Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadieniai

Pastebejau, kad jau kuris laikas mano drauges pradeda skustis beganciais metais. Daznai girdziu atsidusimus, kad jau metai ne tie, kad, neduok dieve, musu amziaus sulaukus mazus vaikus auginti. Lyg kokia metu skaiciaus baime rolleyes.gif
Stebiuosi todel, kad pati jauciuosi vis geriau, na, lyg laimingesne, labiau savimi pasitikinti.
Ka jus galvojate apie kiekvienais metais pasikeicianti skaiciu? Gimtadieniai gasdina ar dziugina? biggrin.gif
Atsakyti
Liūdina.Labai liūdina. Nedejuoju, bet širdį visada nusmelkia, kad metai artina prie pabaigos. O aš ir vėl jos labai bijau. Todėl ir bijau tų skubančių metų.
Atsakyti
Nemėgstu gimtadienių, kaip dainavo Butkutė - liūdna šventė... gal todel kad taip bėga metai.. Ir Naujų metų nemėgstu...
geriausi baliai be progos susibėgus smile.gif
Atsakyti
As megstu gimtadienius, bet geriau kitu biggrin.gif Fainai, nueini, prisigeri. O savu tai neeee, malonumas cia, kai pasensti?
Nu is esmes irgi prisigeri, tik is sielos skausmo. Ta prasme, senas amzinos jaunystes receptas - s vecera - dva litra piva, su utra - ni odnoj izviliny biggrin.gif


Uztai man patinka vaiku gimtadieniai. Cia tai nei pinigu investuot negaila, gi vaikai sitaip ju laukia! Ir to baliaus, ir sveciu, ir dovaneliu... Uztai reikia jiems tatai uztikrint, kol dar jie maziukai. Nes paskui uzaugs ir bus nebeidomu, kaip mums sad.gif
Atsakyti
Aš mėgstu gimtadienius ir dovanas rolleyes.gif , tik kad švesti ne namie o kur nors, nes laabai daug rūpesčių būna su tais svečiais
Atsakyti
metu neskaichiuoju, o shventes (bet kokias) laaaabai megstu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ash kolkas dar irgi megstu savo gimtadienius, nes kad ir kiek man sueitu, jauchiuosi niolikos smile.gif O ir, ka chia slepsi, taip faina gauti dovanas smile.gif
Atsakyti
Jezau, kaip nemegstu savo gimtadienio smile.gif per ji buna salta, gudu, pilka, marmaliuze wink.gif o kad butu teveliai sugalvoje mane padaryti ir pasigimdyti pati nuostabiausia metu menesi- geguze heart.gif ak... )zinoma, siu metu geguze nesiskaito- lab jau salta brrr.....)
kazkaip nenori nenori, bet ta diena pasidaro liudna, apmastau ka gero nuveikiau (dazniausiai kontstatuoju, kad nieko gero laugh.gif kartais pasirodo asarytes, nes prisimenu save dar maza mergyte, paskui mokine...liudnoka, taciau tas liudnumas gimsta is kazkokio igimto ilgesio, melancholiskumo- tai netikras liudesys wink.gif
as savo gimtadieniu nesvenciu, nera nei baliu, nei torto, nei zvakiu...priimu sveikinimus ir tiek...
nors kartais pasvajoju apie kokia gimtadienio staigmena....noreciau, bet tik galbut tongue.gif

p.s dabar jau noriu, kad tie skaiciai sustotu cool.gif yra tiek tegu ir buna tiek
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Drakulaite: 14 gegužės 2004 - 16:42
o as per gimtadieni stengiuosi negalvoti koks skaicius, o paziuriu ka rodo veidrodis wink.gif
Atsakyti
O as tai i veidrodi kasdien ziuriu. O vat per gimtadieni ir apie skaicius pagalvoju dry.gif
Atsakyti
Man mano gimtadieniai niekada nepatiko ir as ju niekada nelaukiu
Atsakyti
snekant apie savo gimtadieni, tai nei gasdina, nei dziugina, o tiesiog LIUDINA va neseniai praejo ta diena, nezymejau jos niekaip. nenoriu zymeti savo senejimo sad.gif
per kitu tai smagu pabaliavot laugh.gif
Atsakyti