Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka-57

QUOTE(egis11 @ 2010 07 27, 16:14)
teks atvaziuot,senokai nebuvau,ruosk ka nors saldaus mirksiukas.gif
del medzio turetu prigyt, tik su daug saknu reik iskast,o kas ten per medis??

saldaus visada biggrin.gif
Raudonasis azuolas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 07 27, 17:19)
saldaus visada biggrin.gif
Raudonasis azuolas  4u.gif

tai kita savaite,kai jurga nedirbs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 07 27, 15:07)
aj kaip aciu 4u.gif viska supratau 4u.gif kaip tik turiu laisva kampa su vijokline roze,ten ir susodinsiu hortenzijas ir maumedi,aciu 4u.gif

na, manau ne pro sali butu ir cia kokia viena hortenzija palikti, juo labiau, jei jos kazkur atsikartos, is tiesu bus idealu. Santykis galetu buti 2:1 (vienoje vietoje dvi, kitoje-viena).

Man asmeniskai tas medis net labai grazu, o alpinariumas, sprendziant is pateikto sklypo fragmento atrodytu nelabai (svelniai tariant) naturaliai schmoll.gif . Gal dar pagalvokite.
Jei nenorite gelyno tame plotelyje, tada tamsiame tuju fone graziai atrodytu zydinciu/margalapiu krumu eilute arba keleta pametytu krumeliu. Ypac tiktu forzitija - anksti zydetu, kol dar medziai be lapu.

user posted image...user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 27 liepos 2010 - 20:03
QUOTE(Ulė @ 2010 07 27, 16:07)
aj kaip aciu 4u.gif viska supratau 4u.gif kaip tik turiu laisva kampa su vijokline roze,ten ir susodinsiu hortenzijas ir maumedi,aciu 4u.gif

mergaites ten tas pupmedis skiepytas ,sake augs iki 1.5 metro g.gif
zo bet pasodinsiu tuomet ji viena jei taip sakot,aciu.

taj ka man tada sodint palei ta patvory,tajp man ten negrazu kazkaip,,kazko labai norisi,o nesuprantu ko blush2.gif  4u.gif

egi,taj atvaziuok i Pazerus padesi aaa tongue.gif  lotuliukas.gif
as irgi ten matau alpinariuma...deja..
man vyras neleidzia nieko...jokiu vingiu..jam pjaut sudetinga... verysad.gif

ta kampini medi as senai galvoju persodint,bet ar neperdidelis,ar prigis blush2.gif  4u.gif

Gi ne pupmedis, o robinija doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Mano visi kardeliai ant sono guli po siandienos audros. Dar betruksta tornado, kuris per Cekija ejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2010 07 19, 17:07)
Viendienės užpildo tujų eilutės tarpus:

Labai labai wub.gif ypač vienadienių spalva wub.gif (itin gerai prie tujų žiūrisi).
QUOTE(Srove @ 2010 07 19, 23:12)
Tuo paciu noreciau paklausti apie pusu genejima dar.Pernai pavasari befomuodama pusies rutuli gavau patarima trecdali nuskabyti ugliukus, nuskabiau, po keliu dienu apsipyle sakais pabalo galiukai ir numiro, siemet jau bijojau skabyti, o sako kiti net su zirklemis nucaizo ir viskas, nieko neatsitinka, tai dabar nebezinau, ar cia tas skabymas ja nuvare myriop, ar siaip sutapimas  g.gif

Tikrai labai įdomu g.gif gal ūgliukai jau buvo pradėję medėti? Aš stengiuosi skabyti kai spygliukai vos pradeda atsiskirti nuo ūglio.
QUOTE(Ulė @ 2010 07 27, 09:22)
noriu apsodinti patvori,issideliojau augaliukus ka turiu,kol nesukisau i zeme,gal patartumet ka reiketu apkeisti vietom,ka isstumt i prieki,ka giliau,ar palikti tokia tiesia vaga,ar i kampa supilti koki kalniuka gal?

Šiuo klausimu pasirašau po kiekvienu Vidos777 žodžiu drinks_cheers.gif po tuo beržu ryškiaspalviai augalai nelabai žiūrisi, o ir kalniukai ar alpinariumai kampe user posted image
Atsakyti
QUOTE(bitule @ 2010 07 27, 23:21)


Šiuo klausimu pasirašau po kiekvienu Vidos777 žodžiu  drinks_cheers.gif  po tuo beržu ryškiaspalviai augalai nelabai žiūrisi, o ir kalniukai ar alpinariumai kampe  user posted image


aciu 4u.gif

Vida777,aciu,Jus labai maloni wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 07 27, 16:07)
man vyras neleidzia nieko...jokiu vingiu..jam pjaut sudetinga... verysad.gif


Ule, man su vyru buvo panaši problema, grasinosi ir žoliapjovę man įduot į rankas, kad suprasčiau koks nelengvas darbas. Bet aš sistemingai "programavau" jo galvoje, jog grožis atperka tuos menkus nepatogumus. visur dabar naudoju ta plastikinę juostą, kuri skiria veją nuo rožyno, rododendryno ar hortenzijų. Pamatė, kad nieko sudėtingiau šienaut nepasidarė, grožis ir atgaiva sielai akivaizdi, o dar kaimynai pagiriamąjį žodelį pasako dėl aplinkos, tai dabar jokių prieštaravimų negirdžiu, tik vis primena, kad nepamirščiau su juosta atskirti augalų grupę nuo pievos biggrin.gif tiesa, o viso ko kulminacija buvo, kai pats "alpinariumą" supylė iš įvairių atlikusių nuo statybų plytgalių ir mūsų rinktų akmenų. taip kad kantrybės ir po truputuką užsodinsi viską kaip nori, o vyras šienaus ir nepastebės jokių nepatogumų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bitule @ 2010 07 28, 00:21)


Šiuo klausimu pasirašau po kiekvienu Vidos777 žodžiu  drinks_cheers.gif  po tuo beržu ryškiaspalviai augalai nelabai žiūrisi, o ir kalniukai ar alpinariumai kampe  user posted image

man asmeniskai tai norisi,tokio objekto i kampa kuris is kart kliutu uz akiu ir noretusi prie jo prieit,visokie krumai, krumeliai prapuls tuju fone,kai jos uzaugs,tarp tuju vienadienes,gal ir grazu,bet mano manymu tujos susodintos,ne tokiais tarpais ,kad tilptu vienadienes,tuolab,kad ir tujos uz tvoros,cia tik mano nuomone,kaip sakoma На вкус и цвет - товарищя нет smile.gif
Papildyta:
QUOTE(šeimos kaklas @ 2010 07 28, 11:04)
Ule, man su vyru buvo panaši problema, grasinosi ir žoliapjovę man įduot į rankas, kad suprasčiau koks nelengvas darbas. Bet aš sistemingai "programavau" jo galvoje, jog grožis atperka tuos menkus nepatogumus. visur dabar naudoju ta plastikinę juostą, kuri skiria veją nuo rožyno, rododendryno ar hortenzijų. Pamatė, kad nieko sudėtingiau šienaut nepasidarė, grožis ir atgaiva sielai akivaizdi, o dar kaimynai pagiriamąjį žodelį pasako dėl aplinkos, tai dabar jokių prieštaravimų negirdžiu, tik vis primena, kad nepamirščiau su juosta atskirti augalų grupę nuo pievos biggrin.gif tiesa, o viso ko kulminacija buvo, kai pats "alpinariumą" supylė iš įvairių atlikusių nuo statybų plytgalių ir mūsų rinktų akmenų. taip kad kantrybės ir po truputuką užsodinsi viską kaip nori, o vyras šienaus ir nepastebės jokių nepatogumų biggrin.gif

drinks_cheers.gif smile.gif
Atsakyti
mergaites atejau pasidziaugti savo kaime laimejom graziausios sodybos rinkimus bigsmile.gif bigsmile.gif ,vienas aciu priklauso Jums uz patarimus,vaizdus ir mokymus wub.gif

šeimos kaklas,as jau pasidaviau 4u.gif ,zoles pjauti pas mus 2 hektarai,kiemo 60aru reik idealiai,su trimeriu aplink kiekviena mano augaleli 4u.gif

as galvoju gal verta zirkles zolei nusipirkt? 4u.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(šeimos kaklas @ 2010 07 28, 10:04)
Ule, man su vyru buvo panaši problema, grasinosi ir žoliapjovę man įduot į rankas, kad suprasčiau koks nelengvas darbas. Bet aš sistemingai "programavau" jo galvoje, jog grožis atperka tuos menkus nepatogumus. visur dabar naudoju ta plastikinę juostą, kuri skiria veją nuo rožyno, rododendryno ar hortenzijų. Pamatė, kad nieko sudėtingiau šienaut nepasidarė, grožis ir atgaiva sielai akivaizdi, o dar kaimynai pagiriamąjį žodelį pasako dėl aplinkos, tai dabar jokių prieštaravimų negirdžiu, tik vis primena, kad nepamirščiau su juosta atskirti augalų grupę nuo pievos biggrin.gif tiesa, o viso ko kulminacija buvo, kai pats "alpinariumą" supylė iš įvairių atlikusių nuo statybų plytgalių ir mūsų rinktų akmenų. taip kad kantrybės ir po truputuką užsodinsi viską kaip nori, o vyras šienaus ir nepastebės jokių nepatogumų biggrin.gif


drinks_cheers.gif bet taviškis toks mielas pasirodė wub.gif

QUOTE
man asmeniskai tai norisi,tokio objekto i kampa kuris is kart kliutu uz akiu ir noretusi prie jo prieit,visokie krumai, krumeliai prapuls tuju fone,kai jos uzaugs,tarp tuju vienadienes,gal ir grazu,bet mano manymu tujos susodintos,ne tokiais tarpais ,kad tilptu vienadienes,tuolab,kad ir tujos uz tvoros,cia tik mano nuomone,kaip sakoma На вкус и цвет - товарищя нет


ryškios spalvinės dėmės gal ir norisi tam kampe, bet nebūtina daryt "kalniuką" ar mėtyt viendienes į tarpus tarp tujų, kaip pas Smiltelę - mano nuomone, ten puikiai derėtų daugiamečių gėlynas - bijūnas, pentinius, baltagalvė, viendienės ir rudeniniai astrai, galima "pamėtyt" melsvių dėl "faktūros" wub.gif
Atsakyti
rokoko, kaip manai pentinius galiu rezt? primink kiek palikt nuo zemes? savaitgaili planuoju tvarkytis aplinka, nes per vestuves mano ir ne mano bei keliones jau baisu koja i lauka iskelt, dar ne vienais metais taip nebuvo blush2.gif
Atsakyti