Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip supažindinote tėvus?

mes taip pat ruosiames tuoktis ,taciau draugaujame jau beveik du metus, bet musu tevai nepazystami...norim supazindinti, kur surengti susitikima?
Atsakyti
Labai gera tema thumbup.gif Kaip tik praejusi savaitgali supazindinome tevus, nebuvo jokiu problemu, nes abieju musu tevai labai norejo susipazinti ir lauke susitikimo, kadangi mano tevai ne vilnieciai, tai busimojo vyro tevai mielai sutiko nuvaziuoti pas mano tevus. Susitikimas ivyko, ir praejo sekmingai clap.gif , abi seimos liko patenkintos clap_1.gif ir labai laukia kito susitikimo, svarbiausia pasitiketi ir nebijoti, o tevai labai puikiai supranta vieni kitus, tikiuosi, kad bus draugai tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maraska: 14 gegužės 2004 - 17:56
Susipazinimui mes sugalvojome abiem mamoms (tevai musu issiskyre) staigmenele....

Nupirkom bilietukus i muzikini teatra (Kaune) ir kiekvienas su savo mama atejom. Aisku, jas susodinom salia viena kitos biggrin.gif , o mes uz keliu sedyniu. Ir stebejom, kaip reaguos...

thumbup.gif susitikimas isejo, o ir ispudziu is teatro abiem liko clap.gif
Atsakyti
mano tevai is taurages vaziavo pas vyro tevus i birzus...sussitikimas pavyko, nors matesi, kad abi puses jaudinasi rolleyes.gif smile.gif

Atsakyti
Musu tevai dar nepazistami, nes gyvena skirtingose salyse, bet per Jonines organizuojam abieju seimu susitikima. Abi puses labai nori ir laukia thumbup.gif
Atsakyti
o mūsų dar nepažystami blink.gif ir nesugalvojam kaip supažindinti, jie tokie skirtingi ohmy.gif o iki vestuvių liko 67 dienos ...
Atsakyti
mano ir vyro tevai susipazino tik kai as buvau 7 menesi nescia ir bute ikurtuves darem laugh.gif
Atsakyti
Hm, ir kodel man neistringa tokie dalykai. Dabar ir paciai idomu kaip musu tevai susipazino. Berods likus 3 men. iki vestuviu pasikvetem paderinti siokiu tokiu niuansu ir nusivezem parodyti kavines, kurioje ruosemes svesti vestuves. Taip sakant su tikslu susitikom smile.gif.
Atsakyti
Musu mamos jau pazystamos. O teciai jauciu susitiks tik per vestuves smile.gif Net nezinau g.gif
Atsakyti
Aš tekėjau už savo kaimyno, tai ir tėvai buvo pažįstami, nes gyvenome šalia wink.gif
Atsakyti
mes kartu jau gyvenam 3 metus (nevede), o musu tevai dar nepazistami sad.gif
Gyvena jie skirtinguose Lietuvos galuose, masinu neturi, tai kazkaip ir nesusieina.
Kol kas mums tai nera problema, bet viena syki tai reikes... Nezinau kodel, bet biski bijau sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avei: 18 gegužės 2004 - 20:24
Musu tevai susipazino siais metais per Velyku antra diena. Labai jau ilgai planavom ju susitikima smile.gif Labiausiai bijojom, kad musu mamos nesusipestu ohmy.gif na, jos tokios priesingybes...manoji laikosi nuomones, kad va -kaip pasiklosi, tai ir miegosi, o anyta galvoja, kad vaikams nuolat reikia padeti, pageleti, paraginti ir t.t... Kadangi mano tevai klaipedieciai, o maniskio - palangiskiai, tai susitikimas vyko Palangoje, Basanaviciaus g esancioje kavineje. Mes su maniskio tevais (ir aisku mano busimu vyru) laukem mano tevu. Ir va - ieina mano tevelis su 3 dyyyydelem rozem thumbup.gif ir iteike jas maniskio mamai. Pradzioj buvo biskiuka najauku, jautesi siokia tokia itampa. Bet veliau visi ikalem po 50g brendzio (tipo apsilimas biggrin.gif ), papietavom ir taaaip pokalbiai isivaziavo. Jau rasiau kazkur, kad mamos bekalbedamos apie tai, kaip reikes baznycioj roziu ziedlapiais barstyti... nukrypo prie roziu auginimo subtilybiu, miltligiu ir t.t.. tongue.gif
Taigi, "pasimatymas" tikrai pasiseke thumbup.gif
Atsakyti