Įkraunama...
Įkraunama...

TV serialas "Brigada"

Ar prisimenat rusų serialą "Brigada"? g.gif Ar patiko? Nesenai peržiurėjau visas serijas ir niekaip jis man iš galvos neišeina, įdomiausias serialas kokį esu mačius thumbup.gif
Atsakyti
Žiūrėjau "Brigada" jau gana senokai. mano didelio įspūdžio nepaliko.
Mano sesei labai patiko šis serialas, o ypač pagrindinis herojus.
Atsakyti
QUOTE(candywest @ 2006 01 06, 16:32)
Ar prisimenat rusų serialą "Brigada"? g.gif  Ar patiko? Nesenai peržiurėjau visas serijas ir niekaip jis man iš galvos neišeina, įdomiausias serialas  kokį esu mačius thumbup.gif

mano draugui thumbup.gif o man is vis rusiski filmai visiskai netraukia blush2.gif
Atsakyti
Šitą serialą esu žiūrėjusi kokius 3 kartus ir kiekvieną kart vis kažką naujo atrandu, man jis thumbup.gif
Tik gaila kad tesinio nelabai bus iš ko sukurti, na bet fantazijai ribų nėra. biggrin.gif
Atsakyti
Man tai labai patiko. Ypač gražūs ten berniukai buvo... wub.gif
Atsakyti
Neseniai žiūrėjau per VHS. Man labai patiko šis serialas thumbup.gif Labiausiai patiko pagrindinio veikėjo vaidyba thumbup.gif
Atsakyti
O kaip jums atrodo ar "belovas" lieka gyvas? Nes kai jis atsisveikina su žmona telefonu, sustabdo taksi, pasigirsta šūvis ir baigaisi filmas... režisierius matyt palieka pamąstyti...
Superinis serialas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(candywest @ 2006 01 07, 14:55)
O kaip jums atrodo ar "belovas" lieka gyvas? Nes kai jis atsisveikina su žmona telefonu, sustabdo taksi, pasigirsta šūvis ir baigaisi filmas... režisierius matyt palieka pamąstyti...
Superinis serialas thumbup.gif

Man atrodo, kad ilgai ir sėkmingai gyvenai toliau užsienyje su savo šeima
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2006 01 07, 14:56)
Man atrodo, kad ilgai ir sėkmingai gyvenai toliau užsienyje su savo šeima

Taip ir yra smile.gif Suvaidino, kad visi yra žūvę ir pabėgo į užsienį bigsmile.gif
Atsakyti
kažkada turėjom kasetes, tai net per naktį žiūrėjom doh.gif bet labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(candywest @ 2006 01 07, 14:55)
O kaip jums atrodo ar "belovas" lieka gyvas?

Nepamenu filmo pavadinimo, bet buvo neseniai čia toks rusų filmas apie boksininką, tai ten filmo pradžioje Belovas susitinka su boksininku ir pažada jam padovanoti savo perarį, jei tas laimės "amžiaus dvikovą" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvė @ 2006 01 10, 19:20)
Nepamenu filmo pavadinimo, bet buvo neseniai čia toks rusų filmas apie boksininką, tai ten filmo pradžioje Belovas susitinka su boksininku ir pažada jam padovanoti savo perarį, jei tas laimės "amžiaus dvikovą"  bigsmile.gif

Mačiau ir aš tą filmą, bet pavadinimas tikrai užkrito. biggrin.gif
Atsakyti