Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti krikštynų stalą?

Maketa radau supermamoje berods. nesudetingas, tik jei norima ant dezuciu sonu , kad butu uzrasas ar paveiksleliai(mano atveju drugeliai, nes tokia buvo krikstynu tema) tuomet reikia padirbeti su wordu.
Atsakyti
Na del dekoraciju tai as pati bandau nerti angeliukus ant stalo papuosimui, po to saldus Jūsų stalas man labai patiko, tie keksiukai wub.gif ... ir tos dezutes smile.gif kad ir po saldaini su vaikucio nuotrauka butu smagu sveciams gauti.. tikiuosi... smile.gif
Atsakyti
Labutis,kas dėl mėlynų-gal kam pagelbėsiu biškiuką...aš taip pat ruošiausi pernai vasarą mėlynai...saldainių medis-saldžiam stalui...

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
musu stalas, nelabai matosi bet po angeliuka karpyta buvo padeta prie kiekvienos lekstes, turejom ir alausstala nes sventeme sodyboje kur buvo pirtis kita diena...
user posted image
user posted image
o virs stalo buvo baltu/melynu supintu balionu girlianda...
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2013 01 08, 12:37)
Dėkui  ax.gif
Staltieses pirkau Kaune bazėje. Toje pusėje  kur maisto turgus yra. Brangios jos, bet tokiai progai nepagailėjau. Be to puikiai panaudosiu ir ateityje. Beje skalbiasi puikiai.
Žvakės- bičiu pikio - rankų darbo. Labai gaila, kad neturiu foto pilnai papuošto stalo su senovinėm didžiažiedėm hortenzijom  wub.gif Kažkaip fotografė pražiopsojo, kai viskas buvo užbaigta, aš nesužiūrėjau ir taip reikalų buvo  doh.gif

sveiki,
norejau paklausti, o ant zvakes tie popieriukai su uzrasais? palinkejimais? smile.gif

labai grazu... smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, musu maziuko krikstynos bus jau po menesio (labai expromtu cia viskas isejo), noriu padaryti tokiu paprastu angeliuku popieriniu ant stalo ir pakabinti bet nerandu jokios geros nuorodos kaip? Gal kuri turite ka nors tokio? Aciu 4u.gif
Atsakyti
O aš intensyviai ruošiuosi jau kitą savaitę vyksiančiai savo mažylio krikštynų ir tą pačią dieną gimtadienio šventei. Norisi, kad viskas būtų tobula smile.gif Pasigirsiu savo darbeliu, kuriuo iš tiesų labai didžiuojuosi:) Darbo daug, bet rezultatas viską atperka. Šventės spalvas pasirinkome balta, mėlyna, žydra.

user posted image

Dar pagaminsiu vieną baltą su vos vos žydros spalvos mažu prieduku smile.gif Viskas nuostabiai dera ir, įsivaizduoju, be galo gražiai atrodys ant stalo. Galima aišku dėti kur tik nori.

Atsakyti
Praėjo ir mūsų mažylio krikštynos, pati ieškojau kaip šventiškiau papuošti stalą ir dekoracijų idėjų,
tai noriu pasidalinti idėjomis, gal kam pravers rengiant šventę mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

Dovanų krepšeliai svečiams
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ievasita, jei nepaslaptis iš kur pirkote krepšelius svečių dovanoms ir ką ten įdėjote? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liap @ 2013 06 24, 16:45)
Ievasita, jei nepaslaptis iš kur pirkote krepšelius svečių dovanoms ir ką ten įdėjote? smile.gif


Tikrai ne paslaptis mirksiukas.gif , krepšelius pirkau bazėse, o dovanėlės l. simboliškos, prisiminti apie šventę, pirkau mažus baltus angelėlius, ant dugno užrašiau krikšto datą, o kad linksmiau būtų pribėriau baltų arachiso akmenėlių-saldainių į krepšelius. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievasta @ 2013 06 26, 00:02)
Tikrai ne paslaptis mirksiukas.gif , krepšelius pirkau bazėse, o dovanėlės l. simboliškos, prisiminti apie šventę, pirkau mažus baltus angelėlius, ant dugno užrašiau krikšto datą, o kad linksmiau būtų pribėriau baltų arachiso akmenėlių-saldainių į krepšelius. smile.gif


O kurioj vietoj bazese radot? Kaip tik ryt važiuosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(No_Angel* @ 2013 06 27, 15:39)
O kurioj vietoj bazese radot? Kaip tik ryt važiuosiu  ax.gif


Nuo 11 iki 13 sand., juose daugiausia įv. dekorų, kaip ir rašė daugelis mamyčių SM mirksiukas.gif .

Atsakyti