Įkraunama...
Įkraunama...

O. P. I.

QUOTE(serpent @ 2013 04 13, 10:53)
Kažkaip aš jų abiejų vieno šalia kito "gyvai" dar nemačiau, bet žiūrint internete, man jų atspalviai skyrėsi (nors daug kur žiūrint, skiriasi labai atspalviai priklausomai nuo apšvietimo), bet Don't mess with Opi man gražesnis  blush2.gif  gal kai abu paimsiu į rankas, nuomonė pasikeis, bet kol kas tas "mažiau" populiarus atspalvis man mielesnis ir arčiau širdies  smile.gif

Aisku. smile.gif Na, Jade turi daugiau melynumo negu Don't mess. Don't mess daugiau naturalesnis atspalvis toks "is gamtos". O Jade net nezinau ka cia gamtoj atitiktu, visi augalai zalesni uz ji, realiausiai turbut akmuo malachitas ji atitinka.
Atsakyti
Tiesa, nusipirkau pabandymui aliejuka is OPI. Vadinasi Avoplex nail & cuticle replenish oil. Kiekis mazytis, norejau 15 ml su sepetuku bet turejo tik toki, mazas buteliukas 7,5 ml ir dar pridedama pipete, bet as jos nenaudoju, man patogiau nedideli kieki su pirstu galiukais paskirstyt.

user posted image

Mano toks kaip desineje, 7,5 ml. Ka galiu pasakyt, be galo malonus kvapas, gaivus truputi vaisinis lyg melionu kvapas, sudetyje yra avokadu aliejaus dar kazkokio kito aliejaus... Pats jis toks riebus, ne vandenelis, odeles tikrai atsigauna. Zodziu patiko, uzskaitau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 04 16, 13:47)
Aisku. smile.gif Na, Jade turi daugiau melynumo negu Don't mess. Don't mess daugiau naturalesnis atspalvis toks "is gamtos". O Jade net nezinau ka cia gamtoj atitiktu, visi augalai zalesni uz ji, realiausiai turbut akmuo malachitas ji atitinka.

Va, labai gerai parašėt smile.gif aš nemokėjau paaiškinti, dėl ko man tas Jade kliūna, ogi tikrai dėl to melsvo "priespalvio".
Dėl aliejuko, smagu, kad pasidalinot, nes kaip tik baiginėju ir jau žvalgiausi naujo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(serpent @ 2013 04 16, 13:11)
Dėl aliejuko, smagu, kad pasidalinot, nes kaip tik baiginėju ir jau žvalgiausi naujo  ax.gif

Tikrai vertas demesio smile.gif va, radau jo aprasyma:

AVOPLEX
NAIL & CUTICLE REPLENISHING OIL
Rich in therapeutic, skin-loving Avocado Oil in combination with super antioxidant Tocotrienol – 1000 times more powerful than regular Vitamin E – plus feather-light Grape Seed, Sunflower, Sesame and Kukui Nut oils and Lecithin to restore essential moisture and lipids and nourish dry cuticles.
Ideal for rough heels and elbows, too!

O cia ingredientu sarasas:

Persea Gratissima Oil (Avocado), Ethylhexyl Palmitate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil (Grape), Helianthus Annuus Seed Oil (Sunflower), Isopropyl Palmitate, Lecithin, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil (Sesame), Capric/Caprylic Stearic Triglyceride, Silica, Aleurites Moluccana (Kukui Nut) Oil, Tocotrienol, Alcohol, Glyceryl Stearate, Oleic Acid, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Tocopherol (Natural Vitamin E), BHT, Methylparaben, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Hexylcinnamal, Hydroxyisohexl 3 Cyclohexene Carboxaldehyde, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methlyproprional, Limonene, Linalool





Atsakyti
Pasipyle jau Bond girls nuotraukos ant nagu, na pasirodo sie irgi blizgus smeliukas kaip ir M.Carey smile.gif

Honey Ryder
user posted image

Visos spalvos http://polishyoupret...and-collection/

As kazkodel isivaizdavau kad gal sikart bus matiniai kaip China Glaze firmos, kazkas tokio ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 04 16, 21:32)
Pasipyle jau Bond girls nuotraukos ant nagu, na pasirodo sie irgi blizgus smeliukas kaip ir M.Carey smile.gif

Honey Ryder
user posted image

Visos spalvos http://polishyoupret...and-collection/

As kazkodel isivaizdavau kad gal sikart bus matiniai kaip China Glaze firmos, kazkas tokio ax.gif

user posted image


OMG!!!! ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif wub.gif wub.gif
Vakar tik uzsisakiau is Mariah Carey kolekcijos, o dabar ir situ reikia man doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2013 04 19, 09:44)
OMG!!!!  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  wub.gif  wub.gif
Vakar tik uzsisakiau is Mariah Carey kolekcijos, o dabar ir situ reikia man  doh.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Nors dabar dar tik pavasaris, bet kad jau pasirode pirmi anonsai, tai...

OPI artejanti kolekcija
fall/winter 2013 San Francisco

Vaizdai ir spalvos is pristatymo http://imabeautygeek...allwinter-2013/

user posted image
user posted image

user posted image
ir trys liquid sand lakai
user posted image

Spalvos
A-Piers To Be Tan - I shore do like this chocolaty tan.
Dining Al Frisco - Just feast your eyes on this fresh air blue.
Haven’t The Foggiest - Can’t tell you why I love this misty gray….I just do.
Peace & Love & OPI - This holographic sage and eggplant is far out!
Keeping Suzi At Bay - There’s no holding back this assertive navy blue.
Incognito In Sausalito - You better keep this almost black blue under wraps.
Lost On Lombard - Oh garn-el! I’m all turned around.
I knead Sour-Dough - Are you bready to wear this toasty warm brown?
Muir Muri On The Wall - This trailblazing plum is the fairest of them all.
In The Cable Car-Pool Lane - Good golly miss trolley this rich burgundy takes me away.
Embarca-Dare Ya! - Betcha can’t pass up this marvelous magenta.
First Date At The Golden Gate - You and me and this shimmery ruby make three.

liquid sand lakai

It’s All San Andreas’s Fault - I’d move mountains to get this textured earthy taupe!
Wharf! Wharf! Wharf! - Dog-gone it…fetch me that textured matte blue.
Alcatraz…Rocks! - There’s no escaping this arresting textured gray.

info is cia http://themakeupfile...eview-and-info/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 19 balandžio 2013 - 13:40
San Francisco kolekcijos praktiškai visų norėsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 04 19, 15:46)
San Francisco kolekcijos praktiškai visų norėsiu  doh.gif

drinks_cheers.gif labai graži kolekcija. Kada pas mus pradeda prekiaut? ax.gif
Atsakyti
Tikrai nemažai gražių atspalvių naujoj kolekcijoj wub.gif einu pasipildyt sąrašiuką lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 04 19, 16:15)
drinks_cheers.gif labai graži kolekcija. Kada pas mus pradeda prekiaut? ax.gif

Sunku pasakyt, Germany kolekcija pas mus jau buvo lapkriti. Galbut siemet anksciau atsives ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 19 balandžio 2013 - 19:44