Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVII TEMA

QUOTE(bitemaja1 @ 2010 07 05, 20:58)
Nu, siandien radau dar viena grazia sukele, o ana uzsidejau ir spratau, kad poto pati nesmagiai jausiuos pries nuotaka, nes ji laaabai sviesi, tai, va, beda kaip ir nukrito. ax.gif

thumbup.gif na va kaip smagu, o tai tikrai butum jautusis nelabai kaip, svarbiausia neuzgozti jaunosios.
Papildyta:
QUOTE(Coxe @ 2010 07 05, 19:09)
Sveikos. Jungiuosi į jūsų būrį. Su vyru esam pakviesti būti liudininkais mano sesers vestuvėse. Būsime tik liudininkai, kaip aš sakau, tik padėsiu parašą  ax.gif Alia atėjau pasiskaitinėti kas kaip ką daro - gal kas tix ir man - vis tik sesuo tuokiasi  ax.gif

Labutis, kad ir sesers, bet vistiek kazka idomaus padaryk, juk jos svente, reikia atminciai kazka palikti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(motoraika @ 2010 07 05, 18:54)
jaunųjų  valso metu pasidarysiu daug konfeti spalvotų su skylamušiu ir paprašysiu pamergių juos berti ant jaunųjų, turėtų būti gražu,  smile.gif kaip jums ši idėja?

Ideja gera, bet ar nebus priberta daug kur ( plaukai, uz drabuziu) g.gif
Papildyta:
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 07 05, 14:23)
is cia mintis  4u.gif
bet nebeapsimsiu tuo jauciu..mano vokietukams neidomu jauciu butu unsure.gif
o prie to pacio pasidalink kaip tuos balionus pateiksi,kaip atsivesi,koki kieki? ax.gif

Gali daryti kitaip. Juostas duti i rankas jauniems ir porininkams ar sveciams ir suktis ratu, tokia kaip karusele , ar suprantamai parasiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2010 07 05, 21:58)
Nu, siandien radau dar viena grazia sukele, o ana uzsidejau ir spratau, kad poto pati nesmagiai jausiuos pries nuotaka, nes ji laaabai sviesi, tai, va, beda kaip ir nukrito. ax.gif

O kur ieskote graziu sukneliu? Jau pavargau ieskoti ilgos raudonos... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskis @ 2010 07 05, 21:37)
O kur ieskote graziu sukneliu? Jau pavargau ieskoti ilgos raudonos...  sad.gif

Labas visoms

Aš pirkau tokioj vietoj,kur gyvenime nei būnu,nei ką perku, doh.gif ir labai patenkinta.(čia apie Kauno bazes kalbu)
Tiesiog man tiko,norėjau siūdintis,bet būčiau patiesus oho kokius pingėlius. Nuomotis nenorėjau,net nežinau kodėL g.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskis @ 2010 07 05, 22:37)
O kur ieskote graziu sukneliu? Jau pavargau ieskoti ilgos raudonos...  sad.gif



Na, kadangi as visada ieskau ilgos ir trejos vestuves budavau su raudona, tai siemet ir buvo bedu beieskant, nes raudonos jau nenoriu, o ji labiausii tinka ax.gif
Priklausomai nuo to kokiam mieste ir kokio stiliaus. Jeigu kaune, tai siaip pastoviai nuomodavausi sukneles tokiam salone Taikos prospekte MJ
Bet praeita savaite nuejau ir taip nusivyliau- nieko naujo nuo pernai nebuvo. Siaip patiko dar vienam salone kur siandiena buvau, tai Savanoriu pr. Laura Labai miela aptarnaujanti mergaite ir buvau uzsidejusi tokia ganetinai simpatiska raudona suknele. Siaip tai tu salonu atrodo daug, bet jau kai pradedi ieskoti, tai kazkaip suvoki, kad tikrai ne kazi kas.
Kai kur tai paprasciausiai nemoka pasiulyti gal ... unsure.gif Vienam salone nuejau tai dave suknele ir priverte tiesiog apsirengti nors man ji is pradziu nelabi patiko, bet po pasimatavimo - pasirodo buvo geriausia ka maciau bigsmile.gif Skaitau, cia jau darbuotoja tiesiog aki gera turi....
Tiesiog galiu palinketi sekmes ir kantrybes beiskant, dabar beda kur surasti kirpeja ir makiaza, o pati didziuasia - vestuviu scenarijus... doh.gif
Galima sakyti viska tik pradedu, bet gerai, kad yra SM, be jos nezinau kaip butu thumbup.gif

Beje, norejau pasiklausti merginu, kurios gamino dezuciu torta: is kokio popieriaus lankstote visas tas dezutes ir ar jose tik sveciu pasizadejimai ar gali buti dar kazkas? ax.gif

Papildyta:
QUOTE(leliuga @ 2010 07 05, 23:00)
Labas visoms

Aš pirkau tokioj vietoj,kur gyvenime nei būnu,nei ką perku, doh.gif ir labai patenkinta.(čia apie Kauno bazes kalbu)
Tiesiog man tiko,norėjau siūdintis,bet būčiau patiesus oho kokius pingėlius. Nuomotis nenorėjau,net nežinau kodėL g.gif


O kurioj vietoj bazej radote pirkti?Buvo mintis ir man, bet kad nervai neislaike beieskant doh.gif Plius nusprendziau, kad kur as poto desiu ta suknele, nes kasmet norai vis kiti, o jeigi dar bus taip kaip siemet. Nes pora, pas kuriuos siemet busim liudininkais, susipazino pernai per seses vestuves, tai sveciaia beveik visi tie patys, tik tiek, kad dasites gal kokie kli nauji zmones is nuotakos puses. Tai jau neiciau su ta pacia suknele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2010 07 05, 21:58)
Beje, norejau pasiklausti merginu, kurios gamino dezuciu torta: is kokio popieriaus lankstote visas tas dezutes ir ar jose tik sveciu pasizadejimai ar gali buti dar kazkas? ax.gif


Aš tortą dariau iš šampaninės spalvos popieriaus. Pirkau dideliais lapais ( apie 10 lt) Kai dariau mažesnes dėžutes tai iš lapo gavosi 10 dėžučių, o kai dariau šiek tiek didesnes tai gavosi 8 vnt. Į vidų dėjau po pora saldainių su jaunųjų atvaizdais ( žodžiu vestuviniai saldainiai), buteliukas ( mažas) jaunųjų gėrimėlio ir kortelę su jaunųjų padėkos žodžiais svečiams . Dariau savo dukros vestuvėms ( dalyvavau kaip mama , o ne kaip svočia) smile.gif

Berods 200 ten tų kažkokių mikronų ar dar kaip ten vadinasi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo genovaite: 05 liepos 2010 - 22:27
QUOTE(motoraika @ 2010 07 05, 19:54)


jaunųjų  valso metu pasidarysiu daug konfeti spalvotų su skylamušiu ir paprašysiu pamergių juos berti ant jaunųjų, turėtų būti gražu,  kaip jums ši idėja?

nesu macius kaip jie skraido,bet graziai turbut g.gif Juos taip ir naudoja turbut ax.gif

QUOTE(saulyte1986 @ 2010 07 05, 21:16)
*mes tai darem viduryje tilto, jaunieji i tuscius tarpus irase, paskui jaunasis padare lektuveli, o jaunoji pavejui paleido, puikiai skrido, visiems patiko

**o juosteles mes darem po jaunuju valso, kad ispradziu jiems visas demesys butu ir nenustelbtu ju sokio niekas mes davem kiekvienai porai po du, kad kiekvienas turetu, nes buvo tik trys poros, leidom patiems issirinkti spalva, tai kai skaitem zodzius, prieidavo po viena ir uzrisdavo,(riso visi ant suglaustu jaunuju ranku, o pirslys juoda spalva turejo,kuria reikejo ismest ant zemes
*** o po kaspineliu leidom jauniesiems issinarpliotio, tada buvo pirsliu polka su pasidraskymais

*oj rimtai wub.gif o jus tik laiska viduri tilto leidot?nes as tai dar noriu ir sirdutes surakint ir akmenukus pametyt doh.gif lotuliukas.gif
Ar jus daret ant lapo vaikisko,tapeto?as taip planuoju ax.gif
**pas mus poru nebus ax.gif o dar ir kalbet ,paaiskint prasmes nemazai reiktu g.gif
***kaip sekes tas pasidraskymas? bigsmile.gif lotuliukas.gif



QUOTE(loretita2 @ 2010 07 05, 22:36)
Gali daryti kitaip.  Juostas duti i rankas jauniems ir porininkams ar sveciams ir suktis ratu, tokia kaip karusele , ar suprantamai parasiau g.gif

suprantamai mirksiukas.gif graziai turetu but thumbup.gif

Siand suzinojau(pranese) koks tipo vokieciu sventinis apredas,kas ju akimis yra gero tono drabuzis biggrin.gif Tai supratau,kad mano suknele butu per grazi,per daug israiski ir pan doh.gif Reiks db ieskot paprastesnes doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(genovaite @ 2010 07 06, 00:19)

jei neklystu,Jus buvot ta darbsti auksaranke? blush2.gif ax.gif Graziu darbeliu esate pridarius ax.gif
Lyg klauset ka planuojame nuveikt vienos dienos vestuvese? tai musu toks atvejis galima sakyt ax.gif
Islydesim is namu su angeliukais,kur zadu isgraviruot zodzius(apie ta, kad gimstam vienu sparnu,turime sukibt,kad galetumem skrist(pan kazkaip).Kadangi be baznycios-tai noreciau turet bent svento vandenuko,kad mama galetu dukrai rankas patrint (nuo blogos energijos ir tt)Na toks opanasus isleidimas wink.gif
Paskui zaksas,po jo taures,galvoju balandzius arba balionus g.gif .Paskui tiltas-ant jo kazka(nebeissirenku ka biggrin.gif )Jaunieji paveiksluosis..Parmaunam i sale.Ten susipazinimas palinkejimai,pasizadejimai su tortuku.Patom valsas,musu polka biggrin.gif Kazkur iterpt sugalvosiu konservavima pavardes biggrin.gif atsakymas gandro ir vaikucio laiskas tuo paciu..Vardo rinkimai,zidinys,zibintai..Dar kazkur iterpt reikia skareles,ksrybeles uzdejimus biggrin.gif
Nu zodz dar padrikai viskas sueiliuota biggrin.gif
Oj dar ir seimos bankas nusimato doh.gif dar keli zaidimukai lotuliukas.gif bet cia kitai dienai gal paliksiu..nors pagrinda tai tik pirmai dienai skirsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(genovaite @ 2010 07 06, 00:19)
Aš tortą dariau iš šampaninės spalvos popieriaus. Pirkau dideliais lapais ( apie 10 lt) Kai dariau mažesnes dėžutes tai iš lapo gavosi 10 dėžučių, o kai dariau šiek tiek didesnes tai gavosi 8 vnt. Į vidų dėjau po pora saldainių su jaunųjų atvaizdais ( žodžiu vestuviniai saldainiai), buteliukas ( mažas) jaunųjų gėrimėlio ir kortelę su jaunųjų padėkos žodžiais svečiams . Dariau savo dukros vestuvėms ( dalyvavau kaip mama , o ne kaip svočia) smile.gif

Berods 200 ten tų kažkokių mikronų ar dar kaip ten vadinasi  ax.gif



Cia kaip suprantu tai is vatmano popieriaus? ax.gif
Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 07 05, 23:36)

Islydesim is namu su angeliukais,kur zadu isgraviruot zodzius(apie ta, kad gimstam vienu sparnu,turime sukibt,kad galetumem skrist(pan kazkaip).


O gal galima tiksliau tuos žodžius? Kažkokie dar, bent jau man, negirdėti. Būtų įdomu blush2.gif
Atsakyti
Kadangi šįryt nuotaika geresnė - parašysiu dar vieną žaidimuką, kurį darysiu kada norėsis pasėdėt ramiau po šokimų ar pan. Vadinasi "Mano kelnėse..."
Taigi, iš anksto iš laikraščių antraščių prisikarpom įvairių daiktavardžių. Pvz.: cirkas, alus, ir pan, ką randam, arba frazių "dujų įranga", "geriausi pasiūlymai" ir t.t.
Žaidžiant kiekvienas traukia po lapelį ir pradeda skaityti sakydamas "Mano kelnėse... (ir ką ištraukė, tarkim) dujų įranga. Būna gardaus juoko, bet kuklesni gali ir nurausti, ir susigėsti, ir pasimesti.
Dariau per vieną baliušką, tai visi neiko, o vienas bernelis - erelis (nu jau ereliškiausias iš visos kompanijos) ir neskaitė net. Nuraudo pamatęs ir... Vat ir dingo jo ereliškumas lotuliukas.gif O šiaip tai daug juoko būna, ypač kas dar nematęs to žaidimo.

Papildyta:
Žiūriu, viena pati su savim šįryt bendrauju doh.gif
Kur dingę?
Išsiruošėt šventės švęst?
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 07 06, 09:44)
  O šiaip tai daug juoko būna, ypač kas dar nematęs to žaidimo.

Papildyta:
Žiūriu, viena pati su savim šįryt bendrauju  doh.gif
Kur dingę?
Išsiruošėt šventės švęst?

geri tokie zaidimukai buna thumbup.gif Pas mus tai vat liaudis man nezinoma,kitatauciai-tai bijau,negaliu tokiu juokeliu ruostis doh.gif lotuliukas.gif

Sventes,su namiskiais daugelis uzsieme ax.gif
Man nieko gero tos sventes,parduotuves nedirba,o galeciau eit uzsipirkt veselem ka nors doh.gif biggrin.gif
P.S.Imesiu apie tuos angeliukus kai prie kito kompo busiu,biski veliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Lauksiu ax.gif
O dar peržiūrėjau meteo.lt - šeštadieniui +29 žada wacko.gif mega_shok.gif
Sakau, gal skubiai reikia bėgt ieškotis išeiginio maudimuko vietoj ilgos suknelės lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 07 06, 08:57)

Man nieko gero tos sventes,parduotuves nedirba,o galeciau eit uzsipirkt veselem ka nors doh.gif  biggrin.gif


Va mane irgi biški nervuoja, kai laikas spaudžia, jokios šventės nebeįdomu. Galvoji tik, kad viską spėt, o čia - nedirba nieks. Štilis prieš audrą, atrodo. O paskui teks griūnant lėkt.
Papildyta:
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 07 06, 08:57)
geri tokie zaidimukai buna thumbup.gif Pas mus tai vat liaudis man nezinoma,kitatauciai-tai bijau,negaliu tokiu juokeliu ruostis doh.gif  lotuliukas.gif



Su kitakalbiais, tikiu, tokie žaidimukai sunkiai praeitų. Čia turi prasmę pagaut. Jau geriau tada daugiau darbų - mažiau kalbų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2010 07 05, 22:58)
Papildyta:
O kurioj vietoj bazej radote pirkti?Buvo mintis ir man, bet kad nervai neislaike beieskant doh.gif Plius nusprendziau, kad kur as poto desiu ta suknele, nes kasmet norai vis kiti, o jeigi dar bus taip kaip siemet. Nes pora, pas kuriuos siemet busim

Tai kad nežinau biggrin.gif tokis priekyje ''traukinukas ''ilga parduotuvėlė visokio šlamštelio,priešais proginiai rūbai,7 ar 8 įėjimas kaip ten vadinasi,bet mane dar palydėjo į kitą kokios 5 parduotuvės į šalį ten taip pat proginiai ir kažkokie labai jau madingi rūbai ax.gif tai va tiek naudos iš mano pasakojimo. blush2.gif Iš tikro tai košmarais ten prekiauja mano akimis žiūrint,bet tarp viso to radau. O dėl vieno apsirėdymo tai,ar brangią ar tokią vistiek būčiau antrą kartą nesivilkus(retai tokias progas turiu) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuga: 06 liepos 2010 - 09:12