Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

Nezinau, ar jau matet, radau toki psl nemokamai atsispausdinti maketu krikstynoms.

http://fotodovanos.b.....okami maketai

Mes jau po krikstynu, apsiejom ir be tu dalyku, bet kam aktualu, prasom.
Papildyta:
OI, nepaskaiciau iki galo ax.gif , ner, kad visai nemokami, bet gal ideju prisirinks kas..
Atsakyti
gimines medziu maketu kazin yra kur? g.gif nu maziuku kad ir ax.gif
Atsakyti
mergaites puslapio laikrastuko atspausdinimui pas mus 1 lt ima, gal zinot kur pigiau galima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 06 21, 18:19)
mergaites puslapio laikrastuko atspausdinimui pas mus 1 lt ima, gal zinot kur pigiau galima  ax.gif


labai jau informatyvus tas jusu "pas mus" doh.gif norit realiu patarimu - gyvenama vieta nurodykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledine_saule @ 2011 06 21, 18:51)
labai jau informatyvus tas jusu "pas mus"  doh.gif  norit realiu patarimu - gyvenama vieta nurodykit  4u.gif

utenos spaustuveje
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 06 21, 16:19)
mergaites puslapio laikrastuko atspausdinimui pas mus 1 lt ima, gal zinot kur pigiau galima  ax.gif


Čia brangiai skaitosi? Mes šiandien ieškojom kur spausdinti, tai pigiausia buvo 2,5 lt už vieną spalvotą puslapį.
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 06 21, 17:19)
mergaites puslapio laikrastuko atspausdinimui pas mus 1 lt ima, gal zinot kur pigiau galima  ax.gif


Sakyciau labai jau pigu g.gif
Atsakyti
Šiaulių Akropolio Office day 2 Lt.spalvota kopija mirksiukas.gif .
Atsakyti
o as galvojau kad cia dar brangu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 06 21, 18:01)
utenos spaustuveje

utenos spaustuve tik po 1 lt ima? clap.gif dziugi naujiena,as kaip tik ten nesiu spauzdinti laikrastuka savo, saldainiu,sokolado popierelius,etiketes smile.gif kazin ten lipniu lapu etiketems yra? g.gif
mane dar neramina sis tas.pas mane kompe laikrastukas grazus,bet kai atsidarau is kito kompo,kai ka ismeto... verysad.gif kad nebutu taip,kai reiks spauzdinti...
o beje dar turiu klausima,laikrastukas pas mane worde,o kai spauzdinsiu ,juk spauzdins visus lapus tik ant vienos puses,o reiktu kad spauzdintu ant abieju pusiu,tai kaip cia padaryti taip?
arba dar geriau spauzdinti ant A3 formato lapo,per abi puses,kad per viduriuka butu galima susekti,gautusi A4 formato laikrascio tipo knygele,bet tada isvis neaisku kaip reikia atspauzdinti.
tikiuosi galima ten su darbuotojais pakalbet kad padetu g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
O gal zinote kur pigiausiai Kaune galima atsispausdinti laikrastuka nespalvotai A3 formato? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 20, 13:30)
Nu nedaeina man kaip tuos sriftus parsisiust doh.gif . na as juos parsisiunciu, bet jie ir lieka ant deskopo, o ne worde ax.gif



Tai galit nesisiust o tiesiog on line ivedat ka reikia ir toliau copinat. jus gaunat kaip paveiksliuka. http://www.fontspace...ecious-moments# savo teksta ivedat kur laukelis "customize". paderinat srifta, spalvas ir viskas.
Atsakyti