Įkraunama...
Įkraunama...

Toms kurios nori viską žinoti.

o kas gali būt, jei kaskart, kai pajudu ir vietos, trinkteli stabdziai galiniai? Ypač, kai mašina būna stovėjusi ir nuimu rankinį stabdį?
Atsakyti
QUOTE(ingulia @ 2006 10 09, 15:19)
o kas gali būt, jei kaskart, kai pajudu ir vietos, trinkteli stabdziai galiniai? Ypač, kai mašina būna stovėjusi ir nuimu rankinį stabdį?

Jei ilgai stovejusi - tai galiniai stabdziai buna pridziuve, prirudije ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Radvyle @ 2006 10 09, 15:35)
Jei ilgai stovejusi - tai galiniai stabdziai buna pridziuve, prirudije  ax.gif


O nesmirdi peveze nustipusiu kaciuku? Nes man smirdejo kai buvo pastrige lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adorė @ 2006 10 09, 22:36)
O nesmirdi peveze nustipusiu kaciuku? Nes man smirdejo kai buvo pastrige  lotuliukas.gif



Nu ne, nesmirda lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai čia kaladėles matomai reiktų keisti? Ar kažką daugiau?
Atsakyti
QUOTE(ingulia @ 2006 10 10, 09:56)
Nu ne, nesmirda lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Tai čia kaladėles matomai reiktų keisti? Ar kažką daugiau?


Na, nezinau biggrin.gif tiesiog po tokio ivykio man sake, kad niekad nereikia masiniuko palikti ant uztraukto rankinio
Atsakyti
QUOTE(Adorė @ 2006 10 10, 18:35)
Na, nezinau  biggrin.gif tiesiog po tokio ivykio man sake, kad niekad nereikia masiniuko palikti ant uztraukto rankinio

O jei aš kalvotoje vietovėje gyvenu, tai be rankinio neišgyvenčiau smile.gif
Atsakyti
Mums tai buvo kaciukas istriges po buferiu. Kai lope meistrai duslintuva, isgirdo, kad kazkas miauksi. Nueme buferi ir rado kaciuka vos vos gyva. Pasiliko servise, tapo mechaniku katinu biggrin.gif
Atsakyti
Nu aš tai visada ant rankinio palikinėju, ir žiemą palikdavau, ir nieko, neprišaldavo net per didžiuosius šalčius... kažkaip man atrodo nesaugu ant bėgio, pripratimas toks.
Atsakyti
QUOTE(ingulia @ 2006 10 11, 09:14)
Nu aš tai visada ant rankinio palikinėju, ir žiemą palikdavau, ir nieko, neprišaldavo net per didžiuosius šalčius... kažkaip man atrodo nesaugu ant bėgio, pripratimas toks.



Šiaip jei auto stovi kampu (t.y. riedėtų be rankinio stabdžio ar įjungtos pavaros), nenorint naudot rankinio, galima įjungti pirmą pavarą ir visą vairą sumest į kairę ar dešinę, priklausomai nuo to, kurioje pusėje šaligatvis arčiau. Šis metodas netaikomas, jei nėra šaligatvio bortelio.
Atsakyti
as pvz. maciau viena mergina, kuri ant lygios vietos pastacius auto, ijungia ir pirma begi, ir dar rankini uztraukia biggrin.gif .

Atsakyti
Cia pagrindinė problema gali būti ne stabdžių kaladėlės, o surūdijęs rankinio stabdžio troselis. Tokiu atveju jis nuleidus rankinį neatsileidžia iš karto ir neatpalaiduoja stabdžių kaladėlių.
Atsakyti
Čia idėja wub.gif
Papildyta:
smile.gif+2006 10 11, 09:10-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 10 11, 09:10)
Šiaip jei auto stovi kampu (t.y. riedėtų be rankinio stabdžio ar įjungtos pavaros), nenorint naudot rankinio, galima įjungti pirmą pavarą ir visą vairą sumest į kairę ar dešinę, priklausomai nuo to, kurioje pusėje šaligatvis arčiau. Šis metodas netaikomas, jei nėra šaligatvio bortelio.



man kažkaip nepatikima, kai visą mašinos svorį laiko vienas sankabos dantratis... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(<ingeborga> @ 2006 10 11, 09:53)
Cia pagrindinė problema gali būti ne stabdžių kaladėlės, o surūdijęs rankinio stabdžio troselis. Tokiu atveju jis nuleidus rankinį neatsileidžia iš karto ir neatpalaiduoja stabdžių kaladėlių.



Idėja čia biggrin.gif wub.gif
Atsakyti