Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Patiekalų ir stalo puošimas
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos
Pages: 1, 2, 3, 4
wel
gal turite ideju, kaip idomiau papuosti patiekalus?
Kalinka
kulinarinius patiekalus gausiai puosiu salotomis krapais paprikom pomidorais ir viskuo spalvingu augaliniu ka dar galima suvalgyti...kartais tarp tu papuosalu sunku rasti mesos gabaleli...bet man nesunku as juk zinau kur ji padejau wink.gif
exune
puosiu patiekaliukus beveik absoliuciai visada rolleyes.gif pradedant pusryciais baigiant vakariene.
tik ,wel, kaip cia nupasakosi, reikia juk pamatyti. g.gif juk puosiama ivairiai: ir naudojant padazus ivarius, ir darzoves, galu gale sudejimas maisto i lekste , gali but padarytas taip,kad nereikes nieko prideti, bet niekas neabejos, jog maistas atrodo isskirtinai... na zodziu... biggrin.gif
Fea
As ir visada ne bet kaip sudedu i lekste smile.gif Jau pats maisto sudejimas gali but kaip papuosalas. O jei dar garnyras koks spalvingas ir sudetas ne siaip i viena kruva tai visai thumbup.gif atrodo. Arba jei tos misrainytes kokiu 2-3 rusiu, po truputi visu pridedi i ivairius lekstes sonus, irgi is karto thumbup.gif vaizdelis. Ir dar as jei kazka darau su ryziu garnyru, juos kaip boksteli vidury lekstes sudedu - is pradziu ryzius i koki puoduka sudedi, paskui apvertus iskreti. Gaunasi thumbup.gif bokstelis tongue.gif
Elena
Aš tai desiu nuotraukas...daug iš jų pati naudoju papuošimų tongue.gif

--Resize_Images_Alt_Text--
Papildyta @ [mergetime]1085049141[/mergetime]
Toliau tongue.gif
Ridikeliai

O čia svogunai supjaustyti žiedais ir apvolioti į raudonus pipirus, arba smulkitus žalumynus..arba kitokios spalvos prieskonius
Papildyta @ [mergetime]1085049297[/mergetime]

Papildyta @ [mergetime]1085049722[/mergetime]

Čia geles iš poro, reikia smulkiai ji papjaustyti tongue.gif ir i vaza prideti petražolių

Papildyta @ [mergetime]1085050022[/mergetime]

nerile
Elena, aciu, labiausiai patiko poru puokste ir banano laivelis. Kad tik neuzmirsciau.
Idomu, i ta banana vaisiai susmeigti ar jis kiek paskaptuotas? rolleyes.gif
Elena
Nerile, banano ten nera tongue.gif Aš kai dariau, tai atsargiai išemiau ir supjausčiau griežineliasi kartu su kitais vaisiai...tik viską pašlakstau citrinų sultimis, kad vaisiai nepajuodotų.. smile.gif
Fea
QUOTE (Elena @ 2004 05 20, 14:13)
Nerile, banano ten nera tongue.gif Aš kai dariau, tai atsargiai išemiau ir supjausčiau griežineliasi kartu su kitais vaisiai...tik viską pašlakstau citrinų sultimis, kad vaisiai nepajuodotų.. smile.gif

Ale jauciu labai nepatogu valgyt g.gif
wel
labai idomu, ELENA, ypac poru puokste, svogunai ir ridikeliu kompozicija.
ACIU
Elena
Šiaip sudetingus papuošimus aš darau kokiems baliams..arba jei kokia ypatinga proga..
O kasdien naudoju ka nors paprastesnio, man patika kai maistas gražiai sudetas ant lekštutes...Pvz. dedu maistą ant lekštes išklotos salotų lapais..jau gražiau atrodo..arba paprsta aluvuoge be kauliuko, ji kaip maza vazele...tai galima į tą skylutę idėti mažą petražolės šakelę..ir vsio tongue.gif
O čia dar turiu paveiksliukų:

Darbo daug...bet gražu rolleyes.gif Čia iš agurko ir maži pomiduriukai..

Dar vienas desertas:

Fea
Joooo cia jau terliojimosi nemazai g.gif smile.gif Ale grazu... thumbup.gif
lengvute
paparastai namie patiekalų nepuošiu, nors pačiai labiau patinka valgyt kruopščiai ir išmoningai papuoštus thumbup.gif (ypač kavinėse į tai kreipiu dėmesį), turiu tokį žurnaliuką nusipirkusi apie papuošimus valgių, labai gražu, bet dar nepritaikiau biggrin.gif
Kai ruošiu didesnius balius, man savaime gaunasi, kad pripuošiu meniškai, ypač išdėstau gražia lėkštėse daržoves, vaisius , mėsą (taip visi sako, o man pačiai atrodo, kad nieko ypatingo nepuošiau, tiesiog turiu tokią gyslelę, bet nemėgstu čiupinėtis), mane dar gelbsti kiekvienam patiekalui specialus tinkantis indas, kuris savaime puošia wink.gif
Pastebėjau, kad papuošimai ypač svarbūs vaikų gimtadieniams, tad alabiau eksperimentuoju su papuošimais, bet labaiu parenku patiekalus, užkandžius, pyragėlius , kuriuos lengviau puošt, kurie ir šiaip gražiai atrodo, yra ryškūs ir pan.
Tiesa, uošvienė tortus kept moka o puošia bile kaip arba visai nepuošia, neteikia tam dėmesio, tai jau man visad duoda puošt, įsijaučiu ir pridarau grožybių, prifantazuoju beveik iš nieko, ką panaudot wink.gif
Elena
Čia parodyta kaip daryti rožes iš juodo ridiko tongue.gif

http://restorant.narod.ru/cervirovka/histori29.htm

Drugelis:

Čia į maža pomidoriuką į vidų įdeta alyvuogę ir viskas stovi ant banano gabaliuko:
sotto
Man svarbu kaip patiekalas atrodo, bet labai pripuoštų , na būna tokie labai jau nučiupinėti, tai nemėgstu. Šiaip man svarbiausia kad būtų gražūs indai, visada kasdienai naudojame gražiausias lėkštes, puodukus ir t.t. Aš kepsniuką lėkštėj padedu ant salotos lapelio, ar pomidorą dailiai lėkštėj pamėtau , pabarstau jį kokiu svogūnu papjaustytu, prieskoniukais na žodžiu kad atrodytų kuo natūraliau. O jau tokias visokias gėlytes, figūrytes... na nežinau ką man turėtų pažadėti kad daryčiau, o ir per balius nelabai mėgstu ardyti tokias kompozicijas laugh.gif . Bet kaip sakoma dėl skonio nesiginčijama
nerile
Elena, as vel del to "banano laivelio". Neiziuriu, ar i ta zieve vaisiu gabaliukai tik sudeti ar ten verinukai padaryti?
Siaip neturiu gysleles puosimui, bet i kitus paziureti labai patinka... Visada stengiuosi prisiminti ir atkartoti, bet atmintis kazkokia trumpa. Tik Vokietijoje kai teko 2 men. kavineje padirbeti, tai viena kompozicija leksteje buvau atkalus ir namie vis taikydavau biggrin.gif Dabar uzmirsau jau tongue.gif
Elena
Nerile, aš parašysiu kaip aš dariau: pagaliuką bananui įdėjau į uodegą laugh.gif o ant galiuko uždėjau vyšnią ar kokia kita uogą galima rolleyes.gif O viduje sudejau tiesiog įvairių vaisių gabaliukus, be pagaliuko rolleyes.gif O jei visa tiesa pasakyti, dar ir grietineles biški užpurškiau tongue.gif
UKĖ
labai lauksiu Jusu ideju, schemeliu... newyear.gif
bea
user posted image
žiūrėti štai čia servetėlės lankstymas

user posted image
ir čia

user posted image
ir čia

user posted imageir čia
bea

user posted image
štai čia
Limcamca
As daug variantu zinau tongue.gif tik nezinau kaip cia tiksliai ispasakot. Reiks fotoaparato ieskot biggrin.gif
~♥KaipTaiKaip♥~
O gal zinote is kur gaut trafaretu tortu puosimams? Mano fantazijos neuztenka tokiems dalykams.
grožis
smile.gif Tas , kurios domisi patiekalų puošimu galiu pakviesti gegužės 19d.17val. į 2 valandų pamoką - saldžių patiekalų puošimas, ir dekoravimas iš vaisių.Renkasi estetinės mokyklėlės mamytės.Reikės atsinešti savo produktus. Pamoka kainuos 10Lt. Viena jau buvo - puošimas patiekalų iš daržovių.Visos liko labai patenkintos thumbup.gif .Skambinkite 8 674 03337.Kaunas.Iki malonaus! 4u.gif
4fun
lyg ir neradau tokios temos, o gal prazioplinau, siaip neblogai butu subforumas panasia tema mirksiukas.gif
Laiko nelabai yra tai iskart klausiu: kaip ir kame paduoti i stala ryzius? ruosiuosi gamint karsta kiaulienos vyniotini su idarytom darzovem; tiesa, ir ji nelabai isivaizduoju i ka ir ant ko det, kad vaizdas butu doh.gif nu ne kulinare as, bet restoranams nei pinigu nei noro... o svecius pavaisint - garbes reikalas drinks_cheers.gif
Frosted
QUOTE(4fun @ 2005 08 05, 13:15)
lyg ir neradau tokios temos, o gal prazioplinau, siaip neblogai butu subforumas panasia tema mirksiukas.gif
Laiko nelabai yra tai iskart klausiu: kaip ir kame paduoti i stala ryzius? ruosiuosi gamint karsta kiaulienos vyniotini su idarytom darzovem; tiesa, ir ji nelabai isivaizduoju i ka ir ant ko det, kad vaizdas butu doh.gif  nu ne kulinare as, bet restoranams nei pinigu nei noro... o svecius pavaisint - garbes reikalas drinks_cheers.gif
*

Nu tai cia, zinok, skonio, noru ir fantazijos reikalas. Vyniotini patogiau butu, aisku, jei is karto papjaustytum ir graziai sudetum, kiek supratau, jis pailgas, tai as deciau ant pailgos lekstes (panasiai, kaip buna zuviai skirtos), ir papuosciau kokiais zalumynais, ar tokiomis darzovemis, kuriom idarinejai.
O ryzius... Gali sudeti i viena didele lekste ar grazu dubeni, gali padaryti ryzius su kokiais prieskoniais ar darzovem. Pagal skoni. Arba gali kiekvienam pateikti atskiruose dubeneliuose, kaip kinu restoranuose smile.gif Ir lazdeles biggrin.gif
Nu, vienzo, duok laisve savo fantazijai mirksiukas.gif
Žuvė
QUOTE(4fun @ 2005 08 05, 13:15)
Laiko nelabai yra tai iskart klausiu: kaip ir kame paduoti i stala ryzius? ruosiuosi gamint karsta kiaulienos vyniotini su idarytom darzovem; tiesa, ir ji nelabai isivaizduoju i ka ir ant ko det, kad vaizdas butu doh.gif  nu ne kulinare as, bet restoranams nei pinigu nei noro... o svecius pavaisint - garbes reikalas drinks_cheers.gif
*

tarkim jei dėtum vyniotinį į pailgą didelę lekštę, tai iš ryžių visai gražu būtų padaryti "šulinuką": pirma sudėti ryžius, juos lygiai paskirstyti ir įpylus šiek tiek sulčių nuo kepto kumpio ar tai padažo į lėkštės viduriuką, įdėti vyniotinį 4u.gif
~♥KaipTaiKaip♥~
Ryžius karštus galima sudėt į puodelį kokį nors, po to lėkštelėje apverst ir gausis toks nanukas smile.gif Dar papuoši ir labai gražiai atrodo.
Ping
mirksiukas.gif
Asta
Pažiūrėkit kaip galima padaryti bulvių rožes thumbup.gif clap_1.gif
agneira
QUOTE(grožis @ 2005 05 13, 17:30)
smile.gif Tas , kurios domisi patiekalų puošimu galiu pakviesti gegužės 19d.17val. į 2 valandų  pamoką  - saldžių patiekalų puošimas, ir dekoravimas iš vaisių.Renkasi estetinės mokyklėlės mamytės.Reikės atsinešti savo produktus. Pamoka kainuos 10Lt. Viena jau buvo - puošimas patiekalų iš daržovių.Visos liko labai patenkintos thumbup.gif .Skambinkite 8 674 03337.Kaunas.Iki malonaus! 4u.gif
*

Kaip įdomu thumbup.gif Labai norėčiau į tokias pamokėles, bet deja pavėlavau. gal kada vėl organizuosit?
micra
Rožytes tortui papuošti:
iš tešlos
Antarė
niekur neradau, kaip puosiate stala, esant progai? gal zinote kokiu saitu, kur galima rasti kokiu minciu? Domina ne maisto puosimas, o stalo, atrodo, viskas aisku, grazus indai, serveteles, nu bet....visgi konkreciai... blush2.gif
FAJITA
[quote=wel,2004 05 19, 20:04]
gal turite ideju, kaip idomiau papuosti patiekalus?
*

[/quote.reikia tik zinot koki patiekala puost kad zinot kuo papuost.turint fantazija problemu neturetu kilt
tavi
Labai puošniai atrodo ant stalo kumpio ar dešros gabaliukai susukti ir į juos pridėti salotų lapų, paprikos juostelių, svogūnų laiškų. Padarai piltuvėlį, dantų krapštuku perveri ir pridedi.
MELDA
QUOTE(grožis @ 2005 05 13, 17:30)
smile.gif Tas , kurios domisi patiekalų puošimu galiu pakviesti gegužės 19d.17val. į 2 valandų  pamoką  - saldžių patiekalų puošimas, ir dekoravimas iš vaisių.Renkasi estetinės mokyklėlės mamytės.Reikės atsinešti savo produktus. Pamoka kainuos 10Lt. Viena jau buvo - puošimas patiekalų iš daržovių.Visos liko labai patenkintos thumbup.gif .Skambinkite 8 674 03337.Kaunas.Iki malonaus! 4u.gif
*

gal vėl kada bus? ax.gif
[fillette]
Pusryciams:
pradesiu pasakoti nuo kaires puses smile.gif
maza lekstute kaireje, ant jos mazas peilis...lekstutes desineje didelis peilis
vieta pusrysiu lekstei su maistu
desineje - didele sakute, desertinis saukstas (toks smailejantis).
Desineje virsuje - lekstute, su puodeliu ir sauksteliu arbatai.

Pietums:
Galima tik saukta su peiliu (sriubai su duona),
sakute su peiliu (karstam patiekalui),
desertini sauksta su maza sakute (desertui )susukti i serveteles graziai.

Vakarienei:
nuo kaires smile.gif
maza lekstute, ant jos mazas peilis (lekstute sviestui ir peilis sviestui tepti ant duonos)...lekst desineje - mazas peilis, didelis peilis (link vidurio);
vidury vieta lekstems su patiekalais;
desineje - didele sakute, saukstas sriubai (dar desiniau) ir sakute dar viena (salotoms);
virs tos vietos, kur turetu buti lekstes su patiekalais, horizontaliai sudeta - sakute (su sakutem i desine) ir desertinis saukstas (su smaigaliu i kaire)... nezinau kaip paaiskint blush2.gif ...
tada desiniau nuo tu irankiu desertams, dvi taures (maza ir didele), galima ir lekstute su puodeliu ir sauksteliu paruosti is anksto... wink.gif

Nezinau ar jums tinkami tokie variantai, bet prasom - i sveikata 4u.gif 4u.gif

Galima visada padeti salto vandens ant stalo, skrudintos ar pjaustytos duonos, sviesto, dzemo pusryciams ir t.t.
Elena
Va kokios bitės iš alyvuogių thumbup.gif Sparnai iš gabaliukų kiniško kopūsto mirksiukas.gif
Dasha
QUOTE(Elena @ 2007 02 27, 15:05)
Va kokios bitės iš alyvuogių  thumbup.gif Sparnai iš gabaliukų kiniško kopūsto  mirksiukas.gif
*

nu nerealiai grazu ir ishradinga bigsmile.gif suintrigavai, einu visa tema perskaityt biggrin.gif nes kaip tik mociutes jubiliejus arteja, pasisemsiu ideju mirksiukas.gif good.gif
Elena
Dar..palmės mirksiukas.gif Alyvuogės ir svogūnų laiškai...

mik
QUOTE(Asta @ 2006 01 21, 18:05)
Pažiūrėkit kaip galima padaryti bulvių rožes  thumbup.gif  clap_1.gif
*

tai bent grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Limcamca
QUOTE(Elena @ 2007 02 27, 14:05)
Va kokios bitės iš alyvuogių  thumbup.gif Sparnai iš gabaliukų kiniško kopūsto  mirksiukas.gif
*

man labai įspūdinga ir gražu thumbup.gif
Karosė
Na kas dar ,kur kulinarės dingo 4u.gif
Jurblond
Vakar visą vakarą žaidžiau darydama bulvių rožes, nesigavo nieko schmoll.gif , sunervino tai išsikepiau bulvių skridinėlius biggrin.gif
tavi
QUOTE(Jurblond @ 2007 03 30, 12:00)
Vakar visą vakarą žaidžiau darydama bulvių rožes, nesigavo nieko  schmoll.gif , sunervino tai išsikepiau bulvių skridinėlius  biggrin.gif
*

Dabar bulvės netinka, manau. Rpžes geriau daryti iš rudeninių bulvių , tai yra šviežių. Tai ką matau nuotraukoj pas Giedrių - jos šviežios, elastingos ir turi gerai pasiduoti sukimui. Įtariu tau tiesiog lūžinėjo skridinėliai.
gija23
QUOTE(Elena @ 2007 02 27, 15:05)
*

Bitutes tai liuks... thumbup.gif Bet ir kepsniukas atrodo visai neprastai, net seiles nutyso... Gal receptuko nebutu gaila... mirksiukas.gif
yalissa
QUOTE(Elena @ 2007 02 27, 14:05)
*

QUOTE(Elena @ 2007 03 07, 10:27)
Dar..palmės  mirksiukas.gif Alyvuogės ir svogūnų laiškai...

*

O jau koks grožis wub.gif wub.gif wub.gif

Atrodo viskas taip paprasta ir nesudėtinga, bet kai man liūdna su fantazija, tai aš pati niekad taip nesugalvočiau ax.gif
Almera
SOS SOS SOS
Labai prasau pasakyti kur galima nusipirkti maistiniu dazu, kurie tiktu deti i baltymu glaju... Aciu
zuikaite
QUOTE(Elena @ 2007 03 07, 11:27)
Dar..palmės  mirksiukas.gif Alyvuogės ir svogūnų laiškai...

*

Labai liux thumbup.gif palmes ir bitutes. Reike panaudoti sia ideja. Pati sugalvojai?
mamushka
QUOTE(Almera @ 2007 04 02, 13:16)
SOS SOS SOS
Labai prasau pasakyti kur galima nusipirkti maistiniu dazu, kurie tiktu deti i baltymu glaju... Aciu
*

kokia spalva nori dazyt ? senovej kai mokiausia kulinarkej mums pasakojo kad glaju galima dazyt su burokeliu arba spinatu sultimis.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.