Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Krikštynų metas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Dolyte
darau ir as laikrastuka, tik niekaip nesuprantu kaip jus uzdedat paveiksleli, kad nebutu fonas baltas? mano pagrindas spalvotas, o visur, kiek keliu jpg is interneto, visur fonas baltas :/
irmusia
QUOTE(Dolyte @ 2011 05 29, 01:03)
darau ir as laikrastuka, tik niekaip nesuprantu kaip jus uzdedat paveiksleli, kad nebutu fonas baltas? mano pagrindas spalvotas, o visur, kiek keliu jpg is interneto, visur fonas baltas :/
*

fona galima naikinti su kazkokia programa jeigu dirbi, o su wordu tu jo nepanaikinsi. unsure.gif Pas mane 2007 wordas, tai jis dar padaro tokius alia isbegancius krastus tai ne taip matosi tas baltumas, o be to as paemiau toki fona margesni, kad beveik nesimato ax.gif
Dolyte
kaip jus ieskot graziu, vaikisku, spalvingu fonu? g.gif
Saga 28
QUOTE(Dolyte @ 2011 05 29, 02:03)
*

Ieškok paveiksliukų png formatu. Dažniausiai ant jų nebūna tų baltų pakraštėlių.
rloreta
O gal kas zinot,kur kokybiskai ir nebrangiai Klaipedoj galetu atspausdinti ir susegti zurnaliuka??? ax.gif
Saga 28
QUOTE(rloreta @ 2011 05 31, 00:02)
O gal kas zinot,kur kokybiskai ir nebrangiai Klaipedoj galetu atspausdinti ir susegti zurnaliuka???  ax.gif
*

Klaipėdos spauda ( šilutės pl) nebrangiai ir atspausdina ir susega thumbup.gif
rloreta
QUOTE(Saga 28 @ 2011 05 31, 14:11)
Klaipėdos spauda ( šilutės pl) nebrangiai ir atspausdina ir susega  thumbup.gif
*

o zurnaliuko lapai blizgus,kaip tikro zurnalo,ar paprasti,na tokie kaip namie printeriams naudoj?Kaip kokybė,isvaizda?
Saga 28
QUOTE(rloreta @ 2011 05 31, 16:17)
o zurnaliuko lapai blizgus,kaip tikro zurnalo,ar paprasti,na tokie kaip namie printeriams naudoj?Kaip kokybė,isvaizda?
*

Popierius truputį blizgus, labai panašus koks būna žurnalų. Man tai labai gražiai atrodo jų spausdinti laikraštukai (žurnaliukai)
rloreta
QUOTE(Saga 28 @ 2011 05 31, 14:56)
Popierius truputį blizgus, labai panašus koks būna žurnalų.  Man tai labai gražiai atrodo jų spausdinti laikraštukai (žurnaliukai)
*

Aciu jums uz info 4u.gif Zinau ,kad Jokuzio spaustuvej kokybiskai spausdina,ale kainyte ten doh.gif
Dar vienas klausimelis blush2.gif Ar nenutamsina nuotrauku?
4u.gif
Saga 28
QUOTE(rloreta @ 2011 05 31, 17:15)
Aciu jums uz info 4u.gif Zinau ,kad Jokuzio spaustuvej kokybiskai spausdina,ale kainyte ten doh.gif
Dar vienas klausimelis blush2.gif  Ar nenutamsina nuotrauku?
4u.gif
*

Prašom smile.gif
Na Jokužio tai tikiu, kad kainytės..., nes jie ten užsisima rimtais spaudiniais...
O dėl nuotraukų tai kur jau tamsesnė pašviesinu maketuodama ir gaunasi normaliai...
yalissa
Mergaites, gal kuri galit imesti nuoroda, kur rasti grazu medi i worda ir graziu angeliuku. Buciau labai dekinga 4u.gif
Saga 28
QUOTE(yalissa @ 2011 05 31, 22:06)
Mergaites, gal kuri galit imesti nuoroda, kur rasti grazu medi i worda ir graziu angeliuku. Buciau labai dekinga  4u.gif
*

angeliukai

http://s40.radikal.ru/i090/0811/ff/b6ef0ef31b08.png

rloreta
QUOTE(yalissa @ 2011 05 31, 20:06)
Mergaites, gal kuri galit imesti nuoroda, kur rasti grazu medi i worda ir graziu angeliuku. Buciau labai dekinga  4u.gif
*

Dar cia angeliukai
http://smiles.lc-pasaulis.com/smile.bereich141_0.html
http://www.jul.kirkerne.dk/Baby_B_rne_Engle_Cli.720.0.html
JURJUR
Merginos kaip padaryti remelius ant lapo, gal žinote kur gražių yra. Darau pasižadėjimus, norėčiau pakraščiukus parėmint.
JustMA
QUOTE(JURJUR @ 2011 06 07, 10:00)
Merginos kaip padaryti remelius ant lapo, gal žinote kur gražių yra. Darau pasižadėjimus, norėčiau pakraščiukus parėmint.
*

Papraščiausiai pagooglinus;...

http://www.google.lt/search?q=r%C4%97melia...mp;ved=0CFEQsAQ

išsisaugai jpg formate savo kompe, atsidarai su power point ir rašai tekstą, keli juokingus mirksiukas.gif ar rimtus paveiksliukus ir t.t

Jei ko nesuprasi parašyk smile.gif Sėkmės
Papildyta:
QUOTE(Justo mama @ 2011 06 07, 14:24)
Papraščiausiai pagooglinus;...

http://www.google.lt/search?q=r%C4%97melia...mp;ved=0CFEQsAQ
išsisaugai jpg formate savo kompe, atsidarai su power point ir rašai tekstą, keli juokingus  mirksiukas.gif ar rimtus paveiksliukus ir t.t

Jei ko nesuprasi parašyk smile.gif  Sėkmės
*

Arba dar

http://www.loonapix.com/lt/framer

galima parašyta- paruošta teksta įkelti smile.gif vietoj foto

asmon
laba, sumasciau padaryti skelbimu lenta ir reikia skubiai gal kas padetumete skelbimu, tipo parduodu busimu mazytes oziukus, ar kazka panasaus. Sestad krikstynosl nebeturiu visai laiko. Buciau labai dekinga,
vilmux0520
QUOTE(asmon @ 2011 06 08, 23:27)
laba, sumasciau padaryti skelbimu lenta ir reikia skubiai gal kas padetumete skelbimu, tipo parduodu busimu mazytes oziukus, ar kazka panasaus. Sestad krikstynosl nebeturiu visai laiko. Buciau labai dekinga,
*

Dedu tai ka turiu 4u.gif
----

SKELBIMŲ LENTA

Ieško: nemokamos auklės mergaitėms už minimalų atlyginimą, tai yra už dvi taurelės tauraus gėrimo‘‘COCO MILK‘‘, vakarais, savaitgaliais naktimis ir švenčių dienomis. Siūlykitės, jei turite patirties vaikų priežiūroje ir jus kankina nemiga. Tėveliai

Keičia: tuščius pieno buteliukus į pilnus ir panaudotas sauskelnes į naujas. Areta

Parduoda: labai mažomis kainomis parduodame būsimus Aretos ir esamus Šarlotės ožiukus. Didelis pasirinkimas: rėkiantys, klykiantys, besispardantis ir dar daug visokių. Tėveliai

Siūlo paslaugas: nemokamai daužome indus, „tvarkome“ spinteles, plėšome pasus ir kitokius svarbius dokumentus. Kreipkitės į Aretą

----

Skelbimai

Teatras:
Š.m. gegužės 31d.11val. muzikinės komedijos „Krikštynos“ premjera. Pagrindiniame vaidmenyje Rimantas – Jonas Rimkevičius. Įėjimas nemokamas. –Organizatoriai-

Ieškoma: auklė savanorė Rimantuko savaitgaliams ir švenčių dienomis, rytais, vakarais, šiokiadieniais ir visomis kitomis dienomis. Neturinčioms patirties nesikreipti. –Tėveliai-

Keičiu: Pilnas sauskelnes į naujas. Dideliais kiekiais. –Rimantukas-

Parduodu: Parduodami Rimantuko ožiukai. Didelis pasirinkimas ir tikrai mažos kainos. –Tėvelis-
JustMA
QUOTE(asmon @ 2011 06 08, 23:27)
*

čia buvo gal daugiau vestuviniam laikraščiu tinkami mirksiukas.gif

TĖVELIŲ GODOS
Kol augo vaikeliai rodos ir vargo nebuvo. Sėdėjo ant kelių ir meiliai burkavo... Tačiau užaugę, pajuto tuoj gėdą, nuo kelių Tėveliams, ant sprando užsėdo...

REIKALINGA
Sena akla, kurčia, nebylė, operuota, ateinanti, auklė vyrui, kol aš būsiu grožio salone. *mamytė*

Orus staigiai perdirbau : lotuliukas.gif lotuliukas.gif

ORAI
Šiauriniame *** rajone numatomi karšti ir triukšmingi su pragiedruliais orai. Tolimesni rajonai galės stebėti NSO, spalvotų balionų ir žibintų pavidaluose. Aplodismentų stiprumas sieks 5 balus pagal Richterio skalę. Iki vidurnakčio jausis ilgalaikis grindų drebėjimas polkos ritmu, aidės skardus vaikų juokas, nuo silpno iki stipraus, galimai su želatininių pilvukų drebėjimais. Po vidurnakčio stalo link pradės dvelkti vaikiški draugystės vėjai. Kai kuriems peraugusiems kūdikiams, staiga nutrūkusiems nuo grandinių, gali pakilti noras gerti iki 40º ir daugiau pašildytą pienelį, vėliau tas noras atšals iki ledinio Švyturio. Galimas pavienių asmenų suartėjimas, iki giminystės ryšių ir tėvelių paieškų, atradus- prasidės naujų susitikimų aptarinėjimas geriausiu oru. Jausis sunkūs, tvankūs atodūsiai senelių tarpe, migdant mažus pumpurėlius vėžimukuose, bei tylūs ir nedrąsųs meilės prisipažinimai jaunesniųjų būrelyje, keičiant svetimus pampersus. Rytoj, po ilgai trukusio uragano *** rajone, prie stalo ir po stalu, numatomas ilgalaikis nekaltas vaikiškas miegas, svečių lopšeliuose. Vėliau, kelių dienų laikotarpyje, po krikštynų puotos, žieduotų berniukų lauks stipri perkūnija su kaulų kruša ir žaibais mamyčių mamų akyse.
Nagla krikštyninė metrologinė tarnyba.

Sėkmės
renaciukass
Mergaites, gal galite man kuri nors pagelbeti. Darau krikstynu laikrastuka ir man reikia pasidaryti A4 formatu teksta, kuri galeciau uzkelti ant fotkes. As dirbu su Photo Frame studio programa, o ten teksta rinkti leidzia tik po eilute. Nu kazkoks kosmosas g.gif
Gal atsiras kas pagelbes? 4u.gif
JustMA
QUOTE(renaciukass @ 2011 06 09, 13:43)
Mergaites, gal galite man kuri nors pagelbeti. Darau krikstynu laikrastuka ir man reikia pasidaryti A4 formatu teksta, kuri galeciau uzkelti ant fotkes. As dirbu su Photo Frame studio programa, o ten teksta rinkti leidzia tik po eilute. Nu kazkoks kosmosas  g.gif
Gal atsiras kas pagelbes?  4u.gif
*

nu liuks tavo programa smile.gif thumbup.gif

įsirašiau, verta dėmesio
o teksta pasirašyk worde išsisaugok ir paskui užkelk ant nuotraukos turi išeit lengvai, pabandžiau mirksiukas.gif arba poto rėmelį, pagal reikalą ax.gif nereikės po eilutę rašyti verysad.gif
mazulyte0300
Sveikutes,

perskaiciau temute, daug visokios info, tad labai noriu pasiradyti krikstuka pati smile.gif na bet niekaip nesuprantu, kaip balta word lapa padaryti su fonu, ant kurio butu galima deti nuotraukas, rasyti teksta??? ar tai neimanoma g.gif

QUOTE(Saga 28 @ 2010 07 21, 18:50)
Fonus ir visokių kitų grožybių dažniausiai siunčiuosi iš rusiško mamų forumo
čia
*

QUOTE(SDG @ 2011 03 17, 20:55)

QUOTE(SDG @ 2011 04 07, 16:38)
user posted image

Siųskitės ši laikraštuką iš čia
*

o siuntimuisi turetu buti programa atskira ?
renaciukass
QUOTE(mazulyte0300 @ 2011 06 09, 17:23)
Sveikutes,

perskaiciau temute, daug visokios info, tad labai noriu pasiradyti krikstuka pati smile.gif na bet niekaip nesuprantu, kaip balta word lapa padaryti su fonu, ant kurio butu galima deti nuotraukas, rasyti teksta??? ar tai neimanoma g.gif
o siuntimuisi turetu buti programa atskira ?
*

o mergaites - neina cia kokiu nors kitu formatu patalpinti - nu niekas man neatsidaro doh.gif
ramune.v
QUOTE(Dolyte @ 2011 05 29, 01:03)
*

QUOTE(irmusia @ 2011 05 29, 14:40)
fona galima naikinti su kazkokia programa jeigu dirbi, o su wordu tu jo nepanaikinsi. unsure.gif Pas mane 2007 wordas, tai jis dar padaro tokius alia isbegancius krastus tai ne taip matosi tas baltumas, o be to as paemiau toki fona margesni, kad beveik nesimato ax.gif
*

NETIESA smile.gif
jei darote word'e:
1). keliant per Insert->Picture->From file... tai turetu balta spalva persisviesti, bet jei ne
2). pasirinkus View->Toolsbars->Picture atsidaro irankiu lentute, joje pasirinkite iranki "Set transparent color" ir spustelkit ant savo paveiksliuko kurio nors baltojo fono, jis pasidarys permatomas.
Norint lengvai paveiksliuka valdyti jau pazymeje ji rinkites "Tex wrapping" iranki ir issirinkite is pavyzdziu duotu kur jis turi buti (ant teksto, po tekstu, aplink ji tekstas ir t.t.).
kaktuselis
Sveikos mamytes, reikia jusu pagalbos. Skubiai reikia remeliu (photoshopui) skirtu krikstynoms (berniukui)
mazulyte0300
sveikutes,
kodel nepavyksta rasyti ant parsisiiusto fono doh.gif gal kas patarsit, ar pastebejimu kokiu turit 4u.gif
Žalia Rūta
Sveikos,
Mamos komoiutery yra photoshopo tema, taip pat remeliu tema, visokiu patarimu ir pan. Tikrai ten jums labiau pades, nei cia 4u.gif

Cia tema labiau skirta idejoms, o techniniai dalykai gal labiau ten blush2.gif
mazulyte0300
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 06 12, 19:08)
Sveikos,
Mamos komoiutery yra photoshopo tema, taip pat remeliu tema, visokiu patarimu ir pan. Tikrai ten jums labiau pades, nei cia 4u.gif

Cia tema labiau skirta idejoms, o techniniai dalykai gal labiau ten blush2.gif
*

o kur cia tokia tema yra ?
Papildyta:
radau 4u.gif
bet jei dirbi su wordu, tai patarimai juk netiks g.gif
Vikciukee
labukas, gal kuri darete ar darote krikstynu, vestuviu laikrastuka? blush2.gif nu bus dviguba svente, sakau gal padaryt du viename biggrin.gif ir pvz uzvadinti seimos laikrastukas g.gif zinau kad buna laikrastuku kur yra tevu jaunu nuotraukos, po to jau kai jie kartu, po to jau su vaiku, bet pvz nerandu unsure.gif nu nesinori vien krikstynu tematika daryti kazkaip, mes kriksto tevai rolleyes.gif
Loora
Sveiki mamukai,
pasidariau laikraštuką word'e. Tačiau turiu vieną problemėlę. Esu uždėjus žalsvą foną, tačiau spausdinant jo nesimato? Gal žinot kodėl? Gal reik kur kokią varnelę uždėt. Ačiū kas pagelbės 4u.gif
renaciukass
Mergaites, gal kuri turite apie mazuosius oziaragiukus? Darau laikrastuka ir man reikia temai: " Ka gimimo data ir laikas pasako apie Noju? " (gimes 2010.12.29)
aciu jei atsiras padedanciu 4u.gif
rloreta
QUOTE(renaciukass @ 2011 06 16, 10:34)
Mergaites, gal kuri turite apie mazuosius oziaragiukus? Darau laikrastuka ir man reikia temai: " Ka gimimo data ir laikas pasako apie Noju? " (gimes 2010.12.29)
aciu jei atsiras padedanciu  4u.gif
*

cia daug ka galima rasti,suvedus gimimo datas,valandas ir t.t. mirksiukas.gif
http://www.likimas.lt/asmenybe-parasas/
Muose
susiduriau su keblumu ir as . Darau laikrastuka worde . ir pamirsau kaip vordo varianta galima perdaryti i jpg. ar dar kaip kad siunciant nesikeistu sriftas ir visa kita. Na gal nelabai tiksliai pasakyta.
mimuks
mirksiukas.gif tiesiog kai save''inat reikiapasirinkt atitinkama dokumento tipa
baggirute
Sveikos,

Darau ir as laikrastuka. taigi pasidalinu gera nuoroda, kur galima gaut superiniu sriftu http://www.fontspace.com/search/?q=children Ten spaudziat ant patinkancio srifto ir naujame langelyje ivedat ka norit. toliau copy ir paste:)
Papildyta:
Beje, stai si nuoroda, www.zamzar.com leidzia kaitalioti jusu failu formatus. labai naudinga ir nemokama
vilmux0520
QUOTE(baggirute @ 2011 06 19, 18:27)
Sveikos,

Darau ir as laikrastuka. taigi pasidalinu gera nuoroda, kur galima gaut superiniu sriftu http://www.fontspace.com/search/?q=children  Ten spaudziat ant patinkancio srifto ir naujame langelyje ivedat ka norit. toliau copy ir paste:)

*

Nu nedaeina man kaip tuos sriftus parsisiust doh.gif . na as juos parsisiunciu, bet jie ir lieka ant deskopo, o ne worde ax.gif
Vikciukee
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 20, 12:30)
Nu nedaeina man kaip tuos sriftus parsisiust doh.gif . na as juos parsisiunciu, bet jie ir lieka ant deskopo, o ne worde ax.gif
*

ten kai ismeta langa parsisiuntus yra virsuje diegti parasyta, ir tada pagal ta pavadinima worde ieskokit mirksiukas.gif Bet kad lietuviskom raidem nera g.gif
Nateja
Nezinau, ar jau matet, radau toki psl nemokamai atsispausdinti maketu krikstynoms.

http://fotodovanos.blogspot.com/search/lab...okami%20maketai

Mes jau po krikstynu, apsiejom ir be tu dalyku, bet kam aktualu, prasom.
Papildyta:
OI, nepaskaiciau iki galo ax.gif , ner, kad visai nemokami, bet gal ideju prisirinks kas..
Vikciukee
gimines medziu maketu kazin yra kur? g.gif nu maziuku kad ir ax.gif
Palme22
mergaites puslapio laikrastuko atspausdinimui pas mus 1 lt ima, gal zinot kur pigiau galima ax.gif
Ledine_saule
QUOTE(Palme22 @ 2011 06 21, 18:19)
mergaites puslapio laikrastuko atspausdinimui pas mus 1 lt ima, gal zinot kur pigiau galima  ax.gif
*

labai jau informatyvus tas jusu "pas mus" doh.gif norit realiu patarimu - gyvenama vieta nurodykit 4u.gif
Palme22
QUOTE(Ledine_saule @ 2011 06 21, 18:51)
labai jau informatyvus tas jusu "pas mus"  doh.gif  norit realiu patarimu - gyvenama vieta nurodykit  4u.gif
*

utenos spaustuveje
hirundo*
QUOTE(Palme22 @ 2011 06 21, 16:19)
mergaites puslapio laikrastuko atspausdinimui pas mus 1 lt ima, gal zinot kur pigiau galima  ax.gif
*

Čia brangiai skaitosi? Mes šiandien ieškojom kur spausdinti, tai pigiausia buvo 2,5 lt už vieną spalvotą puslapį.
vilmux0520
QUOTE(Palme22 @ 2011 06 21, 17:19)
*

Sakyciau labai jau pigu g.gif
vyšnelė
Šiaulių Akropolio Office day 2 Lt.spalvota kopija mirksiukas.gif .
Palme22
o as galvojau kad cia dar brangu 4u.gif
dziaugsmelis7x7
QUOTE(Palme22 @ 2011 06 21, 18:01)
utenos spaustuveje
*

utenos spaustuve tik po 1 lt ima? clap.gif dziugi naujiena,as kaip tik ten nesiu spauzdinti laikrastuka savo, saldainiu,sokolado popierelius,etiketes smile.gif kazin ten lipniu lapu etiketems yra? g.gif
mane dar neramina sis tas.pas mane kompe laikrastukas grazus,bet kai atsidarau is kito kompo,kai ka ismeto... verysad.gif kad nebutu taip,kai reiks spauzdinti...
o beje dar turiu klausima,laikrastukas pas mane worde,o kai spauzdinsiu ,juk spauzdins visus lapus tik ant vienos puses,o reiktu kad spauzdintu ant abieju pusiu,tai kaip cia padaryti taip?
arba dar geriau spauzdinti ant A3 formato lapo,per abi puses,kad per viduriuka butu galima susekti,gautusi A4 formato laikrascio tipo knygele,bet tada isvis neaisku kaip reikia atspauzdinti.
tikiuosi galima ten su darbuotojais pakalbet kad padetu g.gif
medi
Sveikos mergaites,
O gal zinote kur pigiausiai Kaune galima atsispausdinti laikrastuka nespalvotai A3 formato? 4u.gif
baggirute
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 20, 13:30)
*

Tai galit nesisiust o tiesiog on line ivedat ka reikia ir toliau copinat. jus gaunat kaip paveiksliuka. http://www.fontspace.com/gorillablu/precious-moments# savo teksta ivedat kur laukelis "customize". paderinat srifta, spalvas ir viskas.
Saga 28
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2011 06 22, 16:45)
utenos spaustuve tik po 1 lt ima? clap.gif dziugi naujiena,as kaip tik ten nesiu spauzdinti laikrastuka savo, saldainiu,sokolado popierelius,etiketes smile.gif kazin ten lipniu lapu etiketems yra? g.gif
mane dar neramina sis tas.pas mane kompe laikrastukas grazus,bet kai atsidarau is kito kompo,kai ka ismeto... verysad.gif kad nebutu taip,kai reiks spauzdinti...
o beje dar turiu klausima,laikrastukas pas mane worde,o kai spauzdinsiu ,juk spauzdins visus lapus tik ant vienos puses,o reiktu kad spauzdintu ant abieju pusiu,tai kaip cia padaryti taip?
arba dar geriau spauzdinti ant A3 formato lapo,per abi puses,kad per viduriuka butu galima susekti,gautusi A4 formato laikrascio tipo knygele,bet tada isvis neaisku kaip reikia atspauzdinti.
tikiuosi galima ten su darbuotojais pakalbet kad padetu g.gif
*

Tiesiog išsaugok savo laikraštuką PDF formatu, niekas tada nepasikeis bet kokiame kitame kompe smile.gif
Niekas niekur neišsimėtys smile.gif
Palme22
mergaites gal turite maketu diplomu, nemoku paaiskinti, noriu pasizadejimus atspauzdinti kaip senoviskai atrodytu ar panasiai blush2.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.