Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: TV serialas "Brigada"
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > TV pramogos
Pages: 1, 2
candywest
Ar prisimenat rusų serialą "Brigada"? g.gif Ar patiko? Nesenai peržiurėjau visas serijas ir niekaip jis man iš galvos neišeina, įdomiausias serialas kokį esu mačius thumbup.gif
Anecka
Žiūrėjau "Brigada" jau gana senokai. mano didelio įspūdžio nepaliko.
Mano sesei labai patiko šis serialas, o ypač pagrindinis herojus.
mexxi
QUOTE(candywest @ 2006 01 06, 16:32)
Ar prisimenat rusų serialą "Brigada"? g.gif  Ar patiko? Nesenai peržiurėjau visas serijas ir niekaip jis man iš galvos neišeina, įdomiausias serialas  kokį esu mačius thumbup.gif
*

mano draugui thumbup.gif o man is vis rusiski filmai visiskai netraukia blush2.gif
inore
Šitą serialą esu žiūrėjusi kokius 3 kartus ir kiekvieną kart vis kažką naujo atrandu, man jis thumbup.gif
Tik gaila kad tesinio nelabai bus iš ko sukurti, na bet fantazijai ribų nėra. biggrin.gif
Utiuitiutė
Man tai labai patiko. Ypač gražūs ten berniukai buvo... wub.gif
ewita
Neseniai žiūrėjau per VHS. Man labai patiko šis serialas thumbup.gif Labiausiai patiko pagrindinio veikėjo vaidyba thumbup.gif
candywest
O kaip jums atrodo ar "belovas" lieka gyvas? Nes kai jis atsisveikina su žmona telefonu, sustabdo taksi, pasigirsta šūvis ir baigaisi filmas... režisierius matyt palieka pamąstyti...
Superinis serialas thumbup.gif
Utiuitiutė
QUOTE(candywest @ 2006 01 07, 14:55)
O kaip jums atrodo ar "belovas" lieka gyvas? Nes kai jis atsisveikina su žmona telefonu, sustabdo taksi, pasigirsta šūvis ir baigaisi filmas... režisierius matyt palieka pamąstyti...
*

Man atrodo, kad ilgai ir sėkmingai gyvenai toliau užsienyje su savo šeima
ewita
QUOTE(Sandrelle @ 2006 01 07, 14:56)
Man atrodo, kad ilgai ir sėkmingai gyvenai toliau užsienyje su savo šeima
*

Taip ir yra smile.gif Suvaidino, kad visi yra žūvę ir pabėgo į užsienį bigsmile.gif
vvandene
kažkada turėjom kasetes, tai net per naktį žiūrėjom doh.gif bet labai patiko thumbup.gif
Žuvė
O kaip jums atrodo ar "belovas" lieka gyvas?
*

Nepamenu filmo pavadinimo, bet buvo neseniai čia toks rusų filmas apie boksininką, tai ten filmo pradžioje Belovas susitinka su boksininku ir pažada jam padovanoti savo perarį, jei tas laimės "amžiaus dvikovą" bigsmile.gif
inore
QUOTE(Žuvė @ 2006 01 10, 19:20)
Nepamenu filmo pavadinimo, bet buvo neseniai čia toks rusų filmas apie boksininką, tai ten filmo pradžioje Belovas susitinka su boksininku ir pažada jam padovanoti savo perarį, jei tas laimės "amžiaus dvikovą"  bigsmile.gif
*

Mačiau ir aš tą filmą, bet pavadinimas tikrai užkrito. biggrin.gif
$
pasigirsta šūvis ir baigaisi filmas... režisierius matyt palieka pamąstyti...

gal bus pratęsimas rolleyes.gif

turiu visas serijas parsisiuntus DVD diskuose, tai ne per seniausiai visą filmą iš naujo žiūrėjau, o tą pačią pabaigą, kai taxi susistabdo, atsukau keletą kartų, na ne šūvio ten garsas lyg ir, ne šūvio... nors kai pirmą kartą žiūrėjau pagalvojau, kad ten šūvis ir kad jis pats nusižudė, atsimenat kaip rodė jog priesaiką davė jie visi keturi, visur, visada kartu kas benutiktų... tad ir liko pabaiga neaiški.

geras filmas, man patiko, gerai būtų tęsinys mirksiukas.gif
Alaja
Labai patiko.Tiesiog visas serijas ryte rijau akimis. thumbup.gif thumbup.gif
Utiuitiutė
QUOTE($kristina$ @ 2006 01 10, 22:06)

turiu visas serijas parsisiuntus DVD

*

Iš kur parsisiuntei, jei ne paslaptis? tongue.gif
$
QUOTE(Sandrelle @ 2006 01 11, 12:51)
Iš kur parsisiuntei, jei ne paslaptis?  tongue.gif

per mega netą, per ftp, iš achilo arba pelikano serverio, gaila, kad perinstaliavus wind. tų serverių kodų nežinau , ten tiek daug gerų filmų buvo g.gif reiks patiems mega neto meistrams skambinti ir klausti
cameja
filmas is tikruju thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
ugniuke
Patiko ir man brigada, visai neseniai per kazkuri rusu kanala vel rode rolleyes.gif
candywest
Kažkur skaičiau, kad pratęsimo tikrai nebus, nes tai serialas "Šedevras" ir neapsimoka, nes nebebūtų ką rodyt, visi jau mirė, nebeliko brigados...o be to labai pavojingus triukus atlikti tekdavo, viena serija kainavo apie 180 tūkst. dolerių thumbup.gif
Memory
thumbup.gif man tai super
della
vienas geriausiu matytu serialu thumbup.gif
_PostScriptum_
labai labai patiko thumbup.gif
o gal kasnors matet naują filmą su belovu "Poceluj babocki" g.gif ?ar geras?
Katinuke
Tikrai jegiskas serialas.Mes ji net parsisiuntem-zadam dar pakartoti kada ziurejima is naujo blush2.gif
Utiuitiutė
Ir berniukai gražūs buvo wub.gif

user posted image
sheeva
Kas skaito rusiškai gali įsygyt knygynuose Brigatos pratęsimą,yra net keturios knygos pagal kurias filmas nepastatytas ir greičiausiai ateity nieks nebestatytas.perskaičiau visas keturias,palyginus su serialu nėra labai įdomu,aprašoma kaip Bilovas į deputatus ''išlindo''.Nėra įdomumo jokio ir net logikos,serialas Brigada vadinas,o iš brigados likęs vienintelis Bilovas.
Mantilė
tai jo pavardė jau nebe Belovas (belyj) ,o Bilovas?
*CACA*
Esu žiūrėjusi ir aš šį serialą. thumbup.gif man jis labai patiko.
blackkiss
QUOTE(candywest @ 2006 01 06, 16:32)
Ar prisimenat rusų serialą "Brigada"? g.gif  Ar patiko? Nesenai peržiurėjau visas serijas ir niekaip jis man iš galvos neišeina, įdomiausias serialas  kokį esu mačius thumbup.gif
*

thumbup.gif thumbup.gif ir dar karta thumbup.gif ...turiu DVD ,reiks prisiruost darkarta kada paziuret! smile.gif o jau soundtrack'as wub.gif
armine2
Labutis, mergaitės smile.gif .
Gal kuri nors žinote kas atlieka per jų vestuves tą dainą kur dainuoja visi trys? g.gif Labai norėčiau žinoti. bigsmile.gif Man ji labai patinka. wub.gif Iš anksto dėkoju. thumbup.gif
ingridukas
nuostabus serialas,ziurejome per telika,bet va pries savaite ir dvd ziurejom,tai negalejau atsiplest tongue.gif geras filmas
blackkiss
QUOTE(armine2 @ 2007 01 25, 23:22)
Labutis, mergaitės smile.gif .
Gal kuri nors žinote kas atlieka per jų vestuves tą dainą kur dainuoja visi trys? g.gif  Labai norėčiau žinoti. bigsmile.gif  Man ji labai patinka. wub.gif  Iš anksto dėkoju. thumbup.gif
*

kas atlieka tainezinau, bet ten daina is kino filmo "generali pescanyx karjerov" (smelio karjeru generolai) smile.gif
armine2
Ačiū. biggrin.gif Bet mane domina kas būtent originaliai atlieka šią dainą g.gif ? Aš norėčiau į telefoną ją įdėti. Gal kas žino iš kur ir kaip? doh.gif Man ji yra super daina thumbup.gif Aš turiu visą filmą tai kelis kartus perklausau per savaitę wub.gif
Rasa 01
thumbup.gif thumbup.gif serialas,vyrukai wub.gif ypac Belovas. smile.gif
chanuma
galvoju ne viena isimilejo ax.gif . gi bilovas toks vyriskas.
ingridukas
QUOTE(elina-mante @ 2007 03 05, 19:48)
*

Viena is ju as blush2.gif Ziurejau praita savaite filma-Plastakes bucinys.Ten pagrindini vaidmeni atlieka,,Belovas''.Filmas labai patiko,ir jis ten toks wub.gif thumbup.gif Siulau paziuret.Atsiziuret i ta aktoriu negaliu,nu jau toks jis man nepakartojamas wub.gif MMmm....
DeeDee
QUOTE(armine2 @ 2007 01 26, 20:31)
Bet mane domina kas būtent originaliai atlieka šią dainą g.gif ?
*

kelintoj serijoj toji vestuvė?

QUOTE(elina-mante @ 2007 03 05, 18:48)
*

tai, kad jis toookio mažo ūgio - nematau jame to vyriškumo tongue.gif
ingridukas
QUOTE(Sraunius @ 2007 03 06, 16:17)
tai, kad jis toookio mažo ūgio - nematau jame to vyriškumo  tongue.gif

Tai kad cia ne ugije esme wub.gif
DeeDee
QUOTE(ingridukas @ 2007 03 08, 12:40)
Tai kad cia ne ugije esme wub.gif
*

o kame ? bigsmile.gif
vitalicka
wub.gif Oi man tai kitas aktorius is brigados nerealiai sexy- Filas (Vladimir Vdovicenkov) toks jau vyriskas kad ojoj blush2.gif
ingridukas
QUOTE(vitalicka @ 2007 03 08, 13:58)
wub.gif    Oi man tai kitas aktorius is brigados nerealiai sexy- Filas (Vladimir Vdovicenkov) toks jau vyriskas kad ojoj  blush2.gif
*

Oi,tas tai isvis saldainis,jau kaip man jis patinka,kaip tik koki filma ziurim kur jis vaidina,tai as nenustoju vyrui sakyt koks jis grazus,vyriskas....kartais gal ir be reikalo.dabar stengiuos laikyti liezuvi uz dantu ax.gif dabar jis vaidina Paragraf 78.
vitalicka
o kas cia per serialas turbut? as tai bumeri ziurjau, ypac antroj daly tai jis isvis ledas wub.gif o vyrui tai as irgi jau nebesakau, nenoriu nuotaikos gadint, pasvaigstu sau tyliai biggrin.gif

kazin kaip cia foto idet? turiu labai grazia sito aktoriaus
ingridukas
ne serialas.dabar si filma Kinuose rodo.SIANDIEN zadam su vyru eit,nes paskutine diena rodo.
ingridukas
Nu va,buvom siandien su vyru Paragraf 78.Labai patiko filmas.Tik antra dalis kinuose pasirodys kovo pabaigoi. verysad.gif Sikniai,suintigavo ir dabar laukt reikes.
Filmas tikrai ispudingas,siulau paziuret,o aktoriukas tas tai isvis saldainis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
ingridukas
QUOTE(vitalicka @ 2007 03 08, 14:32)
kazin kaip cia foto idet?  turiu labai grazia sito aktoriaus
*

JEI TAU PAVYKS BUTINAI IDEK,NES AS VIENAM SAITE RADAU NEREALIU JO NUOTRAUKU,BET BANDZIAU IDET,MAN NESIGAUNA KASKAS verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Beatti
Man abu filmai ,ir Brigada,ir paragraf 78 thumbup.gif thumbup.gif
Wagamama
user posted image

Brigada - vienas labiausiai patikusių mano matytų serialų. Kažkuriam rusų tinklapyje skaičiau, kad galvojama kurti filmo versiją šio serialo.
mamushka
prisiskaiciau as jusu ir pasiziurejau paragrafa doh.gif nu galec pakomentuot, bet keiktis cia kaip suprantu negalima devil.gif dar durnesnis tik "volkodav" turbut lotuliukas.gif fool.gif
Hedra:)
labai patinka rusiski tokio tipo serijalai... thumbup.gif clap.gif
simoneta
Labai patinka is serialas . Turiu visas serijas, tai kai noriu pazliumb pasiziuriu.
ingridukas
QUOTE(mamushka @ 2007 04 10, 20:50)
prisiskaiciau as jusu ir pasiziurejau paragrafa  doh.gif  nu galec pakomentuot, bet keiktis cia kaip suprantu negalima  devil.gif  dar durnesnis tik "volkodav" turbut  lotuliukas.gif  fool.gif
*

Ir volkodav ir paragraf abi dalys labai patiko. thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.