Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVII TEMA

QUOTE(ERA @ 2010 07 21, 23:57)
Merginos o kada tas pazadu tortas dalijamas? Nu ir dar kazkur buvau radusi kaip tas rozytes sukti.Db neberandu.Gal kuri turit issisaugojusi?


aš daryčiau pradžioje -ale susipažinimas su svečiais..pasakai kas toks ir trauki gabaliuką. Lb norėčiau supažindinti 100žmonių, bet kaip??? 50 torto gabaliukų man atrodo per daug ir nuobodu...ar turi kokių minčių? Pernai dalyvavome vestuvėse (apie 100 žmonių), tai jaučiausi tarsi gyvenčiau viename miesto krašte ir apie kitą nieko nežinojau. O gal kitiems nerūpėjo? Gal aš perdėm bendraujanti esu..

Va kiek klausimų, kai arčiau miško prieinu..
Paklausiau ir sumąsčiau, pvz išdalinti vyrams ir moterims popieriukus su skaičiukais, vyrams-lyginiai, moterims-nelyginiai. Kai reiks stotis ir miklint kojas, muzikantas/piršlys išrenka 5 vyrus, kuriems, pvz., paduoda skrybelę su nelyginiais skaičiais, traukimas, šokiai. Ir 5 moteris, kurioms tenka ištraukti lapuką su lyginiu skaičiumi.. Ir taip susipažįsta (jei , aišku, nebuvo pažįstami) jau 20 asabų. Kt šoka kaip nori
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sostine_: 22 liepos 2010 - 00:13
QUOTE(sostine_ @ 2010 07 22, 01:38)
Kiek skaitau, lb daug prissiimat darytis...nejau muzikontai neturi savo programos salėje?? Mūsų vestuvėse konkursus vedė jie, finansininką rinkome jų pglb, ir pan.

Pas mus tai nebus muzikantu ax.gif
100zmoniu-as tai bijociau user posted image biggrin.gif
Reiktu manau mikrofono tau user posted image biggrin.gif
Iskrutint lb sunku jauciu turetu but.. 4u.gif
Dar visi megsta veselej susireiksmint doh.gif Pries gimine,artimuosius,draugus lotuliukas.gif

QUOTE(ERA @ 2010 07 22, 01:57)
Merginos o kada tas pazadu tortas dalijamas? Nu ir dar kazkur buvau radusi kaip tas rozytes sukti.Db neberandu.Gal kuri turit issisaugojusi?

Mes su jaunaja vakar apsitarem,tai tortuka "valgysim" sventei isibegejus,bet neipusejus biggrin.gif
Po sio savaitgalio papaisysiu kaip cia kas gavosuser posted image
Sitas gal? ax.gif
http://www.alfa.lt/straipsnis/10257898



Galva skauda ,miego truksta.. user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Tarp Kitko": 22 liepos 2010 - 06:50
Aciu mergaites uz pagalba. Na man nedaug liko tik savaitele.Bet viskas dar kaip as sakau "sakem ant vandens rasyta".Torta lipdau kartu su mergicom mazikem .Daviau darbo braizyt ir karpyt.O patenkintos. Toliau pasigavau ideja su IPUODU.Tiesa imesiu i svociu gmaila pirslio lia testamenta.Idomus toks, mano vyreliui lb patiko.Gal kam pravers.

Nu vat niekaip nesugalvoju normalaus to stalo ispirkimo.Kiek kur ziurejau tai labai primityvas.Man reiktu ko idomesnio.Gal kas turit kokiu versiju.Jaunosios mamule i mane ziures per padidinimo stikla, nes mes viena kitos nelabai "mylim" g.gif .Turiu butinai pasiruosti. negaliu pasisiuklinti kad nelotu ant visos gimines paskui. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ERA @ 2010 07 22, 08:00)


Nu vat niekaip nesugalvoju normalaus to stalo ispirkimo.Kiek kur ziurejau tai labai primityvas.Man reiktu ko idomesnio.Gal kas turit kokiu versiju.Jaunosios mamule i mane ziures per padidinimo stikla, nes mes viena kitos nelabai "mylim" g.gif .Turiu butinai pasiruosti. negaliu pasisiuklinti kad nelotu ant visos gimines paskui. doh.gif

Labas,vis galvoju,gal mažai ruošiuosi išpirkimui g.gif Gaila jei tokia giminė žiauri,taip skaičiuoja doh.gif Jei burbuliuos,po vestuvių, pasiūlyk,kad reikėjo pasisamdyt,tai kada susimokėtų svetimiem,tai savi auksiniai manau būtų mirksiukas.gif
Atsakyti
As ispirkimui stalo labai mazai ruosiuos, nes net neaisku ar jis bus... As is savo puses padariau dvejus saldainiu karolius, dideli saldaini, ir gyvenimo juosta pasiruosiu, viskas. Pirslys gales snabes det kiek truks ...
Dingo mano entuziazmas... kadangi vestuves dar tik rugpjucio pabaigoj... tai padejau viska i sali, kada ne kada po koki darbeli vis pasidarau... A kaip nors vistiek... apzenysim lotuliukas.gif
Vakar darem 40 moliniu angeliuku, nu ir peklon kaip atsibodo... doh.gif
Maniau dar molinius medalius lipdyt, ale tik viena padariau... velniop, geriau diplomus atspausdinsiu.... O gal kuri turit? kur geriausiam sokejui, miegaliui ir t.t. kazkur maciau tokie su gyvunėliais ax.gif
Atsakyti
o kaip tos širdelės pažadai išlankstomi, pasidalinkit smile.gif
Atsakyti
pažadų širdelės lankstymas :
http://stranamastero...296?tid=451,560
Papildyta:
[quote=Jolkuce,2010 07 21, 22:06]
bigsmile.gif bigsmile.gif fantastika,o akmenukai cia dekupazuoti? blush2.gif

akmenukus dekupavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 07 22, 06:47)
Pas mus tai nebus muzikantu ax.gif
100zmoniu-as tai bijociau user posted image  biggrin.gif
Reiktu manau mikrofono tau user posted image biggrin.gif
Iskrutint lb sunku jauciu turetu but.. 4u.gif



nu tada kt reikalas cool.gif

musu bus 2 poros- piršlys su žmona (jaunikio pusė) ir aš su vyru (jaunosios pusė), tai ne taip baisu irnesakyk.gif čia aš dabar taip kalbu, o likus savaitei pakeisiu dainelę lotuliukas.gif

jei būna muzikantai, visada būna ir mikrofonas biggrin.gif
Atsakyti
Buvau snd nuvaziavus i Kalvariju turgu i ta "vestuvininku" kioskeli. Nu kazkoks kosmaras... tikrai nieko gero, vienas kicas... galvojau sau pasilengvinsiu gyvenima ir nusipirksiu dali daiktu, bet ranka nekilo...
Atsakyti
Sveikutes as ir prisijungsiu i situs namucius. Vestuves rugpjucio 14. Seip bus netradicines, be jokiu ten graudingu islidejimu. Jaunieji jau kaip 10 metu kartu ir dukra 7 metu turi tai galvoju tokiu islydejimu ir nereikia. Muzikantai irgi bus tokie kurie i vedima isvis nesikis, tai gi viskas bus ant musu peciu man toks klausimas, kiek daug maz zaidimu reikia paruosti visai puotai, neskaciuojant tu kurie bus pasivazinejimo metu? Zaidimus darysiu irgi tokius 'netradicinius' jokiu segtuku ir buteliu tarp koju biggrin.gif galvoju kas buna netradicinese vestuvese?

Vienas is tokiu idomesniu mano galvai zaidimas gal jau kas rase: KELIONE APLINK PASAULI Paruosiau muzika 5 salim tarkim Tango- Argentina, Bulgarija- cigonu muzika, Rusija- nuotaikinga rusiska liaudies dainele. isrinksiu penkias poras ir papuosiu kiekvienos salies budingu drabuzio akcentu. Na ir tures kiekviena pora sokdami itikinti jaunuosius kad yra toje salyje kuriai atstovaus. smile.gif Manau turetu buti linksma...
Atsakyti
QUOTE(ERA @ 2010 07 22, 09:00)


Nu vat niekaip nesugalvoju normalaus to stalo ispirkimo.Kiek kur ziurejau tai labai primityvas.Man reiktu ko idomesnio.Gal kas turit kokiu versiju.Jaunosios mamule i mane ziures per padidinimo stikla, nes mes viena kitos nelabai "mylim" g.gif .Turiu butinai pasiruosti. negaliu pasisiuklinti kad nelotu ant visos gimines paskui. doh.gif



mes tai turejom degtines buteli, pusantro litro vyno, sokolado ir pirslio pinigu, kaip ir uzteko, bet pradejo dar ir kiekviena pora purtyt doh.gif bandem issipirkt su desrelem, kuldunais ir t.t (kur jaunieji pirko produktus vakarienei uz 5lt) bet miekas netiko, kol visos poros po buteli nepastate doh.gif ilgai prakamavo, nes muzikantai organizavo... doh.gif
Atsakyti
[quote=spurgyyyte,2010 07 22, 15:16]
pažadų širdelės lankstymas :
http://stranamastero...296?tid=451,560
Papildyta:
[quote=Jolkuce,2010 07 21, 22:06]
bigsmile.gif bigsmile.gif fantastika,o akmenukai cia dekupazuoti? blush2.gif

akmenukus dekupavau smile.gif
[/quote]


meilės ministrui duosim puodynę su medumi ir koriuka smile.gif pasidalinu:
http://public.fotki....-/p1010812.html

o jauniesiems duosim du medinius dekupuotus saukstus , kad galetu medu kopineti po vestuviu ax.gif



stalo išpirkimui dėsim jaunųjų nuotraukas po lėkštem, išpradžių duosim du mažyčiu buteliukus degtinės, o jeigu netiks siūlysim pasirašyti sutartį ir duosim piršlio ruginės, tarybinių dešrelių, vytintos žuvies, marinuotu agurkų, vestuvinį tortą ir didelį butelį pamergių viliotinės (sangrijos butelį, nes didelis atrodo biggrin.gif ) viską apibūdinsim kodėl būtent šių dalykų duodam ... tikiuosim išsipirksim g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spurgyyyte: 22 liepos 2010 - 14:40