Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pastojau su spirale
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia!
Pages: 1, 2
zydrune viktoraviciene
g.gif labukas visom man yra jau 19 sav. pastojau su spirale niekas jos man neiiseme begant laikui man pasidare blogai pradejo susitraugineti gimta ir toks skausmas buna ir dar kraujuojiu nu nera kad butu vien kraujas nu ten maisyta su isskirom ,,,,gulejom savaite ligonineja tai man pasake reikia laukti vaistu jokiu nera .... schmoll.gif tai jau 2 saaite kaip susitraugineja gimta ir kraujuojiu bet skauda jau netaip baisiai geram magni ir folio rug. nestuke.gif verysad.gif bet nezinau ka daryti kad viskas butu gerai schmoll.gif doh.gif
Robi
QUOTE(zydrune viktoraviciene @ 2010 06 28, 22:15)
g.gif  labukas visom man yra jau 19 sav. pastojau su spirale niekas jos man neiiseme begant laikui man pasidare blogai pradejo susitraugineti gimta ir toks skausmas buna ir dar kraujuojiu nu nera kad butu vien kraujas nu ten maisyta su isskirom ,,,,gulejom savaite ligonineja tai man pasake reikia laukti vaistu jokiu nera .... schmoll.gif  tai jau 2 saaite kaip susitraugineja gimta ir kraujuojiu bet skauda jau netaip baisiai geram magni ir folio rug. nestuke.gif  verysad.gif  bet nezinau ka daryti kad viskas butu gerai  schmoll.gif  doh.gif
*

Labas. 4u.gif
Ojej,o ką sako ginekologė? Iš viso, kaip ta spiralė gali kartu su lelium ten būti?
zydrune viktoraviciene
g.gif spirale nera gimtoje o salia ji yra g.gif daktarai nieko negali man padeti gali viskas buti gerai arba gali buti persileidimas unsure.gif
Robi
QUOTE(zydrune viktoraviciene @ 2010 06 28, 23:06)
g.gif  spirale nera gimtoje o salia  ji yra  g.gif daktarai nieko negali man padeti gali viskas buti gerai arba gali buti persileidimas  unsure.gif
*

Na, gerai, kad dar yra du variantai, o ne vienas. Šiaip jau nemažasa nėštumas ir reikia stebėti save, o gal ir ligininėje pagulinėti. Čia jau gydytoja turi viską pasakyti.
Belieka tikėtis, kad viskas bus gerai. Pasidomėk, ar dar yra tokių mamų, kiurios tokiu būdu pastojo, tikrai bus aiškiau. 4u.gif
*didi*
o kaip taip is vis atsitiko?negi daktarai negalejo jos isimti kai buvo tik kelios savaites g.gif uzjauciu,mergyt tave.laikom kumstukus uz jus abu unsure.gif
zydrune viktoraviciene
g.gif nu kaip pastojom sake kas spirale nemaiso vaikui augti bet kad negerai darosi man ziuresim ka rytoj pasakys daktare man
Ramunita
o kokia spiralė?
Daiva41
O as galvojau, kad su spirale saugiausia g.gif
s.saulute
QUOTE(Daiva41 @ 2010 06 29, 10:23)
*

as irgi taip galvoju ir zadejau detis po gimdymo. g.gif
zydrune viktoraviciene
varine spirale nepamenu pavadinimo .... juk niekas neapsaugo 100% bet labai mazai kas pastoja su spirale
...Dream...
juk pakraujuojama ir be spirales mirksiukas.gif
rence*
Nehormonine spirale turincioms moterims pastojimo rizika 1 is 100 per metus, o su Mirena (spirale su hormonais) 1 is 1000 per metus.

O siaip kiek raso infromaciniame lapelyje tai pastojus spirale geriau istraukti- tuomet ivyks persileidimas arba leliukas vystysis toliau, taciau kiek zinau kai kuriais atvejais spirales neistraukia- tuomet gresia prieslaikinis gimdymas, gali buti kitu komplikaciju- o kartais is viskas buna gerai ax.gif
mamamia*
QUOTE(zydrune viktoraviciene @ 2010 06 28, 23:33)
g.gif  nu kaip pastojom sake kas spirale nemaiso vaikui augti bet kad  negerai darosi man ziuresim ka rytoj pasakys daktare man
*

Nesuprantu kaip ji gali netrukdyti mazyliui augti, manau turejo be jokiu kalbu ja istraukti anksciau blink.gif
Laikykis 4u.gif
blaze
Aš pastojau su paprasta varine spirale, bet man ją išėmė vos tik sužinojau apie nėštumą. Neįvyko jokio persileidimo ir gimė fainas berniokas, tik kodėl nebando išimti tau spiralės, manau būtų geriau be jos 4u.gif
šneider
Aš ir galvojau po gimdymo uždaryt savo fabrikėlį ir dėtis spiralę, bet dabar jau net nežinau, bijočiau bijau.gif
Gal reiks vyrą šnekint kad jis mazgelį užsirištu rolleyes.gif
Vijone
QUOTE(zydrune viktoraviciene @ 2010 06 29, 12:29)
...labai mazai kas pastoja su spirale
*

as vien savo draugiu rate zinau 2 atvejus kai pastojama su varine spirale doh.gif O tu draugiu pas mane tikrai simto nera, uztektu dvieju ranku pirstu, taip kad pakankamai daznai tai ivyksta....
Lotyna
QUOTE(Daiva41 @ 2010 06 29, 11:23)
*

Ir as g.gif blush2.gif
QUOTE(Vijone @ 2010 08 07, 18:41)
as vien savo draugiu rate zinau 2 atvejus kai pastojama su varine spirale doh.gif O tu draugiu pas mane tikrai simto nera, uztektu dvieju ranku pirstu, taip kad pakankamai daznai tai ivyksta....
*

Nu nieko sau doh.gif
Ocean Sun
QUOTE(šneider @ 2010 08 07, 17:49)
Aš ir galvojau po gimdymo uždaryt savo fabrikėlį ir dėtis spiralę, bet dabar jau net nežinau, bijočiau bijau.gif
Gal reiks vyrą šnekint kad jis mazgelį užsirištu  rolleyes.gif
*

Pas mus tos vazektomijos nedaro schmoll.gif pati klausiau del sito,nes norejo vyras susitvarkyt su tuo reikalu,bet pasake,kad tai yra sunkus kuno suzalojimas Lietuvoj doh.gif va tau ir susitvarkyk zmogau,sake Lenkijoj daro na ir kitur unsure.gif
elenuxus
QUOTE(s.saulute @ 2010 06 29, 13:20)
as irgi taip galvoju ir zadejau detis po gimdymo.  g.gif
*

As irgi zadejau detis po gimdymo...dabar jau ir bijau...Nors tikimybe pastoti su ja kaip ir su visom kitom apsaugos priemonem... blink.gif Nu, bent jau tikrai ne varine deciau...kiek paskaitineju, atrodo tik su jom cia daugiausia pastojama g.gif
Jurga_urte
As taip pat pastojau su spyrale (Nova T, varine). 4 metus buvo saugu, o paskui sast ir yra lelius smile.gif Man iseme spyrale iskart per pirma apsilankyma pas ginekologe. Pora dieneliu patepliojo krauju, bet paskui viskas gerai. Dabar jau 4-tas menuo prasidejo smile.gif
elenuxus
QUOTE(Jurga_urte @ 2010 08 10, 19:55)
As taip pat pastojau su spyrale (Nova T, varine). 4 metus buvo saugu, o paskui sast ir yra lelius smile.gif Man iseme spyrale iskart per pirma apsilankyma pas ginekologe. Pora dieneliu patepliojo krauju, bet paskui viskas gerai. Dabar jau 4-tas menuo prasidejo smile.gif
*

O varine ne 3 metams?
nebyli asara133
Varine spirale, bent jau Nova T dedama 5 metams mirksiukas.gif Bet kaikurie ginekologai pataria pakeisti ja po 4 metu ar net anksciau
Jurga_urte
QUOTE(Jurga_urte @ 2010 08 10, 19:55)
*

Gydytoja sake, kad 5 metams g.gif Butu reikeje rugpjuty isimt arba keist, bet nesulaukiau rugpjucio rolleyes.gif
Julijasha
Sveikos.

As ir pastojau su spirale doh.gif Spirale is karto iseme. Dabar 6-7 savaites, kaip suprantu baisiausias laikotarpis iki 3 men. Tikiuosi , kad persileidimo nebus unsure.gif
juoda/kava
QUOTE(Daiva41 @ 2010 06 29, 11:23)
*

na harmoninė spiralė tai tikrai saugi Mirena (mano ginė sakė, kad dar nežino nei vieno atvejo, kad būtų su ja pastojus moteris) g.gif

o varinė spiralė doh.gif aš 2 metus ją turėjau ir pastojau unsure.gif
Julijasha
QUOTE(juoda/kava @ 2010 11 02, 12:47)
na harmoninė spiralė tai tikrai saugi Mirena (mano ginė sakė, kad dar nežino nei vieno atvejo, kad būtų su ja pastojus moteris)  g.gif

o varinė spiralė  doh.gif  aš 2 metus ją turėjau ir pastojau  unsure.gif
*

as ir beveik du metus vaiksciojau ir va tau doh.gif
YndreVilk.
Paskaiciau sia tema...nk negaliu patarti pati esu jauna ir nestuma spirmas nesusiduriau su tokiu reikalu,bet laikau kumscius,kad tik jums abiems butu viskas gerai...Sekmes tau 4u.gif
Geiša
QUOTE(juoda/kava @ 2010 11 02, 10:47)
na harmoninė spiralė tai tikrai saugi Mirena (mano ginė sakė, kad dar nežino nei vieno atvejo, kad būtų su ja pastojus moteris)  g.gif

o varinė spiralė  doh.gif  aš 2 metus ją turėjau ir pastojau  unsure.gif
*

Na va,o as pries pora savaiciu suzinojau,kad laukiuosi nors ir su Mirena buvau biggrin.gif
Julijasha
QUOTE(Geiša @ 2010 11 02, 21:43)
Na va,o as pries pora savaiciu suzinojau,kad laukiuosi nors ir su Mirena buvau  biggrin.gif
*

Spirale trauke tikriausiai ?

Man tai istrauke, nes labai arti vaisiaus buvo. Tau dabar geriu duphaston ir tikiuosi , kad viskas bus gerai. unsure.gif
Geiša
QUOTE(Julijasha @ 2010 11 02, 21:02)
Spirale trauke tikriausiai ?

Man tai istrauke, nes labai arti vaisiaus buvo. Tau dabar geriu duphaston ir tikiuosi , kad viskas bus gerai.  unsure.gif
*

Iskrito pati unsure.gif Tiksliau vaikiukas pasak daktaru ja istume unsure.gif
Selavy
QUOTE(zydrune viktoraviciene @ 2010 06 28, 22:15)
g.gif  labukas visom man yra jau 19 sav. pastojau su spirale niekas jos man neiiseme begant laikui man pasidare blogai pradejo susitraugineti gimta ir toks skausmas buna ir dar kraujuojiu nu nera kad butu vien kraujas nu ten maisyta su isskirom ,,,,gulejom savaite ligonineja tai man pasake reikia laukti vaistu jokiu nera .... schmoll.gif  tai jau 2 saaite kaip susitraugineja gimta ir kraujuojiu bet skauda jau netaip baisiai geram magni ir folio rug. nestuke.gif  verysad.gif  bet nezinau ka daryti kad viskas butu gerai  schmoll.gif  doh.gif
*

Mano mamai panasiai buvo, to pasekoje as turiu sese biggrin.gif . Bet jai ipusejus nestumui spirale iskrito. Gal viskas bus gerai ir tau, pagulesi ligonineje ir issaugosi vaikiuka 4u.gif
vismaz
Mano sesuo pastojo su spirale, bet niekas jos netrauke - pasitare gydytojai nusprende kad per daug rizikos ir didele persileidimo galimybe ax.gif gal dar kokiu priezasciu buvo - nezinau tiksliai.
Visa nestuma gydytojai stebejo ar spirale nejuda - viskas buvo gerai, tik kelios dienos pries nustatyta termina, beje, vasario 14 biggrin.gif, pastebejo kad spirale pradejo judet, tai buvo suduota doze skatinamuju ir naturaliai gime grazuolis berniokas thumbup.gif taip kad nera cia ko pergyventi jei jos ir neisima. Matyt tam tikrais atvejais tai reikalinga. Nes gydytojai priziureje sese (ju buvo net du) tikrai geri 4u.gif
elenuxus
QUOTE(Geiša @ 2010 11 02, 20:43)
Na va,o as pries pora savaiciu suzinojau,kad laukiuosi nors ir su Mirena buvau  biggrin.gif
*

Mano gine man kaip tik Mirena siulo...Tikriausiai vienintele 100% apsauga ir yra aspirino tablete, stipriai suspausta tarp koju... biggrin.gif
Geiša
QUOTE(elenuxus @ 2010 11 17, 15:33)
Mano gine man kaip tik Mirena siulo...Tikriausiai vienintele 100% apsauga ir yra aspirino tablete, stipriai suspausta tarp koju...  biggrin.gif
*

Tai taip ,arba vienuolynas lotuliukas.gif siaip,tai nenusimenu per daug,jauciu po sito gimdymo as vel Mirena desiuosi doh.gif lotuliukas.gif
smalsiuke333
as irgi buvau pastojus su spirale, bet man išėmė ja ir padarė išvalymą nes kažkas buvo negerai schmoll.gif
rar
Aš pastojau su spirale (3.5 metų jau ji pas mane buvo, varinė), tai mano gydytojas man ją iš karto ištraukė. Sakė, gali būt, kad persileidimas įvyks, bet kai mažas nėštumas jis geriau rekomenduoja ištraukti. Na, o mano pažįstamai spiralės gydytojai neištraukė pradžioj, bet nėstumas pasibaigė tragiškai. 17 savaitėje pas ją prasidėjo uždegimas, taip pat prasidėjo priešlaikinis gimdymas, pati vos galų neatidavė ir deja leliuką prarado. Nieks tiksliai ir nepasakė nuo ko viskas, bet pradžioje minėjo, kad lyg spiralė įaugo į placentą ir sukėlė uždegimą, ko pasekoje ir priešlaikinį gimdymą.
Taip, kad mano nuomone geriau spiralę ištraukti pradžioje neštumo.Esu skaičiusi, kad ji net į vaikiuką gali įaugti.....
mopsiaa
paskaiciau ir baisu darosi, pastoti su spirale, brrr....
dodezile
Va tau ir apsauga... o aš galvoju dėtis, kaip po patikimą apsisaugojimo priemonę...
-Monroe-
Ir as galvojau, kad spirale, tai pakankamai saugi kontracepcine priemone doh.gif Nu bet ka daryt? Mums labai nepatinka su vyru gumytes, o man nepatinka gerti kiekviena diena tabletytes schmoll.gif Vis uzmirstu isgert ir siaip nelabai gerai jauciuos jas gerdama.... todel atsisakiau ju. Tai lieka saugotis naturaliai (sekant cikla) arba abstinencija doh.gif Del pastarosios Nu jau ne! biggrin.gif
Todel vis delto vis tiek nori nenori, ko gero desiuos spirale... ir kiek skaiciau, tai Mirena geriausiai... ax.gif Nes pastoti vel, tikrai jokio noro nera blush2.gif
mamyte1984
sveikos mamytes

tai va papasakosiu savo istorija:
isidejau NOVA T spirale,nes visada maniau kad tai aptikimiausia apsauga..ji galio 5 metus bet pasirodo po 3,5 metu nestumo testas rodo teigiamai,,patikekik koki soka patyrem blink.gif net nupasakot negaliu,,nuejau pas gydytojus nestumas buvo apie 9 sav,spirale savo vietoje,,tai va nesioju dabar leliuka po sirdim kartu su spirale,,jos neiseme nes iskart ivyktu persileidimas,,,spirale kudikiui visiskai netrukdo,o prisiskaiciau visokiu baisybiu kad jos iauga kudikiui ir pan,,,gydytojas mane patikino kad cia tik pasakos,tokiu atveju nera buve..taciau yra tikimybe anksciau pagimdyti,,bet siaip jauciuosi gerai ir tikiuosiu kad viskas bus savo laiku,,
as vis ir dabar manau kad spirale patikimiausia apsauga tik va dauguma daktaru liepia ja isimti kai jai jau buna 3 metai,nes veliau patikimumas pazeje,o manes niekas neperspejo todel taip ir isejo,,na bet nera to blogo kas neisietu i gera,,kaip sakant zmogus planuoja,o dievas juokiasi 4u.gif
Jurgit@_
QUOTE(mamyte1984 @ 2011 03 26, 09:23)
sveikos mamytes

isidejau NOVA T spirale,nes visada maniau kad tai aptikimiausia apsauga..ji galio 5 metus bet pasirodo po 3,5 metu nestumo testas rodo teigiamai,,patikekik koki soka patyrem blink.gif net nupasakot negaliu,,nuejau pas gydytojus nestumas buvo apie 9 sav,spirale savo vietoje,,tai va nesioju dabar leliuka po sirdim kartu su spirale,,jos neiseme nes iskart ivyktu persileidimas,,,spirale kudikiui visiskai netrukdo,o prisiskaiciau visokiu baisybiu kad jos iauga kudikiui ir pan,,,gydytojas mane patikino kad cia tik pasakos,tokiu atveju nera buve..taciau yra tikimybe anksciau pagimdyti,,bet siaip jauciuosi gerai ir tikiuosiu kad viskas bus savo laiku,,
as vis ir dabar manau kad spirale patikimiausia apsauga tik va dauguma daktaru liepia ja isimti kai jai jau buna 3 metai,nes veliau patikimumas pazeje,o manes niekas neperspejo todel taip ir isejo,,na bet nera to blogo kas neisietu i gera,,kaip sakant zmogus planuoja,o dievas juokiasi 4u.gif
*

As ir po gimdymo po kurio laiko mastau detis spirale, bet kai sian pamaciau sia temute iejus paskaiciau negaliu patiket kad taip buna blush2.gif na bus zinoma kad nereikia ilgai su ja rizikuot 4u.gif
Sekems nesiojant angeliuka 4u.gif
naviz
Nepavydžiu, draugei buvo panašiai.
dragostėja
Siaubas blink.gif
mamyte1984
QUOTE(Jurgit@_ @ 2011 03 26, 13:49)
As ir po gimdymo po kurio laiko mastau detis spirale, bet kai sian pamaciau sia temute iejus paskaiciau negaliu patiket kad taip buna  blush2.gif  na bus zinoma kad nereikia ilgai su ja rizikuot  4u.gif
Sekems nesiojant angeliuka  4u.gif
*

dekui smile.gif
dubhe
QUOTE(mamyte1984 @ 2011 03 26, 11:23)
sveikos mamytes

*

man irgi atsitiko taip pat,viens prie vieno.dabar man aišku,kad spirale yra didžiausia nesąmone.visiškai neplanuotas trečias vaikas.bet kol kas dar niekas neaišku,net pas gyditoją dar nebuvau,tik su vyru sedim ir bandom atsigaut nuo šoko. blink.gif
Veronika321
nu kazkokia tais nesamone ohmy.gif
dubhe
Vakar man išeme spiralę,o šiandien įvyko persileidimas,savaitę pasidžiaugiau,o šiandien viskas baigta.Daugiau jokių spiralių niekada nebedesiu.Net nežinau kaip saugotis geriausia.
Wild Pearl
QUOTE(dubhe @ 2011 04 21, 18:51)
Vakar man išeme spiralę,o šiandien įvyko persileidimas,savaitę pasidžiaugiau,o šiandien viskas baigta.Daugiau jokių spiralių niekada nebedesiu.Net nežinau kaip saugotis geriausia.
*

O ta spiralė kaip stovėjo tai ir stovėjo iki pastojote, nebūvo jokių pasislinkimų ir pan, ar tikrinote ją kaskiek laiko.? blink.gif Nu tikrai baisu kai tokios naujienos nelauktos aplanko ir neramu būtų... unsure.gif
dubhe Apgailestauju 4u.gif verysad.gif
andzella
Mes kaip tik su vyru ir aptarinejom, kad man po gimdymo isideti spirale. Bet kai pasiskaiciau, tai is vis nesinori jos net detis. Tad mano vyrukui tikriausiai teks ir toliau saugotis, taip kaip ir iki niestumo verysad.gif
ajita
sveikutes,man nutiko tokia pat situacija,pastojau turedama spirale 4u.gif Gyvenu Anglijoje jau senai,esu kazkur 4 savaiciu nestume. Cia gydytojai niekur neskuba,sako dar anksti kanors daryti ,bet as labai nerimauju kad veliau gali buti per velu . verysad.gif Labai norim sito leliuko, bet ir bijom del kokiu apsigimimu ar komplikaciju... Prasau patarkit,mamytes,ka dabar daryti? Gal kam nors dar taip buvo?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.