Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVII TEMA

QUOTE(pašnekutė @ 2010 07 12, 14:32)
Mes turėjom tokias puokštes šeštadienį prie +33 blink.gif . Jei gėlės vysta - prasta gėlininkė ir daugiau pas ją neičiau. Ypač darant puokštes ant rankos yra paprasta sudėti į kolbutes kotelius, tai gėlytės patenkintos ir nė nesiruošė vyst. Minusas tokių puokščių - jautiesi laisvai ir pamiršti, kad ant rankos vistik gyvos gėlės, tai apdraskėm truputį tas puokštes. Bet čia jau ne floristės kaltė  blush2.gif
Papildyta:
schmoll.gif Ne, dar to negirdėjau
Papildyta:
1. Mes turėjom tokias puokštes šeštadienį prie +33 blink.gif . Jei gėlės vysta - prasta gėlininkė ir daugiau pas ją neičiau. Ypač darant puokštes ant rankos yra paprasta sudėti į kolbutes kotelius, tai gėlytės patenkintos ir nė nesiruošė vyst. Minusas tokių puokščių - jautiesi laisvai ir pamiršti, kad ant rankos vistik gyvos gėlės, tai apdraskėm truputį tas puokštes. Bet čia jau ne floristės kaltė  blush2.gif

2. Laikykitės 4u.gif  Sveikatytės jums siunčiu su šiuo balionėliu 4u.gif

3. Bazėse jų yra keli. Norėjau sakyt iš traukinuko pusės, bet mačiau, kad ir iš kitos pusės jį jau stato g.gif . Na, iš senojo traukinuko pusės. Ot aiškiai pasakiau  doh.gif  lotuliukas.gif


ACIU UZ BALIONELI IR PATARIMUS 4u.gif

Buvau siandien uzsakyti puoksteles, tai man sake kad tas geles ismirko ir laiko taip paciai kaip kolbuteje. Kolbuteje nedes nes guzas ant rankos. Nu krc floroj simfonijoj uzsakiau, nu gal ten ne sudgelininkai smile.gif)) Tikiuosi labai.
O mano suknele ryskiai oranzine ir darys is oranziniu herberu. Nu turetu buti grazu, bet kaip laikys pasakysiu kita pirmadieni. Tik pamasciau, kad jei matysiu kad vysta pamerksiu i vandeni kurnors ar apipurksiu, o jei nepades, nusiimsiu ir viskas. Pradziai nuotraukoms bus gerai smile.gif
Atsakyti
Mes jau po visko thumbup.gif
labiausiai visiems patiko netikras santuokos liudijimas biggrin.gif aš buvau padariusi 2009 07 10, tai vienas svečias net atbėgo jaunajam rodyti, kad suklydo bespausdindami matyt darbuotojai lotuliukas.gif dėl pavardės (kad jaunosios ima) tai kiti pagalvojo,kad ten jaunosios tėvo įrašyta lotuliukas.gif (matyt nematę tikro liudijimo ar kaip)....... patiko ir pasižadėjimų tortas, liuks tas, kad svečiai beveik visi pataikė išsitraukti sau tinkančius pasižadėjimus thumbup.gif dar vykusi atrakcija darbų pasidalijimas su gėle, tai ir gavosi, akd jaunoji vis isitraukdavo tokius moteriškus:kaip vaikus auginti, valgyti gaminti, indus plauti,o jaunasis : į barą eiti, ir panašiai biggrin.gif
Nelabai pavyko išlydėjimas iš namų verysad.gif nes jaunoji susigraudino, aš iš paskos...ir visi žodžiai užsimiršo doh.gif tai piršlys man tik staigiai papkę po nosim pakišo cool.gif beje antrą dieną žaidimų išvis nežaidėm, nes ir nelabai kas norėjo,o ir laiko trūko...vos spėjau su visais dalykais,kuriuos buau sumaniusi.
Fotografai ir muzikantai buvo superiniai.Fotografai tokie saviakai, net nepastebėjom,kad jie buv.Su juzikantais tai viską susiderinom, lb jie mums padėjo, tai užvesdavo jis ant kelio, įžangą padarydavo, kad man belikdavo tik esmę pasakyti ir viskas drinks_cheers.gif
Nežinau ar patiko visiems ar ne, bet, kad atsiras tokių kuriems nepatiko tai čia visada manau tai būna rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svelni: 12 liepos 2010 - 14:39
QUOTE(Jolkuce @ 2010 07 09, 22:18)
g.gif  Kurios ten maketavo saldainiu popierelius? Kokie turi but matmenys, kad atitikt tikraji popiereli? doh.gif  Padaryt pasidariau, o va su matmenimis ir pastrigau blush2.gif


Aš dariau taip (tik labai nesijuokit): worde nusistačiau kažkur 73proc lapo dydį. Tada ekrane matosi toks dydis, kaip realiai A4. Tada paėmiau tikro saldainio, kurį vyniosiu, popiriuką ir pridėdama prie ekrano taip sustumdžiau. Na, nenukriskit nuo kėdžių, kompiuteristės iš juoko, bet kai nemoki - nieko geriau, tai nors taip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 07 12, 14:39)
Aš dariau taip (tik labai nesijuokit): worde nusistačiau kažkur 73proc lapo dydį. Tada ekrane matosi toks dydis, kaip realiai A4. Tada paėmiau tikro saldainio, kurį vyniosiu, popiriuką ir pridėdama prie ekrano taip sustumdžiau. Na, nenukriskit nuo kėdžių, kompiuteristės iš juoko, bet kai nemoki - nieko geriau, tai nors taip blush2.gif



Pilnai suprantu ir as taip daryciau 4u.gif O jus tuos popierelius spausdinat ant paprasto lapo, ar ant kazkokio spec? Nes paprastas susuktas gal plysta?
Atsakyti
sveikos svociutes,sveikinu gerai atidirbusias praejusi savaitgali 4u.gif
turiu super extra kvaila klausima:kas darote skareles ir varpelio dovanojima,ar ta skarele su atributais yra kur pikrti ar pacios darote? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2010 07 11, 20:44)
Oj nezinau(((((((((...pripirkau serveteliu BODY SHOPE  kurie riebalus surenka))) ir kitus su pudra(niu ant greito susitvarkyti , kad neblizgeti )..tai veida taip tvarkysiu...gal galvoju to vandenuku nupirkti purskiamo veidui???a?? g.gif Bet makiazui galas tada((

O kaip del PEDKELNIU??pagal etiketa reikia???...toks karstis  g.gif  doh.gif


Man makiažą padarė su vandeniui atspariomis medžiagomis, tai dvi dienas atplovinėjom (nesumąsčiau pasiimt to spec valiklio, o kai jau padarė makiažą - buvo per vėlu to valiklio pult ieškot). Tai niekas nė nemanė nubėgt. O dėl blizgėjimo g.gif Nebuvo man kada apie tai ir pamąstyt, nors turėjau ir pudros, ir visko pasitvarkymui. Tiek reikalų buvo, kad į savo "grožį" jau dėmesio nebekreipiau.

Pėdkelnes moviaus, nors suknelė ilga buvo. Kai nesu manekenės figūros (na, bet ir ne120kg blush2.gif ), tai vasarą kai karšta ir kūnas drėksta, o reikia daug eiti, šokti, kumpiai vienas į kitą trinasi ir net iki kraujo. O su pėdkelnėmis to nebūna. Tai buvau su jomis. Bet kai pagaliau atėjo laikas iš jų išlipt - didelio pasikeitimo tarp temperatūrų nepajutau. Žodžiu, ar taip, ar taip - žiauriai karšta. Bet su pėdkelnėm man asmeniškai buvo privalumas.
Papildyta:
QUOTE(PACELUIKA @ 2010 07 12, 15:41)
Pilnai suprantu ir as taip daryciau  4u.gif  O jus tuos popierelius spausdinat ant paprasto lapo, ar ant kazkokio spec? Nes paprastas susuktas gal plysta?


Dariau ant pačio paprasčiausio. Tik nesukau galiukų, o lanksčiau trikampiai. Na, būna tokių.
Papildyta:
QUOTE(linoze @ 2010 07 12, 15:42)
sveikos svociutes,sveikinu gerai atidirbusias praejusi savaitgali 4u.gif
turiu super extra kvaila klausima:kas darote skareles ir varpelio dovanojima,ar ta skarele su atributais yra kur pikrti ar pacios darote? blush2.gif


Žinoma, kad pačios, tik skarelę, žinoma perkam. O ar sunku mazgelį užmegzt? Tame mazgelyje visas gėris ir būna. Beje, aš ruošiausi, bet jau nedariau šito dalyko. Ir gerai, nes per fotografą ir taip visko nespėjau.
Atsakyti
QUOTE(PACELUIKA @ 2010 07 12, 10:56)
Sveikos,
O jeigu jaunuju priesaika grazia padaryti prie tos ugnies ir tada ta rituala? Kaip jums atrodo?

Labai bus grazu 4u.gif

Del 8 kg saldainiu...zinau kad daug bus kaimynu prie namu....prie baznycios ir zagso irgi...dar rekia gi draugus jau po vestuviu pavaisinti, atsidekoti tiems kurie skolina(krepselius, lagaminus ir tt) dar noriu ir i kirpykla nunesti ir kad sau lio lotuliukas.gif blush2.gif ..tai va..

Tai nezinau gal ir man nesakyti prie stalo kad jauniklis paeme pavarde zmonos..o paslapciai?? g.gif g.gif ..o kaip tada jus skaitet???Koki dokumenta..tikra ar netikra..Susipainiojau((((((

Del pedkelniu pagalvojau kad reikia butent kad kojos (kumpiai)))) trinasi..jo jo..tikrai ..na leksiu pirkti))
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 07 12, 14:50)
na jei bus masynos su kondicioneriais ,tai manau nesuprakaitosit,nesinores net i karsty list biggrin.gif


Pas mus - be kondicionieriaus buvo blink.gif Juoda su juodom odinėm sėdynėm karsta.gif Tai kai reikėjo į jas lyst - visi tik dairosi, ar tikrai jau. Kol jaunoji neįsipakuoja su savo padurkais, tai visi laukia, laukia iki paskutinės sekundės, o tada įkvepia, užsimerkia ir neria kaip į krosnį doh.gif lotuliukas.gif Gerai dar, kad atstumai nedideli buvo.
Papildyta:
QUOTE(PACELUIKA @ 2010 07 12, 15:38)
ACIU UZ BALIONELI IR PATARIMUS  4u.gif

Kolbuteje nedes nes guzas ant rankos. Nu krc floroj simfonijoj uzsakiau, nu gal ten ne sudgelininkai smile.gif)) Tikiuosi labai.
O mano suknele ryskiai oranzine ir darys is oranziniu herberu. Nu turetu buti grazu, bet kaip laikys pasakysiu kita pirmadieni. Tik pamasciau, kad jei matysiu kad vysta pamerksiu i vandeni kurnors ar apipurksiu, o jei nepades, nusiimsiu ir viskas. Pradziai nuotraukoms bus gerai smile.gif


Na, guzas ant rankos betkokiu atveju gaunasi - didesnis ar mažesnis. Tas kolbutes gražiai užslepia žaluma ir jų nesimato. O kad padarytų lygiai su ranka be jokio guzo, tai gal tik tatuiruotė būtų g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 07 12, 15:29)
Pas mus - be kondicionieriaus buvo blink.gif  Juoda su juodom odinėm sėdynėm karsta.gif  Tai kai reikėjo į jas lyst - visi tik dairosi, ar tikrai jau. Kol jaunoji neįsipakuoja su savo padurkais, tai visi laukia, laukia iki paskutinės sekundės, o tada įkvepia, užsimerkia ir neria kaip į krosnį  doh.gif  lotuliukas.gif  Gerai dar, kad atstumai nedideli buvo.
Papildyta:
Na, guzas ant rankos betkokiu atveju gaunasi - didesnis ar mažesnis. Tas kolbutes gražiai užslepia žaluma ir jų nesimato. O kad padarytų lygiai su ranka be jokio guzo, tai gal tik tatuiruotė būtų  g.gif  lotuliukas.gif



eina sau, as ten jom irgi taip sakiau, o man vel aiskino kad negrazu. Vajezau, tai jei nelaikys gaus i galva doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 07 12, 17:08)
Pėdkelnes moviaus, nors suknelė ilga buvo. Kai nesu manekenės figūros (na, bet ir ne120kg  blush2.gif ), tai vasarą kai karšta ir kūnas drėksta, o reikia daug eiti, šokti, kumpiai vienas į kitą trinasi ir net iki kraujo. O su pėdkelnėmis to nebūna. Tai buvau su jomis. Bet kai pagaliau atėjo laikas iš jų išlipt - didelio pasikeitimo tarp temperatūrų nepajutau. Žodžiu, ar taip, ar taip - žiauriai karšta. Bet su pėdkelnėm man asmeniškai buvo privalumas.


šimtu procentų pritariu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(PACELUIKA @ 2010 07 12, 16:40)
eina sau, as ten jom irgi taip sakiau, o man vel aiskino kad negrazu. Vajezau, tai jei nelaikys gaus i galva  doh.gif


Na, nežinau, gal jos labai jau kokių supr-duper konservantų turi, ar dar ko naujo, ko dar kitos gėlininkės negirdėjo. Tai gal išmirkys ir laikys. Tikėkimės...
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 07 12, 15:08)


Pėdkelnes moviaus, nors suknelė ilga buvo. Kai nesu manekenės figūros (na, bet ir ne120kg  blush2.gif ), tai vasarą kai karšta ir kūnas drėksta, o reikia daug eiti, šokti, kumpiai vienas į kitą trinasi ir net iki kraujo. O su pėdkelnėmis to nebūna. Tai buvau su jomis. Bet kai pagaliau atėjo laikas iš jų išlipt - didelio pasikeitimo tarp temperatūrų nepajutau. Žodžiu, ar taip, ar taip - žiauriai karšta. Bet su pėdkelnėm man asmeniškai buvo privalumas.
Papildyta:
Dariau ant pačio paprasčiausio. Tik nesukau galiukų, o lanksčiau trikampiai. Na, būna tokių.
Papildyta:
Žinoma, kad pačios, tik skarelę, žinoma perkam. O ar sunku mazgelį užmegzt? Tame mazgelyje visas gėris ir būna. Beje, aš ruošiausi, bet jau nedariau šito dalyko. Ir gerai, nes per fotografą ir taip visko nespėjau.



Mano mama turi beda tokia, tai ji maunasi aptemtus nailoninius sortus iki keliu. Bazej yra tokiu. Tada nesitrina slaunys ir pedos nuogos.
Atsakyti