Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

QUOTE(mimuks @ 2011 07 09, 17:57)
g.gif nezinau... as kiek krikstynu buau niekur is vis nieko panasaus nebuvo... apie krikstukus suzinojau tik cia uzsukus g.gif  tai labai tikiuos kad musu svecius nustebins  ax.gif


as nesakiau, kad krykstukai blogai schmoll.gif ne taip mane supratote. savo sunelio krikstynose pirma karta pamaciau krykstinuka, kuma padare staigmena wub.gif bet po sunelio krikstynu teko pabuti krikstynose ne vienose ir visur gavome krykstuku biggrin.gif del to taip ir parasiau, nes dabar ruosiuosi dukrytes krikstynoms tai ir mastau koki varianta pasilikti, ar ties krykstuku ar kazka kito mastyti. ax.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 07 09, 18:16)

O zurnaliuka darant reikia pasistengi ir parasyti asmeniskos informacijos, kad liktu ne siaip internetiniai tekstai su anegliukais, o, kad butu info apie seima, nemazai nuotrauku..

Krisktuko esme nera nustebinti, anokia cia inovacija, jo esme, uzaugus vaikui lieka atsiminimas.. Labai daug zinot apie save maza? Kada pirmas zingsnelis, kokioj baznycioj krikstyti ir pan.

As savo krikstuka saugosiu, kaip ir saugau nuotraukas. O ne sventes staigmena. Visai ne tokia prasme.

Sutinku, as saugau taip pat.
Atsakyti
Gal kas galit pasidalinti patirtimi. Kristysime iskart abu vaikucius. Tai galvoju ar daryti viena laikrastuka ar du atskirus?
Atsakyti
QUOTE(jovitaj @ 2011 07 15, 13:33)
Gal kas galit pasidalinti patirtimi. Kristysime iskart abu vaikucius. Tai galvoju ar daryti viena laikrastuka ar du atskirus?

As tai daryciau viena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitaj @ 2011 07 15, 15:33)
Gal kas galit pasidalinti patirtimi. Kristysime iskart abu vaikucius. Tai galvoju ar daryti viena laikrastuka ar du atskirus?

as tai irgi viena daryciau. Pries metus drauge krikstyjo dvynukus,tai irgi viena darem. Tai visai sauniai atrode. mirksiukas.gif
Atsakyti
niu uzstrigau su zodziais doh.gif niekur nerandu kad butu tevelio zodziai skirti dukrytei, gal kuri mamyte turit tokiu?nes visur tik mamyciu skirti vaikuciams 4u.gif buciau laaabai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gegne2 @ 2011 07 13, 07:38)
Sveiki, gal kas turite juokinga tecio monologa? pvz. "kol netapau teciu galedavau ramiai ziureti tv ar kazkas pan..."


radau naujagimio, gal bus naudingas

NAUJAGIMIO MONOLOGAS
"Kas per kvaila liaudis aplink mane gyvena?! Jau 20 dienų negalim susikalbėti. Štai vakar, pavyzdžiui... Apsisiusiojau – visa nugara šlapia. Nakti rėkiu jiems, kad man nekomfortiška taip gulėti, o jie... Taip manęs nemyli, kad apsidirbusiam vietoj sauso pamperso po užpakaliu, čiulptuka burnon kiša. Nuo jo sausiau juk nepasidaro... Suprantama, aš jį išspjoviau. Aiškinu jiems toliau apie šlapias kelnes. Nesupranta...
APSISIUSIOJAU AŠ!!! – rėkiu jiems. Jokio rezultato.
Beje, o ar tikrai aš vyrukas? Pasijudinau, pamperse lyg tai kažkas yra. Ufff, palengvėjo. Vyrukas. Tikras.
O čia kas per veidas apsimiegojęs išlindo? Koks, po galais, „Valgyt jis nori"??? Šlapia man!
Gal tyliai kalbu? Reikia pamėginti garsiau... Na, štai – jau trys apsimiegoję veidai. Bando suprasti. Ne, jie tikrai – arba arabai, arba mongolai. Kas cia per uti-puti? Lietuviškai jiems aiškinu – pampersa pakeiskit... Ne, nu tu tik pažvelk – vėl čiulptuką įkišo... Blin, užaugsiu – pakaišios jie man...
Opa, viena protinga atsirado. Sako, pampersa reikia pačiupinėti. Tai čiupinėk gi greičiau – akys ant kaktos išsivers... Aha, aš buvau teisus. Išsivertė.
Ėėėė... pala pala, tu ką, nurenginėsi mane dabar? O pampersų keitimo technologijos nenurengiant dar nesugalvojo? Tiek to, bala jūsų nematė, nuoginkit. Brrr... Vėsoka. Aprenkit greičiau. Ei, klounai, ka ten apžiūrinėjate??? A? Grožitės? Na, gerai, grožėkitės. Visgi šiltas pampersas – geras daiktas. Ko tai valgyt užsimaniau. Valgyt noriu!!!! Blin, atsiuntė man Dievas šitus stabdžius... Koks po perkūnais – „Vėl apsidirbo"?!!! Kuo sysioti??? Kartoju skiemenimis ir dar garsiau – nė-ra kuo!!! Stop stop, kuriems galams pampersa nuiminėji, aš gi ką tik apšilau tiktai. Ko nustebus tokia? Tuščia ten? Taigi taigi!! O valgyt kaip norisi, vaje tau... O! Vėl ta protinga sako – gal pamaitinti jį? Šaunuolė. Tikrai protinga. Skiriu vyresniąja. Girdžiu, ta, kur protinga, tam, kuris kvailas, sako – tą padaryk, aną, šitą... Taip, viskas gerai, nesuklydau dėl jos. Ji čia svarbiausia. Čept čept... mmmmm... skanumėlis... Kažko tai miegas apėmė... Nusnausti gal, ar ką? Čiulptuką duok. Kam sakau – čiulptukas, kad man būtų!! Čiulptuką, čiulptuką! O! Netgi tas kvailesnis jau suprato. Vystosi liaudis ir tai džiugina. Rytoj atsikelsiu – toliau auklėsiu... Hrrrr... "
Atsakyti

 ! 
Ateityje visiems nariams, kurie šioje temoje paskelbs skelbimo turinio žinutę  "Ieškau, kas pagamintų, rašykite į AŽ" ar pan. , bus skiriami asmeniniai įspėjimai su draudimu 24 valandas rašyti forume žinutes.

Ši tema yra skirta dalintis idėjomis, mintimis, tekstais, o ne skelbimams.

Atsakyti
niu va, taip norejau parodyt katik baigtus laikrastukus, bet neleidzia kazkodel ikelt i radikal.ru g.gif gal dar kur galima juos ikelt? 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(Raselija @ 2011 07 26, 22:28)
niu va, taip norejau parodyt katik baigtus laikrastukus, bet neleidzia kazkodel ikelt i radikal.ru  g.gif  gal dar kur galima juos ikelt? 4u.gif

Galima dar fotki.com smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natasonok @ 2011 07 26, 20:58)
Galima dar fotki.com smile.gif


aciu 4u.gif

niu dar pabandziau per radikal.ru, tai siandien jau leido smile.gif

tai va ir maniskiai http://s61.radikal.r...7a61879b2db.jpg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselija @ 2011 07 27, 08:55)
aciu  4u.gif

niu dar pabandziau per radikal.ru, tai siandien jau leido  smile.gif

tai va ir maniskiai http://s61.radikal.r...7a61879b2db.jpg   smile.gif



Labai gražus laikraštukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airina: 27 liepos 2011 - 09:53
QUOTE(viltis29 @ 2011 07 05, 17:39)
gal kuri galit kaip pakeisti diplomų duomenis kai parsisiunti is sio My Webpage papasakot?

sveiki as zinok is ten keiciau sald popierelius,bet dabar jau tiksliai neatsimenu tik zinau,kad labai daug vargo ir su paint dariau ir su wondershare photo collage studios(ja duoda parsisisuti 30d nemokamai)naudotis j alengva ax.gif
Atsakyti