Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

2 mm nuo krastu, o tai kiek cia cm blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 04 06, 17:15)
2 mm nuo krastu, o tai kiek cia cm  blush2.gif

0,2 cm biggrin.gif
Atsakyti
Merginos noriu patarimo 4u.gif Pasidariau laikraštuką,gavosi penki lapai,o dabar pagalvojau,kad pačiai spausdinti keliolika kopiju gausis didelė prabanga,brangus tas laikraštukas,gal galima kur nors spaustuvėja?Na nes jai spausdinsiu tai ryškiai visą kasetę baigsiu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(kacynas @ 2011 04 06, 23:13)
Merginos noriu patarimo 4u.gif Pasidariau laikraštuką,gavosi penki lapai,o dabar pagalvojau,kad pačiai spausdinti keliolika kopiju gausis didelė prabanga,brangus tas laikraštukas,gal galima kur nors spaustuvėja?Na nes jai spausdinsiu tai ryškiai visą kasetę baigsiu... g.gif

man 12 puslapiu gavosi, tai per abi puses bus maziau, gal ir nesiu i spaustuve, ir padarysiu tik seneliams, krikstatevems ir sau, o sveciams tetoms ir dedems manau pavartyti uzteks.
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 04 07, 10:31)
man 12 puslapiu gavosi, tai per abi puses bus maziau, gal ir nesiu i spaustuve, ir padarysiu tik seneliams, krikstatevems ir sau, o sveciams tetoms ir dedems manau pavartyti uzteks.

na man mažiau bet bijau,kad kasetę baigsiu nepabaigus visu kopiju.Aš taip pat planuoju dovanoti ne visiems,nes manau ne visiems tai bus idomu,laikraštukas bus išmestas verysad.gif .Na dar dariau etiketes,pasižadejimus,isakymus,prof.korteles tai manau kasetės spalvotos tikrai neužteks...nes planuoja būti apie 40 svečių doh.gif tikiuosi ne visi atvyks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kacynas @ 2011 04 07, 12:13)
na man mažiau bet bijau,kad kasetę baigsiu nepabaigus visu kopiju.Aš taip pat planuoju dovanoti ne visiems,nes manau ne visiems tai bus idomu,laikraštukas bus išmestas verysad.gif .Na dar dariau etiketes,pasižadejimus,isakymus,prof.korteles tai manau kasetės spalvotos tikrai neužteks...nes planuoja būti apie 40 svečių doh.gif tikiuosi ne visi atvyks biggrin.gif

as tai korteles frofesijo atsispausdinau pati ant spalvoto popieriaus storesnio kur is abieju pusiu eina, bet mano visos korteles be nuotrauku
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 04 07, 11:16)
as tai korteles frofesijo atsispausdinau pati ant spalvoto popieriaus storesnio kur is abieju pusiu eina, bet mano visos korteles be nuotrauku

ir aš sumąsčiau,kad daug ką spausdinsiu paprasčiausiai ant spalvoto popieriaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kacynas @ 2011 04 07, 16:24)
ir aš sumąsčiau,kad daug ką spausdinsiu paprasčiausiai ant spalvoto popieriaus 4u.gif

as visas pazadu, profesijos korteles ant dvipusio spalvoto popieriaus atspausdinau savo printeriu, o laikrastuka ir diplomus gal i spaustuve nesiu 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Siųskitės ši laikraštuką iš čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SDG: 07 balandžio 2011 - 15:39
Labas vakaras 4u.gif

gal kuri turit korteliu zaidimo "Pasizadu" pavyzdziu? arba gal zinot kur ieskot? teksta pati irasyciau ir foto ikelciau, tik fono nezinau kur ieskot. aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tivita: 08 balandžio 2011 - 21:26
QUOTE(Tivita @ 2011 04 08, 22:26)
Labas vakaras 4u.gif

gal kuri turit  korteliu zaidimo "Pasizadu" pavyzdziu? arba gal zinot kur ieskot? teksta pati irasyciau ir foto ikelciau, tik fono nezinau kur ieskot. aciu

Tai juk pagal save ir darykit, fonas bet koks - pagal kiekvieno skoni.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveiki as tai spauzdinsiu namuose nes turiu printeri,krikstukus visiems dalynsiu,cia jau bus kiekvieno reikalas ar ismesti ar pasilikti,nors kvietem tik su kuom bendraujam,tai galvoju kad neismes g.gif
Papildyta:
o dar klausymelis kokio jus didzio darote pasizadu korteles???
Atsakyti