nori man padaryti dovana - zieda su deimanciuku. Kartu pasivaiksciojom po parduotuves, bet toki pretenzinga papuosala nelabai lengva issirinkti - tai aukso spalva jam netinka, tai akmenukas per didelis arba per mazas, tai juk atsiliepia ir ziedo kainai. Jam kilo mintis kreiptis i juvelyra, kuris pagalmintu zieduka. Ar kuri turite patirties siame reikale? Gal galite rekomenduoti koki juvelyra Vilniuje ar Klaipedoje? Dekoju is anksto uz pasisakymus! smile.gif
Atsakyti
Na, mes su vyru ir mūsų draugai darėsi žiedus (vestuvinius) Vokiečių g., Vilniuje. Berods, Kudaba pavardė to juvelyro, darbu likome patenkinti. Patarė kokie bus patogiau nešioti, kurie kaip atrodys. Gali nueiti pasikonsultuoti, pažiūrėti ką pasiūlys. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 01 04, 10:36)
Na, mes su vyru ir mūsų draugai darėsi žiedus (vestuvinius) Vokiečių g., Vilniuje. Berods, Kudaba pavardė to juvelyro, darbu likome patenkinti. Patarė kokie bus patogiau nešioti, kurie kaip atrodys. Gali nueiti pasikonsultuoti, pažiūrėti ką pasiūlys. 4u.gif

O jusu ziedukuose buvo akmenuku? Ir ar medziagas turejote savo? Aciu
Atsakyti
Medžiagų savo neturėjome, jis viską turėjo. Akmenukų žiedukuose nėra, bet norėjau pasidaryti sau su inkrustuotų į žiedo vidinę pusę (kad nesimatytų, bet žinočiau, kad jis yra). Tai sakė, kad daro, bet nežinau ar gerai, dėl šito negarantuoju.
Atsakyti
individualiai daryti papuosalai thumbup.gif
tik as nepazistu juvelyro dirbancio su auksu. esu dariusi tik is sidabro. is mano patirties - moteris dirba kruopsciau uz vyra, bet gal cia sutapimas.
turiu stora vestuvini zieda is kurio noreciau ka nors pasigaminti, tik nezinau kur kreiptis blink.gif
Atsakyti
As irgi esu girdejusi nuomoniu, kad moterys dirba kruopsciau uz vyrus, bet ju fantazija ribotesne... Nezinau, kiek tame tiesos, labai jau noretusi tiketi kad moterys saunesnes uz vyrus visose srityse! tongue.gif
Is kitos puses, fantazija ziedams su deimantais gal ne tokia aktuali - juk cia svarbiausia pabrezti pati akmenuka, kad zmogus uzmetes aki i papuosala iskart suprastu, kas tai per "materiolas". O ir as pati nelabai megstu tu raitytu israitytu sumazgytu persuktu ziedu. Ir dar man nelabai patinka kai viename gaminyje maisomi metalai ir ju spalvos. Cia, kaip ir visur, skonio dalykas
Atsakyti
O kiek mazdaug kainuoja pagaminimas?Turiu didele sidabrine apyranke ir noriu pakabuka pasidaryti, na toki vidutinio dydzio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 01 04, 13:23)
O kiek mazdaug kainuoja pagaminimas?Turiu didele sidabrine apyranke ir noriu pakabuka pasidaryti, na toki vidutinio dydzio g.gif

Tiesa pasakius, net nelabai isivaizduoju. Manau, kad daug priklauso ir nuo juvelyro. Jei koks zinomas, garsejantis autoriniais darbais, tai ko gero paims nemazai. O tie paprastesni tai manau nelabai brangus. Vestuvinius ziedus mes irgi gaminomes, bet tai buvo pries 7 metus, kainu net nepamenu, o jos manau bus ir pasikeitusios
Atsakyti
mane taip pat žavi mintis užsisakyti kanors pas juvelyrą, juk gaminys būtų vienintelis toks visam pasauly wub.gif Kaip tik dabar prisėdau prie neto pasidomėti ar tai, ko norėčiau išvis įmanoma, o tada teks ir juvelyro pasieškoti. Gal yra rekomendacijų kauniečiams? 4u.gif
Atsakyti
Šiaip aš kažkaip skeptiškai nusiteikus, kas dėl individualiai gaminamų papuošalų schmoll.gif Gallll nebent, jei meistras tikrai geras, menininkas praktiškai, jei labai jo stilius patinka, ant tiek, kad negalvoji, kiek kainuos - na gal, gal tada. Bet šiaip, pas bet ką, tipo, "žinau vieną meistrelį, mano kaimynei darė" - pffff, kiek ką dariau - nieko ypatingo schmoll.gif
Na ir kas, kad vienetinis? Užtat nieko ypatingai gražaus biggrin.gif To jie nepadaro, anas jiems per smulku, trečiam priemonių neturi, aiii... Besiaiškindamas užsiknisi doh.gif O rezultatas - nu daiktas, daugmaž ko norėjai, bet kad ten pasigėrėjimas apimtų į jį žiūrint - schmoll.gif

Arba šiaip kas nors nenumatyto iškyla - pvz. bendradarbė sidabrinius auskarus pagal žiedą darėsi -nu labai gražūs, tik nešiot neįmanoma - sunkūs nerealiai... Būtų gatavi - pasimatuotum ir nepirktum, o taip - ką? Tokių prašei? Nu, tokių... Tai ir turėkis smile.gif Sumokėjai ir neškis... Jau tada geriau fabrikinį nusipirkt.

Kita bendradarbė irgi darėsi, pakabuką. Nu mano akim žiūrint, pusė velnio - o ji pati nepatenkinta. Meistras geras, padaryta gan kruopščiai - nu ne taip jinai norėjo. Nesusišnekėjo...

Ir kainos žemos nėr. Moki tai už darbą... Už daiktą iš sidabro ima panašiai tiek pat, kiek iš aukso su briliantais smile.gif O kur sidabras, kur jo gramas ar 30 cnt kainuoja, kur auksas - finale smulkesnis gaminys nerealiai brangus išeina...

Taigi, jei darytis - tai už labai brangiai, iš labai gerų medžiagų ir turėt labai gerą daiktą. O sidabras - jeigu ne kokią relikviją daraisi - tada geriau nueit į kokią "Indiją" ir nusipirkt... Mano tokia nuomonė, gyvenimo patirties padiktuota smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 04 sausio 2006 - 20:50
Noa, yra ir kita priežastis gaminti papuošalus rolleyes.gif Kam pirkti, jei tėvai / seneliai prikaupę aukso (ar sidabro)? g.gif Mes darėmės vestuvinius žiedus- visiškai paprastus, tokių ir parduotuvės pilnos, bet darėmės- anyta davė vieną seną žiedą ir mums iš jo 2 vestuviniai gavosi doh.gif
Kiek anksčiau dariausi auskarus- tiesa, ne Vilniuje, irgi tik todėl kad buvo iš ko daryti ir todėl, kad močiutė norėjo dovaną padaryti 4u.gif Juvelyras darbą atliko puikiai thumbup.gif Turiu vienetinius auskarus thumbup.gif Kas, kad neypatingus, bet gal aš tokių tuo metu norėjau, gal būtent tokie tuo metu man buvo patys pačiausi doh.gif
Ir dar vienas dalykas- vėliau gavau dar vienus auskarus dovanų (pirktinius cool.gif ) ir negaliu jų nešioti doh.gif Senas rusiškas auksas kažkoks ypatingas buvo, kad visiems puikiai tinka doh.gif
Nenorėčiau užsisakinėti grandinėlių, o jei vyras užsakytų žiedą, labai laiminga jį nešiočiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2006 01 04, 22:33)
Noa, yra ir  kita priežastis gaminti papuošalus  rolleyes.gif  Kam pirkti, jei tėvai / seneliai prikaupę aukso (ar sidabro)?  g.gif

Ai, nu jo, tas tai taip, ypač jei daiktas masyvus... Ar auskarai kokie, kur daugiau to aukso reikia - vis tiek, jei turi savo auksą, pigiau gamint smile.gif Kai neturiu aš to aukso, tai ir nepagalvojau apie tokį variantą smile.gif

QUOTE
Nenorėčiau užsisakinėti grandinėlių,
O dauguma juvelyrų grandinėlių ir nedaro, nebent piršto storio. Jiems, matote, per smulku, įrangos neturi... gal ten ta įranga kokia ypatinga, arba aš tik su gvėrom susidūriau smile.gif
Atsakyti