Įkraunama...
Įkraunama...

O. P. I.

QUOTE(illuminated @ 2013 10 14, 08:16)
O ebay nebūna fake'ų? Na, miniukų su dėžutėm gal ir nebūna, bet pilno dydžio buteliukų turbūt būna g.gif Juk man rods padirbinėja ir OPI.

Padirbinėja tikrai tikrai, pati buvau nusipirkusi kelias "padielkas" čia Lietuvoje. Po to karto perku tik Nagavitoj arba iš patikimų merginų, kurios susitinka ir leidžia atidžiai apžiūrėti, nes fake'ų buteliukai vistik turi šiokių tokių skirtumų nuo originalų smile.gif
p.s. pavasario/vasaros kolekcija nu žiauuuuriai graži... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 10 14, 08:16)
O ebay nebūna fake'ų? Na, miniukų su dėžutėm gal ir nebūna, bet pilno dydžio buteliukų turbūt būna g.gif Juk man rods padirbinėja ir OPI.


Manau buna fake'u, tai arba ziuret atidziau perkant reikia, arba kazkur kitur ieskot. Cia daugiau kaip pvz parasiau kainos, nes parduotuvese jie +-$8, bet imanoma pigiau rast.
Atsakyti
Brazil spalvu paletes

user posted image


user posted image

is cia http://bioarcapolas....l#axzz2iZMS7EwT
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 23 spalio 2013 - 20:01
QUOTE(Hiver @ 2013 10 23, 20:00)
Brazil spalvu paletes


visos labai gražios, visų noriu. O svarbiausia, kad ilgalaikio gelinio lako bus visa ta kolekcija doh.gif Nusimato braziliškas pavasaris ir vasara thumbup.gif
Atsakyti
Lakai is Kaledines siu metu kolekcijos ant nagu, mergina nusipirko dvi spalvas ir rodosi:
In My Santa Suit
My Favorite Ornament

http://kosmetista.ru...niac/44120.html


Sakyciau labai informatyvios nuotraukos gavosi. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(-Alice- @ 2013 10 24, 12:44)
visos labai gražios, visų noriu. O svarbiausia, kad ilgalaikio gelinio lako bus visa ta kolekcija  doh.gif  Nusimato braziliškas pavasaris ir vasara  thumbup.gif

O kiek ilgalaikiai OPI kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
Oi tikrai Brazil kolekcija labai graži, yra ir ryškių vasariškų spalvų ir tokių "purvinų" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 11 06, 19:20)
O kiek ilgalaikiai OPI kainuoja? 4u.gif


Buteliukas 75 Lt. Daug doh.gif
Papildyta:
QUOTE(_sala_ @ 2013 11 06, 19:29)
Oi tikrai Brazil kolekcija labai graži, yra ir ryškių vasariškų spalvų ir tokių "purvinų"  bigsmile.gif


aš manau, kad čia bus labai graži kolekcija. Labai įdomu kaip tos purvinos realiai atrodys ant nagų, nes man asmeniškai jos įdomios visos (kalbant apie tamsias spalvas dešinėje paletės pusėje). Vasarai man norėtųsi turėti šias tris vasariškas spalvas: tą geltoniukę, koralinį (9 numeriukas paletėje) ir 11 numeriukas dar turėtų gerai atrodyti 4u.gif
user posted image
Atsakyti
man netgi ta žalia visai patraukliai atrodo, tokia sodri..

O va dar įkeliu 2014 metų Gwen Stefani liniją

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(-Alice- @ 2013 11 07, 09:04)
Buteliukas 75 Lt. Daug  doh.gif

Nemazai... O pas juos nebuna mini buteliuku kaip Harmony Gelish?

QUOTE(_sala_ @ 2013 11 07, 11:26)

O va dar įkeliu 2014 metų Gwen Stefani liniją


Labai gerai perteiktas G.Stefani ivaizdis thumbup.gif grieztas, minimalistinis ir stilingas. Cia jau ne Mariah Carey saldumynai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 11 09, 00:05)
Nemazai... O pas juos nebuna mini buteliuku kaip Harmony Gelish?


ne, nebūna smile.gif
Atsakyti
OPI kaledine kolekcija ant nagu:

1 dalis
2 dalis
3 dalis

o cia raudoni labai graziai parodyti
http://www.coloresde...liday-2013.html

Atsakyti
Idomu,ar pas mus jau yra g.gif ax.gif
Atsakyti