Įkraunama...
Įkraunama...

Medžio išdeginimo darbai (pirografija)

Mielos / -i bendražygės / -iai,

kuriu naują temelę, kad galėtume toliau diskutuoti, dalintis mintimis bei patirtimi.


Čia mūsų senoji tema: http://www.supermama...howtopic=259108
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 01 rugpjūčio 2010 - 15:50
Kad nebūtų tuščia temelė, įkeliu gražų degintą motyvą:
user posted image
Atsakyti
niu va mazutis ir greitas biggrin.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 12 liepos 2010 - 22:44
Labas vakaras smile.gif gražūs darbeliai wub.gif prieš keletą metų gavau iš sesės dovanų tokį bebrotiškai fantastišką medinį rėmelį. Aišku pagalvojau kad parduotuvėj pirktas doh.gif . Šyrit žiūriu aš į jį ir galvoju kaip jis čia taip padarytas gražiai. Tada sumąsčiau, kad noriu tokių auskarų. Sugalvojau kad gal įmanoma rankom taip išdegint medį ir įlindau į jūsų senąją temą pažiūrėt kas gražiausiai degina biggrin.gif . Nu ir ką jūs manot, kokiam antram ar trečiam psl randu 2007m. justess22 rašytą žinutę ir matau savąjį rėmelį doh.gif biggrin.gif tada dašuto, kokį turtą ant lentynos turiu cool.gif tad krepiuosi į justess22 ir dėkoju už nuostabų darbą ir tuo pačiu norėčiau paprašyti kad panašiu motyvu išdegintum auskarus blush2.gif
Atsakyti
sveikos ir as ikisau savo nosi smalsumo vedina ir aurelijos ma nustebinta, kaip dailiai isdegintos raideles ant pakabos dekupazo temoje bigsmile.gif taigi noriu uzduoti keleta klausimeliu, gal kuri rasit kelias minutes ir atsakysit man ax.gif
1. jei noriu paveiksliuka isdeginti ant kazkokios spalvos fono ne medzio, tai pirma nudazau akriliniais dazais, palaukiu kol nudzius ir galiu degint??? ar taip suprantu???
2. niekada nesu deginus ax.gif tai prisiziurejus jusu grozybiu suprantu, kad degint reikia tokiais taskeliais is kuriu gaunasi bendras paveiksliukas?
3. isdeginus galima dar taskelius padazyti kitokia spalva??

is anksto dekoju uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaga*: 30 liepos 2010 - 19:41
Abejoju, ar besulauktumei čia Justės...
Nežinau, ar ji šiuomet bedegintų.
Patarimas: tokiu atveju, kai randi patikusį darbelį, geriausia rašyti asmeninę žinutę.
Justės kontaktų yra visur. O jai pačiai perduosiu šią įdomią istoriją...
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Deginant dažytą, o jeigu dar ant viršaus lakuotą, tai pirmiausiai žiauriai rūksta, o antra - degiklis degina ne medį, o tik klimpsta į laką ir dažus.
O Tu gaga optimistė, jei ruošiesi nuspalvinti visus deginimo taškiukus doh.gif Na, nebent mažą plotelį, kokiu nors dantų krapštuku g.gif

Bet kokiu atveju, jeigu bandysi, būtinai čia pasirodyk.
Atsakyti
Aš tai kažkur mačiau degintų, o po to dažytų darbelių, tikrai gražiai atrodė smile.gif o Justei jau parašiau ir susitarėm, kad išdegins bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susidėliojusi mozaika: 30 liepos 2010 - 22:59
QUOTE(Suoka @ 2009 02 21, 09:41)
Merginos nor4jau pasiklausti dėl degintuvų. Pas mane tos senas tarybinis, su vielute ir kazkaip man sunku smulkų raštą su juom padaryti, arba  taškelius.
Ar kas nors naudoja dar tokį?
Nes galvoju, ar čia ranka mano kreiva ir riekia daugiau praktikuotis, ar dėl vielutės konstrukcijos, nes kiek apžiūrėjau tai naujų galiukai kitokie.

Perskaiciau praeita tema ir kiek supratau kad visos degina su naujais "Senukiniais" degikliais rolleyes.gif o as turiu is mamos gauta "palikima" toki tarybiniu laiku. Tai noreciau paklausti ar kuri bandet deginti su tokiu? ar geriau nusipirkti nauja siuolaikini degikli su atskirais antgaliais ir nesukti sau galvos po to su sugadintais darbais? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 07 31, 09:47)
Perskaiciau praeita tema ir kiek supratau kad visos degina su naujais "Senukiniais" degikliais  rolleyes.gif  o as turiu is mamos gauta "palikima" toki tarybiniu laiku. Tai noreciau paklausti ar kuri bandet deginti su tokiu? ar geriau nusipirkti nauja siuolaikini degikli su atskirais antgaliais ir nesukti sau galvos po to su sugadintais darbais?  blush2.gif

Jeigu jis gerai kaista tai laisvai gali juo naudotis thumbup.gif .Manau viskas butu gerai.
Atsakyti
aciu linike77 uz nuomone biggrin.gif , nezinau ar as optimiste lotuliukas.gif tiesiog kol kas klausineju, nes cia man kosmosas, jo plotelis apie kuri galvoju nebutu didelis, taigi gal ir pavyktu padazyti ji biggrin.gif ... bet kaip supratau galima dazyta medi degint??? pats medis ne lakuotas... beje gal galit kas nors idet kaip atrodo degikliai... nes visos foto isimtos temoje. o kazkas buvo ideje senukuose kur yra nuoroda, ten man irgi nerodo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaga*: 31 liepos 2010 - 10:12
QUOTE(gaga* @ 2010 07 31, 11:11)
aciu linike77 uz nuomone  biggrin.gif , nezinau ar as optimiste  lotuliukas.gif  tiesiog kol kas klausineju, nes cia man kosmosas, jo plotelis apie kuri galvoju nebutu didelis, taigi gal ir pavyktu padazyti ji  biggrin.gif ... bet kaip supratau galima dazyta medi degint??? pats medis ne lakuotas... beje gal galit kas nors idet kaip atrodo degikliai... nes visos foto isimtos temoje. o kazkas buvo ideje senukuose kur yra nuoroda, ten man irgi nerodo  g.gif

Na cia lenkiska http://www.dluta.pl/index.php?p=3155 svetaine kaip atrodo degiklis kuriuo ir as naudojuosi.Sito apaatelio galimybes nera dideles taciau viska galima padaryti su darbeliais,yra ivairiu antgaliu.pebaro firmos degikliai geri tikrai.
Sekmes bandant degint.
Atsakyti