Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti krikštynų stalą?

skaiciau, kad ant stalo turi buti 12 zvakiu, nes kazka simblizuoja. Ar jus laiketes sio paprocio?
Atsakyti
turiu pasiulyma juratikei 13
kodel jus i ta hbh trenkiates, as pasiulyciau i bajoru guzta (netoli hbh, kretingsody) arba i vienkiemi (uz kretingos) ten ir zmoniu maziau ir aplinka tikrai grazi mirksiukas.gif
cia mano nuomone blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhulia @ 2006 07 06, 03:07)
ievbuk, klabai graziai papuosus viska buvai thumbup.gif as po krikstynu irgi imesiu savo dekoraciju nuotraukas. nzn kaip viskas bus nzn...

Viskas bus gerai thumbup.gif , manau, kad pasipuoši puikiai. Laukiam foto ax.gif

QUOTE(smilciukas @ 2006 07 06, 15:20)
ievbuk,labai grazi ideja su rozytem thumbup.gif tik as asmeniskai gal buciau pasirinkus baltas ar vos rausvas blush2.gif

Baltos ar rausvos būtų labai tikę, bet toj pardėj, iš kurios užsakėm, kitokių neturėjo (kaimas juk doh.gif ), bet ir raudonos bendro vaizdo negadino drinks_cheers.gif

QUOTE(Sandriuks @ 2006 07 10, 12:58)
user posted image
  Na o mes ant stalo buvom padeje va sitokiu kukliu rozyciu.Atrode tikrai graziai.

Va, tokias ir aš turėjau omenyje. Juk gražu thumbup.gif , ane?
Atsakyti
draugė puošė stalą su guvomis gėlytėmis,padarė mažas puokštytes perrišo kaspinuku ir pritvirtino prie staltiesės 4u.gif taip pat ir ant stalo pabėrė tokių pačių gėlyčių vien žiedelių,sakė buvo labai gražu ir neiprasta wub.gif
Atsakyti
su ziedlapiais buvo puostas stalas per musu vestuves atrodo thumbup.gif labai grazu ir taip labai lengumo suteikia, neapkrautas stalas atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotaka @ 2006 07 26, 22:04)
su ziedlapiais buvo puostas stalas per musu vestuves atrodo  thumbup.gif  labai grazu ir taip labai lengumo suteikia, neapkrautas stalas atrodo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

taip būtent parinkti šviesias spalvytes tikrai atrodo nuostabiai ax.gif
Atsakyti
as sugalvojau kad stala puosiu su gerberom ruzavom (jei gausiu) nes kazkaip nelabai pastutiniu metu ju bematau g.gif atrodyti turetu kukliai ir tuopaciu puosniai. nes nesinori jokiu dideliu puoksciu schmoll.gif nu bet ziuresim kaip man kas gausis, nes viskas jau rytoj, o dar kiek reikalu nebaigtu doh.gif
Atsakyti
Mes švęsime kavinėje, tai nutariau papuošti stalą rožiniai rožių lapeliais ir tokios pat spalvos mažytėmis rožytėmis, 12 rožinių žvakių. na jei gėlė pigios bus tai ir puokštytę ant stalo padėti. prie kėdžių pririšiu po balioną baktą ar ružavą ir viskas turbūt, gal kas turit, dar kokių man pakoregavimų?
Atsakyti
QUOTE(barskuolyte @ 2006 05 13, 22:32)
Kažkaip net nesusimąsčiau, kad dar ir stalą reikėtų "krikštyniškai" padengti  doh.gif gerai, kad čia užsukau  mirksiukas.gif
Būtų įdomu nuotraukas pamatyti  4u.gif


Aš tai nežinau ar puošiu kažkaip ypatingai. Bus nedaug žmonių (max 10), stalo didelio neturiu. Tai dengsim balta staltiese, pamerksiu lauko gėlių puokštę. Gal dar angeliukus nupirksiu. Idėja mašina su čiupačiupsais atkrenta, nes vyresnėlis prie jos ir sėdėtų.

QUOTE(mazhulia @ 2006 06 20, 18:52)
As megstu paprastuma ir elegancija, tad man patinka va siame paveikslelyje stalo paruosimas: user posted image


thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupa: 06 rugpjūčio 2006 - 08:20
va kelias pic is musu krikstynu papuosimu galite pamatyti cia:

http://www.babysites...d=view&album=15
Atsakyti
QUOTE(mazhulia @ 2006 08 08, 21:28)
va kelias pic is musu krikstynu papuosimu galite pamatyti cia:

http://www.babysites...d=view&album=15


O jau nuotrauku grazumas wub.gif thumbup.gif
Pastebejau kad ant kedziu kazkas pakabinta buvo. Kas tai?
Atsakyti
QUOTE(kristulia @ 2006 08 08, 21:06)
O jau nuotrauku grazumas  wub.gif  thumbup.gif
Pastebejau kad ant kedziu kazkas pakabinta buvo. Kas tai?

tai buvo lapukai zaidimui- AS pasizadu. Tik deja, nepazaidem sio zaidimo schmoll.gif
Atsakyti