Įkraunama...
Įkraunama...

Gleivinės auginimas

Jau kelis mėnesius kankinuosi dėl neaugančios gleivinės - niekaip nepavyksta jos užauginti iki reikiamos struktūros (kartais ir storio), kad galima būtų bent pamėginti perkelti atšildytus embrionus. Estrofemą valgau kaip bombonkes, bet tų 'trijų sluoksnių' niekaip nepavyksta pagaminti. Gal kas esat susidūręs su tuo ir kaip pavyko išspręsti šią problemą? Gal pertrauką kokią padaryti, gal be estrofemo yra kokie geresni preparatai, gal dar kas? Vieną ciklą bandžiau ir su dipherelinu, bet tas pats sh gavosi plius galva kaip spardomas futbolo kamuolys buvo schmoll.gif

Pliusas tik, kad labai jau ant meilės traukia vartojant tą estrofemą blush2.gif (man, tinginei, tai pats geriausias sportas lotuliukas.gif ), bet iš kitos pusės - juk tai hormonai, nėra tokie jau nekalti vaistai, kad saujomis juos ryti be perstojo.
Atsakyti
Oi nė nežinau, Saiko. Man prieš šaldytus buvo paskirta Proginova, tai suveikė....tačiau nežinau kiek ji skiriasi nuo estrofemo tiek sudėtim, tiek poveikiu. Migluže, gal tu kokių idėjų turėtum. Mergaitės, pasidalinkit patirtim 4u.gif
Atsakyti
Man lyg panaši problema dėl gleivinės - clostelbegytas slopino jos augimą, tai po clost. leidausi gonalį ir gėriau iš pradžių po 1, po to po 2 ir po 3 tabletes Estrofemo, po ovuliacijos diuphastoną po 2 tab. Nepaisant visko, prieš ovuliacija gleivinė buvo tik 7 mm, kelios dienos po ovuliacijos - 10 mm, bet dar nebuvo susijungus į vientisą, kaip kad turi būti... Tačiau net ir tokia plona gleivinė nesutrukdė man pastoti, deja dėl aukščiau nulemtų priežasčių bandysiu ir vėl...
Pastojus, apie 5 sav. gleivinė buvo 13 mm.
Atsakyti
man gyd. sake kad Gonalio pagalba ja augina....
Atsakyti
man visada padėdavo nakviša su vit.E (kapsulės yra po 500 ir 1000 vnt). Gleivinė buvo gera (nors ir pamažu plonėjo), net keturis iš eilės ciklus geriant Clost.
Atsakyti
Tai kai stimuliavo gonaliu, tai ir pas mane augdavo kaip reikia. O dabar, kai ruosia isodinti saldytus, niekas gonaliu nebeskatina. Nors dabar dingtelejo - o jei stimuliuoti gonaliu, uzauginti gleivine ir tada isodinti saldytus, ka manot?
Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2006 01 09, 18:27)
Tai kai stimuliavo gonaliu, tai ir pas mane augdavo kaip reikia. O dabar, kai ruosia isodinti saldytus, niekas gonaliu nebeskatina. Nors dabar dingtelejo - o jei stimuliuoti gonaliu, uzauginti gleivine ir tada isodinti saldytus, ka manot?


Nu o ką tuomet veiksi su išstimuliuotais Gonaliu folikulais? blush2.gif Vėl užšaldysi?Juk nemanau, kad Gonalis vien tik gleivinę augina tongue.gif Jau geriau tada normalų IVF'ą daryti, negu su šaldytais. Be to dažnos hiperstimuliacijos, žodžiu planas ne koks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 01 09, 16:34)
Nu o ką tuomet veiksi su išstimuliuotais Gonaliu folikulais? blush2.gif  Vėl užšaldysi?Juk nemanau, kad Gonalis vien tik gleivinę augina tongue.gif  Jau geriau tada normalų IVF'ą daryti, negu su šaldytais. Be to dažnos hiperstimuliacijos, žodžiu planas ne koks blush2.gif


Kaip cia pasakius, ar jau ivf tikrai geriau daryti... Tiek kruvis organizmui, tiek finansai.
O del uzaugusiu folikulu ne problema. Galima daryti kaip per iui - tegu jie ovuliuoja, o tada ileidziama ne sperma, o embrionai (po 2-3 dienu pvz.). Aisku, tada jau nuo santykiu reiktu susilaikyti, kad tik kartais nepastoti naturaliai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2006 01 09, 18:44)
Kaip cia pasakius, ar jau ivf tikrai geriau daryti... Tiek kruvis organizmui, tiek finansai.
O del uzaugusiu folikulu ne problema. Galima daryti kaip per iui - tegu jie ovuliuoja, o tada ileidziama ne sperma, o embrionai (po 2-3 dienu pvz.). Aisku, tada jau nuo santykiu reiktu susilaikyti, kad tik kartais nepastoti naturaliai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu bet gi nuo Gonalio užauga ne vienas folikulas, būna ir hiperstimuliacija, taigi jaučiu ne kaip būtų, jei juos ne išpunktuotų, o leistų ovuliuoti blink.gif Nelabai žinau, gal ir įmanomas toks variantas, jei užaugtų max. 3 folikulai g.gif
Atsakyti
femme, imanoma - gi stebi echoskopu ir reguliuoja gonalio dozes. sakau - tas pats kaip kad ruostu IUI.
Atsakyti
Merginos, kokio storio turi būti gleivinė sėkmingai implantacijai?
Atsakyti
Nu femme, ieškai ko nepametusi lotuliukas.gif
Pvz man niekada hiperstimuliacijos nebuvo, išaugindavau po vieną folikulą. Taigi nebūtina skirti IVFines dozes lotuliukas.gif
Kažką viena ausim girdėjau, kad kartais stimuliuoja gonaliu prieš šaldytų įsodinimą.
Atsakyti