Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

QUOTE(kaktuselis @ 2011 05 23, 19:52)
Kad skaičių nerandu, tik raides....  doh.gif


vadinas buvot neatidi... 7, 10 zinutes su skaiciais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaktuselis @ 2011 05 23, 18:52)
Kad skaičių nerandu, tik raides....  doh.gif

Bent jau Lenagold puslapiukyje daug kur yra ir skaičiai, nesvarbu, kad jų pavyzduke nėra, pvz parsisiunčiau šias raides:
user posted image - mėlynos raidės kartu su skaičiais,
user posted image - irgi su skaičiais,
user posted image - šitose skaičių nebuvo.
Manau jei rasit kokį patinkantį šriftą tai siųskitės, gali būti, jog komplekte rasit ir skaičius smile.gif
Atsakyti
Gavau šiandien į elektroninį paštą biggrin.gif Gal pritaikysit 4u.gif
user posted image
Atsakyti
O cia tekstas, kad nereiketu rankytem perrasineti mirksiukas.gif
Vaikšto gandras po namus,
Neramus toks, neramus.
Gavo laišką, oi, grėsmingą,
Kad biudžetui jis skolingas.
Prirašyti lapai trys,
Koks yra piktadarys.
Verslas jo neregistruotas,
Nesvarbu, kad Dievo duotas.
Nešt vaikus jokiais keliais
Nieks be patento neleis.
Nepadės nė šventas „blatas“
Be kasos būt aparato.
Reikalavimai pašėlę
Trauks gandelį iš šešėlio.
Kas Kubiliaus sumanyta,
Tam pritars ir Šimonytė.
Neberūstaukit, gandrai,
Nes gyvenat per gerai.
Juk veltui jums viskas duota –
Lankos, pievos tos žieduotos,
Visos varlės, visos jūsų.
Ne prancūzų ir ne rusų.
Skraidot virš laukų, virš sodų
Ir nemokat nieko „Sodrai“.
Jau daugiau nebūsit asai,
Šelpsit ir ligonių kasą.
O ką veikėt praeity,
Išsiaiškins STT.
Išvynios lig siūlo galo,
Ką gi Egipte planavot,
Gal jūs keliate pavojų,
Nes snapais raudonais mojat.
Žmonės myli jus, nepeikia,
Bet žinoti viską reikia.
Kaip lizdai jūs sukrauti?
Žagarai tai juk vogti!
Ir stulpai privatizuoti!
Gal jus reikia deportuoti?..
- - - - - - - - - - - - - - - - -
Susikrimtęs, neramus,
Vaikšto gandras po namus,
Jau nusprendė, ką darys:
Savo verslą uždarys.
O vaikai?.. Galbūt nerūstaus,
Kad ieškosim jų kopūstuos.
Atsakyti
Ruosiames ir mes savo maziuko krikstynoms.Pirmojo vaikelio krikstynu zurnaliuka dariausi pati,ideju buvau prisirinkusi,tai daryti nebuvo sunku ax.gif .Tik va dabar,tai visiskai pasimetus. Sveciai bus visi tie patys,tad nesinori deti visko to paties doh.gif .na,tik informacija apie pati krikstuka skiriasi biggrin.gif Gal kas esate dare antram ar treciam vaikuciui krikstuka,gal galite pasidalinti patirtimi,ar tuos isakymus,laiskeliu ir t.t dejote velgi?

Ir dar turiu prasymeli blush2.gif ,gal kas turite,ar kur matete laiskeli broliui vyresniajam rasyta.kazkur esu maciusi toki jumoro formoj,bet dabar kai reikia niekur nerandu doh.gif doh.gif Gal kas kur uzmatet?
Buciau laba dekinga smile.gif
Atsakyti
Sveikos krikstuku darytojos. Jungiuosi ir as i jusu buri. Planuojam ir mes savo pirmagyme krikstyti sia vasara tai jau pradejau galvoti apie krikstuka ax.gif Pries pora metu dariau krikstuka kriksto suneliui - gavosi thumbup.gif Tuomet dariau su Word'u, bet kiek matau viskas sparciai tobuleja... Turiu PS jau netgi kazka moku su juo daryti, bet kaip su juo krikstuka sulipinti dar nenutuokiu blush2.gif Ir kaip jus visos ismokot su juo dirbti? Turiu knyga PS ir pagal ja man viskas gaunasi, bet kad ten nera esminiu dalyku (kaip foto ikelt ant kazkokio sablono, kaip fona uzdet ir tt). Gal zinot kur galeciau tokiu dalyku pasimokyt? Nu kaip pvz kad ir saldainiu popieriuko sablonas baltas... Kaip su PS padaryt ji su Krikstuke ir uzrasais?
Nu gal cia truputi ne i tema bet... Be to krikstuko nepadarysiu blush2.gif unsure.gif

Beja, aciu visoms uz fainas idejas, tekstus ir nuorodas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rloreta @ 2011 05 25, 16:00)
Ruosiames ir mes savo maziuko krikstynoms.Pirmojo vaikelio krikstynu zurnaliuka dariausi pati,ideju buvau prisirinkusi,tai daryti nebuvo sunku ax.gif .Tik va dabar,tai visiskai pasimetus. Sveciai bus visi tie patys,tad nesinori deti visko to paties doh.gif .na,tik informacija apie pati krikstuka skiriasi  biggrin.gif Gal kas esate dare antram ar treciam vaikuciui krikstuka,gal galite pasidalinti patirtimi,ar tuos isakymus,laiskeliu ir t.t dejote velgi?

Ir dar turiu prasymeli blush2.gif ,gal kas turite,ar kur matete laiskeli broliui vyresniajam rasyta.kazkur esu maciusi toki jumoro formoj,bet dabar kai reikia niekur nerandu doh.gif  doh.gif  Gal kas kur uzmatet?
Buciau laba dekinga smile.gif


sveika, as jau pabaigiau galu gale krikstuka antrai dukrytei thumbup.gif Daznaiusiai isakymai, padeka ir tt nesikeicia, bet tikrai radau ir nauju tekstuku tam, taigi su pirmosios dukros kartosis info labai mazai blush2.gif

Va cia mano dickes palinkejimai mazei (gal pakeitus zodzius pritaikysi ir broliukui) mirksiukas.gif

Sesė labai laukė sesytės, ir džiaugėsi, kai gimė tokia mažutė.
Čiupinėjo pėdutes, rankytes, sakė mylės ir saugos Gretutę.
Žaisliukais dalinasi, veidelį išbučiuoja,
po miegelio pabudusią švelniai pamyluoja,
Sako „Labas, mažyte, kaip miegojai?“
ir padeda aprengt ją, nors dar sunkoka.
Plaukučius sušukuoja, segtukais padabina ir labai laiminga, kai sesytė ją apkabina.
Kartu auga, dūksta ir kvailioja, ir savo tėveliams begalinį džiaugsmą dovanoja!

o cia 10 isakymui sesei (juos ireminsiu atspausdinus)
1. Besalygiškai mylėti ir gerbti mane.
2. Nepykti, kai per mano šventes visas dėmesys bus skirtas man.
3. Ginti mane nuo kiemo vaikų, jei jie atiminės iš manęs žaislus ar kitaip įžeidinės.
4. Padėti susitvarkyti man kambarį, kad tėveliai nebartų dėl netvarkos.
5. Neatiminėti žaislų ir saldainių, kai norėsiu pati duosiu.
6. Nepykti, jei ne vietoje paliktai Barbės lėlei bus išsuktos rankos ar kojos.
7. Kai eisiu į mokyklą, padėti ruoši pamokas, kartais ir už mane jas padaryti.
8. Pabūti su manimi, kai tėveliai norės kur nors išeiti.
9. Niekada neatsisakyti su manimi pažaisti.
10. Neišduoti mano patikėtų paslapčių.

As dariau su word'u, bet paciu naujausiu, tai jis tikrai galingas savo visom funkcijom ir daug ka galima padaryti su juo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmusia: 26 gegužės 2011 - 11:45
Niu va nusipirkau knyga ir PS pasidare visiskai aiskus (matyt tiek ir tetruko), aisku ten tobulet ir tobulet ax.gif
Tai dabar iskilo klausimelis... Cia kur dejot visokias nuorodas i paveiksliukus, kampiukus png formatais tai juos nukopinus i PS jie gaunasi juodame fone... Tai juos reikia apsikarpyti g.gif Karpiausi bet negi nera jau iskarpytu ar as kazka ne taip darau? Bijau, kad tie karpyti nebus itin grazus atspausdinus Krikstuka, nes vistik praktika su PS dar minimali ax.gif
Ir dar klausimelis biggrin.gif Jei Krikstuko noriu A4 formato tai tie visi fonai (nuorodose) juos istempus iki norimo dydzio nepasidarys lyg is kvadrateliu? Ar as kazkaip ne taip juos i PS ikelineju g.gif
Atsakyti
QUOTE(JEma @ 2011 05 26, 21:18)
Niu va nusipirkau knyga ir PS pasidare visiskai aiskus (matyt tiek ir tetruko), aisku ten tobulet ir tobulet  ax.gif
Tai dabar iskilo klausimelis... Cia kur dejot visokias nuorodas i paveiksliukus, kampiukus png formatais tai juos nukopinus i PS jie gaunasi juodame fone... Tai juos reikia apsikarpyti  g.gif  Karpiausi bet negi nera jau iskarpytu ar as kazka ne taip darau? Bijau, kad tie karpyti nebus itin grazus atspausdinus Krikstuka, nes vistik praktika su PS dar minimali  ax.gif
Ir dar klausimelis  biggrin.gif  Jei Krikstuko noriu A4 formato tai tie visi fonai (nuorodose) juos istempus iki norimo dydzio nepasidarys lyg is kvadrateliu? Ar as kazkaip ne taip juos i PS ikelineju g.gif

Jus gal eikite i photoshopo tema, mamos kompiuteryje, ten jums atsakys 4u.gif
Nors pirmas jusu sakinys ir visa kita labai nedera tongue.gif 4u.gif

Galvojau rasyti jums paaiskinima, bet cia labai ilgas rasinys butu, kas yra rezoliucijos ir pan blush2.gif Tikrai geriau eiti i kita tema mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir velas cia su prasymu doh.gif kai nereikejo,tai rasdavau visko,o dabar kai reikia,tai negaliu prisimint kur buvau maciusi doh.gif doh.gif
Gal kas turit pavyzduka,ar esat dariusios,o gal zinote kur rasti kryziazodi su krikstuku susijusi??? blush2.gif
Atsakyti
Jau pati susiradau ta programa blush2.gif .Belieka tik klausimus susigalvoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rloreta @ 2011 05 27, 19:36)
Jau pati susiradau ta programa blush2.gif .Belieka tik klausimus susigalvoti blush2.gif


na jo klausymai ir man like nera is lengvuju uzduotis g.gif . Na bet kaip nors iveiksime
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muosee: 27 gegužės 2011 - 19:45