Įkraunama...
Įkraunama...

Toms kurios nori viską žinoti.

QUOTE(Acacia @ 2007 11 12, 08:53)
Mygtuko nėra, bet ten, kur  veidrodėlių reguliavimas (viduje, bent jau mano mašinoj ant vairuotojo durelių) vidurinė padėtis yra su ženklu - garuojančiu kvadratu tokiu smile.gif
Arba būna ant pačių veidrodėlių toks ženklas nupieštas.

Patikrinau saugiklius, visi tvarkoj...  schmoll.gif


Pas mane veidrodeliu sildymas eina kartu su galinio stiklo sildymu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dafnė @ 2007 11 12, 10:05)
Pas mane veidrodeliu sildymas eina kartu su galinio stiklo sildymu  g.gif

Skirtingose mašinose skirtingai komplektuojama, gali būti ir taip, ir kitaip.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2007 11 09, 19:40)
Tai tikriausiai su Aru kalbejai,prie bajerio jis toks...


Aha, vakar buvau pas juos. Bajeristas, keistai ir man sekėsi bendrauti su juo smile.gif
Atsakyti
Is kart prisipazinsiu, kad visos visos temos neperskaiciau blush2.gif Bet turiu klausima (toki blondiniska) Nesenai isigijau auto su automatine pavaru deze, viskas nauja, nepazystama blush2.gif ir stai iskilo klausimas i kuri nelabai randu atsakymo. Salia pavaru perjungimo svirties yra toks mygtukas su snaige. Jums man tundrai paaiskinkit kam jis naudojamas? Nes jau kaip ir ziema prasidejo ir pastebejau, kad pavaros gan sunkiai persijungineja, cia galbut susije dalykai? Taip pat kazkur teko girdeti, kad labai reik stebet ar ne per mazai tepalu greiciu dezeje, o kaip stebeti nieks nepasake blush2.gif cia jau tureciau pati kazkur ziureti ar i servisa kas kazkiek laiko vaziuoti pasitikrinti?
Aciu 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(opyte @ 2007 11 14, 22:51)
Nes jau kaip ir ziema prasidejo ir pastebejau, kad pavaros gan sunkiai persijungineja, cia galbut susije dalykai?


Todėl, kad tepalas pasidaro klampesnis dėl žemesnės temperatūros.

QUOTE(opyte @ 2007 11 14, 22:51)
Taip pat kazkur teko girdeti, kad labai reik stebet ar ne per mazai tepalu greiciu dezeje, o kaip stebeti nieks nepasake  blush2.gif  cia jau tureciau pati kazkur ziureti ar i servisa kas kazkiek laiko vaziuoti pasitikrinti?
Aciu  4u.gif

Tepalo lygį greičio dėžėje reikia tikrinti dirbant varikliui, ištraukus matuoklę(panaši kaip ir karterio) ant jos yra žymos max norm min, dažniausiai būna pažymėtos abi matuoklės pusės, viena tepalo lygiui prie +40C, o kita prie +80C (lygtai).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palemonas: 15 lapkričio 2007 - 09:33
Gal kas zinot, kokia gudrybe, kad priekinis langas is vidaus neapsaltu nakti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2007 11 15, 10:57)
Gal kas zinot, kokia gudrybe, kad priekinis langas is vidaus neapsaltu nakti? g.gif

Iš vidaus ? Kaip čia taip atsitinka ? Negirdėta. g.gif
Atsakyti
Žinau, kad kioskuose dėdavo (o gal ir deda, jei tų kioskų yra) druskos prie lango, kad jis neapšaltų smile.gif

Pabandykit išvėdinti prieš naktį. T.y. grįžus namo, palaikyt duris atidarytas prieš uždarant mašiną nakčiai. Fizikos terminais nepaaiškinsiu, bet ko gero turėtų padėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 11 15, 12:13)
Iš vidaus ? Kaip čia taip atsitinka ? Negirdėta.  g.gif

Na va, visko buna biggrin.gif Jei lauke gerai sala, tai ryte priekinis langas yra apserksnijes. Labai nervina, kad reik ne tik is lauko nusigramdyt, bet dar ir is vidaus doh.gif O dar, kaip prikrenta tu snieguciu ant paneles, paskui tirpsta, fuij.., kaip nervina
Papildyta:
QUOTE(Acacia @ 2007 11 15, 12:26)
Žinau, kad kioskuose dėdavo (o gal ir deda, jei tų kioskų yra) druskos prie lango, kad jis neapšaltų smile.gif

Pabandykit išvėdinti prieš naktį. T.y. grįžus namo, palaikyt duris atidarytas prieš uždarant mašiną nakčiai. Fizikos terminais nepaaiškinsiu, bet ko gero turėtų padėti smile.gif

Kiek as zinau, kad druska deda nuo rasojimo ax.gif Bet nepadeda, bent jau nuo rasojimo, tai ne schmoll.gif Velnias zino ar padetu ir isvedinimas, kad tik dar daugiau neprisitrauktu dregmes g.gif Turbut yra dregmes masinoj, tai del to ir serksnija. Dar galvojau, gal kuo istept ta langa lotuliukas.gif Laukiu nesulaukiu, kada pakeisim masiniuka, ir laabai tikiuos, kad tokios problemos nebebus kitoj masinoj cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cavalli: 15 lapkričio 2007 - 10:44
QUOTE(cavalli @ 2007 11 15, 10:43)
Kiek as zinau, kad druska deda nuo rasojimo ax.gif Bet nepadeda, bent jau nuo rasojimo, tai ne schmoll.gif Velnias zino ar padetu ir isvedinimas, kad tik dar daugiau neprisitrauktu dregmes g.gif Turbut yra dregmes masinoj, tai del to ir serksnija. Dar galvojau, gal kuo istept ta langa lotuliukas.gif Laukiu nesulaukiu, kada pakeisim masiniuka, ir laabai tikiuos, kad tokios problemos nebebus kitoj masinoj cool.gif

Aš du metus su tokia važinėjau ir ko tik nedariau, pirkau purškalų nuo užšalimo - niekas nepadėjo, kiekvieną kartą vis tiek gramdydavau ne tik išorę, bet ir vidų, o viduj pas mane apšaldavo dar daugiau, nei išorėje. doh.gif Vienintelė išeitis - laikyti mašiną garaže, nu ir, aišku, keisti automobilį, ką aš ir padariau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(onyx @ 2007 11 15, 14:07)
Aš du metus su tokia važinėjau ir ko tik nedariau, pirkau purškalų nuo užšalimo - niekas nepadėjo, kiekvieną kartą vis tiek gramdydavau ne tik išorę, bet ir vidų, o viduj pas mane apšaldavo dar daugiau, nei išorėje.  doh.gif Vienintelė išeitis - laikyti mašiną garaže, nu ir, aišku, keisti automobilį, ką aš ir padariau ax.gif

Cia geriausia iseitis tongue.gif As siand nusipirkau kazkoki purskala, tai ziuresiu, gal nors biski pades smile.gif
Atsakyti
Žiūrėkit su tuo purškalu nepagadinkit dar labiau.
Savo senojoj mašinoj irgi panaudojau. Ir ne patį pigiausią... paskui ilgai ir nuobodžiai riebalus nuo lango valiau doh.gif Geriau pirma pasibandykit kur nors ne vairuotojo pusėj, pažiūrėkit kas su stiklu darysis. Jei nieko - tada išsipurkškit viską smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acacia: 15 lapkričio 2007 - 14:56