Įkraunama...
Įkraunama...

kitataučių vestuvės lietuvoje...

sveikos jaunosios, senosios ir dar nesiruošiančios ar nesiruošiančios tekėti 4u.gif biggrin.gif

man iškilo toks keistas klausimėlis, kuo skiriasi Lietuviškos vestuvės nuo... pvz Lenkiškų... (ne lenkijoje gyvenančių lenkijos piliečių, bet lietuvoje gyvenančiu lenku as rusu) šeip iki šiol maniau, kad niekuo... bet isivaizduokit kaip nustebau, kaip sužinojau, kad pas lenkus piršlys be juostos būna... doh.gif g.gif ir tai suzinojau tada, kaip jau būdama piršliene perskaičiau: "jaunoji užriša piršliui juostą, kad visi jį pažintų" o jaunoji man sako, kad juostos nėra... blink.gif verysad.gif kaip piršlys be juostos... schmoll.gif tai ir vadinau savo piršliuka visa veseile liudininku lotuliukas.gif

aisku, daugelis Jūsų pasakys, jog tokius reikalus reikia išsiaiškinti prieš vestuves, bet kaip su jaunąja aptarinėjau piršlio korima scenarijų (piršlys turėjo užsilipti ant balkono ir skaitydamas testamentą mėtyti i apačią savo palikimą (rūbus) ir jaunoji vaduodama piršlį turėjo užlipti kopečiomis ir nurišti tą nelemtą juostą ) tai mergelę nepasakė kad juostos nebus...

psidalinkit savo patirtimilenkiskuose ar rusiškuose vestuvese...
Atsakyti
Man idomu kitokios..kokios buna vokiskos vestuves biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Prieš 2 metus tekejo draugė už amerikiečio, (mama meksikietė tetis amerikietis, tai nelabai žinau kieno tradiciju labiau jie laikosi), bet vestuves buvo LT ir daugiau mažiau pagal musu tradicijas. Tik tiek, kad išvykstant i zaksa jaunieji sege tevams gėlytes,(kaip pas mus kad jaunikiui) nepamenu berodz ir sesem jaunikio. Mama jaunikiotai visa diena ir vakara buvo su ta gėle atlape. Taip pat turejo atsiveže kazkokius karolius, panašius i rožini, prieš išvykstant palaiminant dejo jauniesiems ant kaklo. Kažka esu panašaus mačiusi per meksikietiškus serialus, tik ten bažnyčioje deda, kadangi į bažnyčia jaunieji nėjo, tai ta palaiminima suteike namuose.
Man tai idomu ar broliuku Latviu vestuves panašios i musu.
Atsakyti