Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaip užmigdyti kūdikį neduodant krūties?
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Kūdikių žindymas
Pages: 1, 2, 3, 4
aushrikita
Kūdikiui jau 9 mėnesiai, tačiau neužmiega be mamytės krūties. Na, išimtis nebent lauke vežimuke. Mamytės, pasidalinkit savo kūdikėlių migdymo patirtimi smile.gif
Veitė
QUOTE(aushrikita @ 2006 01 07, 14:00)
Kūdikiui jau 9 mėnesiai, tačiau neužmiega be mamytės krūties. Na, išimtis nebent lauke vežimuke. Mamytės, pasidalinkit savo kūdikėlių migdymo patirtimi  smile.gif
*

tai tavo lialia ir diena be kruties neuzmiega, ar tik nakciai?? Nes musiske diena vezimely supama uzmiega,na o nakciai kol kas tik prie kruties g.gif
Dukra
Mano pirmas vaikas taip ir uzmigdavo prie kruties visus tuos metus kai maitinau. Kai nutraukiau matinima, o tai buvo virs metu, tai ta problemele ir issisprende. galima butu uzmigdyti nesiojant, bet mamai paprasciau duoti kruti ir viskas. mirksiukas.gif
Jatropha
Blogai buvo pripratinti taip. Reikedavo nutraukti zindyma kol neuzmigo ir tada guldyti miegoti. Bet cia as tokia protinga, kai jau pati nuo to pacio nukentejau :-). Diena man uzmigdavo supamas lovoje, vakare duodavau nesioti tevui, nes svarbu, kad vaikas nejaustu motinos salia ir suprastu, kad zindymo nebenusimato :-). Didesne problema buvo nakti, nes 9 men kaip ir laikas nakti nebesikelti, turetu ismiegoti, o manasis keldavosi ir neuzmigdavo be papo, as kenteti nebegalejau, buvau labai isvargus... emiausi krastutiniu priemoniu - virgdziau vaika lovoje, kol tas isvarges atsigule pats ir uzmigo. Ziauru buvo, nes verke 3 val., bet uzteko vieno karto ir daugiau nebesikele ir papo nebereikalavo.
Pukė
migdydavau pirmas savaites su krūtim, t.y. bežysdama užmigdavo. dabar pavalgo, priglaudžiu prie savęs stačią, kad atsirūgtų, ji po kokių 5-15 min atsirūgsta ir sminga smile.gif tada guluosi į lovą, vaikas vis dar ant krūtinės, kai jau pradeda muistytis, suprantu, kad nebepatogu, tada pasiverčiu ant šono ir ji atsiduria šone šalia manęs, taip ir miegam, nes aš lūžtu ir toj pat pozoj atsikeliu... dar būtų gerai ir į šalia stovinčią lovytę padėt, bet čia jau didesnė problema doh.gif
mazhulia
as meginu iduot soskyte vaikui ir priglaudziu prie saves, taip jis ir nenoredamas ciulpia soskyte ir besimuistydamas uzmiega wub.gif anksciau irgi tik "kybodamas anr kruties" uzmigdavo doh.gif
rimama
QUOTE(aushrikita @ 2006 01 07, 15:00)
Kūdikiui jau 9 mėnesiai, tačiau neužmiega be mamytės krūties. Na, išimtis nebent lauke vežimuke. Mamytės, pasidalinkit savo kūdikėlių migdymo patirtimi  smile.gif
*

pas mane tokia pat situacija, as pradejau tokia pat tema skyrelyje auklejimas, pasiziurek http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=59912
jkrista
tai turbūt ne vienos mamos problema.......bet aš vis nesiryžtu imtis kraštutinių priemonių, matyt dar neišseko kantrybė unsure.gif o be to tėvui kažkodėl labiau širdį veria jos verkimas, tai jis iškart ir puola ją ant rankų nešioti, o po to man prie papo grūda.....nu totalus vaiko lepinimas schmoll.gif
Veitė
QUOTE(Egoist @ 2006 01 07, 21:36)
Blogai buvo pripratinti taip. Reikedavo nutraukti zindyma kol neuzmigo ir tada guldyti miegoti. Bet cia as tokia protinga, kai jau pati nuo to pacio nukentejau :-). Diena man uzmigdavo supamas lovoje, vakare duodavau nesioti tevui, nes svarbu, kad vaikas nejaustu motinos salia ir suprastu, kad zindymo nebenusimato :-). Didesne problema buvo nakti, nes 9 men kaip ir laikas nakti nebesikelti, turetu ismiegoti, o manasis keldavosi ir neuzmigdavo be papo, as kenteti nebegalejau, buvau labai isvargus... emiausi krastutiniu priemoniu - virgdziau vaika lovoje, kol tas isvarges atsigule pats ir uzmigo. Ziauru buvo, nes verke 3 val., bet uzteko vieno karto ir daugiau nebesikele ir papo nebereikalavo.
*

Nu cia tai tikrai ziauriai, as niekaip negaleciau savo vaikui leist 3 val rekt schmoll.gif
Maxima
Mano ir pirma lygiai taip pat tik prie kruties uzmigdavo, ir antra taip pat. Bet nematau cia nieko blogo.
Mauzinas
sveikos,
man buvo tas pats. Perskaiciau viena straipsniu, man jis pasirode protingas, ir pradėjau keisti vaiko užmigimo įpročius.
pradėjau pamaitinti 15 min prieš miegą, kad jam neliktų krūties ir miego sąsajos. Tadanunešdavau į lovytę ir paguldydavau. Aišku, jis verkdavo. Truputį paverkia, panešioju, bet ne tiek, kad užmigtų ant rankų, o kad nurimtų. paguldau. Būdavo, kad vėl verkdavo, vėl panešiodavau. Ir užmigdavo. Straipsnyje rašo, kad vaikui galima leisti verkti max 10 min, bet aš tiek neleisdavau. Dabar nebereikia jokios krūties kad užmigtų. Tik su krūtim būdavo greičiau-5-10 min ir miega. dabar reikia pusvalandžio.
Tokia mano patirtis. Galkam padės.
Jatropha
QUOTE(jkrista @ 2006 01 08, 23:17)
tai jis iškart ir puola ją ant rankų nešioti, o po to man prie papo grūda.....nu totalus vaiko lepinimas  schmoll.gif
*

Ne totalus vaiko lepinimas, bet tevo :-). Aisku jam gerai vaikas neverkia, nesioti nereikia, ant papo uzmiega.
Jatropha
QUOTE(Veitė @ 2006 01 09, 16:42)
Nu cia tai tikrai ziauriai, as niekaip negaleciau savo vaikui leist 3 val rekt  schmoll.gif
*

Niekada nesakyk - niekada
Vilusa
QUOTE(Maxima @ 2006 01 09, 22:02)
Mano ir pirma lygiai taip pat tik prie kruties uzmigdavo, ir antra taip pat. Bet nematau cia nieko blogo.
*

O kaip išmoko užmigti pačios? Nes maniškei - neišeina, reikia arba nešioti arba papo doh.gif
Soni
Aš tai dieną užmigdau kėdutėj-nešioklėj, nes vyras prie lubų pritvirtino virvę, tai mes pakabinam tą kėdutę ir ji iš inercijos supasi. Sunkiau užmigti ant nakties, kol papulis burnoj, tai atrodo lyg ir miega, bet tik ištraukiu - ir vėl gyvas, o ir zirzia. Taip kaišioju, kol pavargstu ir dažniausiai aš pati užmiegu pirma nei vaikiukas. Tik dabar jis nuolat žiūri į raudonos spalvos degančią lemputę ir mažiau zirzia.
la vita
Na dėl užmigimo geriant pieną kol vaikas mažutis nematau nieko bloga, bet kai jau esam dideli ir nemokam užmigt- va čia jau bėda.
Su pirmagime viskas išsisprendė kai reikėjo atprast nuo paskutinių maitinimų krūtimi- migdydavo tėvelis. Taip vaikui nors kiek lengviau, bent jau pieno neužuodžia.
Veitė
QUOTE(Egoist @ 2006 01 11, 20:40)
Niekada nesakyk - niekada
*

sakyk, ką nori, bet man čia per žiauru...

dabar mūsų mažoji užmiega jau be papulio, nes prieš 4 paras pradėjau nujunkymo procesą thumbup.gif Taigi sulipam visi į mūsų lovą, duodu jai Avent buteliuką, jinai atsigeria, kiek nori tada dar šiek tiek po lovą pasimala, kol mus išmyluoja ir išbučiuoja ir taip mamažu rimsta, rimsta, kol krenta kaip lapelis wub.gif Nesitikėjau, kad taip lengvai pavyks jai užmigt, nes visai nemokėdavo užmigt be krūties blush2.gif
Ašne
Jau pradedu pavydeti toms, kurios nebemaitina doh.gif
Bet 3 val virgdyti vaika yra ne tik ziauru, bet ir nesveika blink.gif As istveriau tik 5 min ir pasigailejau, nes nebuvau tikra ar elgiuos gerai unsure.gif
Po to kai klausiau neurologes, tai sake, kad galima vaikui leisti siek tiek paverkti, bet ne istisai, nes tai zalinga schmoll.gif
linmauric
mano sunui jau metai ir menuo ir nezinau kaip ji atpratinti nuo papulio. Padekit doh.gif
Dukra
QUOTE(linmauric @ 2006 01 25, 22:08)
mano sunui jau metai ir menuo ir nezinau kaip ji atpratinti nuo papulio. Padekit doh.gif
*

O nenori ilgiau maitinti?
Mano vyresnelis labai trumpai valgydavo 5 min., aisku budavo ir 20 min., bet retai.
Jam buvo panasiai kaip taviskiui kai nusprendziau nutrauk maitinima.As pirmiausia nuemiau pietini maitinima, sunkiai uzmigdavo kokia savaite. Buvo like rytinis ir vakarinis maitinimai vienu kartu is abieju krutu, tada nuemiau vakarini maitinima, o kai liko tik rytinis trumpinau zindymo laika, viena diena daviau 5 min., kita diena 4 min., po to 3 min. ir taip baigiau matinti cray.gif dar labai norejau maitinti, bet kazkaip saves norejau pagailet, nes siaip per tuos metus visai sukudau. Tai pienas man vistiek gaminosi kokia savaite, bet pradejo skaudeti krutis, tada vaziavau pas momologe, ji nutrauke piena, suverze krutis. apie maitinima patys maloniausi prisiminimai wub.gif.vaistu kad sumazetu pieno negeriau.
rimama
as nusipirkau rusu knygine knyga "Kaip uzmigdyti vaika be asaru". Tikrai verta paskaityti, nes autore kategoriskai pries asaras, kad neduoti kruti ir vaikas verktu. pagrinde yra tas metodas, kuri minejo pries tai mamyte - t.y. mazinti zindymo laika. Vaikas nakti negali uzmigti be kruties todel,kad jis mano, kad tai yra vienintelis budas uzmigti, todel, vos pabudes jis nori vel uzmigti, verkia ir praso kruties. Reikia pomazu parodyti vaikui, kad jis gali uzmigti ir be kruties, pvz. jis zinda, vos atsipalaidavo -istraukti kruti, jeigu pabunda, vel duoti ir t.t. kol uzmigs. Bandziau ir as taip daryti rezultai matosi, bet dar rekia kantrybes ir liko. Tikiuosi mums visoms pavyks.

4u.gif
Ilgakase
Sveikos.
As noriu pasidalint savo patirtimi. mano sunui jau greit bus 2 metai bet as ji dar maitinu (3-4 kartus per diena: pries miegus ir is ryto). bet jau nusprendziau pradeti atpratinti (pirmiausia nuo matinimo pries nakties miega).

Jau dvi naktis mano vaikas uzmigo be papo (diena dar duodu). stebuklas. thumbup.gif net ir paciai tuo sunku patiketi, nes, taip kaip ir jus visos, iki siol galvojau "kad jis be papo negali uzmigti". o pasirodo - gali. O as dariau taip. likus 15 min iki ejimo miegoti, t.y. SVIESOJE pamaitindavau, isvalydavau dantis, siek tiek leisdavau pazaisti lovoje ir tada uzgesindavau svesa. kai jis pradeda prasyti "mamam", sakau, kad "mes jau pavalgem" arba "nera mamam", tada pradedu tyliai pasakoti apie matytus ta diena traukinukus (mes gyvenam netoli gelezinkelio ir einam kasdien ziureti traukiniu). ir taip kiekvienakart, kai tik jis pradeda zysti papo. Vaika migdau savo lovoj, o tetis tyliai tuo tarpu buna kitam kambary, kad neblaskytu vaiko.

Pirma nakti uztrukom daugiau nei valanda, kol taip uzmigom, o antra - perpus trumpiau ir buvo maziau prasymu "mamam". Ir asaru jokiu baisiu nebuvo. tikiu, kad siandien ir kitom naktim dar dar greiciau uzmigsim. Taigi, persasi isvada bent jau mano atveju , kad sunkiausias dalykas siame procese yra mamos PASIRYZIMAS tai padaryti (mes daug planuojam, kalbam, bet nesiryztam imti viena karta ir padaryti, nors ir labai norim). Tas pats man buvo ir su naktinio maitinimo atsisakymu pries puse metu (dabar dziaugiuosi, kad tada pasiryzau ir pradejau nebeduoti papo. Sunkiausia buvo pirma nakti, reikejo supti ant ranku po 1 ar 2 val. keleta kartu. bet tai atsipirko, ir dabar ramiai issimiegam iki 6-7 ryto).

Taigi viska galima padaryti -tik reikia pasiryzti ir DARYTI. Siulau issiusti visus namiskius, jei tai imanoma savaitgali is namu, kad butu ramiau ir pradeti uzmigimo be papo procedura. Ir nepasiduoti, nes rezultatas - vertas pasikankinimo.
Veitė
QUOTE(Acne @ 2006 01 25, 20:51)
Bet 3 val virgdyti vaika yra ne tik ziauru, bet ir nesveika  blink.gif  As istveriau tik 5 min ir pasigailejau, nes nebuvau tikra ar elgiuos gerai  unsure.gif
Po to kai klausiau neurologes, tai sake, kad galima vaikui leisti siek tiek paverkti, bet ne istisai, nes tai zalinga  schmoll.gif
*

visiškai tau pritariu, todėl ir man EGOIST žodžiai nuskambėjo baisiai verysad.gif
audiga
Ir mano užmiega tik prie krūties... Sutinku kad tai mano kaltė, nereikėjo pripratint, bet dabar vargstu ir nežinau kaip reiks atpratint...
SOWELU
Mano berniukas sulaukes 9.5 menesiu, pats atsisake diena valgyti..uzmiega supamas ant ranku...O vakare irgi valgydamas nebeuzmiega, reikia supti smile.gif
monce*
Maniskis du pirmuosius savo gyvenimo menesius uzmigdavo tik prie papo ir nemaciau tame labai dideles problemos. O paskutine savaite eme mano mazius ismokti uzmigti vienas po pasikalbejimo su karusele. Zinoma, tai dar buna retai, bet isitikinau, kad galima vaika uzmigdyti ir be papulio, nors pirmus menesius taip tikrai neatrode.
Ziuresim, kaip mums bus toliau.
Veitė
QUOTE(audiga @ 2006 01 31, 15:09)
Ir mano užmiega tik prie krūties... Sutinku kad tai mano kaltė, nereikėjo pripratint, bet dabar vargstu ir nežinau kaip reiks atpratint...
*

na, manau, be krūties išmoks užmigti tik tada, kai nustosi maitinti MP blink.gif
edisada
Musu mazajai beveik 4,5mėn. Taigi pupa miega tik su papuku. Paguldai i lovyte ir pyksta, issibudina. Vakare uzmiega tik is trecio karto, kol visai bezysdama uzsiliuliuoja. Vargelis..
Siandien bandziau pagudraut, kai paguldziau miegot ciulptuka daviau.. vis vien issibudino. Gi laabai protinga..
Gal ka patarsit?
gielux
Oi koks pažystamas vaizdelis. Pas mane su pirma dukryte taip buvo. Tai ir miegojom vienoj lovoj iki 3 metų blink.gif .O pieneliu maitinau iki metų, tai per tą laiką išėjo atpratint, kad nežindant užmigtų. Apturėjau vargelio verysad.gif . Tai dabar griežtai: nuo pat pirmųjų dienų pavalgo mažė ir iš kart guldau į lovytę. Kartais, jei jau labai sunkiai sekasi, truputį pasupu. Tai, galvoju, ir su pirma reikėjo taip daryti. Aišku lengva patarti, kad imkis drastiškų priemonių: tegu vaikas paverkia, gal atpras. Bet kuo ilgiau tęsit, tuo dar sunkiau bus ax.gif .
edisada
Vakar is viso ejom miegot apie 12val. Atrodo, jau miega, bet kai paguldai, iskart verkia, nes reik papuko. Bandziau supt, bet ji iesko papuko. Nezinau, ka daryt doh.gif
grazina37
QUOTE(edisada @ 2006 05 31, 08:57)
Vakar is viso ejom miegot apie 12val. Atrodo, jau miega, bet kai paguldai, iskart verkia, nes reik papuko. Bandziau supt, bet ji iesko papuko. Nezinau, ka daryt doh.gif
*

gal ji buna dar alkana ,arba nori mamos silumos ,guldyk pas save ateis laikas ir visos problemos issispres ,mano mazius su manim miegojo iki 1,2metu ir kuo puikiausei priprato prie loveles kai ji guldziau atskirai thumbup.gif
Double Latte
QUOTE(edisada @ 2006 05 31, 08:57)
*

O gal pabandyk miegoti kartu?
Ji dar mažytė, gal dar žįsti nori ilgiau ir pavalgo daugiau tuo pačiu.

Maniškės irgi kai trūkdavo pienelio niekaip neįmigdavo - tik ištrauki ir vėl ieško. Tai miegodavau pasiguldžius šalia - kai reikia susirasdavo pati, jei reikėjo prisiglaudė.

Gali pabandyt dar tokį fintą - jei jau gerai pamaitinai vakare, įduok čiulptuką ir dar palaikyk tokia pačia poza kaip kad maitindama (su čiulptuku, įsikniaubusią į tavo krūtinę), gal įmigs giliau ir pripras taip užmigti.
Dar gali būt, kad išsibudina nuo temperatūros skirtumo - prie tavęs prigludus labai šilta ir jauku, o kai bandai atitraukt ir guldai į šaltą lovytę - išsibudina. Gal apsupti vystyklu migdydama, sušils, o po to su tuo vystyklu ir guldyk - ne taip atvės.
mirksiukas.gif
zipke
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2006 05 31, 22:01)
O gal pabandyk miegoti kartu?
Ji dar mažytė, gal dar žįsti nori ilgiau ir pavalgo daugiau tuo pačiu.

Maniškės irgi kai trūkdavo pienelio niekaip neįmigdavo - tik ištrauki ir vėl ieško. Tai miegodavau pasiguldžius šalia - kai reikia susirasdavo pati, jei reikėjo prisiglaudė.

Gali pabandyt dar tokį fintą - jei jau gerai pamaitinai vakare, įduok čiulptuką ir dar palaikyk tokia pačia poza kaip kad maitindama (su čiulptuku, įsikniaubusią į tavo krūtinę), gal įmigs giliau ir pripras taip užmigti.
Dar gali būt, kad išsibudina nuo temperatūros skirtumo - prie tavęs prigludus labai šilta ir jauku, o kai bandai atitraukt ir guldai į šaltą lovytę - išsibudina. Gal apsupti vystyklu migdydama, sušils, o po to su tuo vystyklu ir guldyk - ne taip atvės.
mirksiukas.gif
*

Papildyta:
QUOTE(zipke @ 2006 06 01, 08:30)

*

Mano panelyte jau antra naktis miega su papuku burnoj,tik iskrenta ir kniurza,miega ji visada pas mus lovoj,bet nuo to jos istiso buvimo su papuku jau pati neisimiegu,gal kas ka galit patart.Arba gal zinot,kodel taip yra
edisada
Gal reiks pabandyt su ciulptuku ir apklojus..
lyra
Nežinau ar čia geras patarimas, bet pabandyk simirkyti truputį palytę savo pienu ir pridėti švelniai prie burnytės, gal įsi kuitus užmigs.
EDITAB
Man taip pat pažystama situacija smile.gif Mes kartu miegojom beveik 2 metus.O paskui kada baigėsi valgymas prieš miegelį po truputį pradėjau ir prie lovytės pratinti.Viską labai puikiai suprato mano mažasis ir neprieštaravo, pienuko dar kartais gaudavo naktį kai prabusdavo apsisapnavęs, o paskui ir tie valgymai baigėsi.Dbar miega savo lovelėj ir viskas gerai. smile.gif
Tavo mažutė dar visai maža, aš tai tikrai neatiminėčiau dar to papuko tegul pasidžiaugia.Nors kiekviena mama elgiasi taip kaip jai atrodo geriausia smile.gif
Linkiu Jums sėkmės 4u.gif
Ugile
Mano dukrytei 7,5 mėn., o ji užmiega tik su papuku doh.gif Miegame kartu, viena lovytėje neužmiega. Į lovytę perkeliame tik naktį, kai jau būna gerai įmigusi.
Čiulptuko griežtai nepripažįsta. Nežinau jokio kito būdo kaip ja užmigdyti... ax.gif
Fijora
Manajai dukrytei 1.5 metuko. Ji taip pat uzmiega tik su papuku. Zinduko as jai pati nedaviau nuo gimimo, nes buvo labai rami. Nuo puses metu pasidare labai reikli, savo lovytes nepripazista. I ja ikeliu irgi tik kietai imigusia. Taciau vidury nakties prabunda ir verkia, kol neisikeliu pas save ir neduodu papo. Tada tuoj vel uzmiega. Itariu, kad ji net nebuna pilnai prabudusi. Vyras pyksta, bet pakolkas irgi nerandu kitokiu budu ja uzmigdyti. Vienintele viltis, kad auga ir protingeja smile.gif
Mazius_
pas mane buvo iki 2 mėn. panaši situacija, kol užmiega iš 3 karto g.gif ir eidavo miegot visada apie 12val. ir vėliau.
matyt reikėjo, po to išaugo.
dabar 4 mėn 1sav. užmiega prie papuko, bet neišsibudina. užmiega apie 9-10val. vakare
edisada
Pati pasjelbiau šią temą, kai buvo 4mėn. Dabar jau 7mėn. Rusnytei, o ji tik su papuku užmiega. Į lovytę jos neguldžiau jau nuo 5mėn. Būna naktį vis muistos, ieško papuko, tai aš ją šalia migdau. Gal ir negerai? Kitaip neišeina doh.gif
Fijora
QUOTE(edisada @ 2006 08 24, 22:41)
Pati pasjelbiau šią temą, kai buvo 4mėn. Dabar jau 7mėn. Rusnytei, o ji tik su papuku užmiega. Į lovytę jos neguldžiau jau nuo 5mėn. Būna naktį vis muistos, ieško papuko, tai aš ją šalia migdau. Gal ir negerai? Kitaip neišeina doh.gif
*

Pas mus situacija irgi nesikeicia smile.gif
edisada
lotuliukas.gif
monce*
Maniškis irgi tik su papuliu užmiega, o mums jau 9 mėnėsiai. Bet naktį visada jis keliamas į lovytę po kiekvieno naktinio pavalgymo. Tai prie manęs naktį (ir dieną) jis nemiega.
Atsimenu, kad man vienu metu irgi buvo didelė problema, kad pamaitinu, užmiega, perkeliu į lovytę ir iškart pabunda ir vėl reikalauja papuko. Bet vieną kartą su vyru pasiryžom, tai po tokio atsibudimo nedaviau papulio ir viskas. Tai pirmą vakarą 30min pyko, antrą jau 15min, o trečią jau nebepyko, o užsimerkė ir užmigo. Tai kurį laiką nebuvo jokių problemų su prekėlimu į lovytę ir išbudinimu.
Bet dabar vėl pasaka iš naujo, ypač dieną. Jau užmiega prie papulio, perkeliu į lovytę ir atsibunda ir reikalauja papulio ar net bendravimo (nors ir labai nori miego). Tai kaip tik šiandien jau ėmiaus drąstiškų priemonių: neėmiau iš lovytės, vis guldžiau atsitojusį lovytėj ir liepiau miegot. Taip kankinomės kone valandą.Paskui jau širdis neatlaikė, tai pasiėmiau atgal į plačią lovą, prisiglaudžiau prie savęs, bet papulio nedaviau. Vėl pyko, stengėsi išsilaisvint iš mano gniaužtų. Galvoju, na ir ropok, kur nori, o jis visas pasikūkčiodamas priropojo prie manęs, galvą priglaudė ir užmigo ant pilvo su pakeltu užpakaliu. Tada jau perkėliau atgal į lovytę ir nė cypt. Tik vis girdėjau kurį laiką pasikūkčiojimą. verysad.gif Žiauru, baisiai gaila vaiko, bet gal dabar jau reiktų taip ir laikytis, kol nepripras prie tokios naujos tvarkos. doh.gif
Vienu žodžiu, mums visoms reiks didelės stiprybės ir kantrybės.
Fijora
Kai as bandziau savo dukryte priverst miegot savo lovytej ir nedaviau papuko, tai ji man toki „koncerta“ surenge. Klyke beveik valanda. Viskas baigesi tuo, kad pati pradejau verkt, taip gaila jos buvo.
vytule
Mano dukriukui metai ir 5 mėn. , o mes vis dar užmiegam su papuku. Būna kartais pavalgo, vėl atsikelia žaisti, tada aš ją įdedu į lovytę, tai po kiek laiko užmiega pati, bet taip būna kartą į savaitę, jeigu ne rečiau. O atpratinti nuo krūties nenoriu, nes karvės pieną kategoriškai atsisako gerti, mišinuko irgi nuo mažų dienų nėra gėrusi, tai net nežinau kuo pakeisti vakarinį maitinimą ax.gif .
O kol buvo mažiukė, tai ir miegojom iki 6 mėn. kartu, nes tik į lovytę , o ji vėl rėkti, tai pabandžius perauklėti tris dienas ir kai niekas nepavyko, liko miegoti su mumis. Gal sutapimas tik, bet po krikštynų kaip tik 6 mėn. dukriukas pradėjo normaliai miegoti savo lovytėje, tai be problemų įdedu ir dabar miegančią.
gugile
maniske dar tik menesio bet vistiek uzmiega tik su papuku, bet kai uzmiega pati ispjauna ir tad jau daryk su ja ka nori tai mes tada ir perkeliam i lovyte, nes pirmoji dar vis su mumis miega (cia del vietos stokos), tai lovoj kaip ir vietos nelabai yra, ir paciai tada miegot ne taip budriai reikia, nebera baimes kad nuspausiu ar kas atsitiks ax.gif
edisada
Jau užmiega prie papulio, perkeliu į lovytę ir atsibunda ir reikalauja papulio ar net bendravimo (nors ir labai nori miego)
jis visas pasikūkčiodamas priropojo prie manęs, galvą priglaudė ir užmigo ant pilvo su pakeltu užpakaliu.

Viskas baigesi tuo, kad pati pradejau verkt, taip gaila jos buvo.

Būtent, gaila tų mažučių. Man atrodo, ne tiek valgyt, iek šalia mamytės/ papuko norisi būti. mirksiukas.gif
Aganiok
Mano mazytei 2 mėn. Pirmas savaites praleidome ligoninese, o gryzus namo vaikas lovytes nepripazino. g.gif Uzmigdavo musu dideleje lovoje su papuku dantyse, o perkelta i savo lovyte pabusdavo. Po kiek laiko supratau, kad ji pabunda del to, kad is tikruju miego dar visai nenori, nes net ir diena maitinama snaudzia. Tada pradejau daryti taip: po priespaskutinio maitinimo (jis buna apie 21:00) mazylei stengiuosi neleisti miegoti; kalbinu ja, ciuciuoju, zaidziu... Kai ateina 23:00 ji vel iesko valgyti, tad pamaitinu. Kol valgo uzmiega ir uzmiega taip kietai, kad nepabunda net paguldyta i savo lovyte thumbup.gif tik aisku, jos nenurengineju, neperrengineju ir pan. Tai vat. Aisku, taip ne visada pavyksta, bet bent kelias naktis per savaite galiu miegoti ramiai biggrin.gif
Ingulik
QUOTE(edisada @ 2006 05 30, 14:29)
Musu mazajai beveik 4,5mėn. Taigi pupa miega tik su papuku. Paguldai i lovyte ir pyksta, issibudina. Vakare uzmiega tik is trecio karto, kol visai bezysdama uzsiliuliuoja. Vargelis..
Siandien bandziau pagudraut, kai paguldziau miegot ciulptuka daviau.. vis vien issibudino.  Gi laabai protinga..
Gal ka patarsit?
*

Man, zinok, nuo 4,5 men pavyko jai kisti ciulptuka kai jau beveik miega. Ir dabar jau greit 5,5 men bus taip ir darom lotuliukas.gif

O miega ji savo lovytej. As ja salia saves pastaciau ir dugna nuleidziau iki musu lovos aukscio. Tai galima sakyti, kad miegam vienoj lovoj mirksiukas.gif
friculis
mums savu laiku padejo pasildyta lova (karsta buteli i kaldra iviniodavom) vaikiukas tada is mano silto glebio i silta kaldra papuldavo ir miegodavo toliau neprabusdamas. dabar jau dvi svaites nakti su diena sumaisem tai jau niekas nebepadeda.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.