Įkraunama...
Įkraunama...

Pastojau su spirale

paskaiciau ir baisu darosi, pastoti su spirale, brrr....
Atsakyti
Va tau ir apsauga... o aš galvoju dėtis, kaip po patikimą apsisaugojimo priemonę...
Atsakyti
Ir as galvojau, kad spirale, tai pakankamai saugi kontracepcine priemone doh.gif Nu bet ka daryt? Mums labai nepatinka su vyru gumytes, o man nepatinka gerti kiekviena diena tabletytes schmoll.gif Vis uzmirstu isgert ir siaip nelabai gerai jauciuos jas gerdama.... todel atsisakiau ju. Tai lieka saugotis naturaliai (sekant cikla) arba abstinencija doh.gif Del pastarosios Nu jau ne! biggrin.gif
Todel vis delto vis tiek nori nenori, ko gero desiuos spirale... ir kiek skaiciau, tai Mirena geriausiai... ax.gif Nes pastoti vel, tikrai jokio noro nera blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Monroe-: 24 vasario 2011 - 11:44
sveikos mamytes

tai va papasakosiu savo istorija:
isidejau NOVA T spirale,nes visada maniau kad tai aptikimiausia apsauga..ji galio 5 metus bet pasirodo po 3,5 metu nestumo testas rodo teigiamai,,patikekik koki soka patyrem blink.gif net nupasakot negaliu,,nuejau pas gydytojus nestumas buvo apie 9 sav,spirale savo vietoje,,tai va nesioju dabar leliuka po sirdim kartu su spirale,,jos neiseme nes iskart ivyktu persileidimas,,,spirale kudikiui visiskai netrukdo,o prisiskaiciau visokiu baisybiu kad jos iauga kudikiui ir pan,,,gydytojas mane patikino kad cia tik pasakos,tokiu atveju nera buve..taciau yra tikimybe anksciau pagimdyti,,bet siaip jauciuosi gerai ir tikiuosiu kad viskas bus savo laiku,,
as vis ir dabar manau kad spirale patikimiausia apsauga tik va dauguma daktaru liepia ja isimti kai jai jau buna 3 metai,nes veliau patikimumas pazeje,o manes niekas neperspejo todel taip ir isejo,,na bet nera to blogo kas neisietu i gera,,kaip sakant zmogus planuoja,o dievas juokiasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte1984 @ 2011 03 26, 09:23)
sveikos mamytes

tai va papasakosiu savo istorija:
isidejau NOVA T spirale,nes visada maniau kad tai aptikimiausia apsauga..ji galio 5 metus bet pasirodo po 3,5 metu nestumo testas rodo teigiamai,,patikekik koki soka patyrem blink.gif net nupasakot negaliu,,nuejau pas gydytojus nestumas buvo apie 9 sav,spirale savo vietoje,,tai va nesioju dabar leliuka po sirdim kartu su spirale,,jos neiseme nes iskart ivyktu persileidimas,,,spirale kudikiui visiskai netrukdo,o prisiskaiciau visokiu baisybiu kad jos iauga kudikiui ir pan,,,gydytojas mane patikino kad cia tik pasakos,tokiu atveju nera buve..taciau yra tikimybe anksciau pagimdyti,,bet siaip jauciuosi gerai ir tikiuosiu kad viskas bus savo laiku,,
as vis ir dabar manau kad spirale patikimiausia apsauga tik va dauguma daktaru liepia ja isimti kai jai jau buna 3 metai,nes veliau patikimumas pazeje,o manes niekas neperspejo todel taip ir isejo,,na bet nera to blogo kas neisietu i gera,,kaip sakant zmogus planuoja,o dievas juokiasi 4u.gif

As ir po gimdymo po kurio laiko mastau detis spirale, bet kai sian pamaciau sia temute iejus paskaiciau negaliu patiket kad taip buna blush2.gif na bus zinoma kad nereikia ilgai su ja rizikuot 4u.gif
Sekems nesiojant angeliuka 4u.gif
Atsakyti
Nepavydžiu, draugei buvo panašiai.
Atsakyti
Siaubas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgit@_ @ 2011 03 26, 13:49)
As ir po gimdymo po kurio laiko mastau detis spirale, bet kai sian pamaciau sia temute iejus paskaiciau negaliu patiket kad taip buna  blush2.gif  na bus zinoma kad nereikia ilgai su ja rizikuot  4u.gif
Sekems nesiojant angeliuka  4u.gif



dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte1984 @ 2011 03 26, 11:23)
sveikos mamytes

tai va papasakosiu savo istorija:
isidejau NOVA T spirale,nes visada maniau kad tai aptikimiausia apsauga..ji galio 5 metus bet pasirodo po 3,5 metu nestumo testas rodo teigiamai,,patikekik koki soka patyrem blink.gif net nupasakot negaliu,,nuejau pas gydytojus nestumas buvo apie 9 sav,spirale savo vietoje,,tai va nesioju dabar leliuka po sirdim kartu su spirale,,jos neiseme nes iskart ivyktu persileidimas,,,spirale kudikiui visiskai netrukdo,o prisiskaiciau visokiu baisybiu kad jos iauga kudikiui ir pan,,,gydytojas mane patikino kad cia tik pasakos,tokiu atveju nera buve..taciau yra tikimybe anksciau pagimdyti,,bet siaip jauciuosi gerai ir tikiuosiu kad viskas bus savo laiku,,
as vis ir dabar manau kad spirale patikimiausia apsauga tik va dauguma daktaru liepia ja isimti kai jai jau buna 3 metai,nes veliau patikimumas pazeje,o manes niekas neperspejo todel taip ir isejo,,na bet nera to blogo kas neisietu i gera,,kaip sakant zmogus planuoja,o dievas juokiasi 4u.gif

man irgi atsitiko taip pat,viens prie vieno.dabar man aišku,kad spirale yra didžiausia nesąmone.visiškai neplanuotas trečias vaikas.bet kol kas dar niekas neaišku,net pas gyditoją dar nebuvau,tik su vyru sedim ir bandom atsigaut nuo šoko. blink.gif
Atsakyti
nu kazkokia tais nesamone ohmy.gif
Atsakyti
Vakar man išeme spiralę,o šiandien įvyko persileidimas,savaitę pasidžiaugiau,o šiandien viskas baigta.Daugiau jokių spiralių niekada nebedesiu.Net nežinau kaip saugotis geriausia.
Atsakyti
QUOTE(dubhe @ 2011 04 21, 18:51)
Vakar man išeme spiralę,o šiandien įvyko persileidimas,savaitę pasidžiaugiau,o šiandien viskas baigta.Daugiau jokių spiralių niekada nebedesiu.Net nežinau kaip saugotis geriausia.


O ta spiralė kaip stovėjo tai ir stovėjo iki pastojote, nebūvo jokių pasislinkimų ir pan, ar tikrinote ją kaskiek laiko.? blink.gif Nu tikrai baisu kai tokios naujienos nelauktos aplanko ir neramu būtų... unsure.gif
dubhe Apgailestauju 4u.gif verysad.gif
Atsakyti