Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVII TEMA

o idomu, ant bažnytinio santuokos pažymėjimo deda kokį anspaudą kunigėlis? Nesu net akyse mačius, gal kuri turit pvz kaip atrodo tas popierukas mirksiukas.gif ? Nes maniškiai tik bažnyčioj tuokias
Atsakyti
QUOTE(mazmona @ 2010 07 08, 15:01)
Į paštą įmečiau santuokos liudijimą su ištaisytais 2010 m.


o gal galėtumei papasakot, kam tas santuokos liudijimas "apgavikas" reikalingas? galbūt, aš klystu, bet kartais ar ne tie stalo čigonai turėtų tokį turėt? ar aš kažką jau supainiojau? smile.gif
Atsakyti
Bon Bon netikrą santuokos liudijimą paleidžia per rankas, o ten visi mato, kad jaunikis pasirinko jaunosios pavardę, na Lietuvoje tai kaip ir nepriimtas dalykas, tai kai kada visai neblogas pokštas gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, nu taip dažnai minit tą pažadų tortą, jau mačiau ir pavyzdžių jų gražiausių, tik kokia jo prasmė? g.gif
ir dar tu akmenėlių su užrašais metimo į upę prasmė? ką sakyti duodant juos pairinkti? ačiūūū
Atsakyti
QUOTE(ingusa @ 2010 07 08, 16:40)
sveikos, nu taip dažnai minit tą pažadų tortą, jau mačiau ir pavyzdžių jų gražiausių, tik kokia jo prasmė?  g.gif
ir dar tu akmenėlių su užrašais metimo į upę prasmė? ką sakyti duodant juos pairinkti? ačiūūū

Pasiskaitykit tema nuo pradziu ar pries tai buvusia tema, tikrai rasite atsakyma net jau kelis kartus parasyta kiekvienoje temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TingiKace @ 2010 07 08, 16:24)
Bon Bon  netikrą santuokos liudijimą paleidžia per rankas, o ten visi mato, kad jaunikis pasirinko jaunosios pavardę, na Lietuvoje tai kaip ir nepriimtas  dalykas, tai kai kada visai neblogas pokštas gaunasi  biggrin.gif


ooo, labai labai ačiū thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 07 07, 15:46)
zwzda-grazios abi ax.gif
Kur cia pirksi,kiek mokesi? biggrin.gif

nuomosiu uz 150lt,viln rajone smile.gif na tas kaspinas man irgi nelabai,bet kai matavausi man taip akies nereze ,kaip ant modelio smile.gif

QUOTE(mazmona @ 2010 07 08, 13:24)
Parašyk, kur siųst, permesiu keletą pvz. O aš apsiribojau 4 psl. ten ta beletristika

gal galetum imest ir man laikrastuko pvz?i zwezda0702@gmail.com,buciau labai dekinga 4u.gif

QUOTE(TingiKace @ 2010 07 08, 16:24)
Bon Bon   netikrą santuokos liudijimą paleidžia per rankas, o ten visi mato, kad jaunikis pasirinko jaunosios pavardę, na Lietuvoje tai kaip ir nepriimtas  dalykas, tai kai kada visai neblogas pokštas gaunasi  biggrin.gif

pas mane vyras paeme mano pavarde smile.gif gal pries 10m tikrai nepriimtinas buvo,dabar kazkaip daznai tenka sutikt tokiu variantu..
as netikra liudijima parodysiu cigonams ,o poto ir per rankas duosiu sveciams,nors mano jaunoji ims jaunikio pavarde,bet paziuresim ar atsiras budriu ir pastebes paklaida biggrin.gif

as vakar dabaigiau savo scenariju,gal 15 puslapiu privariau,dabar galvoju ,kaip cia sutrumpint,nes jei tiek lapu turesiu tai atrodys kaip i kokia paskaita eiciau,o ne i vestuves biggrin.gif reiks gal iki kokiu 4-5lapu sutrumpint biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(TingiKace @ 2010 07 08, 15:41)
o idomu, ant bažnytinio santuokos pažymėjimo deda kokį anspaudą kunigėlis? Nesu net akyse mačius, gal kuri turit pvz kaip atrodo tas popierukas  mirksiukas.gif ? Nes maniškiai tik bažnyčioj tuokias

deda baznycios antspauda smile.gif as turiu,jei reikes,galesiu atsiust smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zwezda0702: 08 liepos 2010 - 16:55
deda baznycios antspauda smile.gif as turiu,jei reikes,galesiu atsiust smile.gif
[/quote]
Tai gal būtų galimą gauti i AZ, arba emailu reniwest@gmail.com dideliausias ačiū 4u.gif

O aš tai pasiklydau, tiek daug info prisikeliaui kompa,o dabar pati neberandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusa @ 2010 07 08, 15:40)
sveikos, nu taip dažnai minit tą pažadų tortą, jau mačiau ir pavyzdžių jų gražiausių, tik kokia jo prasmė?  g.gif
ir dar tu akmenėlių su užrašais metimo į upę prasmė? ką sakyti duodant juos pairinkti? ačiūūū


akmenėlių prasmė-Laimingos šeimos receptas
Atsakyti
g.gif o ka cia sumascius jauniems be akmenuku, darbu dalijimosi ar to namu biudzetininko, man viskas taip zinoma na kartojas kas antrose vestuvese,ner kazko tokio nezinau- ne tradicinio? biggrin.gif

Ir dar radau gigantiskus trusikus namuose gavus esu jumoro formoj dovanu, sakau gal reik sumastyt jaunuju valsa normalu, o poto irodyma , kad jei per gyvenima kartu tai i sokiuos-sukist abu jaunuosius in vienus trusus ir pasogdint lotuliukas.gif Ai nezinau,pradzioj nieko nereikejo is musu liudininku,o dabar jaunosios motina pareiske- kur zaidimai , kokia programa-tai likau isiziojus blink.gif
Atsakyti
[quote=TingiKace,2010 07 08, 18:11]
deda baznycios antspauda smile.gif as turiu,jei reikes,galesiu atsiust smile.gif
[/quote]
Tai gal būtų galimą gauti i AZ, arba emailu reniwest@gmail.com dideliausias ačiū 4u.gif

O aš tai pasiklydau, tiek daug info prisikeliaui kompa,o dabar pati neberandu doh.gif
[/quote]
issiunciau i pasta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zwezda0702: 08 liepos 2010 - 18:05
aciukas aciuks.gif , reiks kazkait sukurt antspauda
Atsakyti