Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVII TEMA

Ramune 82 papasakok placiau apie palinkejimus ant cukraus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liwana: 07 liepos 2010 - 11:26
sveikos,
gal turite zodziu, kurie skaitomi jauniesiems isvykstant is namu, t.y. atsisveikinimas su tevais ir ju palaiminimas... help! niekur nerandu ax.gif gal galite imesti nuoroda, kopija ar i emaila atsiusti (parasyciau), aciu 4u.gif

gero visoms svociavimo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laba,
gal kuri esat išsisaugojusios nuorodą internete į programą, kur galima įdėti savo nuotrauką ir gaunama visokių juokingų vaizdų. Praverstų kuriant laikraštį. Aš palikau darbiniam kompe, buvau pamiršus, dabar prisiminiau, o man atostogos smile.gif Ar tik ne pirmoj temoj buvau radus doh.gif
Atsakyti
sveikos,būkit malonios atsiūskit prisijungimą prie pašto,PAMIRŠAU 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms,
per savaitgali keliavom per LT ir aisku, laaabai daug veseliu aplink bigsmile.gif tai keli pastebejimai:
1. kiek svociuciu maciau, visos (5ios is 6iu) buvo violetinemis sukniomis. Tikrai grazu, tik keistas sutapimas 4u.gif
2. reika pagalvoti kokius perejimus tarp zaidimu, jei gamtoje planuojate keleta, nes zinokit nu nekaip is sono atrode, kai vienas zaidimas baigesi, kitam svociute suplukusi renka priemones, o dalis puotautoju tiesiog laukia. Bet gal tokia jau kompanija svociutei teko g.gif
3. Populiareja futbolas su agurkais ir papludimio kamuoliu drinks_cheers.gif pas mus dalyvauja britai ir lietuviai, tai vieni rodys,kaip futbola zaisti, kiti atstovaus krepsinio sali (gal komentavimo zaidimukas tiks i tema).
4. jei zaidimuose komandos vyru ir merginu - geriau uztikrinti,kad nereiketu lakstyti, o tai vargses moterys su savo aukstakulniais doh.gif arba as jautriai i ju kulniuku tvirtuma reaguoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spygliusss @ 2010 07 07, 13:20)
Labas visoms,
1. kiek svociuciu maciau, visos (5ios is 6iu) buvo violetinemis sukniomis. Tikrai grazu, tik keistas sutapimas  4u.gif


ir as mastau apie tokia spalva,matavau jau viena ir prilipo man,kaip jum si pirma fioletiniai melyna smile.gif ?realei graziau atrodo ta spalva smile.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(liwana @ 2010 07 07, 12:25)
Ramune 82 papasakok placiau apie palinkejimus ant cukraus

is cia sm radau jok galima gabaliukais cukru nusipirkti popieriuko ir gumyte but pasiruosusiai!zmones parasys o po to atiduot jauniesiems kasdien prie arbatos paskaitinet?ar supratai???mastau kaip ir viena siule nusipirkti ta pailgom juostelem cukru ir prisegti su krokodilu lapuka ir ant jo rasytu??palinkejima..
Atsakyti
QUOTE(ramune82 @ 2010 07 07, 13:36)
is cia sm radau jok galima gabaliukais cukru nusipirkti popieriuko ir gumyte but pasiruosusiai!zmones parasys o po to atiduot jauniesiems kasdien prie arbatos paskaitinet?ar supratai???mastau kaip ir viena siule nusipirkti ta pailgom juostelem cukru ir prisegti su krokodilu lapuka ir ant jo rasytu??palinkejima..


Taip supratau smile.gif dekui
Papildyta:
Sakykit svociutes ar tinka šimtalapis svocios karvojui?
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 07 07, 14:04)
ir as mastau apie tokia spalva,matavau jau viena ir prilipo man,kaip jum si pirma fioletiniai melyna smile.gif ?realei graziau atrodo  ta spalva smile.gif


man tai grazu 4u.gif tie du sluoksniai skirtingu atspalviu atrodo super
Atsakyti
zwzda-grazios abi ax.gif
Kur cia pirksi,kiek mokesi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 07 07, 14:04)
ir as mastau apie tokia spalva,matavau jau viena ir prilipo man,kaip jum si pirma fioletiniai melyna smile.gif ?realei graziau atrodo  ta spalva smile.gif user posted image


spalvų derinys tikrai neblogai žiūrisi, tik tie kaspinai ... gal bent jau tu perlamutrinių karoliukų nereiktų.

apie cukrų: ar nebūna ten ilga terlionė svečiams, su tuo vyniojimu? gal geriau pačioms ( naktį) suvynioti, ar gerai rašė pritvirtinti linkėjimus prie indelio su cukraus gabaliukais
Atsakyti
QUOTE(ingusa @ 2010 07 07, 16:47)
spalvų derinys tikrai neblogai žiūrisi, tik tie kaspinai ... gal bent jau tu perlamutrinių karoliukų nereiktų.

aha,ir man jie nekaip biski blush2.gif Nu bet cia svente,blizguciai puosia tipo biggrin.gif
Atsakyti