Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbeliai!

mielosios auksarankes,

skubiai pirksiu raktine!! siulykit i az!!
aciu is anksto!!!!
drinks_cheers.gif
Atsakyti
niu dar viena dezute parodau biggrin.gif
dezute "Pasivaiksciojimas"
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Raseleb dezute grazi, bet nuotraukos kokios grazios, graziai pafotkinai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurelija_ma: 15 liepos 2010 - 18:59
Kedute mergytei smile.gif
user posted image

Vaikiskas suoliukas "Varniukas ir draugai"
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo campari*: 15 liepos 2010 - 20:22
Eve-line, campari*, aurelija_ma dėkui jums, nelikusioms abejingoms mano tvarinukui ax.gif
karELEvNA pritariu išsakytiems pastebėjimams

aurelija_ma nuostabi dėžutė thumbup.gif
campari* labai šaunus suoliukas su varniukais. Mano mažasis labai mėgsta knygutę paskaityti apie vienišą varniuką. Net ir aš tokio užsinorėjau lotuliukas.gif
Atsakyti
campari*, dailus suoliukas 4u.gif
Rasaleb, arbatinė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseleb @ 2010 07 16, 08:44)

campari* labai šaunus suoliukas su varniukais. Mano mažasis labai mėgsta knygutę paskaityti apie vienišą varniuką. Net ir aš tokio užsinorėjau  lotuliukas.gif


man irgi tie varniukai "veza" biggrin.gif
drauge mokinu dekupazinti, tai prase ir jai toki pati padaryti, bet sakiau jau pramokai pasigaminsi pati, nors su pritapymais jai kol kas nelabai sekasi, bet nieko, ismoks biggrin.gif cia visas sienas viduryje piestas, ir dangus perpiestas, gyvai atrodo nerealiai jisai, ta zydra su melyna fantastiskai ziurisi, o cia kazkaip toks kaip pasiliejes, pablukes, nezinau g.gif reikes fotografavimo igudzius patobulinti biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Kaip čia tylu ir ramu g.gif

Jei kas užsuksite pasižvalgyti, įkeliu vieną darbelį

Dėžutės "Angeliukų porelė"

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raseleb: 16 liepos 2010 - 13:35
[quote=Raseleb,2010 07 16, 13:28]

Dėžutės "Angeliukų porelė"



Grazu, tik noretusi daugiau nuotraukyciu pamatyti, ir kokia ten dezute po apacia slepi? smile.gif Arbatine tavo labai labai thumbup.gif

campari* suoliukas labai mielas 4u.gif

Ikelsiu savo paskutini darbeli, nieko ypatingo, tiesiog sitos rozes man labai prie sirdies, o sita serveteline keliaus greiciausiai pas mama kaip dovana smile.gif

user posted image
Atsakyti
uoj kokios mielos dezutes raseleb wub.gif

aurelija_ma grazi dezele gavosi, dezutes virsus labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
Raseleb, tavo darbeliai vienas už kitą gražesni wub.gif , net ir nežinau ką labiau girti rolleyes.gif tikriausiai labiausiai prie širdies angelėlis, bet ir arbatinė, ir angeliukų porelė puikūs!
campari* šaunūs linksmuoliai darbeliai ypač varniukų suolas wub.gif
aurelija_ma labai patiko "Pasiavikščiojimas" 4u.gif
visoms kitoms kurių nepaminėjau po 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Tarpe kelionių ir atostogų rodau :
Krikštadėžė berniukui "Marko meškutis" 35x24x15 cm:
user posted image
4u.gif
Atsakyti
Padariau ir aš dekupažo darbelį, esu dariusi rėmelius, veidrodukus, bet šitas man iš didesnių ir rimtesnių vienas biggrin.gif Bandžiau šėšėliuoti, bet panašu, kad visiškai nemokšiškai verysad.gif Nors praktikavau ir ant juodraščio.. Dar nenulakavau, tai galima dar būtų taisyti, bet kaip ir kur taisyti nelabai 5sivaizduoju. Patarkite pra6au, kas negerai ir kaip pataisyti ax.gif lens.gif
Arbatinė
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Gabriele-: 16 liepos 2010 - 16:22
Evukke grazi serveteline, puikiai sukomponuotos geles wink.gif

gabriele siulyciau seselius pablukinti siek tiek, kad jie svelnesni butu, ir dar man kazkokio paveiksliuko truksta dezutes virsuje gana didelis tuscias tarpas, gal kokiu zoleliu 'pabarstyti' kaip kad ant stalciuku g.gif taip pat galima butu briauneles 'ireminti' tik nezinau ar reikia, kai sendintas daiktas 4u.gif tai tiek pastabu, o seip sauniai padirbeta thumbup.gif
Atsakyti