Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 5

QUOTE(Ramaskaaa @ 2010 08 07, 10:50)
modelis AEG-Electrolux S86348KG1


Is instrukcijos:

Šviežių produktų zona „Natura“
Šviežių produktų zonoje „Natura“ visada
palaikoma šiek tiek aukštesnė negu 0 °C
temperatūra. Naudotojui šios temperatūros
reguliuoti nebūtina.
Šviežių produktų zoną „Natura“ sudaro du
stalčiai.
Apatiniame stalčiuje palaikoma didesnė
oro drėgmė; jame tinka laikyti uogas, vaisius
ir daržoves.
Viršutinis stalčius tinka laikyti mėsai, žuviai
ir paukštienai.
Maisto produktai, kurių negalima laikyti
šviežių produktų zonoje „Natura“:
• šalčiui jautrūs vaisiai, pavyzdžiui, bananai,
papajos, pasifloros, avokadai ir citrusiniai
vaisiai;
• šalčiui jautrios daržovės, pavyzdžiui,
raudonieji saldieji pipirai, agurkai, cukinijos,
baklažanai, bulvės ir pomidorai.
Dar neprinokę vaisiai, pavyzdžiui, kriaušės,
taip pat daržovės.
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2010 07 02, 11:26)
Gal kas galit pakonsultuoti kam skirtas Gaggenau RY-491 modelyje tas apatinis stalčius po daržovių stalčiukais. Rašo Fresh cooling, bet tos funkcijos aprašymo neradau. Gal tai nulinė zona?

http://i185.photobuc...edula/RY491.jpg


Labai grazus saldytuvas, kur toki radot? kiek kainoja?
Atsakyti
Aš gal jau ir pabodau, bet vis tiek.. blush2.gif

Jei kesit ant kitokio, ką pasiūlytumėt?
Kriterijai - didelė talpa ir nedidelės el. energijos sąnaudos.
Kad ir iš tų pačių Liebherr.. Tik, kad nieko panašaus lyg ir neradau..


Ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

staiga prireikė šaldytuvo (be kameros), linkstam link Liebher KB4260, gal kas turit tokį ir kokie būtų atsiliepimai?
p.s. kur geriausiai pirkt? gal kur yra kokios nuolaidos?

o gal specai pasakytų ką nors ir apie K4270 ?
Atsakyti
Sveiki,
turime šaldytuvą whirpool WTE2913A+W, noriu pasidomėti, ar normalu, kad jis kartas nuo karto skleidžia garsus, kaip burbuliukų sproginėjimas, tų apsauginių pakuočių.
Būsiu dėkinga už atsakymą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2010 07 25, 10:42)
o gal kas patars ir tokiu klausimu:

yra šaldytuvas - šaldiklis (šaldiklis 4 stalčių) Zanussi Elektroliux (modelio nežinau, nes nerandu kur užrašyta, o garantinės knygelės neberanda). Na šiaip tai jau jam kokie 4 m. Ir va dabar jis pasotviai dirba, bet nešaldo. Atsuko jau dabar iki maximum ta šaldymą, bet nieko.
Tai jau čia atgyveno reiškia?  doh.gif


Mano toks pat saldytuvas, lievata biggrin.gif nervina jis mane... tai jis uzsaldo produktus ziemos metu esant tik siek tiek pasuktam saldymui, tai jis dabar ant maximumo nustatytas ir saldytuve 9 silumos... sakau gal nuo karscio virtuvej.. saldiklis irgi nepaveza jau.. aisku saldiklis manau perkrautas... o siuos saldytuvus pasirodo reik atsildyt kas kokius 3 men., nes man jis issijungia visai, kai neatsildau. knygeles jokios nebuvo, nes pirkom su transportavimo broku.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2010 08 08, 12:24)
Sveiki,

staiga prireikė šaldytuvo (be kameros), linkstam link Liebher KB4260, gal kas turit tokį ir kokie būtų atsiliepimai?
p.s. kur geriausiai pirkt? gal kur yra kokios nuolaidos?


KB 4260 privalumas pries K 4270 tas, kad turi nuline kamera - Biofresh.
Tai vienas is geriausiu dalyku, kas yra sugalvota saldytuvuose.
Papildyta:
QUOTE(justyte @ 2010 08 10, 00:03)
Sveiki,
turime šaldytuvą whirpool WTE2913A+W, noriu pasidomėti, ar normalu, kad jis kartas nuo karto skleidžia garsus, kaip burbuliukų sproginėjimas, tų apsauginių pakuočių.
Būsiu dėkinga už atsakymą  mirksiukas.gif


Neisgirdus sunku ka pasakyti, bet dauguma siuolaikiniu saldytuvu sistemos yra uzpildytos R600 saldymo agentu. Kai saldo saldytuvas sis agentas (freonas) cirkuliuoja ratu ir girdisi burbuliavimas, ciurlianimas.
Senesniuose saldytuvuose pakankamai garsiai dirbdavo kompresoriai, del ko nesigirdedavo freono cirkuliavimo.
Atsakyti
Nusiziurejau si saldytuva SITA Ka manot? Man svarbu, kad saldiklis butu 4 stalciu mazdaug, kad uzsaldymo galia vienu uzsaldymu butu didesne. Gal kas ka analogisko dar galit paisulyti?
Atsakyti
O kur paprastai dairotes saldytuvu?
Mus domina imontuojami, tai PVZ Senukuose (ukmerges g. Vilniuj) visai ne koks pasirinkimas.
Beja, atkreipiau demesi, kad va Wirpool'o tai mazesnes visu saldymo kameros ir seip kazkaip paprastu - neimontuojamu dizainas vidaus man labiau patinka, bet nusprendem deti imontuojama, nes taip bus graziau isoriskai. neimontuojama greiciau issirinkciau, o su imonyuojamu kazkaip man sudetingiau.
Kur ju pasirinkimas didesnis? Gal kas galite ka rekomenduoti, kad butu iki 2000 Lt? Kaip ir nieko man Elektroliux pasirode.
Kas kokius dejotes imontuojamus?
Atsakyti
Didžioji istorija pamažu baigiasi tuo, kad garantinio serviso atstovai išjungė telefoną ir su jais susisiekt negalima, o kitų miestų atstovams niekaip "nepavyksta" atvykt.
Pagrindiniam servise niekas neatsako.
Remontuot jie neremontuoja.. Už ką jie pinigus gauna? biggrin.gif
Grąžinsim šaldiklį, atsiimsim pinigus.. Viskas būtų lyg ir gerai, tik, kad šaldiklio verkiant reikia.. doh.gif

Vėlgi pasikartosiu, gal galėtumėt pasiūlyt kokią alternatyvą?
Būtumėm labai dėkingi... 4u.gif
Žinoma, galim pirkt ir iš kitos parduotuvės vėl tą patį, tik, kad kiek suprantu, imortuotojas tas pats, tad įdomu, ar netks kariaut to pačio karo, tik su kita parduotuve...
GN 3613 savo parametrais labai tenkina, tik, kad neveikia pas mus toks daikas ;]

P.S Kaip dėl Liebherr GNP 3306 ? Aš jo oficialiam tinklapy nerandu kažkaip..

Dar:
ELECTROLUX EUF27391W5
Miele FN 14 827 S ED (šitas kiek brangokas pasirodė..)

Gorenje prasti?
Atsakyti
Geriausias variantas nuvaiziuot i parduotuve, issirinkt ir nusipirkt pagal esamus saldytuvus, kaip kad mes sandien padarem. Nusipirkau paprasta, be jokiu mandrybiu, kad tik saldytu, nes musiskis sugedo, ner kur det produktu. Meistras beje patare pirkt be tos funkcijos No frost, nes dazniau genda tie saldytuvai, ir yra neekonomiski. Patikejau ir nepirkau. Ir uz spalva nemokejau 300 lt, nes mums pagal esama interjera reiktu sidabrines spalvos, bet ji papildomai kainuoja 200-300 lt, tai nusipirkau pagal firma kokybe, o ne grozi.. atvirai pasakius, man ir reikia, kad jis tarnautu.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 08 11, 14:56)
Geriausias variantas nuvaiziuot i parduotuve, issirinkt ir nusipirkt pagal esamus saldytuvus, kaip kad mes sandien padarem.

Ir kokį išsirinkot?
Atsakyti