Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

QUOTE(aciai @ 2010 10 27, 16:40)
spausdinau kaip zurnalą copy1, namie padeliojau, kad psl paeiliui eina ir viskas, atspausdinau ant A3 formato lapų ir pati namie susegiau kaip žurnaliuką, nieko čia sunkaus. Pvz, Vilniuj spaustuvėse tikrai brangu spausdint.

kiek a3 copy kainuoja? ant abieju pusiu spausdina?
Atsakyti
QUOTE(Jurgita&P @ 2010 10 16, 07:42)
As cia skaitinejau kad kai kurios mamytes daro laikrastuka vorde. O kitos kokiu formatu? Nes mastau vistik i spaustuve atiduoti spausdinti.

Su nostalgija prisimenu laikrastuko gamyba ir naktis praleistas prie kompiuterio,bet buvo smagu smile.gif
As irgi viska dariau worde,o formata keiciau,nes kituose kompuose nerode mano darbo,arba ji iskraipydavo.
O spaustuve padarys taip,kaip jus jiems pasakysit.Ir popieriu pasirenkat koki tik norit.Bet man nepatiko,nes spalvos kazkokios labai tamsios gavosi,net veidas nesimatydavo,tada spauzdinau savo printeriu
Atsakyti
sveikutes,mamytes o kaip worde padaryti pasizadejimus ar profesijos spejimus?
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2010 11 18, 18:33)
sveikutes,mamytes o kaip worde padaryti pasizadejimus ar profesijos spejimus?

Sveika, ziurint kaip jus norite daryti, Pvz. pasizadejimus susirandi internete pasizadejimus nusikopijuoji, ikeli i worda, jei kas nepatinka, zodziai ar kas pataisai, o toliau jau jusu fantazija, ar remelius kokius uzdedate, ar paveiksliuka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2010 11 19, 12:16)
Sveika, ziurint kaip jus norite daryti, Pvz. pasizadejimus susirandi internete pasizadejimus nusikopijuoji, ikeli i worda, jei kas nepatinka, zodziai ar kas pataisai, o toliau jau jusu fantazija, ar remelius kokius uzdedate, ar paveiksliuka mirksiukas.gif

aciu uzvedet mane ant kelio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2010 11 19, 13:36)
aciu uzvedet mane ant kelio mirksiukas.gif

prasom mirksiukas.gif , jei kas dar domina klauskite, nes as taip siuo metu ruosiuosi, kada jusu krikstynos?
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2010 11 19, 13:19)
prasom mirksiukas.gif , jei kas dar domina klauskite, nes as taip siuo metu ruosiuosi, kada jusu krikstynos?
ax.gif

planuojam kova kai vyras gris sventem galutina nuspresim kuria diena smile.gif
Atsakyti
mes sudareme kriziazodzius sveciams su klausimais susijusiais su vaikeliu, uz teisingai issprestus dalinome mini dovaneles. Visiems labai patiko.


www.eclipsecrossword.com
labai geras puslapis sudaryti kriziazodziams, gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mybliss: 16 gruodžio 2010 - 10:05
QUOTE(knopkaa @ 2010 08 14, 19:13)
Sveikos mamytes, norejau paklausti su kokia programa, galima dirbti su siais remeliais, kur pradiniame [uslapyje paskutine nuoroda, niekaip neleidzia ikelti i zinute, neatidaro  g.gif niekaip neuzkeliu ant foto, ar butina fotoshopa parsisiuti, buvau viena parsisiuntusi tai neveikia, mokamas blush2.gif  g.gif


http://www.picget.net

Cia parsiisuntus tas programeles galim vikso rasti ir prigalvoti 4u.gif
Atsakyti
Kadangi mano jau krikstadukte uzaugo ir eina pirmos kumunijos tai darau ta proga, gal kas turit apie pirma kumunija - kas tai yra, kokia cia svente ir t.t. daug jau ka susirinkau truksta tik pirmam puslapiui. smile.gif

-
Atsakyti
Sugalvojau alternatyva krikstukui, lyg pernai kazkas siule, kaip jie sake lankstinukus biggrin.gif Tik as mastau, kad ne siaip popieriukas, o grazi a4 formato atvirute, nes spauda ne tokia ir brangi - apie 5 lt, o efektas - didelis, jei gera spaustuve. O jei dar ant perlamutrinio popieriaus ax.gif Galima surasyti pagrindinius faktus: kas krikstyjamas, kas kriksto tevai, kur kriksto vieta ir pan. Taip pat i tokia atvirute rasyti ir prasymus/isakymus. Nereikia ir reminti, laikyti paprasciau prie visos krikstynu atributikos rolleyes.gif

Atsakyti
sveikos, reipiuosi patarimo, kaip atspausdinti su wortu didesnius pakvietimus, nors dedu 500 proc, vis tiek nedideli atsispausdina g.gif

user posted image
Atsakyti