Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Šventojoje (6 tema)

QUOTE(Daiva 100 @ 2010 07 20, 19:32)
...? Tarp kitko Sventojoje nesu maciusi patruliuojancios policijos. Turbut suvokia, kad sitokio ,,turto,, niekas neims....

Patruliuojančių policininkų ten yra mirksiukas.gif . Tik dieną tarp minios žmonių neįžiūrėsi, o vat naktį jau gali pamatytis šliaužiojant po miestelį.
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 07 20, 21:48)
drinks_cheers.gif butent viskas laaabai individualu ir visoms linkiu siais sunkesniais laikais paatostogauti taip kaip troksta ir isivaizduoja drinks_cheers.gif


drinks_cheers.gif
Suprantu ir tuos, kuriems atostogų metu norisi kultūros, koncertų ir teatrų - tada tikrai Šventoji ne ta vieta. Čia gal panašiai būtų, jei nuvažiuotum į kaimo turizmo sodybą ir paskui pasipiktintum, kad namas ne mūrinis, prekybcentris toli ir nevažinėja troleibusai bigsmile.gif 'Kultūrininkams' yra Palanga, Nida, Juodkrantė - pirmyn, juk jūra tai ta pati smile.gif Aš važiuodama į Šventąją tai net gražesnių rūbų nesiimu, namie palieku visą kosmetiką - skaitau knygas, ieškau nuošalesnių paplūdimių, stengiuosi aplenkti centrą kiek tik įmanoma... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 21 liepos 2010 - 09:14
QUOTE(flight @ 2010 07 21, 10:12)
drinks_cheers.gif
Suprantu ir tuos, kuriems atostogų metu norisi kultūros, koncertų ir teatrų - tada tikrai Šventoji ne ta vieta. Čia gal panašiai būtų, jei nuvažiuotum į kaimo turizmo sodybą ir paskui pasipiktintum, kad namas ne mūrinis, prekybcentris toli ir nevažinėja troleibusai  bigsmile.gif 'Kultūrininkams' yra Palanga, Nida, Juodkrantė - pirmyn, juk jūra tai ta pati smile.gif Aš važiuodama į Šventąją tai net gražesnių rūbų nesiimu, namie palieku visą kosmetiką - skaitau knygas, ieškau nuošalesnių paplūdimių, stengiuosi aplenkti centrą kiek tik įmanoma... smile.gif

drinks_cheers.gif
aš taip pat važiuoju į Šventąją tik galvą "prapūsti" man nereikalingi nei tie koncertai nei kokios parodos, kirpykla ar grožio salonas taip pat ten man nereikalingas, į kavines irgi neinu. Visą tai ir savo mieste turiu, važiuoju tik dėl jūros, dėl jos to kvapo, ir dėl jodo, žiemą netaip sergam tada plaučių ligom. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erke @ 2010 07 21, 10:47)
drinks_cheers.gif
aš taip pat važiuoju į Šventąją tik galvą "prapūsti" man nereikalingi nei tie koncertai nei kokios parodos, kirpykla ar grožio salonas taip pat ten man nereikalingas, į kavines irgi neinu. Visą tai ir savo mieste turiu, važiuoju tik dėl jūros, dėl jos to kvapo, ir dėl jodo, žiemą netaip sergam tada plaučių ligom. mirksiukas.gif

Irgi sutinku drinks_cheers.gif Man taip gera prie jūros pasėdėti,pasvajoti,pabūti su savo mintimis ir t.t Ir vaikai mano dievina jūra,o kol jie dar ne tokie dideli man Šventoji ar Palanga pats tas thumbup.gif
Prieš keletą metų mes su vyru vakarais ejom į kavinę "Volungė" ,kaip mes tenai gerai leidom laiką,muzikantai super,muzika įvairi,maistas skanus ir alus atrodo Juozo HBH ,po 24 valandos kaip kavine uždarydavo viduje disko prasidėdavo thumbup.gif Paskui deja į Volungę neėjom,pasikeitę muzikantai ir maistas pabrango,gal šiais metais vėl tenai gera aplinka? Gal kas būvo užsukes į Volungę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tėtsi: 21 liepos 2010 - 11:33
užsisakėm dvivietį Viloj Ingoj, kažin, kaip ten dabar situacija? g.gif
skambinau į Opušynę, tai namelių aišku nėra jau... Kur dar rasti padorių namukų - kur būtų ir wc, ir dušas (iki 100Lt)?
Atsakyti
Mes sekmadienį išvažiuojam į vilą Aurą. Gal kas buvot? Įdomu butu sužinoti atsiliepimus...

O dėl poilsio kituose kraštuose, tai mes vykstame visada anksti pavasarį, kai pas mus dar pusnys pvz į Egiptą, o ir oras tada mums lietuviams pats tas ir vasaros nuotaikų pagaudai. Vasarą aš bet kokiu atveju už LT pajūrį cool.gif Šiaip man labiau priimtina Nida, tačiau mano vyresnėliui labai patinka Šventojoje, taigi jau treti metai važiuojame ten. Kitais metais bandysiu ieškoti iš anksto vietelės Latvijos pajūryje nuošaliam laukiniam paplūdymyje, būtent to mums reikia tam kad atitrūkti nuo pašelusio gyvenimo tempo smile.gif
Atsakyti
Man vasara norisi tik i Lt pajuri vaziuot. Net nesvarbu, kad oro nepasirinksi, kad apluze, kad pramogu nera tiek daug. Vaziuoju del juros, pusyno, oro ir poilsio. O pramogos g.gif svarbu vaikai kelis kartus pasivazinet gales su masinelem ar pasokinet ant batuto, o siaip ir jiems pirmoj vietoj smelis ir vanduo. O man asmeniskai net istrukus be vaiku nesinori pramogu, klubu, kaviniu, juk visko yra Kaune istisus metus ax.gif




Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 07 21, 23:04)
kaip suprantu Sventojoje nesinuomuojate,turite kur gyventi thumbup.gif ech kaip smagu thumbup.gif



taip, nesinuomojam smile.gif Man dar labai faina, kad sezono metu ten susirenka vis ta pati kompanija - žmonės, kažkada išsipirkę buvusios poilsinės butukus ir labai retai kas nuomoja kitiems, taip kad, tie patys tėveliai, tie patys vaikučiai, kartu auga, žaidžia... smile.gif Nėra tos įtampos spėliojant, o kas bus kaimynai, o gal visą naktį baliavos, ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(mangule @ 2010 07 21, 13:37)
užsisakėm dvivietį Viloj Ingoj, kažin, kaip ten dabar situacija?  g.gif
skambinau į Opušynę, tai namelių aišku nėra jau... Kur dar rasti padorių namukų - kur būtų ir wc, ir dušas (iki 100Lt)?

radau as toki siek tiek laukini papludimi, namukai (karavanai) su visais patogumais gamtos apsuptyje, tikiuosi bus labai fainiai, nes pagrindinis kriterijus buvo kuo toliau nuo "kulturinio" gyvenimo. O dar ir kaina uzcementavo pasirinkima... Tiesa, dar yra vienas pribumbasas - seimininku draudimas nuo blogo oro biggrin.gif Jeigu lis lietus, ar bus smarkiai debesuota, zada savo saskaita kurti pirtele ir vandens kubilu su kaskadomis ax.gif Dabar tik laukiu kuo greiciau vyro atostogu mirksiukas.gif
pamirsau nuoroda imesti http://www.midopoilsis.visiems.lt/ ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *rami*: 22 liepos 2010 - 09:28
Sveikos mamos,

Gal kas atostogavote poilsio namuose "KVAPNIOJI RŪTA" Šventojoje? Kokie butu atsiliepimai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaNi @ 2010 07 22, 09:37)
Sveikos mamos,

Gal kas atostogavote poilsio namuose "KVAPNIOJI RŪTA" Šventojoje? Kokie butu atsiliepimai?  smile.gif



Gilioj praeity, kokiu kal 5-ta metu atgal,
apie poilsio namus pasakyti nieko negaliu, bet tik iki juros toloka.
Atsakyti
sveiki, isvaziuojam pirmadieni i Pingvina (namelius) papasakokite, ka veztis, ko ne , pirma karta taip poilsiausime , tad labai praverstu atsiliepimai.
Atsakyti