Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ir kur švęsti vaikų gimtadienius?

Noriu paklausti ar mergaitėms kas nors darė piratų teminį gimtadienį?
sugalvojo mano beveik 5 metų panelė piratų karalienė pabūti. doh.gif
Ir nori visos atributikos su kaukolėm, piratų vėliavomis, žaidimais ir panašiai.
O pas mus iš svečių vos 1 berniukas gali būti, ir 5-6 mergaitės.

Aš ja bandau perkalbėti, kad gal norėtų rinktis princesių ar dar kokią mergaitišką arba bent neutralią tematiką, bet ji užsispyrė dėl piratų.
Dabar galvoju ar kitos mergaitės neišsigąstų tokios tematikos.

Gal kas žino kur galima užsakyti piratų personažą gimtadieniui?
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2007 09 19, 13:47)
Noriu paklausti ar mergaitėms kas nors darė piratų teminį gimtadienį?
sugalvojo mano  beveik 5 metų panelė piratų karalienė pabūti.  doh.gif
Ir nori visos atributikos su kaukolėm, piratų vėliavomis, žaidimais ir panašiai.
O pas mus iš svečių vos 1 berniukas gali būti,  ir 5-6 mergaitės.

Aš ja bandau perkalbėti, kad gal norėtų rinktis princesių ar dar kokią mergaitišką arba bent neutralią tematiką, bet ji užsispyrė dėl piratų.
Dabar galvoju ar kitos mergaitės neišsigąstų tokios tematikos.

Gal kas žino kur galima užsakyti piratų personažą gimtadieniui?


Kaune tai mačiau skelbiu.lt yra skelbimas - profesionalus teatro aktorius gali pavirsti bet kuo ir pravesti bet kokia tematika baliuką biggrin.gif Kaip supratau, piratas vienas populiariausių ir vaikų mėgiamiausių jo personažų thumbup.gif Gal ir Vilniuje yra tokių pasiūlymų rolleyes.gif
Atsakyti
Mes sventem piratini gimtadieni "Boruzeles saly"(6 m.)-buvo tik paneles, bet piratavo tai oho lotuliukas.gif Irgi bandziau ikalbet barbes, princeses, bet isigeide kaulu, lobiu ir pan. Ir lakste potencialios princeses "randuotos", "pamustom akim" ir "tris dienas neskustom barzdom" lotuliukas.gif Pacios buvo labai laimingos, o ir teveliai pamatem, kaip atrodys musu aukseliai po keliu metu, jei nesirupinsim ju auklejimu lotuliukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2007 09 19, 14:47)
Noriu paklausti ar mergaitėms kas nors darė piratų teminį gimtadienį?
sugalvojo mano  beveik 5 metų panelė piratų karalienė pabūti.  doh.gif
Ir nori visos atributikos su kaukolėm, piratų vėliavomis, žaidimais ir panašiai.
O pas mus iš svečių vos 1 berniukas gali būti,  ir 5-6 mergaitės.

Aš ja bandau perkalbėti, kad gal norėtų rinktis princesių ar dar kokią mergaitišką arba bent neutralią tematiką, bet ji užsispyrė dėl piratų.
Dabar galvoju ar kitos mergaitės neišsigąstų tokios tematikos.

Gal kas žino kur galima užsakyti piratų personažą gimtadieniui?



o kodel mergaites negali buti piratemis? g.gif cia juk vaiko gimtadienis ir ka jis nori ta ir renkasi.savo mazajai kai buvo metukai dariau irgi piratu baliuka ir visiems labai patiko ir vaikams ir teveliams. ( su taturuotemis sveciams klijavau kas atejo pasveikinti tatoo, su paristom akim, su zaidimais ir t.t.) thumbup.gif mano nuomone tomis princesemis ir barbemis, brats rengtis man taip banalu. moko jaunas paneles is anksto buti fifomis- dazytis ir t.t.( ne jau nera kitu personazu kuom rengtis) na suprantu jau kai tokai tema ir nieko cia nepadarysi. bet cia tik mano nuomone. unsure.gif
Atsakyti
Areja mano sunaus gintadienis, jam 7 metai. As noreciau jam surengti tikrai isimintina svente. Manau puiki ideja butu surengti vakareli jam ir jo draugam 4u.gif . Tokio vakarelio vinimi turetu tapri "Pinata" (is popieriaus padaryta figura,prikimsta saldainiu , kuria vaikai dauzo lazda uzristomis akimis). Manau butu labai idomi ir unikali dovana bei puikus vakaro zaidimas, taciau klausimas kur ju gauti ir kiek jos gali kainuoti? Taip pat galvojau reiktu iskurnors isnuomoti pripuciama pili, taciau iskyla tas pats klausimas. Gal kas ka zinote?
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2007 09 19, 12:47)
Noriu paklausti ar mergaitėms kas nors darė piratų teminį gimtadienį?
sugalvojo mano  beveik 5 metų panelė piratų karalienė pabūti.  doh.gif
Ir nori visos atributikos su kaukolėm, piratų vėliavomis, žaidimais ir panašiai.
O pas mus iš svečių vos 1 berniukas gali būti,  ir 5-6 mergaitės.

Aš ja bandau perkalbėti, kad gal norėtų rinktis princesių ar dar kokią mergaitišką arba bent neutralią tematiką, bet ji užsispyrė dėl piratų.
Dabar galvoju ar kitos mergaitės neišsigąstų tokios tematikos.

Gal kas žino kur galima užsakyti piratų personažą gimtadieniui?


Manau, kad čia kuo puikiausiai galėtų pagelbėti "Mažasis genijus". 4u.gif
http://www.mgrengini...dex.php?site=mg
Atsakyti
QUOTE(Kempine @ 2007 09 21, 19:09)
Areja mano sunaus gintadienis, jam 7 metai. As noreciau jam surengti tikrai isimintina svente. Manau puiki ideja butu surengti vakareli jam ir jo draugam 4u.gif . Tokio vakarelio vinimi turetu tapri "Pinata" (is popieriaus padaryta figura,prikimsta saldainiu , kuria vaikai dauzo lazda uzristomis akimis). Manau butu labai idomi ir unikali dovana bei puikus vakaro zaidimas, taciau klausimas kur ju gauti ir kiek jos gali kainuoti? Taip pat galvojau reiktu iskurnors isnuomoti pripuciama pili, taciau iskyla tas pats klausimas. Gal kas ka zinote?


Nežinau ar jūs iš Vilniaus.
Vilniuje pinatų galima nusipirkti VCUP 5 aukšte - koridoriuje prekiauja gimtadieniams (ir ne tik) skirta atributika. Čia būtų po kaire, pakilus laiptais.
Buvo ir mažesnių ir didesnių, kainos nekosminės, kiek tiksliai nepamenu doh.gif - mažesnės gal 20 lt g.gif.
Norėjau ir aš pirkt, bet kai pradėjau mąstyt kur ją pakabint (gyvenam bute), tai ir atsisakiau šios įdėjos, nes neradau vietos - į lubas neįkalsi, prie lempos nesaugų. Manau ji tinkama kas gyvena nuosavuose namuose, na nebent kieme yra tinkamas medis.
Atsakyti
Gal kas žino kur galima "išsinuomot" personažą kalėdiniam vakarėliui įmonės darbuotojų vaikams? Pvz. kokį Flintą ar pan.? Kur jų ieškot? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2007 09 28, 11:39)
Gal kas žino kur galima "išsinuomot" personažą kalėdiniam vakarėliui įmonės darbuotojų vaikams? Pvz. kokį Flintą ar pan.? Kur jų ieškot?  biggrin.gif



Martyna, pabandyk uzsukt i "Vijolina", ten visokiu "ciucialu" yra. Tik jau bent paprasyk kad foto parodyto to personazo, kurio pageidausit..nes Kamiles gimtadieniui man reikejo Peliuko Mikio...kai pamaciau tai isssigandau bigsmile.gif o kainos tai 1 val. 150lt jei vaiku buna 10. jei vaiku daugiau nei 10, tai atseit pagaal ju teorijas reikia imti 2 personazus, mat vienas neisgali sudominti vaiku!
Atsakyti
QUOTE(Deborah @ 2007 09 28, 16:18)
Martyna, pabandyk uzsukt i "Vijolina", ten visokiu "ciucialu" yra. Tik jau bent paprasyk kad foto parodyto to personazo, kurio pageidausit..nes Kamiles gimtadieniui man reikejo Peliuko Mikio...kai pamaciau tai isssigandau bigsmile.gif  o kainos tai 1 val. 150lt jei vaiku buna 10. jei vaiku daugiau nei 10, tai atseit pagaal ju teorijas reikia imti 2 personazus, mat vienas neisgali sudominti vaiku!

Tu pati pabandyk pati viena uzsiimti su 10 pypliu ,ypac jei jie mazi biggrin.gif Kita vertus,mamytes nenori daugiau lituku primoketi personazams ,tad pasirenka laisva programa kad tik butu pigiau,kur herojus tik bendrauja su vaikais,o jei nepagaili daugiau, tai daznai personazai buna parenge linksma programa,zaidimu su prizais-siurprizais.Aisku,personazas personazui nelygu.Bet dazniausia mes suauge ziurime is suaugusiuju pozicijos ir mums daug kas nepatinka,o vaikams dazniausia buna linksma ir smagu biggrin.gif
Pasiteirauti del kostiumu gali : personazai@gmail.com,pas juos rasi Kempiniuka ir teletabius.Tikrai grazus kostiumai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aureja25: 28 rugsėjo 2007 - 20:58
QUOTE(Deborah @ 2007 09 28, 17:18)
Martyna, pabandyk uzsukt i "Vijolina", ten visokiu "ciucialu" yra. Tik jau bent paprasyk kad foto parodyto to personazo, kurio pageidausit..nes Kamiles gimtadieniui man reikejo Peliuko Mikio...kai pamaciau tai isssigandau bigsmile.gif  o kainos tai 1 val. 150lt jei vaiku buna 10. jei vaiku daugiau nei 10, tai atseit pagaal ju teorijas reikia imti 2 personazus, mat vienas neisgali sudominti vaiku!

Tai mums tada mažiausiai 5 personažų reikės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asara @ 2006 09 25, 10:37)
Vita2 labai domina. Buciau dekinga uz koordinates, nes tikrai nezinau kur tas baras yra. Kaip tik apie temini vakareli - ateiviai - galvoju  bigsmile.gif .



jei daer nesuzinojai - jis yra senamiescio pagrindineje gatveje - Vilniaus g. smile.gif mazdaug per viduri smile.gif
Atsakyti