Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nagų priauginimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
kissa666
Viskas apie nagučiususer posted image
user posted image
Nagų priauginimas - tai dirbtinis nagų prailginimas specialiomis nagų priauginimo medžiagomis. Šiuo metu naudojama daugybė įvairių priauginimui skirtų priemonių - akrilas, gelis, porcelianas, įvairūs audiniai, kuriais padengiamas nagas (šilkas, fiberglass ir kt.). Pagal cheminę sudėtį visos šios medžiagos priskiriamos vienai cheminei šeimai - akrilatams. Akrilai naudojami ir fiksuojamiems plaukų lakams, kitoms nagų priemonėms, nes sukuria patvarią, greitai džiūstančią, vandeniui nepralaidžią plėvelę.

Nagų priauginimas akrilio pagalba
Akrilas yra kietesne medžiaga negu gelis, jis taipat tvirčiau laikosi ant nagu negu gelis. Akrilo nagu priauginimas gali būti atliktas ant tipsu ir ant formeliu. Akrilas tai skystis ir pudra, kurie susijungia ir džiūsta ore susidarydamas kieta masė. Formuojant akrilo nagus yra tam tikras kvapas, bet šiuo metu galima ir naudoti bekvapy akrilą.
Akriliniai nagai labiau tinka toms moterims, kuriosdirba daugiau fizinio darbo. Taigi akrilo nagai labiau tinka pardavėjoms, padavėjoms ir t.t.


Nagų priauginimas gelio pagalba
Gelis taip pat yra akrilatas, is esmes akrilas ir gelis yra vienas ir tas pats, tik tiek kad skirtingose fizinėse būsenose, gelis yra tiršta masė, džiovinamas tik specialioje UV spindulių lempoje. Gelis stingdamas išskiria šilumą, todėl nepatartinas silpniems pažeistiems nagams, nes įmanomas pažeistos nago plokštelės nudeginimas.


Priaugintų nagų priežiūra
Priauginti nagai reikalauja priežiūros. Iš pradžių, žinoma, reikės prie jų priprasti ir kai kuriuos buitinius veiksmus- sagstyti sagas, spausdinti klaviatūros mygtukus, rištis batų raištelius- atlikti itin atsargiai; virtuvės, namų ūkio darbus dirbti su pirštinėmis, o duoti antausius vyrams- apskritai užmiršti.


Kas 2-3 savaitės yra daroma korekcija (papildymas), nors yr air tokiu motetų kurios papildymo gali laukti ir 5 savaites. Kodėl vienos moterys su nageliais gali vaiskcioti 2-3 savaites o kitos net 5. Tai priklauso nuo nago augimo tempo, jei nagas greit auga, automatiškai papildymą teks atlikti greičiau.
• Nagu laka patartina valyti su beacetoniniu nagu lako valikliu.
• Ryte ir vakare odeles apie nago plokštelę įtrinkite aliejaus lašą. Tinka ir buitninis alyvuogių aliejus. Prieš tai imerkite šaukštą į karšta vandenį , palaikykite, poto į jį įpilkite aliejaus, palaukite sekundėlę ir veliau įtrinkite.
• Mūvėkite pirštines atliekant namų ruošos darbus, sodo darbus bei naudojnt buityje chemines priemones (ploviklius, skalbimo miltelius ir t.t.). Netrumpinkite nagu žirklėmis, tiktai dilde.


Nagų priauginimas - mitai ir faktaiuser posted image
Labai dažnai tenka girdėti įvairių mitų apie nagų priauginimą. Daugelis jų gimsta dėl žinių trūkumo ar nesupratimo, taipogi ir dėl konkurencijos. Manikiųristės atliekančios priauginimus tik su viena medžiaga peikia kitą. Nors nagų priauginimas vis labiau populiarėja, informacijos apie šią paslaugą surasti gana sunku. Todėl pabandysime atsakyti į kelis dažniausiai kylančius klausimus.

Mitas: Natūralus nagas nekvėpuoja po priaugintais nagais
Faktas:
Dar biologijos vadovėlyje skaitėme, kad nagas - tai suragėjusi odos dalis. Jis nekvėpuoja. Bet kuris profesionalus meistras paaiškins, kokiu būdu nago plokštelė gauna maitinamąsias medžiagas, kurios reikalingos ir visam organizmui. Patį svarbiausią vaidmenį nago maitinime atlieka kraujotaka, pernešanti būtinas medžiagas per kapiliarų sistemą, esančią po nagų, o ne ant jo.

Mitas:
Geliniai nagai atrodo natūraliau už akrilinius
Faktas:
Dažniausiai taip teigia neprofesionalūs meistrai, dirbantys tik su viena medžiaga. Viskas priklauso ne nuo medžiagos, o nuo meistro kruopštumo, išsilavinimo nagų priauginimo srityje, "rankos atidirbimo". Geras meistras ant vienos rankos priaugins gelinius, ant kitos akrilinius nagus, o plika akimi nebus įmanoma atskirti, kur kokie nagučiai yra.

Mitas:

Akriliniai nagai yra tvirtesni nei geliniai
Faktas:
Akriliniai nagai yra kietesni, o geliniai elastingesni, tačiau teisingai parinkus medžiagą bei priauginimo technologiją ir vieni, ir kiti yra stiprūs. Silpnesniems nagučiams siūloma dėti gelį, kietam, tvirtam nagui - akrilą. Tačiau tai tik bendros nuorodos. Kiekvienu atveju reikia išnagrinėti konkrečią situaciją. Juk kai slenka plaukai, ieškome šampūno nuo slinkimo, tačiau nepuolame visiems aiškinti, kad šampūnas nuo pleiskanų - niekam nereikalingas daiktas. Taip ir su nagučiais - vienai klientei tinka akrilas, kitai gelis, trečiai porcelianas, o ketvirtai - visos trys priemonės. Deja reikia paminėti, kad labai retais atvejais klientei netinka nė viena medžiaga. Tuomet belieka puoselėti savo natūralų nagutį.

Mitas:
Akrilo nagai kenkia natūraliam nagui, geliniai - nekenkia(arba atvirkščiai)
Faktas:
Dažniausiai tokie mitai gimsta dėl meistrų, dirbančių tik su viena iš medžiagų - tik su geliniais arba tik su akriliniais nagais. Tikindami, kad viena ar kita medžiaga yra toksiška, jie net neįtaria, kad tiek akrilas, tiek gelis turi tą pačią cheminę prigimtį. Į savaime stingstančio akrilo sudėtį įeina du komponentai: 1) specialus skystis (likvidas) arba monomeris, susidedantis iš etilmetakrilatų. 2) polimerinė pudra (polimeras, panašus į polimetilmetakrilatą). Pudros sudėtyje yra cheminis katalizatorius, kuris reaguodamas su monomeriu polimerizuojasi (stingsta).
Tuo tarpu bet kokio gelio pagrindas yra oligomeras, junginys, kurio molekulės susideda iš keleto monomerinių grandinių.
Neseniai atsiradę porceliano nagai taip pat yra tų pačių sudedamųjų cheminių elementų junginys. Dirbant šia technologija ant tipso tepasi gelio sluoksnis ant kurio dar barstosi akrilo milteliai. Vadinasi vaizdžiai tariant - akrilo ar gelio nagai tai "tas pats varškėtis, tik vienas keptas, o kitas virtas. Porceliano nagai tuomet varškėtis pirma išvirtas, po to apkeptas".

Mitas:
Priaugintus nagus po pusės metų reikia nuimti
Faktas:
Teigdami, kad po pusės metų privaloma daryti pertrauką, dažniausiai meistrai prideda dar vieną frazę: "Kad nagas pakvėpuotų". Kadangi jau anksčiau išsiaiškinome, jog nagas nekvėpuoja ši priežastis išnyksta. Taigi kiek jūs pageidaujate tiek jūs ir nešiokite tuos nagus. Tačiau kartais, nepriklausomai nuo nešiojimo laikotarpio, klientė tiesiog pavargsta nuo priaugintų nagų. Tuomet, be abejo, medžiagą verta nuimti.

Mitas:
Priauginimas labai sugadino nagus
Faktas:
Priauginimas pats savaime nagų sugadinti negali. Pateiksiu kelias pačias pagrindines priežastis, dėl kurių priauginimo periodu gali būti sugadinti natūralūs nagai:
1. Neprofesionalus meistras, kuris:
• nemokėjo parinkti jums tinkamos priemonės
• dirba su nekokybiškomis medžiagomis
• dirba su nekokybiškais ir nešvariais įrankiais
• neturi pakankamai profesionalių žinių apie nagų priauginimą (perdaug nušlifuoja natūralų nagą priauginimo arba papildymo metu, neišlaiko reikiamų dirbtinio nago proporcijų ir t.t.)
2. Klientės klaidos:
• uždelsia atlikti papildymą (jo metu ne tik medžiaga padengiamas ataugęs nago tarpelis, bet ir iš naujo perskirstomi svorio centrai, kurie yra labai svarbūs priauginamų nagų nešiojimo kokybei)
• priaugintų nagų naudojimas "vietoj atsuktuvo", t.y. klientė pamiršta, kad priauginti nagučiai yra rankos puošmena, o ne darbinis įrankis, nors ir tvirtesni už natūralius
• klientė pati namuose imasi korekcijos, trumpinimo , siaurinimo ar kitų veiksmų, kurių metu pažeidžiami dirbtinio nago svorio centrai bei proporcijos
Visos šios išvardintos priežastys veda prie vieno rezultato - priauginto nago lūžio. Kiekvieno lūžio metu pridėtinė medžiaga nuo smūgio atkelia keletą mikroplaušelių nuo natūralaus nago. Kadangi keičiant nulūžusį nagą reikia nuimti medžiagos likučius, o taip pat ir atskilusius plaukelius, natūralus nagas suplonėja. Nuo to, savaime suprantama, jis pasidaro ir jautresnis ir silpnesnis. Jei lūžis pasikartoja dar kartą, nagas plonėja dar labiau.
3. Neteisingas priaugintų nagų nuėmimas:
• priaugintas nagas yra nulupamas žnyplučių ar kokio kito aštraus daikto pagalba (tokia procedūra, nors ir kaip atrodytų, kad lengvai atsikėlė medžiaga nuo natūralaus nago, nusineša mažiausiai 2-3 viršutinius nago sluoksnius)
• nuimant gelį perdaug nudildžiuotas nagas, dažniausiai naudojant per grubią dildę arba ją perdaug spaudžiant
• nuimant akrilą per ilgai mirkoma acetone, kuris išsausina natūralų nagą
Tačiau, kad ir kaip nagai būtų sugadinti priauginimo periodu, natūralus nagas nepaliaujamai auga ir atsinaujina. Plokštelė pilnai pasikeičia maždaug per 3-4 mėnesius. Jei ir tuomet nagai yra silpni, vadinasi, tokie jie buvo ir prieš priauginimą

Akriliniu nagu formavimas:
1. Nusiplaukite rankas ir nuvalykite dezinfekuojamuoju skysčiu.
2. Patepkite odeles aplink nagus odelių minkštikliu. Specialiu odelių atstumdymui skirtu įrankiu pašalinkite odeles nuo nago plokštelės.
3. Susidariusias odelių liekanas nuvalykite dezinfekuojamuoju skysčiu
4. Švelnia dilde pašalinkite blizgesį nuo nago plokštelės.
5. Nuvalykite dulkes sausu šepetėliu.
6. Nuvalykite nagus dezinfekuojamuoju skysčiu.
7. Padenkite nagus vienu bonderio sluoksniu.
8. Padenkite tipso kišenėlę klijais ir priklijuokite tipsą prie nago plokštelės.
9. Specialiomis žnyplėmis sutrumpinkite tipsą.
10. Dilde pašalinkite laiptelį tarp tipso ir natūralaus nago bei vidutinio grubumo dilde suteikite nagui pageidaujamą formą.
11. Nupoliruokite nagus ir tipsus švelnia dilde.
12. Nuvalykite dulkes sausu šepetėliu
13. Nuvalykite nagus dezinfekuojamuoju skysčiu ir leiskite jiems pilnai išdžiūti.
14. Padenkite nagus vienu bonderio sluoksniu.
Akrilo nagų formavimas ant nagų arba tipsų
15. Kai priklijavote tipsus sekdami viršuje esančias instrukcijas, padenkite tik
natūralaus nago plokštelę bonderio vienu sluoksniu.
16. Padenkite nagus akrilo mase, naudodamiesi vienu iš trijų žemiau nurodytų būdų.
17. Kietu teptuko galu stuktelėkite suformuotą nagą. Sklindantis duslus garsas rodo, kad nagai yra išdžiuvę. Dar drėgną nagų paviršių nupoliruokite (viena kryptimi) naudodami dildę.
18. Nudildinkite ir nupoliruokite nagus.
Akrilo nagų formavimas ant formų
19. Padenkite tik natūralaus nago plokštelę vienu bonderio sluoksniu.
20. Pritaikykite prie nago daugkartinio naudojimo formas
21. Formuokite nagus, vienu iš žemiau nurodytų būdų.
22. Kietu teptuko galu stuktelėkite suformuotą nagą. Sklindantis duslus garsas rodo, kad nagai yra išdžiuvę. Nuimkite formas ir dar drėgną nagų paviršių nupoliruokite (viena kryptimi) naudodami dildę.
23. Nudildinkite ir nupoliruokite nagus.
Trijų rutuliukų metodas
Pirmas rutuliukas, naudojamas laisvojo nago galiuko ir „šypsenos“ linijos formavimui
Antras rutuliukas, naudojamas „stress“ punkto ir nago sutvirtinimui
Trečias rutuliukas, naudojamas sklandžiam perėjimui nuo odelių ir nago suformavimo užbaigimui
Dviejų rutuliukų metodas
Pirmas rutuliukas, naudojamas laisvojo nago galiuko ir „šypsenos“ linijos formavimui
Antras rutuliukas, naudojamas „stress“ punkto ir nago sutvirtinimui. Šiuo žingsniu baigiamas nago formavimas.
Vieno rutuliuko metodas
Naudodami didelį ovalo formos ar plokščią teptuką, suformuokite didelį akrilo masės rutuliuką ir padėkite jį ant nago „stress“ linijos
Greitai teptuku pastumkite akrilo masę link odelių , link nago šonų ir pratęskite link laisvosios nago dalies.

Mazo rutuliuko formavimas:
panardinti teptuka i akrilo skysti ir nubraukti 1-2 kartus nuo saves i indelio krasta nuo pat teptuko sereliu pradzios(teptuko saknele) iki galo. Teptuko galiuka braukti pudros pavirsiumi apie 1.25cm., palaukiant keleta sekundziu kol skystis pritrauks reikiama pudros kieki(suskaiciuokite iki 3), istraukite teptuka. Rezultatas- mazas,ne per sausas ir ne per slapias akrilo mases rutuliukas.
Vidutinio rutuliuko formavimas:
panardinti teptuka i skysti ir nubraukti 1-2 kartus nuo saves i indelio krasta nuo teptuko sereliu vidurio iki galo. Teptuko galiuku braukti pudros pavirsiumi 1.25cm., palaukinat keleta sekundziu kol skystis pritrauks reikiama pudros kieki(suskaiciuokite iki 3), istraukite teptuka. Rezultatas-vidutinio dydzio,ne per sausas,ne per slapias akrilo mases rutuliukas.
Didelio rutuliuko formavimas:
panardinti teptuka i skysti ir nubraukti 1-2 kartus nuo saves i indelio krasta tik tektuko gala. Teptuko galiuku braukti pudros pavirsiumi apie 1.25cm.,palaukiant keleta sekundziu(suskaiciuot iki 3),istraukti teptuka. Rezultatas-didelis,ne per sausas,ne per slapias akrilo mases rutuliukas.
Tetuko nuvalymui i indelio krasta skaicius priklauso nuo oro salygu(kuo silciau,tuo daugiau skyscio reikes).
-mazas akrilo rutuliukas- nuo saknies iki galiuko.
-vidutinis akrilo rutuliukas- nuo vidurio iki galiuko.
-didelis akrilo rutuliukas- nuo galiuko.Papildymas ir korekcija:

1. Nusiplauti rankas
2. Neacetoniniu lako valiksiu pasalinti lako likucius
3. Dezinfekuoti rankas
4. Elektrines frezos pagalba sutvarkyti apatine nago puse,t.ypasalinti atsokusia nuo tipso naturalaus nago dali bei isigerusius nesvarumus
5. Patepti klijais ta panages vieta,kur naturalus nagas ribojasi su tipsu
6. Atstumdyti odeles apie nago plokstele lazdele ar kristaliniu akmeneliu
7. Pasalinti odeles nuo nago ploksteles
8. 180grit grubumo dilde svelniai pasiausti nago pavirsiu ir pasalinti atsokusia akrilo dali
9. Sulyginti pavirsiu tarp naturalaus nago ir ant jo esancio akrilo sluoksnio. Koreaguoti nago ilgi ir stori. Taip sutvarkyti visus vienos rankos nagus.
10. Ant naturalaus nago dalies tepti nuriebalintoja
11. Kol nuriebalintojas dziusta,180grit dilde pasalinti atsokusia akrilo mases dali nuo kitos rankos nagu. Ant naturalaus nago dalies tepti nuriebalintoja
12. Koreaguoti abieju ranku nagu ilgi ir stori 180girt dilde
13. Dilde susiausti nago pavirsiu,kad jis taptu matinis
14. Sepeteliu ar sausa kempinele nuvalyti dulkes nuo nago pavirsiaus
15. Akrilo nagu gruntu padengti tik naturalaus nago dali ir leisti priemonei pilnai isdziuti
16. Patikrinti ar tinkamai pasalinta atsokusi akrilo mase. LINE OUT- skysciu padengti vieta,ribojancia naturalu ir dirbtini naga. Palaukti 2minutes
17. Kartokite visa akrilo nagu formavimo eiga

GELIO NAGŲ FORMAVIMAS

1. Paruošiame darbo vietą. Sudedame reikalingas priemones ir instrumentus, patiesime popierinį rankšluosti po ta vieta kur bus tvarkomi nagai
2. Dezinfekuojame savo ir kliento rankas
3. Pašaliname seną nagų laką jai toks yra
4. Atidžiai apžiūrime kliento rankas ir nagus ar nėra lygos ar infekcijos požymių
5. Atstumdome ir pašaliname odeles nuo nago plokštelės
6. Nuriebaliname nagus specialiai tam skirta priemonę
7. Suteikiame nagui reikalingą formą
8. Švelniai šiaušiame nago plokštelę dildydami nago augimo kryptimi (švelnia dilde ar blokeliu)
9. Parenkame tinkamą tipso rūšį ir dydį
10. Klijais patepame tipso kišenėlę, pridedame tipsą 45 laipsnių kampu ir prispaudžiame prie natūralaus nago per kišenėlės liniją, palaikome taip kelias sekundes, jai yra klijų perteklius nuvalome jį servetėle
11. Patrumpinam tipsus iki reikalingo dydžio suteikiame jiems reikalingą formą
12. Nudildome laipteli esanti tipso ir natūralaus nago zonoje (stress zona), kad jo nebesijaustu
13. Pašiaušiame tipų paviršių geresniam sukibimui
14. Vėl Nuriebaliname plaukiame kol išdžius tepame bonderį kišame keliom minutėm į lempą
15. Užtepame pirmą ploną gelio sluoksnį, tepame geli švelniais sukamais judesiais, pradedame nuo natūralaus nago ir tokiais judesiais judam prie tipso galo trumpais potėpiais nubraukdami gelį į priekį
16. Laikome UV lempoje tiek kiek reikia gelio sustingimui (2-3min)
17. Išėmus ranką iš lempos paviršius lieka lipnus, neliekit ir nevalykit jo!!
18. Tepame antrą storesnį gelio sluoksnį. Teptuką su paimtu geliu uždedame streso zonoje, Paskirstome gelį švelniais judesiais, iš pradžių link odelių, o paskui link tipso galiuko. Stengtis teptuko galiuku paskleist gelį neliečiant teptuku nago potėpio judesiais išlyginant gelio sluoksnį
19. Laikome UV lempoje
20. Nuvalome lipnumą
21. Sulyginame nago pavirsiu dildinant (tik nereikia persistengt ), o jai išeina nagą suformuot gražiai (ne duobėtas, taisyklinga arka, iškeltas Stress‘o punktas...) tada tik pašiaušiame paviršiu blokeliu
22. Nuvalome dulkes nuo nago plokštelės
23. Tepame UV Top Coat (Seler, Stiklas...)
24. Laikome UV lempos šviesoje (Jai naudojate Top Coat‘ą kur lieka lipnus sluoksnis tada ištraukus iš lempos reikėtų jį nuvalyt)
25. Užtepame ir įmasažuojame į odeles odelių aliejuką.
26. Darbas baigtas! SEKMĖS!
GELIO NAGŲ KOREKCIJA ( PAPILDYMAS )

1. Paruošiame darbo vietą. Sudedame reikalingas priemones ir instrumentus, patiesime popierinį rankšluosti po ta vieta kur bus tvarkomi nagai
2. Dezinfekuojame savo ir kliento rankas
3. Pašaliname seną nagų laką jai toks yra
4. Atidžiai apžiūrime kliento rankas ir nagus ar nėra lygos ar infekcijos požymių
5. Atstumdome ir pašaliname odeles nuo nago plokštelės
6. Jei būtina patrumpiname nagus
7. Pašaliname galimas oro dėmeles, sutvarkome įskilimus jai tokie yra, pašaliname atšokusį gelį jai toks yra
8. Sulyginame perėjimą iš natūralių nagų į gelio
9. Pakeičiame nulūžusius nagus jai tokie yra (tipso klijavimas 10 punktas nagų formavime)
10. Nuriebaliname ataugusią natūralaus nago plokštelę
11. Švelnia dilde pašiaušiame natūralaus nago plokštelę nago augimo kryptimi
12. Nuvalome dulkes
13. Vėl Nuriebaliname palaukiam kol išdžius
14. Tepame bonderį kišame į lempą keliom minutėm
15. Tepame pirmą gelio sluoksnį, pradedame nuo ataugusios dalies, sukamais judesiais įmasažuojame gelį, tada link nago galiuko potėpio judesiai
16. Laikome UV lempoje
17. Tepame antrą storesnį gelio sluoksnį. Teptuką su paimtu geliu uždedame streso zonoje, Paskirstome gelį švelniais judesiais, iš pradžių link odelių, o paskui link tipso galiuko. Stengtis teptuko galiuku paskleist gelį neliečiant teptuku nago potėpio judesiais išlyginant gelio sluoksnį
18. Laikome UV lempoje
19. Nuvalome lipnumą
20. Sulyginame nago pavirsiu dildinant (tik nereikia persistengt ), o jai išeina nagą suformuot gražiai (ne duobėtas, taisyklinga arka iškeltas Stress‘o punktas...) tada tik pašiaušiame paviršiu blokeliu
21. Nuvalome dulkes nuo nago plokštelės
22. Tepame UV Top Coat (Seler, Stiklas...)
23. Laikome UV lempos šviesoje (Jai naudojate Top Coat‘ą kur lieka lipnus sluoksnis tada ištraukus iš lempos reikėtų jį nuvalyt)
24. Užtepame ir įmasažuojame į odeles odelių aliejuką.
25. Darbas baigtas! SEKMĖS!

Nagų priauginimas

Nagų priauginimo eiga. Tipsai

Nagų priauginimo eiga. Formelės

Nagų dailė spalvotu geliu

Senoji tema


ugniuxxx
Sveikutes, as va tik pries 4 savaites baigiau kursus anglijoj, truko 6dienas, o dabar turiu dar du menesiukus pratikuotis, kol reikes grizti atgal egzaminui, kad gauciau sertifikata. 4u.gif Dave labai daug informacijus per tas dienas, reik ismokti visus tris: akrila, geli, fibreglass. doh.gif Tai as nieko nelaukus pradejau praktikuotis, bet sunku suprasti ka darau ne taip, kai nera kas per peti ziuri verysad.gif vat dariau papildymus akrilui ir geliui, bet ta sujungimo linija kaip matos negraziai, sakau mergickos gal nedaslifuoju ar kas kita, bet kuo daugiau slivuoju, tuo labiau atsikelia blink.gif aaaa help

SECREAT
QUOTE(ugniuxxx @ 2010 07 10, 11:38)
Sveikutes, as va tik pries 4 savaites baigiau kursus anglijoj, truko 6dienas, o dabar turiu dar du menesiukus pratikuotis, kol reikes grizti atgal egzaminui, kad gauciau sertifikata.  4u.gif  Dave labai daug informacijus per tas dienas, reik ismokti visus tris: akrila, geli, fibreglass. doh.gif Tai as nieko nelaukus pradejau praktikuotis, bet sunku suprasti ka darau ne taip, kai nera kas per peti ziuri  verysad.gif  vat dariau papildymus akrilui ir geliui, bet ta sujungimo linija kaip matos negraziai, sakau mergickos gal nedaslifuoju ar kas kita, bet kuo daugiau slivuoju, tuo labiau atsikelia  blink.gif  aaaa help
*


butu gerai,jei imestum pvz savo darbuku,kad galima butu pamatyti problema ir kazka daugiau patarti smile.gif
ugniuxxx
[quote=SECREAT,2010 07 10, 12:45]
butu gerai,jei imestum pvz savo darbuku,kad galima butu pamatyti problema ir kazka daugiau patarti smile.gif
*

[/user posted imagequote]
user posted image
user posted image
Taara
Sveika 4u.gif mirksiukas.gif
Kiek as nusimanau tai pirmu nagu per plati forma, man netgi optiskai trumpina naga, ir labai stori atrodo. O antruose tipsas nepilnai sulygintas su nagu, pries dedant geli dar gerai su blokeliu padildink, kad kai nusausini naga to perejimo beveik nesimatytu, aisku tik pacio nago nereiketu per daug nudildint smile.gif ir dar tu antru naguciu forma nelygi, rodomasis pirstas atrodo apvalesnis uz kitus, o mazylis kvadratiskesnis ax.gif
ugniuxxx
QUOTE(Taara @ 2010 07 10, 13:58)
Sveika  4u.gif  mirksiukas.gif
Kiek as nusimanau tai pirmu nagu per plati forma, man netgi optiskai trumpina naga, ir labai stori atrodo. O antruose tipsas nepilnai sulygintas su nagu, pries dedant geli dar gerai su blokeliu padildink, kad kai nusausini naga to perejimo beveik nesimatytu, aisku tik pacio nago nereiketu per daug nudildint smile.gif ir dar tu antru naguciu forma nelygi, rodomasis pirstas atrodo apvalesnis uz kitus, o mazylis kvadratiskesnis  ax.gif
*


aciuks.gif
Aha pirmas akrilas doh.gif as negaliu jo perprasti, man naktim del jo nesimiega mega_shok.gif aisku tos mergickos nagai irgi nepergraziausi, bet gal tu ir teisi jai smailesnius padaryciau dailiau atrodytu ir nykscius turejau daryti ant formeliu nes laaaabai platus, net formele teko plesti, mokytoja sake buna pirkti platesniu tipsu, bet as ju niekur neradndu, visi standartinio dydzio g.gif
user posted image
Ir su formele man kazkaip labai graziai gaunas, kai geli darau, tik niekaip negaliu as ju prilipinti taip kad nepabegtu po apacia, vis po kokiu nagu tarpelis gaunas verysad.gif o tos permatomos formeles isvis nuo ranku silumos lankstytis pradeda, tai neimanoma kad nepabegtu hrrrr
user posted image
user posted image
aciu uz kritika, reik but truputi atidesnei, bet kai dirbi pilnu etatu ir dar vakare kokias 4val nagus priaugineji blink.gif tai ir akys kryziuotis pradeda biggrin.gif
rogrinta
QUOTE(LAALA @ 2010 07 10, 02:03)
Kas cia per bajeriai  doh.gif  Nelabai tikiu ,kad taip ir padare profesionali manikiurininke is salono tuos nagus su atsinestomis priemonemis  doh.gif Ir dar uz 30 Lt, o papildymas-15 Lt lotuliukas.gif  Nebejuokinkit  tongue.gif
*


Ale žinokit gali būti ir ne bajeris. Tik vakar buvau pas stomatologę,ir pradėjom apie nagus šnekėt. tai išsiaiškinau,kad mūsų rajone viena mergina daro papildymą po 20 lt blink.gif Sko beveik visa klinika pas ją eina ir yra labai patenkintos. Nu bet niekaip neįsivaizduoju kaip apsimoka už tiek dirbt.

QUOTE(ugniuxxx @ 2010 07 10, 14:56)
aciu uz kritika, reik but truputi atidesnei, bet kai dirbi pilnu etatu ir dar vakare kokias 4val nagus priaugineji  blink.gif  tai ir akys kryziuotis pradeda  biggrin.gif
*


Nu aš nekritikuosiu,ne profė, nors ir man kai kas kliūna. Bet vis tiek tu šaunuolė,eina sau,po darbo dar su nagais žaist doh.gif Nepersidirbk mirksiukas.gif
Taara
[quote=ugniuxxx,2010 07 10, 13:56]

aciu uz kritika, reik but truputi atidesnei, bet kai dirbi pilnu etatu ir dar vakare kokias 4val nagus priaugineji blink.gif tai ir akys kryziuotis pradeda biggrin.gif

[ quote]

nepyk uz kritika ax.gif 4u.gif as tik savo nuomone pasakiau, tikrai nesu profesionale blush2.gif pati auginu 10men dukryte ir bandau viska spet ax.gif doh.gif
paskutiniai nagiukai baigti tikrai dailiai atrodo mirksiukas.gif

Tiesa pasakius mano pirmi bandymai buvo blogesni blush2.gif
jautiena
del tu formeliu lankstymosi, tai toks 'triukas' man labai pagelbsti:

user posted image

*pries uzdejinejant formele, ta viduriuka priklijuoti is galo, storesne ir tvirtesne formele gaunasi ir nelimpa dar is apacios paimti.
Taara
Iskilo man siandien toks klausimas biggrin.gif 4u.gif Pazystama sako kad jai pries stikla, arba uv top coat ant geliniu nagu uztepe lako, ir papaise akriliniais dazais, ir tik tada ji ir po jo i lempa. O taip galima? blush2.gif Neatsokineje tas virsutinis sluoksnis??? ax.gif blush2.gif
.V.I.P.
QUOTE(Taara @ 2010 07 10, 18:46)
Iskilo man siandien toks klausimas biggrin.gif  4u.gif Pazystama sako kad jai pries stikla, arba uv top coat ant geliniu nagu uztepe lako, ir papaise akriliniais dazais, ir tik tada ji ir po jo i lempa. O taip galima?  blush2.gif  Neatsokineje tas virsutinis sluoksnis???  ax.gif  blush2.gif
*


jai nedaug laku ispaise ,ar acriliniais dazais,tada tikrai neatsokineja
Taniushka
QUOTE(Taara @ 2010 07 10, 19:46)
Iskilo man siandien toks klausimas biggrin.gif  4u.gif Pazystama sako kad jai pries stikla, arba uv top coat ant geliniu nagu uztepe lako, ir papaise akriliniais dazais, ir tik tada ji ir po jo i lempa. O taip galima?  blush2.gif  Neatsokineje tas virsutinis sluoksnis???  ax.gif  blush2.gif
*
Ant akriliniu dazu stikla deti galima, aisku jeigu jais ne visas nagas ispaisytas, o ant lako deti negalima, nes stiklas suskilines ypas jeigu lakas neisdziuvo iki galo,nebent jai dejo geli-laka...
p.s ant akriliniu dazu jeigu neisdziuvo iki galo irgi deti negalima nes butinai neisdziuve dazai islis burbuliuku pro stikla o toje vietoje butinai suskils
ugniuxxx
QUOTE(jautiena @ 2010 07 10, 17:30)
del tu formeliu lankstymosi, tai toks 'triukas' man labai pagelbsti:

user posted image

*pries uzdejinejant formele, ta viduriuka priklijuoti is galo, storesne ir tvirtesne formele gaunasi ir nelimpa dar is apacios paimti.
*


aha mus taip ir mokino, tik vat jai pirstai labai ploni, ar nagas ilgesnis jis pats nebuna idealios formos, tai koks kampas ir pabega, o taip neturetu buti? g.gif
Papildyta:
Kritika - geras dalykas, ypac kai mokytojos salia nera thumbup.gif va man uztruko nemazai vakaru kol visa tema perskaiciau, tai nutariau paekspirementuoti su blizguciu imaisu gelyje ir tikru geliu iliejimu vat rezultatas toks gavos nail.gif
user posted image
user posted image nail.gif
Gintut77
QUOTE(ugniuxxx @ 2010 07 10, 23:41)
aha mus taip ir mokino, tik vat jai pirstai labai ploni, ar nagas ilgesnis jis pats nebuna idealios formos, tai koks kampas ir pabega, o taip neturetu buti? g.gif
Papildyta:
Kritika - geras dalykas, ypac kai mokytojos salia nera  thumbup.gif  va man uztruko nemazai vakaru kol visa tema perskaiciau, tai nutariau paekspirementuoti su blizguciu imaisu gelyje ir tikru geliu iliejimu vat rezultatas toks gavos  nail.gif
user posted image
user posted image nail.gif
*


o jus nenorejot daryt kitos formos nagu? kita gal labiau butu tikus? blush2.gif
~*StarDust*~
QUOTE(ugniuxxx @ 2010 07 10, 11:38)
vat dariau papildymus akrilui ir geliui, bet ta sujungimo linija kaip matos negraziai, sakau mergickos gal nedaslifuoju ar kas kita, bet kuo daugiau slivuoju, tuo labiau atsikelia  blink.gif  aaaa help
*1.Reikejo daugiau slifuot,jei matot ,kad atsikelia,tai ir slifuojat iki tol kol susilygins su naturaliu nagu.
2.Forma tiesiog baisi!Jus net neuzspaudziat sonus!Dildint ir dildint jum reik,negi jus pati nematot kokie kreivi ir sleivi nagai?
3.Kur apex'as?
4.Del to formeliu triuko-visados taip reik daryt.Kas cia isgalvojo,kad nereik to viduriuko uzklijuot?Nesamone!
user posted image
Ir kas svarbiausia,pas jus cia neteisingai uzklijuotas tas viduriukas.Jis turi but klijuojamas kitu gali ir tiesiai,o ne kreivai.

As net neisivaizduoju kas per mokytojai pas kuriuos jus mokinates,bet tai ka jie jus mokina yra slamstas,net elementariausiu dalyku nesugebejo paaiskint...Gal tai ir ne ju klaida,o jusu pacios,cia jau nezinau...
Beje,tik neisizeiskit.
Taara
QUOTE(Taniushka @ 2010 07 10, 22:55)
Ant akriliniu dazu stikla deti galima, aisku jeigu jais ne visas nagas ispaisytas, o ant lako deti negalima, nes stiklas suskilines ypas jeigu lakas neisdziuvo iki galo,nebent jai dejo geli-laka...
p.s ant akriliniu dazu jeigu neisdziuvo iki galo irgi deti negalima nes butinai neisdziuve dazai islis burbuliuku pro stikla o toje vietoje butinai suskils
*


Dekui uz info 4u.gif o del gelio-lako as irgi taip pagalvojau,bet sake kad po jo i lempa nekiso, tai ir nzn g.gif
ugniuxxx
QUOTE(~*StarDust*~ @ 2010 07 11, 02:47)
1.Reikejo daugiau slifuot,jei matot ,kad atsikelia,tai ir slifuojat iki tol kol susilygins su naturaliu nagu.
2.Forma tiesiog baisi!Jus net neuzspaudziat sonus!Dildint ir dildint jum reik,negi jus pati nematot kokie kreivi ir sleivi nagai?
3.Kur apex'as?
4.Del to formeliu triuko-visados taip reik daryt.Kas cia isgalvojo,kad nereik to viduriuko uzklijuot?Nesamone!

As net neisivaizduoju kas per mokytojai pas kuriuos jus mokinates,bet tai ka jie jus mokina yra slamstas,net elementariausiu dalyku nesugebejo paaiskint...Gal tai ir ne ju klaida,o jusu pacios,cia jau nezinau...
Beje,tik neisizeiskit.
*Tai kai papildyma darai, as galvojau kad reik tik kas atkile nudildinti, o jus norit pasakyti kad reik tiesia linija padaryti blush2.gif
Cia Anglijoj visi toki kursai expresu, duoda informacija - pagrindus, pora nagu praktikos ir laisvas, visa kita praktika praktika praktika, cia nera tokiu kursu kur kelis menesius klaseje sedi priziurimas mokytojo, as buciau labai norejus Lietuvoj pasibaigti, bet darbai neleidzia unsure.gif
Be to cia pamatytumet su kokiais nagais panos vaiksto doh.gif pas japaskas darosi, jie jokiu kursu nebaige - savamoksliai, "Kastuvu fabrikas" fool.gif tai mono palyginus dar dailiai atrodo, ir be to dar tik 4savaites po kursu ne 4 metai manau mokytis mokytis ir dar karta mokytis, kaip nors... pioneers.gif
SECREAT
QUOTE(ugniuxxx @ 2010 07 11, 10:43)
Tai kai papildyma darai, as galvojau kad reik tik kas atkile nudildinti, o jus norit  pasakyti kad reik tiesia linija padaryti  blush2.gif
Cia Anglijoj visi toki kursai expresu, duoda informacija - pagrindus, pora nagu praktikos ir laisvas, visa kita praktika praktika praktika, cia nera tokiu kursu kur kelis menesius klaseje sedi priziurimas mokytojo, as buciau labai norejus Lietuvoj pasibaigti, bet darbai neleidzia  unsure.gif
Be to cia pamatytumet su kokiais nagais panos vaiksto  doh.gif  pas japaskas darosi, jie jokiu kursu nebaige - savamoksliai, "Kastuvu fabrikas"  fool.gif  tai mono palyginus dar dailiai atrodo, ir be to dar tik 4savaites po kursu ne 4 metai manau mokytis mokytis ir dar karta mokytis, kaip nors... pioneers.gif
*


neturi teisintis dbr pries nieka.as nesuprantu kaip ~*StarDust*~ gali sitaip uzsipulti pradedanti mokytis zmogu blink.gif juk dar tik pati pradzia,o jei ir kursai ne kokie,tai is kur ta supratima toki turet galima??viskas juk tik su laiku ir praktika ateina.as kai prisimenu savo pirmus darbu,tai net geda kam rodyti.taip kad tu nesinervuok,viskas bus gerai.macius daug uzsienietisku nagu,tad manau tavo nera tikrai blogiausias varijantas.paskutiniuosius kur idejus,tai isvis patobuleje palyginus su pirmaisiais.papildymo metu,nuimama dalis gelio,nudildinami visi atsokimai.jokiu oro tarpu palikti negalima jokiais budais.tavo naguciuose,kai kur sakyciau daugiau gelio ant nago galiuko,o prie odeliu labai plokscia(cia as apie pirmuosius darbelius).pafotografuotum nagucius is sono,galima butu pakomentuoti apie apexo vieta.kas del formeliu,tai as pvz,darau po viena naga.uzdedu formele,uzlieju gelio pirma sluoksni.tada ant kito pirsto formele.taip niekas nenubega ir lieka savo vietoje.ypac tokiu karstu metu dirbti iskart po kelis pirstus-itin sudetinga.geriau neprisidaryti sau papildomo darbo.kai dirbi po viena naga,tai automatiskai lygiau formele issilaiko,nagutis lygesnis buna.nes vis tik siltu oru prakaituoja rankos,slampa ta formele ir vazineja i visas puses nuo nuolatinio kaisiojimo i lempa ir is jos.vis tiek ir uzkliuna ranka kur,ar dar kas.taip kad pradzioj skubeti nera kur,stenkis kruopsciai viska padaryti.ir nereikia noreti tobulumo paciomis pirmomis dienomis.kaip ir sakiau-viskas ateina su laiku ir praktika mirksiukas.gif
jautiena
QUOTE(ugniuxxx @ 2010 07 11, 08:43)
Tai kai papildyma darai, as galvojau kad reik tik kas atkile nudildinti, o jus norit  pasakyti kad reik tiesia linija padaryti  blush2.gif
Cia Anglijoj visi toki kursai expresu, duoda informacija - pagrindus, pora nagu praktikos ir laisvas, visa kita praktika praktika praktika, cia nera tokiu kursu kur kelis menesius klaseje sedi priziurimas mokytojo, as buciau labai norejus Lietuvoj pasibaigti, bet darbai neleidzia  unsure.gif
Be to cia pamatytumet su kokiais nagais panos vaiksto  doh.gif  pas japaskas darosi, jie jokiu kursu nebaige - savamoksliai, "Kastuvu fabrikas"  fool.gif  tai mono palyginus dar dailiai atrodo, ir be to dar tik 4savaites po kursu ne 4 metai manau mokytis mokytis ir dar karta mokytis, kaip nors... pioneers.gif
*


airijoj tas pats variantas. mes kursiukuose pasidarem po 5-6 nagus ant saves praktiskai visai nepriziurimos ir buvom pasiustos namo praktikuotis. airiu naguciai atrode tragiskai.

nudildziuoti reik tik tai kas atkile. kuo maziau dildziavimo, tuo spartesnis darbas gaunasi. atsokima reik dildziuoti virs tos vietos kur jis prasideda, o ne virs jo.
Papildyta:
QUOTE(~*StarDust*~ @ 2010 07 10, 23:47)
...
3.Kur apex'as?

is to kampo nuotraukoj tai streso zonos nelabai ka pamatysi ir ivertinsi.
QUOTE(~*StarDust*~ @ 2010 07 10, 23:47)
4.Del to formeliu triuko-visados taip reik daryt.Kas cia isgalvojo,kad nereik to viduriuko uzklijuot?Nesamone!
...
Ir kas svarbiausia,pas jus cia neteisingai uzklijuotas tas viduriukas.Jis turi but klijuojamas kitu gali ir tiesiai,o ne kreivai.

nuotraukoj tik greitas pavyzdys, nes lengviau parodyti negu nupasakoti.
ugniuxxx
Aciu SECREAT ir jautiena uz patarimus notworthy.gif
Mes tai ne ant savu ranku mokinomes, ant va tokiu
user posted image
As irgi ja nusipirkau treniruotis namuos, o be to jai nesi tikras ka su kuo galima naudoti, tai ant jos labai gerai isbandymus daryti, nes jai nepavyko paemiai ir ismetiai naga thumbup.gif bet pas mane tiek savanoriu modeliuku, kad nedaug as ja naudojau, bet dabar gailiuos, nes zinai geriau ant tos rankos pirma atkalti, o paskui ant zmoniu, nes daznai ka ne taip padarai, tai zmogaus nepaleisi su baisiais nagais.... aisku mokytoja sake visada geriau treniruotis ant tikru nagu jai tik yra galimybe, nes tada ir pamatai kokios problemos buna.... mirksiukas.gif
Va dar norejau jusu paklausti mergickos kiek siaip turetu uztrukti: priauginti nagus, papildyma padaryti, spalvota geli uzdeti ant naturalaus nago. Cia angliskoj knygoj duoda tik 1:30 priauginimui (aisku man uztrunka 4 val. blush2.gif ) iki 1 val. papildymui (as tai droziu droziu atsokinejimus ir ziuriu kad 3 val praeina, net paciai baisu kad taip ilgai doh.gif ) ir taip pat spalvotam geliui iki valandos (man apie 2 val uztrunka)
nail.gif nail.gif nail.gif karsta.gif nail.gif nail.gif nail.gif karsta.gif nail.gif mega_shok.gif
jautiena
as irgi galvoju tokia ranka nusipirkti, nes kadangi nagai man kol kas tik hobi, tai as klienciu daug neturiu, o pasipraktikuoti tai norisi.
man uztruko 3val ir 15minuciu pirmus nagelius padaryt, lygiai tiek pat ir 10 pora biggrin.gif na nebent deciau balta tipsa ir nereiktu su baltu geliu krapsytis, arba uzliejima ant naturalaus nago daryciau, tai zymiai trumpiau. bet as esu tokia krapstuke, perfekcioniste, nemanau, kad kada nors galesiu naujus nagelius uzdet per 1.5val smile.gif
tavieji gal labai atsokineja, kad taip ilgai dildziuoji? as turejau mergicka po menesio vel atejusia, tai tik pora naguciu is kampuciu atsoke buvo, labai buvau maloniai nustebinta, aisku ataugimas buvo per trecdali nago biggrin.gif
SECREAT
as ir nznau ar kada sugebesiu priauginti nagus per 1,5val,o papildyma per 1val..noreciau idomumo delei nueiti ir pamatyti kaip tai daro,kad zinoti,kaip greiciau viska padaryti...nu nesuprantamas man ir kosmiskas dalykas dar vis.kur paruosimas nago,kur visi nudildziavimai.buciau baisiai laiminga,jei sugebeciau taip greitai biggrin.gif
aureku
QUOTE(SECREAT @ 2010 07 11, 19:43)
as ir nznau ar kada sugebesiu priauginti nagus per 1,5val,o papildyma per 1val..noreciau idomumo delei nueiti ir pamatyti kaip tai daro,kad zinoti,kaip greiciau viska padaryti...nu nesuprantamas man ir kosmiskas dalykas dar vis.kur paruosimas nago,kur visi nudildziavimai.buciau baisiai laiminga,jei sugebeciau taip greitai  biggrin.gif
*


Cia tik anglijoje ar airijoje daro sitaip, kokybes jau nesitiketi. As taip manau, tiesiog neimanoma per 1.5 val padaryti. Kiek zinau ir Lt kokia gera specialiste bebutu per tiek laiko nepadaro.
Gintut77
QUOTE(aureku @ 2010 07 11, 20:51)
Cia tik anglijoje ar airijoje daro sitaip, kokybes jau nesitiketi. As taip manau, tiesiog neimanoma per 1.5 val padaryti. Kiek zinau ir Lt kokia gera specialiste bebutu per tiek laiko nepadaro.
*bet per 2h tai laisvai padaro cool.gif
ugniuxxx
Cia aisku visi japaskos naudoja tuos elektrinius slifuoklius, bet kai as atsimenu papildyma nuejau pas juos pasidaryti, tai man taip greitai bet jau taip skaudziai nusvilino nagus, galvojau kad liepsnos prades verstis ir 3 dienas nieko liesti is skausmo negalejau, kai svilo as jam gal tris kartus sakiau man ziauriai skauda, o jis pasiziuri kaip i durna ir toliau. bash.gif Tai gyvenime daugiau nejau pas nieka cia tvarkytis ju. Ir nezinau ar tie slifuokliai visi toki, ar cia tik blogose rankose taip gaunas, nes darbo laika tai gal per puse sutrumpytu, nors mokytoja sake geriau kad ju nenaudotume.... g.gif
ugniuxxx
QUOTE(jautiena @ 2010 07 11, 17:04)

tavieji gal labai atsokineja, kad taip ilgai dildziuoji? as turejau mergicka po menesio vel atejusia, tai tik pora naguciu is kampuciu atsoke buvo, labai buvau maloniai nustebinta, aisku ataugimas buvo per trecdali nago biggrin.gif
*


du papildymus kolkas tik dariau, vienas akrilo kitas gelio ir abu turejo nemazai kampuciu atcokusiu, bet turbut, kad del anksciau minetos priezastie - streso vietoj nepakankama iskilima padarau, nors kai su geliu formuoju as ta iskilima, tai darau po du nagus ir atrodo tai sekundei viskas ok, bet kol i lempa ir islempos iseina jis susistovi ir is jo ne daug kas palieka, o su akrilu paskutinei mergyckai kur dariau iskeliau normaliai, tai ji va siandien sugrizo kad as juos nudildziuociau blush2.gif truputi persistengiau biggrin.gif nu zodziu taip but gerai kad vienas du ir profe lotuliukas.gif
jautiena
ten ne pas japonus ejai, o kiniecius, ir ne i normalu grozio salona, nes tie kitaicu nail bars tai garseja savo tokiomis paslaugomis, bet uztat pigiai.
rogrinta
Merginos,gal patartumėt kur kursus labiausiai apsimoka lankyt? g.gif

Mačiau kelias vietas kosminėm man neįkandomom kainom,iš kart atkrito. Elizoj nieks neatsiliepia. Perfect Nails kursai 300 lt + 400 lt už priemonių rinkinį ir sava klientė. Nagavitoj 300 lt ir priemonių nereik ir klientės nereik,savos vienos rankos užtenka. Gal dar kas kur žino?
kissa666
QUOTE(rogrinta @ 2010 07 12, 20:34)
Merginos,gal patartumėt kur kursus labiausiai apsimoka lankyt?  g.gif

Mačiau kelias vietas kosminėm man neįkandomom kainom,iš kart atkrito. Elizoj nieks neatsiliepia. Perfect Nails kursai 300 lt + 400 lt už priemonių rinkinį ir sava klientė. Nagavitoj 300 lt ir priemonių nereik ir klientės nereik,savos vienos rankos užtenka. Gal dar kas kur žino?
*


as is tikruju patarti nelabai galiu, mokiausi privaciai... blush2.gif bet galiu pasakyti tik tiek, kad ant savo ranku darytis nagus ir ant kitu yra labai didelis skirtumas... todel tikrai siulau eiti ten, kur reikia "manekeno" biggrin.gif 4u.gif
Taniushka
o as praetoj temoj pries pora menesiu rasiau kad man labai ilgai trunka papildymas 3-3.5 val, ogi dabar..... jau siandien dariau papildyma, be to kapitaliai reikejo tvarkyti ne mano daryta priauginima ir ..... padariau per 2 val, prancuziska su prailginimu ir dar papaisimu biggrin.gif istikruju daug duoda praktika, dabar vasara prasidejo darbo daugiau ir visos klientes atejusios is kitu "meistriu" labai patenkintos grizta jau ne pirma karta...
Papildyta:
QUOTE(rogrinta @ 2010 07 12, 19:34)
Merginos,gal patartumėt kur kursus labiausiai apsimoka lankyt?  g.gif

Mačiau kelias vietas kosminėm man neįkandomom kainom,iš kart atkrito. Elizoj nieks neatsiliepia. Perfect Nails kursai 300 lt + 400 lt už priemonių rinkinį ir sava klientė. Nagavitoj 300 lt ir priemonių nereik ir klientės nereik,savos vienos rankos užtenka. Gal dar kas kur žino?
*as nzn kokiam cia mieste, bet tai pakankamai normali kaina, bet manau geriau i perfect nails neeiti, ju geliai nera super geros kokybes,o ten kur kursai 300 lt, jeigu nereikia priemoniu, tai su kokiom priemonem paskui dirbsi? o mokintis visgi geriau ant modelio o ne ant saves.

jeigu nori rimtai dirbti toki darba tai reikia pasiruosti isleisti maziausiai 1000 lt butiniausiom priemonem(geriau pirkti geras piremones ir gerus gelius ar akrila, nes su blogom priemonem ir rezultatas bus blogas), ir dar koki tukstanti pagalbinem ir papuosimams, o gal netgi ir daugiau
SECREAT
nu man tas dildziavimas trunka vistiek...kad ir be atsokimu buna nagai.aisku kitas varijantas,kur labai mazi ir neilgi nagai ir kur platus bei ilgi.tada taip.jei paprastas papildymas tai ir per 1,5val galima padaryt smile.gif ale kur sudetingiau truputi,tai vistiek sedziu as prie tu nagu ilgai..krapstaus,lyginu.... doh.gif
Taniushka
QUOTE(SECREAT @ 2010 07 12, 20:06)
nu man tas dildziavimas trunka vistiek...kad ir be atsokimu buna nagai.aisku kitas varijantas,kur labai mazi ir neilgi nagai ir kur platus bei ilgi.tada taip.jei paprastas papildymas tai ir per 1,5val galima padaryt smile.gif ale kur sudetingiau truputi,tai vistiek sedziu as prie tu nagu ilgai..krapstaus,lyginu....  doh.gif
*as irgi kartais ilgai krapstausi irgi priklauso ir nuo ilgio ir nuo dizaino, bet mano manymu geriau ilgiau pasikrapstyti bet padaryti kokybiskai, negu paskui kelis kartus perdaryti darba ( ar tvarkyti nulauzita naga, arba bus medziagos atsokimas) o galiausiai geras rezultatas- tau gera reklama ir daugiau patenkintu klienciu.

p.s o dirbi us elektrine dilde?
SECREAT
QUOTE(Taniushka @ 2010 07 12, 21:11)
p.s o dirbi us elektrine dilde?
*


nusipirkau tokia,ale ant klienciu dar nemeginau.baisiai bijau to daikto lotuliukas.gif
Taniushka
QUOTE(ugniuxxx @ 2010 07 11, 20:29)
du papildymus kolkas tik dariau, vienas akrilo kitas gelio ir abu turejo nemazai kampuciu atcokusiu, bet turbut, kad del anksciau minetos priezastie - streso vietoj nepakankama iskilima padarau, nors kai su geliu formuoju as ta iskilima, tai darau po du nagus ir atrodo tai sekundei viskas ok, bet kol i lempa ir islempos iseina jis susistovi ir is jo ne daug kas palieka, o su akrilu paskutinei mergyckai kur dariau iskeliau normaliai, tai ji va siandien sugrizo kad as juos nudildziuociau  blush2.gif truputi persistengiau  biggrin.gif  nu zodziu taip but gerai kad vienas du ir profe  lotuliukas.gif
*Del medziagos atsokimo, pagrindines priezastis:
1.blogai paruosti nagai, ne iki galo nuvalitas plonas sloksnis kutikulos
2.blogos medziagos
3.jeigu pirma karta,tai nagai bando atmesti svetimkuni
4. per sausi arba ber dregni naturalus nagai (jeigu per sausi nagai kliente turi naudoti alejuka)
5. blogai priziurimi nagai ( jeigu klientes nededa pirstiniu plaunant indus ir grindis)
6.jeigu kur nors isimusa, o streso zona jeigu per maza tai nagai paprasciausiai luzta jeigu smarkiai isimusti, o jeigu gera streso zona ir velgi isimusti pirstu -tai gelis tada gali atsokti, betgi jis ne del blogo streso atsoks o nuo smugio, tad streso zona maziausiai kalta)
7. jeigu medzia uzsidejo ir ant kutikulos ir blogai nuslifuoji tada irgi atsoks
Papildyta:
QUOTE(SECREAT @ 2010 07 12, 20:14)
nusipirkau tokia,ale ant klienciu dar nemeginau.baisiai bijau to daikto  lotuliukas.gif
*na o jeigu nesitreniruosi tai niekada ir neismoksi dirbti, ispradziu maziau nustatai apsukas o paskui su laiku pradesi justi ta dilde ir pradesi dirbti su didesnem apsukom o reiskia ir greiciau. man buvo tas pats, o dabar man jau tu 25 000 aps/ min jau kaip ir mazai biggrin.gif
SECREAT
QUOTE(Taniushka @ 2010 07 12, 21:23)
na o jeigu nesitreniruosi tai niekada ir neismoksi dirbti, ispradziu maziau nustatai apsukas o paskui su laiku pradesi justi ta dilde ir pradesi dirbti su didesnem apsukom o reiskia ir greiciau. man buvo tas pats, o dabar man jau tu 25 000 aps/ min jau kaip ir mazai biggrin.gif
*


tai sita zinau,kad viskas tiks su praktika ateina smile.gif o tu visa naga dildziuoji,ar tik stress punkta nuimi su freza?
Taniushka
QUOTE(SECREAT @ 2010 07 12, 20:27)
tai sita zinau,kad viskas tiks su praktika ateina smile.gif o tu visa naga dildziuoji,ar tik stress punkta nuimi su freza?
*as viska slifuoju, nuimu dizaina, siandien priauginejau ant tipsu pirma karta per siuos metus tai ir tipsus prie nagu pridilinau, aisku kai prie naturaliu nagu reikia labai atsargiai, bet vis greiciau nei su paprasta dilde
SECREAT
QUOTE(Taniushka @ 2010 07 12, 21:34)
as viska slifuoju, nuimu dizaina, siandien priauginejau ant tipsu pirma karta per siuos metus tai ir tipsus prie nagu pridilinau, aisku kai prie naturaliu nagu reikia labai atsargiai, bet vis greiciau nei su paprasta dilde
*


nu reikes kazkaip pratintis ir man po truputi..kaip nors gal iseis susidraugauti biggrin.gif
Taniushka
QUOTE(SECREAT @ 2010 07 12, 20:37)
nu reikes kazkaip pratintis ir man po truputi..kaip nors gal iseis susidraugauti  biggrin.gif
*


aisku, svarbu padaryti pirma zingsni o paskui bus lengva, as dabar kartais vargstu kai ateina su akriliniais nagais, tai antgaliu akrilui neturiu tai ir slifuoju kiek slifuoja su elektrine, o visa pagrindini sluoksni nuimu su paprasta, neisivaizduoju dabar darbo be dildes elektrines
Signa...
QUOTE(SECREAT @ 2010 07 12, 21:37)
nu reikes kazkaip pratintis ir man po truputi..kaip nors gal iseis susidraugauti  biggrin.gif
*


As irgi nesusidraugauju su ja, zinok blush2.gif
SECREAT
QUOTE(Signa... @ 2010 07 12, 22:04)
As irgi nesusidraugauju su ja, zinok  blush2.gif
*


va va biggrin.gif reiktu klientes perspeti,kad uztruks siek tiek ilgiau nei visada ir megint, kaip pradinukem,kantriai ir ilgai dildziuoti freza biggrin.gif
rogrinta
Ačiū merginos. Lauksiu ir kitų pasisakymų 4u.gif
Taniushka
QUOTE(SECREAT @ 2010 07 12, 21:05)
va va biggrin.gif reiktu klientes perspeti,kad uztruks siek tiek ilgiau nei visada ir megint, kaip pradinukem,kantriai ir ilgai dildziuoti freza  biggrin.gif
*na man atrodo neturetu buti ilgiau negu su paprasta dilde, tikrai kur storas sluoksnis galima drasiai slifuoti su daugiau apsuku, o kaip jau maziau lieka tai potruputi mazinti apsukas ir viskas gausis, man pirma kart slifuojant su freza darbas netgi pusvalandziu maziau uztruko
SECREAT
QUOTE(rogrinta @ 2010 07 12, 22:09)
Ačiū merginos. Lauksiu ir kitų pasisakymų  4u.gif
*


as ejau pas Egidija,mokejau 1200lt ir tikrai verti pinigai to buvo... ax.gif dar noreciau i akrilo kursus pas ja,ale kai laikai geresni ateis,tuomet smile.gif ir ne negalvociau eiti kur pigiau.sumokesiu daugiau,bet zinosiu,ka uz tai gavau ax.gif
Taniushka
QUOTE(SECREAT @ 2010 07 12, 21:12)
as ejau pas Egidija,mokejau 1200lt ir tikrai verti pinigai to buvo...  ax.gif dar noreciau i akrilo kursus pas ja,ale kai laikai geresni ateis,tuomet  smile.gif  ir ne negalvociau eiti kur pigiau.sumokesiu daugiau,bet zinosiu,ka uz tai gavau  ax.gif
*tai sauniai, gaila klaipedoj tu kursu nera, as tai irgi eiciau i tokius, i ta kaina iejo medziagos bent kokios?
rogrinta
QUOTE(SECREAT @ 2010 07 12, 23:12)
as ejau pas Egidija,mokejau 1200lt ir tikrai verti pinigai to buvo...  ax.gif
*


Bet ten visos priemones ir medžiagos įeina?
Kartojames su Taniushka,vienu metu tą patį klausimą užduodamos hihihi.gif
SECREAT
QUOTE(Taniushka @ 2010 07 12, 22:17)
tai sauniai, gaila klaipedoj tu kursu nera, as tai irgi eiciau i tokius, i ta kaina iejo medziagos bent kokios?
*


man pries 4metus iejo.dbr tiksliai ne nezinau... unsure.gif reiktu pasidometi
Taniushka
QUOTE(rogrinta @ 2010 07 12, 21:25)
Bet ten visos priemones ir medžiagos įeina?
Kartojames su Taniushka,vienu metu tą patį klausimą užduodamos hihihi.gif
*na istikruju kursai nera labai brangus ypac bendras pagrindinis kursas, bet va medziagos.... tad manau geriau negailek pinigu ir eik ten kur istikruju gerai ismokins, nes kuo geriau ismoksi tuo geresnis rezultas, geras rezultatas -daugiau klienciu.

ps. manau turetu ieti medziagos bent jau pagrindines u kuriom priauginti reikia, nes pagal mane tai visai normali kaina su medziagom, nes as megavalyje mokejau 270 uz bazini kursa +500 medziagos kinetics, ir tai ten nebuvo nei zirkliu, nei giljotinos tipsams nei lempos nei serveteliu nei dezinfekcijos rankoms.... zodziu tik geliai dildes , tipsai ir pagalbiniai skisciai ir geras teptukas
rogrinta
QUOTE(Taniushka @ 2010 07 12, 23:32)
ps. manau turetu ieti medziagos bent jau pagrindines u kuriom priauginti reikia, nes pagal mane tai visai normali kaina su medziagom, nes as megavalyje mokejau 270 uz bazini kursa +500 medziagos kinetics, ir tai ten nebuvo nei zirkliu, nei giljotinos tipsams nei lempos nei serveteliu nei dezinfekcijos rankoms.... zodziu tik geliai dildes , tipsai ir pagalbiniai skisciai ir geras teptukas
*


Nu tai ir aš manau,kad dar kokie 700 normalu su medžiagom,bet sakot kad Perfect nails š.. O 1200 man jau labai daug atrodo unsure.gif Nu žiūrinėsiuos toliau,užsivedžaiu labai tai teks ties kažkuo apsistot
kissa666
QUOTE(rogrinta @ 2010 07 12, 22:44)
Nu tai ir aš manau,kad dar kokie 700 normalu su medžiagom,bet sakot kad Perfect nails š.. O 1200 man jau labai daug atrodo  unsure.gif Nu žiūrinėsiuos toliau,užsivedžaiu labai tai teks ties kažkuo apsistot
*


kaip Perfect nails mokina nezinau, bet medziagos tikrai nekokios unsure.gif

dar Nocturne apmokymus veda, bet manau kad ten be priemoniu kaina... bet rytoj pas juos vaziuoju, tai jei nori galiu pasidometi kursais ax.gif
Taniushka
QUOTE(SECREAT @ 2010 07 12, 21:30)
man pries 4metus iejo.dbr tiksliai ne nezinau...  unsure.gif  reiktu pasidometi
*
QUOTE(rogrinta @ 2010 07 12, 21:44)
Nu tai ir aš manau,kad dar kokie 700 normalu su medžiagom,bet sakot kad Perfect nails š.. O 1200 man jau labai daug atrodo  unsure.gif Nu žiūrinėsiuos toliau,užsivedžaiu labai tai teks ties kažkuo apsistot
*na as perfect nails naudoju gelius, bet ne pagrindini sluoksni as naudoju komufliaza , si kart nusipirkau dar stardust permatoma pabandymui, ju geliai blogiau laikosi, labiau atsoka, tai as juos naudoju taip sakant dizainams tarp pagrindiniu IBD gelio sloksniu, tai nzn, man tai geriau medziagos labai gerai save uzrekomendavusiu firmu o i kursus tada reikia tokius eiti kur so tokiom priemonem ir mokina, pas mus neradaug kur mokintu su ibd tai ejau su kinetiks ismokau o dabar dirbu su ibd pagal ta pati principa, bet rezultatai geresni negu su kinetiku
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.