Įkraunama...
Įkraunama...

Toms kurios nori viską žinoti.

QUOTE(ingulia @ 2007 10 17, 11:02)
O gal žinote, kaip atskirti, koks realiai variklis mašinoje: 1,4 ar 1,6? Tarkim, dokumentuose 1,6, bet servise, kai keite vandens pompą, pareiškė, kad čia 1,4, nes pompa skirta varikliui 1,6 netiko, bet tiko 1,4. Ar vien iš to galima daryti tokią išvadą? g.gif

Tikrasis variklio darbo tūris įrašytas dokumentuose. Kartais būna, kad firma, gaminanti detales automobiliams, gamina kelias modifikacijas tos pačios detalės. Pvz, ta pati pompa tinka ir 1,4 ir 1,6 varikliui. Gal tiesiog neišmanėlis mašiną remontavo ir neatkreipė dėmesio. mirksiukas.gif
Atsakyti
laba

na gal jūs man patarsit. Kaip žinot kokios padangos dabar uždėtos vasarinės ar demisezonkės , gal būna užrašas kox g.gif

ir kur galima nusipirkt naudotų , gerų , bet nebrangių padangų žieminių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2007 10 18, 14:37)
laba

na gal jūs man patarsit. Kaip žinot kokios padangos dabar uždėtos vasarinės ar demisezonkės , gal būna užrašas kox  g.gif

ir kur galima nusipirkt naudotų , gerų , bet nebrangių padangų žieminių  rolleyes.gif



Ant dimesezonkių ir ant žieminių dabar yra užrašas M+S.
Dar ant žieminių padangų būna šonuose įspaustas trikampis, panašus į ledkalnį, o jo viduryje pavaizduota snaigė.. Dimesezonkėse būna piešinukai kvadratėliuose su lietum, skėčiu, saule...

Naudotų padangų yra žemuose paneriuose vienas servisiukas, šalia "vilniaus vingis" gamyklos.. ten turi ir naujų kartais, bet daugiausiai restauruotų padangų.. yra užrašas didelis virs serviso "PADANGOS" Pati ten nepirkau, draugeliai keli pirko, sakė visai nieko, svarbu, kad ne lietuvoj būtų restauruotos.. visaip su tom restauruotom būna, būna papuoli ant gerų, būna papuoli ant ššš...
dar pažiūrėk www.balsana.lt, čia kainos gan normalios...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amry: 18 spalio 2007 - 13:56
QUOTE(astulkinas @ 2007 10 18, 14:37)
laba

na gal jūs man patarsit. Kaip žinot kokios padangos dabar uždėtos vasarinės ar demisezonkės , gal būna užrašas kox  g.gif

ir kur galima nusipirkt naudotų , gerų , bet nebrangių padangų žieminių  rolleyes.gif

Pagal padangos raštą galima atskirti. Žieminės turi tokius smulkius grovelius.
user posted image

Šiaip ir ženklai ant padangų būna, man rodos snaigės ant žieminių nupieštos, o ant vasarinių saulutė smile.gif Ant demisezoninių nupiešta snaigė + saulė smile.gif
Bet čia galiu ir klyst, nesu tikra.

Aš pirkau naudotas, bet ne restauruotas. Tiesiog šiek tiek dėvėtas, bet labai nežymiai, tikrai geram stovyje. Naujoj Vilnioj, važiuojant nuo Olandų žiedo visada tiesiai, prie antro šviesoforo sukti į dešinę ir už kelių šimtų metrų bus reklaminis stendas, nesunku rasti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acacia: 18 spalio 2007 - 14:00
Pasukus is Zalgirio gatves i desine i Rinktines g. ten po kaire (sankryzoj beveik) yra degaline,berods Lukoilas,o uz jo siek tiek ikalnej prie pat gatves prekiauja devetom padangom,ten pat ir permontuoja.As perku ten.Geriau jau pirkti devetus originalus geros firmos,nei restauruotas,ar,apsaugok viespatie,tas "maximines".Dar nenusivyliau.Beje,zmogus ten dirba saziningas,dar ir patars,kokios geriau,priklausomai nuo vazinejimo salygu.
Atsakyti
Ačiū visoms 4u.gif Kažkada tyrinėjau tas savo padangas tai jokių ženklų neradau, tai matyt vasarinės .

Denaxa, čia kažkur prie Kalvarijų turgaus, ania ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2007 10 18, 15:57)

Denaxa, čia kažkur prie Kalvarijų turgaus, ania ?  g.gif



Taip,prie turgaus.Ten uz tokios tvoros +gyvatvores ta parde,parasyta padangos,pamatysi ax.gif
Atsakyti
Nu žinokit ištyriau dar kartą , tai yra M+S bigsmile.gif Tai gal nereikia keisti??? Vat idomu kokios nuomones, ar reikia žiemai būtent žieminių ar užtenka ir tų ? g.gif

Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2007 10 18, 18:04)
Nu žinokit ištyriau dar kartą , tai yra M+S  bigsmile.gif  Tai gal nereikia keisti??? Vat idomu kokios nuomones, ar reikia žiemai būtent žieminių ar užtenka ir tų ?  g.gif

Ačiū  aciuks.gif



Priklauso nuo to,kiek mesos ant ju like.Bet jei vazinejai su jom per vasara,keisk i ziemines,o sitas kaip vasarines gali pasilikti kitam sezonui.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2007 10 18, 21:05)
Priklauso nuo to,kiek mesos ant ju like.Bet jei vazinejai su jom per vasara,keisk i ziemines,o sitas kaip vasarines gali pasilikti kitam sezonui.

Nu vat gaila pinigųųųųųų biggrin.gif Aš praeitais metais važynėjau su kitu mašiniuku ir su tom M+S, tai kaip ir normaliai buvo, bet nedaug važynėjau , nes namuose sėdėjau su vaiku . O dabar va naują mašiniuką vasarą parvarė su šitom padangom ir kažkaip neatkreipiau dėmesio kai pirkau kokios padangos, tai dabar ir susimasčiau ku daryt , kažkaip ir pinigų nėr per daugiausiai , ale ir važynėt norisi saugiai. Va ir dilema....
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2007 10 18, 23:19)
Nu vat gaila pinigųųųųųų  biggrin.gif  Aš praeitais metais važynėjau su kitu mašiniuku ir su tom M+S, tai kaip ir normaliai buvo, bet nedaug važynėjau , nes namuose sėdėjau su vaiku . O dabar va naują mašiniuką vasarą parvarė su šitom padangom ir kažkaip neatkreipiau dėmesio kai pirkau kokios padangos, tai dabar ir susimasčiau ku daryt , kažkaip ir pinigų nėr per daugiausiai , ale ir važynėt norisi saugiai. Va ir dilema....

Aš esu tokios nuomonės, kad universalių padangų nėra..
Žieminės yra žieminės, o universalios man nekelia pasitikėjimo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 10 19, 07:56)
Aš esu tokios nuomonės, kad universalių padangų nėra..
Žieminės yra žieminės, o universalios man nekelia pasitikėjimo  schmoll.gif

drinks_cheers.gif universalios mano manymu skirtos senukams, kur karta i men masina is garazo istraukia tongue.gif cia tas pat kaip sampunas 2x1 su balzamu - nei sampunas nei balzamas schmoll.gif viskas turi but atskirai mirksiukas.gif siaip vasara su universaliom gal ir nieko, bet jau ziema - schmoll.gif
Atsakyti