Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Poilsis Šventojoje (6 tema)
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Kelionės ir atostogos > Lietuva
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
agne_ja
Planavau poilsi Sventojoje, bet kainos atbaide, Palangoje buvo pigiau, o ir pramogu daugiau, ir pasivaiskcioti, ir vaikams karuseles....ilsejomes www.almuka.lt, vien tik todel pasirinkome, kad tingejome su vaiku ieskoti kitu vietu, bet kita karta turbut nevaziuociau, seimininkui kulturos pritruko doh.gif
incomnia
QUOTE(sniego_skonis @ 2010 09 10, 21:52)
Mes siemet atostogavom "Tomkuvoj", likom labai patenkinti kainos ir kokybes santykiu  thumbup.gif
http://www.freewebs.com/tomkuva/nuotraukosphotos.htm
*

Mes irgi čia atostogavom ir buvom patenkinti smile.gif
linaluk
mes sia vasara tris kartus vaziavome i kursiu kaima , jau mums tai labai patiko wub.gif
patiko
QUOTE(sniego_skonis @ 2010 09 10, 20:52)
Mes siemet atostogavom "Tomkuvoj", likom labai patenkinti kainos ir kokybes santykiu  thumbup.gif
http://www.freewebs.com/tomkuva/nuotraukosphotos.htm
*

o kokios kainos ten?
Zuzanėlė
QUOTE(incomnia @ 2010 09 24, 09:53)
Mes irgi čia atostogavom ir buvom patenkinti smile.gif
*

Merginos, o apie kainas galit parašyti?
tzenonas1
Sveikos mamos. Na jau prasidėjo pavasaris. Pats laikas pradėti diskusijas apie atostogas Šventojoje. Parašykite ar jau bandote rezervuotis patalpas Šventojoje. Aš tau jau užsisakiau 2 savaitėm liepos mėnesiui. Atostogausiu nuo liepos 17 dienos. drinks_cheers.gif Ir aplamai myliu Šventają. wub.gif
Tora 5
QUOTE(tzenonas1 @ 2011 03 02, 16:05)
Sveikos mamos. Na jau prasidėjo pavasaris. Pats laikas pradėti diskusijas apie atostogas Šventojoje. Parašykite ar jau bandote rezervuotis patalpas Šventojoje. Aš tau jau užsisakiau 2 savaitėm liepos mėnesiui. Atostogausiu nuo liepos 17 dienos. drinks_cheers.gif Ir aplamai myliu Šventają. wub.gif
*

Ooo,taip anksti jau uzsisaket?O kurioje vietoje planuojat Sventojoj apsistoti?Man tai atrodo,kad Sventojoj daugiau kas megsta ramiai,su vaikais pailseti,nes ten toks ramus miestukas.
Kaimo dama
QUOTE(Tora 5 @ 2011 03 02, 17:16)
Ooo,taip anksti jau uzsisaket?O kurioje vietoje planuojat Sventojoj apsistoti?Man tai atrodo,kad Sventojoj daugiau kas megsta ramiai,su vaikais pailseti,nes ten toks ramus miestukas.
*

nu nesuprantu, kaip tai Šventąjai prilipusi tokia etiketė, kad tai labai ramus ir mėgstamas šeimų kurortinis miestelis...po pastarosios vasaros, man ten toks širšalynas paliko atminty, kad turbūt ilgai kojos ten nekelsim...buvom su šeima..jau nešnekant apie tai, kad viskas apgriuvę, na šaligatviai ir su vežimu nepatogu trankytis per duobes ir pan...na Palangoj pagalvojau, jei nori ramybės prašom su miegančiu leliuku gali ramiai pasivaikščiot parke, jei nori šurmulio eik į basanavičiaus g., ir daugiau sutvarkytas miestelis..na kai ne sezonas tai gal ir ramu Šventojoj... pernai kai saulė labai lepino tai ir joje tų poilsiautojų per akis buvo...taip kad nusprendžiau Šventąją aplenkt-bent jau keletą vasarų ten kojos nekelt rolleyes.gif
Tora 5
QUOTE(Kajuko mama @ 2011 03 02, 23:52)
nu nesuprantu, kaip tai Šventąjai prilipusi tokia etiketė, kad tai labai ramus ir mėgstamas šeimų kurortinis miestelis...po pastarosios vasaros, man ten toks širšalynas paliko atminty, kad turbūt ilgai kojos ten nekelsim...buvom su šeima..jau nešnekant apie tai, kad viskas apgriuvę, na šaligatviai ir su vežimu nepatogu trankytis per duobes ir pan...na Palangoj pagalvojau, jei nori ramybės prašom su miegančiu leliuku gali ramiai pasivaikščiot parke, jei nori šurmulio eik į basanavičiaus g., ir daugiau sutvarkytas miestelis..na kai ne sezonas tai gal ir ramu Šventojoj... pernai kai saulė labai lepino tai ir joje tų poilsiautojų per akis buvo...taip kad nusprendžiau Šventąją aplenkt-bent jau keletą vasarų ten kojos nekelt rolleyes.gif
*

Tai gal del tos priezasties(del ramybes) visi po senovei tikedamiesi kazko tokio...ir suvaziavo biggrin.gif ir stai gavosi,kaip gavosi :)Man asmeniskai nepatinka nei Sventojoj, nei Palangoj.Man geriausia Klaipedos Smiltynej,bet tik todel,kadangi as cia gyvenu biggrin.gif tai ir vietu savo turiu (kalbu apie Smiltyne),kur mazai kas uzklysta.
Adrria
QUOTE(Kajuko mama @ 2011 03 02, 22:52)
*

Nors Sventojoje nesu dazna lankytoja, bet pernai buvau ir susidariau panasu ispudi. Gal su Palanga lyginant ir rami vieta, bet po Neringos man taip nepasirode. Tvarkai ir svarai priekaistu neturiu, bet tiesiog kaip ir rasiai tikrai aki rezia apgriuve pastatai, nesutvarkyti saligatviai...
tzenonas1
QUOTE(Tora 5 @ 2011 03 02, 18:16)
*

Aš kiekvienais metais užsisakinėju vasario mėnesį, nes kai vėliau užsisakinėju tai nebūna vietų, kada nori atostogauti ir negauni kambario kurio nori. O aš atostogauju poilsio namuose kurie yra Mokyklos g.28. tai ten tikrai yra ramu ir jūra netoli ir iki centro netoli. thumbup.gif
cccitrin
QUOTE(tzenonas1 @ 2011 03 03, 14:16)
Aš kiekvienais metais užsisakinėju vasario mėnesį, nes kai vėliau užsisakinėju tai nebūna vietų, kada nori atostogauti ir negauni kambario kurio nori. O aš atostogauju  poilsio namuose kurie yra Mokyklos g.28. tai ten tikrai yra ramu ir jūra netoli ir iki centro netoli.  thumbup.gif
*

Kokios kainos siemet?
tzenonas1
QUOTE(cccitrin @ 2011 03 03, 15:51)
Kokios kainos siemet?
*

Labas. Kadangi aš ten nuomoju jau 9 metus tai man yra nuolaidos, moku 90 lt. už parą. O taip kainos yra nuo 100 lt. ir daugiau. Bet ten vieta tikrai yra nebloga. Daug kas galvoja, kad yra toli nuo jūros, bet tikrai netoli. Poilsio namai yra netoli kavinės "Žirnio" kurie yra Jūros g. Tai per miškelį apie 400 m. Jai reikės kontaktų ir komentarų apie sąlygas parašysiu kitą kartą. Tai linkiu visiems geros vasaros ir gerų atostogų. thumbup.gif
flight
QUOTE(Kajuko mama @ 2011 03 02, 23:52)
nu nesuprantu, kaip tai Šventąjai prilipusi tokia etiketė, kad tai labai ramus ir mėgstamas šeimų kurortinis miestelis...po pastarosios vasaros, man ten toks širšalynas paliko atminty, kad turbūt ilgai kojos ten nekelsim...
*

Neringa yra ramus kurortas - ne Palanga ir ne Šventoji wink.gif Tik, atostogoms Neringoje reikia turėti atatinkamo storio piniginę.
Šventojoje/aplink ją yra ramių vietų ir tuščių paplūdimių..bet, didžiajai daugumai gi reikia nakvynės miestelio centre (ten, kur mes atostogaudami kojos stengiamės nekelt be būtino reikalo), kabakų triukšmo ir perpildyto, purvino paplūdimio. Ką renkiesi - tą ir gauni tongue.gif
tzenonas1
QUOTE(flight @ 2011 03 04, 18:30)
Neringa yra ramus kurortas - ne Palanga ir ne Šventoji wink.gif Tik, atostogoms Neringoje reikia turėti atatinkamo storio piniginę.
Šventojoje/aplink ją yra ramių vietų ir tuščių paplūdimių..bet, didžiajai daugumai gi reikia nakvynės miestelio  centre (ten, kur mes atostogaudami kojos stengiamės nekelt be būtino reikalo), kabakų triukšmo ir perpildyto, purvino paplūdimio. Ką renkiesi - tą ir gauni  tongue.gif
*

Visiškai pritariu. Ir aš atostogauju toliau nuo centro, tai ten tikrai yra ramu.
vixiuke
QUOTE(tzenonas1 @ 2011 03 18, 11:24)
Visiškai pritariu. Ir aš atostogauju toliau nuo centro, tai ten tikrai yra ramu.
*

gal galit pasidalinti tom ramiom vietom? smile.gif
Celeste
Sveiki 4u.gif
Mes irgi jau suplanavome atostogas vasarai ax.gif uzsisakeme dvivieti nameli cia 4u.gif gal kas turite atsiliepimu?
delfinarija
QUOTE(Celeste @ 2011 03 18, 21:36)
Sveiki  4u.gif
Mes irgi jau suplanavome atostogas vasarai  ax.gif uzsisakeme dvivieti nameli cia 4u.gif  gal kas turite atsiliepimu?
*

Graziai atrodo,as jau ir galvoju gal cia uzsisakyti,tik kurioj vietoj dabar ta gatve yra galvoju smile.gif
vixiuke
QUOTE(Celeste @ 2011 03 18, 19:36)
Sveiki  4u.gif
Mes irgi jau suplanavome atostogas vasarai  ax.gif uzsisakeme dvivieti nameli cia 4u.gif  gal kas turite atsiliepimu?
*

o man vien iš foto nepatiko... namelis ant namelio ir visi ratu kaip suprantu, susėdi vakare ir žiūri vienas į kitą smile.gif
Udrius
Meskit Jūs velniop tas Šventąsias, netaškykit pinigų - niekada negausite Lietuvoje nei serviso nei geros kainos... Geriau pavažiuokite 50 -100 km į Latvijos pusę - patikėkite lietuviams toli gražu iki latvių... Šiemet jau turėjome problemą su Šventąja, teko eiti su skundais iki Vartotojų teisių...
Tora 5
QUOTE(Udrius @ 2011 03 19, 09:16)
Meskit Jūs velniop tas Šventąsias, netaškykit pinigų - niekada negausite Lietuvoje nei serviso nei geros kainos... Geriau pavažiuokite 50 -100 km į Latvijos pusę - patikėkite lietuviams toli gražu iki latvių... Šiemet jau turėjome problemą su Šventąja, teko eiti su skundais iki Vartotojų teisių...
*

Gal galima konkreciau,kokia problema turejot,kad net teko skustis?Gal ir kitiems bus naudinga info.
Udrius
Patarimas vienas - niekada neapsistokite Energetike.
** Svaja**
QUOTE(Udrius @ 2011 03 19, 09:16)
*

Cia kaip papuoli , ir kaina ir servisa galima gauti mirksiukas.gif nepasiseke su energetiku tai nereiskia kad visj Sventojoj negerai. Tokie tie Lietuviai... doh.gif doh.gif
** Svaja**
QUOTE(Agrefa @ 2010 09 05, 18:14)
Man štai čia nerealu buvo:
http://www.osupyne.lt/
*

Ko gero imsim ir mes siemet ten bigsmile.gif bigsmile.gif arba mokyklos gatvej poilsio namai yra Pas Roma -ten buvom karta tai patiko,ramu,patogumai visi ir kaina negasdinanti 4u.gif

nemegstu namuku nors nieko pries juos neturiu tik kiek buvom namukuose tai triuksmas vakare nes centre ,toas kavines ir dainos viena per kita tai ojjj wacko.gif .matyt jau amzius ne tas reikia ramybes smile.gif)
Udrius
QUOTE(* Pati Ta* @ 2011 03 19, 14:34)
Cia kaip papuoli , ir kaina ir servisa galima gauti  mirksiukas.gif  nepasiseke su energetiku  tai nereiskia kad visj Sventojoj  negerai. Tokie tie Lietuviai...  doh.gif  doh.gif
*

Paskaityk kelis puslapius atgal - atsiliepimai tie patys savininkai negerbia klientų... Ar ten ar ten... O lyginti yra kur. Kai pagalvoji, kad apartamentai Koso saloje 4 žmonėms kainuoja savaitei gegužei 600 ltl, na tada klausimas ... Už ką tada moki Lietuvoje...
Dingusi_diena
QUOTE(Udrius @ 2011 03 19, 10:16)
*

drinks_cheers.gif
Praėjusią vasarą atradom Latvijos pajūrį - tikrai nerealu, ir netoli, ir žmonių paplūdimy ne marios thumbup.gif
Kristina.Č
QUOTE(linaluk @ 2010 09 24, 13:47)
mes sia vasara tris kartus vaziavome i kursiu kaima , jau mums tai labai patiko wub.gif
*

drinks_cheers.gif Mes praita vasara povestuvini savaitgali praleidome Kursiu kaime - tai ispudis nerealus!!!! thumbup.gif Ramu,grazu,tvarkinga - maistas saknus,jura arti.. rolleyes.gif Siemet taipat uzsisakem birzelio pradzioje - iskarto po krikstynu vaziuosime pailseti savaitgaliui.. smile.gif Manau,kad visada aplankysime kursiu kaima jei tik grysimei Lietuva vasara atostogu. wub.gif
Papildyta:
Labai idomu ar kas nors esate atostogave "Vila Regina? Kokie atsiliepimai? 4u.gif
tzenonas1
QUOTE(vixiuke @ 2011 03 18, 18:24)
gal galit pasidalinti tom ramiom vietom? smile.gif
*

Ramių vietų Šventojoje tikrai yra.Aš atostogauju poilsio namuose kurie yra netoli švyturio, tarp Mokyklos ir Jūros gatvių. Ten tikrai yra ramu. O kas nori visiškos ramybės tai yra Ošupio g. ten iki centro yra apie 2 km. , o jūra apie 200m. Aplamai Palangos su Šventaja niera ko lyginti. Taip sakau, kadangi atostogauju ir Palangoje ir Šventojoje.
flight
QUOTE(Udrius @ 2011 03 19, 15:31)
Kai pagalvoji, kad apartamentai Koso saloje 4 žmonėms kainuoja savaitei gegužei 600 ltl, na tada klausimas ... Už ką tada moki Lietuvoje...
*

O kiek kainuoja keturiems žmonėms skrydis? Va čia ir prasideda visa aritmetika..Pvz. mums su mašina (dyzelis, taupi mašina) kelionė Vilnius-Šventoji-Vilnius kainuoja apie 150 litų. Visai šeimai. Jei tokios kainos būtų ir į Kosą... bigsmile.gif O kur dar prasimaitinimas Kose (nėr ko lygint su Palangos Maxima, į kurią bet kada galima nulėkti apsipirkt;, kainų skirtumas turbūt dešimteriopas ...), o kur dar auto nuoma Kose ir t.t. ir t.t. Į Šventąją vežamės savo dviračius visiems - Kose reikėtų nuomotis.

Kažkas klausė dėl ramių vietų Šventojoje. Ieškokit jų adresais Ošupio takas arba Kuršių takas. Ošupio takas yra į Palangos -Kunigiškių pusę; Kuršių takas - visai šalia Latvijos. Nenusivilsite 4u.gif Beje, ten ir jūra - šalia, veiksmas vyksta praktiškai kopose...
MAMICY
QUOTE(flight @ 2011 03 22, 20:57)
O kiek kainuoja keturiems žmonėms skrydis? Va čia ir prasideda visa aritmetika..Pvz. mums su mašina (dyzelis, taupi mašina) kelionė Vilnius-Šventoji-Vilnius kainuoja apie 150 litų. Visai šeimai.  Jei tokios kainos būtų ir į Kosą... bigsmile.gif O kur dar prasimaitinimas Kose (nėr ko lygint su Palangos Maxima, į kurią bet kada galima nulėkti apsipirkt;, kainų skirtumas turbūt dešimteriopas ...), o kur dar auto nuoma Kose ir t.t. ir t.t. Į Šventąją vežamės savo dviračius visiems - Kose reikėtų nuomotis.

Kažkas klausė dėl ramių vietų Šventojoje. Ieškokit jų adresais Ošupio takas arba Kuršių takas. Ošupio takas yra į Palangos -Kunigiškių pusę; Kuršių takas - visai šalia Latvijos.  Nenusivilsite  4u.gif Beje, ten ir jūra - šalia, veiksmas vyksta praktiškai kopose...
*

čia tik šiaip. man atsakyti nebūtina 4u.gif
akcijos metu skrydis 4 buvo 912 lt. uz 280 svarų buvo viesbutis su All Inclusive (reiškias daugiau nieko pirkti nebereikia). 4 asmenims kelionė ~2000 Lt Kambarys sutvarkytas, baseinas po langais, valgyt paduota kiek nori. minimumas persikreipusių snukelių... viesbutis su vandens kalneliais... ir pamatai šiek tiek daugiau nei Palangos maximą... Masinos nuomotis nebūtina. Gero oro tikimybė kokius 90 proc didesnė...

Jei taupant tai Palanga gausis šiek tiek pigiau... bet ar tai galima lyginti?
flight
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 23, 09:40)
*

Mes su Ryanairu liepos mėn keturių asm.šeimai planuojam išleisti ne mažiau 5000 lt, o gal ir daugiau (skrydis, viešbutukas paprastas, autonuoma, maistas). Gegužę skirst net su geriausiom akcijom nenorėjom - ten jūra dar šalta, oras labai vėjuotas, vaikai nesimaudytų, o vien dėl baseinų mokėti 2000 - nesinori, mes ir savo kieme vaikams baseiną galim prileist. blush2.gif O pabandykit liepos mėn rasti tokias kainas, kokias minėjot wink.gif Tuo tarpu Lt pajūryje liepą šeima išleidžia tikrai mažiau.

Ir dar - akcijos gerai tiems, kurių atostogų laikas nefiksuotas. Na, užmatei, kad poryt akcija atrakcija - ir skrendi. O jei tau atostogos ne poryt, o tik už mėnesio? Ir atia visoms akcijoms..

MITAS, kad atostogos užsienyje - pigiau nei Lietuvoje. Daugelis lygina tik kambarių nuomos kainas. O kur skrydis, draudimas, papildomos išlaidos, kurių atostogaudamas Lietuvoje neturėsi (kaip ta pati dviračių nuoma, ar gultų paplūdimy nuoma, jei ten - akmenukai, kitokios maisto kainos ir t.t. ).
flight
Va keli vaizdeliai iš mūsų atostogų Šventojoje - tušti paplūdimiai, tyla, ramybė, dviračiai wink.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Va su tokiu transportu Šventojoj - liuks;)

user posted image

O kažkam Šventoji - tai triukšmas, žmonių grūstys, purvini paplūdimiai, kavinės etc.
idda13
nyki, aptriususi Sventoji, ta tustuma, matyt, ne is gero gyvenimo... verysad.gif
flight
QUOTE(idda13 @ 2011 03 23, 12:33)
ta tustuma, matyt, ne is gero gyvenimo... verysad.gif
*

Ta tuštuma - tai ITIN didelė prabanga, už kurią pvz Neringoje mokami atatinkami pinigai wink.gif Ir jokiam Egipte ar Turkijose jos nerasi.
vixiuke
QUOTE(flight @ 2011 03 23, 11:16)
Va keli vaizdeliai iš mūsų atostogų Šventojoje - tušti paplūdimiai, tyla, ramybė, dviračiai wink.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Va su tokiu transportu Šventojoj - liuks;)

user posted image
O kažkam Šventoji - tai triukšmas, žmonių grūstys, purvini paplūdimiai, kavinės etc.
*

o kurioj čia vietoj? smile.gif čia gal prie jūsų butuko?
flight
Čia kelios vietos - pirma foto yra Kuršių takas, kairėje - iškart už eglučių kopos ir jūra smile.gif Antra ir paskutinė foto yra mūsų mėgiamos vietos, važiuojant Ošupio taku į Monciškių, Kunigiškių pusę. Burės - iš Monciškių paplūdimio wink.gif

Butukas yra arčiau Ošupio tako, bet ne jame.
kiskio daina
Labas mergaites, kaip manot ar imanoma gauti kazka isinomuoti tik vienai parai liepos menesi? turesim grazia svente ir bus 6 zmones, gal esat kuri bandziusi ir zinot kur, kad tikrai nepavestu ir atvykus butu neuzimta g.gif
graazke
Kiskio daina , aišku , kad įmanoma . Mes užpraeitais metais "Viloj Ingoj " buvom . Taip nutiko , kad galėjom ištrūkti tik 2 dienom , o prie jūros baisiai norėjom. Tai paskambinom Ingai ir ji mus priėmė vienai nakčiai thumbup.gif . Vienu žodžiu bandykite , nes viskas įmanoma. Flight kaip gražu wub.gif .
kiskio daina
I Vila Inga skambinau, tai sake kad gali isnuomoti tik is sekmadienio i pirmadieni, matyt nenori su tokiais vienadieniais uzimti patalpu, juk liepos menuo pats pelningiausias, taip nesinori kad ta mazyte grazi svente susigadintu tik deltokio dalyko verysad.gif
flight
Kiškio daina, skambinkit į visas poilsines ir viešbučius ir klauskit, forume vargu ar kas jums atsakys 4u.gif Ir nepasikliaukit tik žodine rezervacija wink.gif
pumpulpulka
QUOTE(flight @ 2011 04 04, 11:23)
Ir nepasikliaukit tik žodine rezervacija wink.gif
*

Gal ir durnas klausimas biggrin.gif , bet kokio kito rezervacijos patvirtinimo galima prašytis?
Planuojam su draugu šią vasarą pirmą kartą į LT pajūry vykti, kokiom 4 dienom, manau. Kaip būt garantuotai, kad rezervavimas bus garantuotas biggrin.gif ?
** Svaja**
QUOTE(pumpulpulka @ 2011 04 13, 22:50)
Gal ir durnas klausimas  biggrin.gif , bet kokio kito rezervacijos patvirtinimo galima prašytis?
Planuojam su draugu šią vasarą pirmą kartą į LT pajūry vykti, kokiom 4 dienom, manau. Kaip būt garantuotai, kad rezervavimas bus garantuotas biggrin.gif ?
*

Uz pirma para pervesti pinigeliai 4u.gif dabar turbut visur taip mirksiukas.gif
pumpulpulka
O prie Auksinių kopų ramu? Ar ten judri vieta? Netoli bažnyčia Mergelės Marijos, gal sakau labai judri vieta ten?

Kur arčiausiai nuomoja dviračius? Kokios kainos? Ir ar Ošupio taku, ir Kuršių taku galima dviračiais važinėti, ten yra diračių takai?

Ką patartumėte aplankyti Šventojoj, ar kažkur netoliese?

Ačiū. Kuo plačiau atsakysit, tuo bus geriau biggrin.gif 4u.gif .
graazke
Nenoriu suklaidinti , bet man atrodo , kad ošupio takas ir yra dviračių takas , kuriuo galite pasiekti ir Palangą thumbup.gif Kuirsių taku neteko važinėti , bet ko gero ten irgi dviračių takas g.gif Dviračių nuomos kainos nežinau , mes savus visada vežamės.Ir visiškai pritariu Flight - geriausias transportas pajūryje dviratis thumbup.gif
flight
QUOTE(pumpulpulka @ 2011 04 15, 17:03)
O prie Auksinių kopų ramu? Ar ten judri vieta? Netoli bažnyčia Mergelės Marijos, gal sakau labai judri vieta ten?

Kur arčiausiai nuomoja dviračius? Kokios kainos? Ir ar Ošupio taku, ir Kuršių taku galima dviračiais važinėti, ten yra diračių takai?

Ką patartumėte aplankyti Šventojoj, ar kažkur netoliese?

Ačiū. Kuo plačiau atsakysit, tuo bus geriau  biggrin.gif  4u.gif .
*

Prie Auksinių kopų ramu. Šalia yra kavinukė, tai nebent nuo jos gali sklisti kažkoks garsas. Beje, toje kavinukėje, kad ir kaip patraukliai ji atrodytų vaikams (yra žaidimų aikštelė tokia simpatiška), visgi patarčiau NEVALGYTI wink.gif Na nebent alaus ar kavos.. Ir, beje - su visuomeniniu maitinimu Šventojoje reikia atsargiai, oi kaip atsargiai...
Dviračius nuomoja einant link centro jūros gatve, taip pat nuomoja Ošupynėje... Bet manau, yra tų nuomų ir daugiau...

Taip, Ošupio takas ir yra dviračių tako pradžia iki Palangos. Kuršių takas - tai toks vieškeliukas į priešingą pusę, neasfaltuotas, bet mes juo dviračiais varinėjam smile.gif Norint į jį įvažiuot reikia žinoti, kaip....

Šventoji yra mažas mažas kurortinis miestelis, ir joje aplankyti nėra ką - tik jūrą wink.gif. Bet jei mėgstat dviračius, labai smagu gražią dieną išsiruošt į žygį link Girulių (tuo pačiu Ošupio taku, link Palangos ir dar toliau), ten yra pažintinis takas, galima pamatyti gražių dalykų.

Arba, galima palėkti į Latviją mašina.
Poema
[quote=flight,2011 04 23, 16:23]

Taip, Ošupio takas ir yra dviračių tako pradžia iki Palangos. [B]Kuršių takas - tai toks vieškeliukas į priešingą pusę, neasfaltuotas, bet mes juo dviračiais varinėjam smile.gif Norint į jį įvažiuot reikia žinoti, kaip....[/B]

Isduokit paslapti bigsmile.gif
graskebraske
Gal galite pasiulyti kasnors kur yra su vaikais Sventojoje apsistoti:))),kad su vaikais butu patogu ax.gif
flight
QUOTE(Poema @ 2011 04 24, 20:14)
Isduokit paslapti bigsmile.gif
*

biggrin.gif Nuo Energetiko reikia pavažiuoti truputį į laukus, ten asfaltuotas kelias, labai nedaug juo pavažiavus - vieškeliukas, reikia važiuoti tuo, kuris labiausiai palei jūrą.

Poema
QUOTE(flight @ 2011 04 25, 09:18)
biggrin.gif  Nuo Energetiko reikia pavažiuoti truputį į laukus, ten asfaltuotas kelias, labai nedaug juo pavažiavus - vieškeliukas, reikia važiuoti tuo, kuris labiausiai palei jūrą.
*

Bandysim ieskoti biggrin.gif
VyEnRa
Gal kas gali atsiūsti pavadinimą ar kontaktus parašyti šventojoje, netoli jūros tokie nameliai yra, kad tik praėjus pro miškelį jūra. Netoli vyksta atrakcionai, turi taip pat mobilius namelius ant ratų. Pernai ten buvom, bet pamečiau kontaktus rolleyes.gif Pigu ir visai galima išgyventi, kiek juose būni, tik pramiegoti, bet pakankamai normalu. irnesakyk.gif Šiemet norim mobilaus namelio, kad toletas ir dušas butų, pernai pragyvent teko ir be jų, nes kai užsisakėm vienus namelius(čia jau kažkas minėjo, apsidžiaugė jais kaip ir mes) doh.gif tai liko pasirinkimo, tik kas vietų turėjo...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.