Įkraunama...
Įkraunama...

Toms kurios nori viską žinoti.

Sveiki.Kagis as i zmoniu kritikas reaguoju labai ramiai.Bet del to kad perkaito varyklis ten buvo labai kvaila situacija.Nes temperaturos rodiklis visa laika rode norma,o po to tik staiga kaip krito zemin tai as iskart sustojau bet jau buvo per velu.Ir se tau kad nori.Apie perkaitima as viska zinojau ir kad pastoviai reikia sekti visus rodikliu.Bet ten tikrai kvailai suveike tas rodiklis kai jau buvo per velu.Netgi dar vaziuojant kelis kart buvau sustojusi is atsidariusi kapota apziurinejau.Bet viskas buvo tvarkoj.O cia se tau kad nori. cool.gif .
Inguliai aciu uz tai kad palaiko mane. drinks_cheers.gif .Seip as tirai esu begalo draugiska,linksma.Bet kam ir bet kada norisi padeti jai matau jog zmogui blogai.Toks jau mano harakteris.Tik va viena beda turiu - nemoku risliai isreiksti savo minciu. blush2.gif Tai tada buna nesusipratimu.
Atsakyti
QUOTE(JurSan @ 2007 03 16, 13:13)
... Netgi dar vaziuojant kelis kart buvau sustojusi is atsidariusi kapota apziurinejau ...

biggrin.gif ir ką gi ten pavyko įžiūrėti ? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(onyx @ 2007 03 14, 05:28)
sugeba varikli taip perkaitint, kad kapitalini daryti reikia.


As labai atsiprasau, gal cia truputi ne i tema, bet noriu paklaust blush2.gif Kaip galima perkaitinti varikli? Na noreciau zinot, kad paciai taip neatsitiktu blush2.gif Pas mane ant skydelio jokiu temperaturu ar pan nerodo schmoll.gif Gal galit, man nemoksai, paaiskint? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulia @ 2007 03 16, 10:33)
Ko jūs varot ant žmogaus wub.gif

O dėl klaidų gal ne lietuvė moteriškė,  JurSan atrodo paparsta draugiška motera, o temą ji berods sukūrė. Negražiai jūs čia tiesą sakant...


Niekas cia nacionalizmu neuzsiima, juk Vytautas irgi rase, kad yra ne lietuvis, bet tai jam netrukdo taisyklingai rasyti, manau, cia yra kulturos bei zmogaus noro tobuleti reikalas. smile.gif Mes juokiames is to, kad JurSan teoriskai viska zino, taciau su savo automobiliu nesusitvarko.
Papildyta:

As labai atsiprasau, gal cia truputi ne i tema, bet noriu paklaust blush2.gif Kaip galima perkaitinti varikli? Na noreciau zinot, kad paciai taip neatsitiktu blush2.gif Pas mane ant skydelio jokiu temperaturu ar pan nerodo schmoll.gif Gal galit, man nemoksai, paaiskint? smile.gif
[/quote]

Visuose automobiliuose ant skydelio yra rodoma temperatura. Jeigu automobilis yra techniskai tvarkingas, t.y. pakankamas ausinimo skyscio, tepalu kiekis, atsidarineja termostatas ir tt, variklis neperkais. Pas mane neatsidarinejo termostatas, ir keleta kartu temperatura buvo paklusi virs normos ir galva issikreipe. Teko ja slifuoti ir keisti tarpine (tepala leido per ja), sumokejau kruva pinigu, tai dabar man temperatura sventas reikalas. O kad uzkaltum varikli, reikia isvis nieko nematyti ir negirdeti ir labai uzkaitinti.
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 03 16, 14:37)
... Pas mane ant skydelio jokiu temperaturu ar pan nerodo schmoll.gif Gal galit, man nemoksai, paaiskint? smile.gif

Tai kas čia per mašina ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 03 16, 14:37)
As labai atsiprasau, gal cia truputi ne i tema, bet noriu paklaust blush2.gif Kaip galima perkaitinti varikli? Na noreciau zinot, kad paciai taip neatsitiktu blush2.gif Pas mane ant skydelio jokiu temperaturu ar pan nerodo schmoll.gif Gal galit, man nemoksai, paaiskint? smile.gif

Labai paprastai. Tik klausimas kam g.gif
Išleiskite aušinimo skystį iš radiatoriaus/talpos ir pravažiuokite su tokiu automobiliu pirma pavara maksimaliomis variklio apsukomis... Tik dar vienas klausimas -- ar toli nuvažiuosite.
Kad variklis neperkaistų, būtina gera variklio profilaktika. Ypač prieš vasarą.
Atsakyti
QUOTE(onyx @ 2007 03 16, 14:54)
Niekas cia nacionalizmu neuzsiima, juk Vytautas irgi rase, kad yra ne lietuvis, bet tai jam netrukdo taisyklingai rasyti, manau, cia yra kulturos bei zmogaus noro tobuleti reikalas.  smile.gif
Taigi taigi. Aš pavyzdžiui rusiškuose forumuose iš rusų kalbos nesityčioju - ranka nekyla, jeigu nežinau kaip išsireikšti tai geriau žodyną 2 val. vartysiu, bet parašysiu kaip turi būti. cool.gif
QUOTE(onyx @ 2007 03 16, 14:54)
... JurSan teoriskai viska zino, taciau su savo automobiliu nesusitvarko.
lotuliukas.gif Nu ką jau jinai žino ? Straipsnius iš laikraščių automobilinių skyrelių kopina ir krauna į forumą - realiai tai LNK blondinė.
"... Netgi dar vaziuojant kelis kart buvau sustojusi is atsidariusi kapota apziurinejau ..." lotuliukas.gif
Atsakyti
Taigi taigi. Aš pavyzdžiui rusiškuose forumuose iš rusų kalbos nesityčioju - ranka nekyla, jeigu nežinau kaip išsireikšti tai geriau žodyną 2 val. vartysiu, bet parašysiu kaip turi būti.

Tai zinoma, tai yra naturalu. jei nezinai, kaip parasyti, tada isvis nerasyk.
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 03 16, 14:37)
As labai atsiprasau, gal cia truputi ne i tema, bet noriu paklaust blush2.gif Kaip galima perkaitinti varikli? Na noreciau zinot, kad paciai taip neatsitiktu blush2.gif Pas mane ant skydelio jokiu temperaturu ar pan nerodo schmoll.gif Gal galit, man nemoksai, paaiskint? smile.gif




Temperatura visose masinose rodo.O del perkaitinimo-man,pvz.,buvo nutrukes temp.daviklio laidelis,ir neisijunge ventiliatorius,ir visa tai atsitiko per treniruote po aikstele varinejant antra pavara gana padoriu greiciu.Na,ka,teko lysti i duobe(laimei,ji ten buvo,nes kitaip butu teke po masina lyst),sutvarkiau laidus ir varinejau toliau rolleyes.gif Taip kad perkaisti gali del ivairiu priezasciu.Bet jei techniskai masinoj viskas tvarkoj-neperkaitinsi,nebijok ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 03 16, 15:36)
Tai kas čia per mašina ? g.gif


Pas mane Mazda 323, gal as tiesiog nezinau kur ta temp rodo g.gif Jei kas negerai su masina, vezu pas grupioka i serviza blush2.gif Nusibodo but zaliai vistai, todel ir pradejau truputi dometis apie masinos mechanizmus, nors vairuoju jau seniai, todel net geda kam pasakyt, kad nieko jose neismanau blush2.gif
Vienu zodziu kaip supratau, tiesiog reikia "neuzsmaugt" variklio (mano atveju), nes siaip masina techniskai tvarkinga smile.gif
Atsakyti
Labukas visiems!Aciu Vytautui,jusu deka mano magiukas jau veikia ax.gif Siaip tai pritariu,kad reikia lietuviu kalba gerbti,bet manau ne maziau reikia gerbti ir save.Na parase moteriske su klaidom,ne tragedija,juk esme supratom,kam zmogu izeidineti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2007 03 16, 22:06)
Labukas visiems!Aciu Vytautui,jusu deka mano magiukas jau veikia ax.gif

Į sveikatą.
Atsakyti