Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (5)

Labas, jam reikia demesio ir nieko nepadarysi. Seni žmones kaip ir vaikai. Stiprybės tau brokensmile 4u.gif Tave gerai suprantu, nes pati rupinuosi tetule kuriai 82 metai,tik gerai, kad ji dar nueina i virtuve pavalgyti ir jei speja i tualeta.
Atsakyti

Ką gi, tėvui pasakyta, kad teks jam tos idėjos atsisakyti, reikia galvoti apie kitą variantą unsure.gif
Kadangi ne aš kalbėjau, net nežinau kokia jo reakcija buvo.
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2010 07 25, 22:01)
Ką gi, tėvui pasakyta, kad teks jam tos idėjos atsisakyti, reikia galvoti apie kitą variantą  unsure.gif
Kadangi ne aš kalbėjau, net nežinau kokia jo reakcija buvo.

Jeigu dar normaliai protaujantis supras.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2010 07 25, 21:01)
Ką gi, tėvui pasakyta, kad teks jam tos idėjos atsisakyti, reikia galvoti apie kitą variantą  unsure.gif
Kadangi ne aš kalbėjau, net nežinau kokia jo reakcija buvo.

Kai nueisite pas jį, gal sužinosite, kokia jo reakcija buvo? Nes turbūt svarbu, kaip jis jaučiasi. Gali būt jo reakcija ir audringa ar kaip tik užsisklendimo (nes ,,atmetėte''). O tada tokį prižiūrėt nelengva. verysad.gif
O ar jau yra kitų variantų? Nes prižiūrėti nuolatos kituose namuose esantį senolį tikrai labai sunku. Pavargsti nuo važinėjimo. g.gif
Atsakyti
Viena pazystama gulesi i ligonine, tai savo mamyte pagulde i slaugos ligonine, senute lanke gimines, bet ka atnesdavo, ta ir rasdavo net nepaliesta. Sako kitus senukus labai blogai veikia tie valdiski namai, jie uzsidaro savyje, labai pasikeicia. Aisku kiti prisitaiko, jug ten priziurimi slauguciu, gydytoju.
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2010 07 25, 23:03)
Kai nueisite pas jį, gal sužinosite, kokia jo reakcija buvo? Nes turbūt svarbu, kaip jis jaučiasi. Gali būt jo reakcija ir audringa ar kaip tik užsisklendimo (nes ,,atmetėte''). O tada tokį prižiūrėt nelengva.  verysad.gif
O ar jau yra kitų variantų? Nes prižiūrėti nuolatos kituose namuose esantį senolį tikrai labai sunku. Pavargsti nuo važinėjimo.  g.gif


Kadangi jis ir dabar gyvena ne vieną ir ne 2 šimtus km nuo mūsų, tai jau ir dabar užtenka to vėžinimosi doh.gif

O jį ne tai kad nelenva prižiūrėti bus, bet apskitai su juo nėra lengva - labai jau "įdomaus" charakterio. Ir kas iš aplinkinių labiau pažįsta mano tėvą, tai mane su broliu labai supranta ir pritaria mūsų nuomonei. Suprantu, kad iš šono žiūrinčiam neteisingai atrodo, kaip mes elgiamės, bet čia tas variantas "įleisk kiaulę į bažnyčią, tai ir ant altoriaus užlips".

Geriau jau jis tegu savo namuką užrašo pvz. seseriai kuriai nors ar pnš. (ar kokiems namams), kur ir gyventų toliau, bet aš su broliu per gerai jį pažįstame, kad leistume įsibrauti į mūsų asmeninius gyvenimus (o be reguliavimo tai jau nebūtų apsieta niekaip) lyg niekur nieko, nes jis taip nori.

Kas įdomiausia, kitoje civilizuotoje šalyje (kad ir Vokietija) tai būtų normalu ir savaime suprantama, kad tėvai gali nugyventi ir pensionuose su savo bendraminčiais ir bendraamžiais, o čia , LT, turi teisinti savo požiūrį, kodėl nori gyventi savo ir šeimos visavertį gyvenimą... Ach....

p.s. o "senolis" dar net ne pensijoje cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syri: 25 liepos 2010 - 22:37
Tokie jau tie lietuviai esame.
Jei tevukas turi savo turto, tai be problemu galite patalpinti ji i seneliu namus, atsiprasau as ne taip supratau, maniau, kad senuciukas jusu tevukas.
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2010 07 25, 22:34)
o "senolis" dar net ne pensijoje  cool.gif

Oi, tai jums iš tiesų labai sunku (kai toks jaunas). doh.gif

Labai sunku, kai tėvai dar gana jauni pasiligoja. verysad.gif Bet jo atveju ta sunki liga tai gal ir pagalba iš viršaus. Nes negalios surakintą valdingą žmogų ji kiek apriboja, ir duoda galimybę apmąstyti, kaip gyveno (manau, kad net ir sunkiausio ligonio viduje vyksta tokie procesai), ir atgailauti (nors ne visada tai išoriškai būna matoma). g.gif
Papildyta:
QUOTE(sann @ 2010 07 25, 22:46)
Jei tevukas turi savo turto, tai be problemu galite patalpinti ji i seneliu namus,

Ir senelių namai tokiu atveju labai apsidžiaugs. Nes turtingiems kliūčių mažiau sudaroma.
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2010 07 25, 22:34)
Geriau jau jis tegu savo namuką užrašo pvz. seseriai kuriai nors ar pnš. (ar kokiems namams), kur ir gyventų toliau, bet aš su broliu per gerai jį pažįstame, kad leistume įsibrauti į mūsų asmeninius gyvenimus (o be reguliavimo tai jau nebūtų apsieta niekaip) lyg niekur nieko, nes jis taip nori.

Jeigu jūsų turtas nėra bendras su jūsų tėvu, ir jūs dėl to lengvai galite perleisti jį jo seseriai, tai manau, kad ji galėtų tapti ir jo oficiali globėja. Jūs tokiu atveju galėsite tėvą lankyti, kaip vaikai, pas ją, bet pagrindinis rūpestis teks tai seseriai.
Nes jei labai šiltų jausmų nebėra, tai gal ir geriau, kad jūs viską darytumėt iš širdies, o ne vien iš pareigos. g.gif
Beje, yra toks dalykas, kad jei testamento nėra (o dėl sveikatos būklės jis jau gal ir nepajėgus jo parašyti), tai sesuo, nukaršinusi, nieko negaus, o tas namukas liks jums su broliu, kaip pirmos eilės paveldėtojams (sesuo - jau antroji). g.gif
(Aš sakau čia, kaip yra juridiškai, o moraliai tai gal ir kitaip yra. smile.gif )

Čia aš jums sakau truputį į priekį, kad žinotumėt, kaip yra, ir galėtumėt geriau priimti jums tinkamą sprendimą. 4u.gif
Atsakyti

Jei testamento nera, tai paveldi turta visi vaikai ar tai buna pirmos santuokos, ar antos, trecios ir t.t.
Ir nuo to nepriklauso ar jus slaugysite tevuka, ar jusu tevo antros santuokos dukra.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

ateinu pas jus pasidžiaugti (kiek jau čia įmanoma džiaugtis šioje situacijoje...), kad mano tėvukas gavo SP-1, nuolatinės slaugos poreikio pažymą. Vienas didelis darbas kaip ir padarytas... Gavau taip pat nutartį iš teismo, kad per mėnesį laiko turiu susitarti su teismo psichiatrais dėl ekspertizės - va čia tai bus vargelio, jaučiu doh.gif
Norėjau jūsų paklausti, kas ėjote per teismą dėl globos - kiek žinau, kai žmogus teismo pripažįstamas neveiksniu, jam būtinai turi būti skiriamas globėjas, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Lauruška @ 2010 07 26, 11:36)
Sveikos  4u.gif

ateinu pas jus pasidžiaugti (kiek jau čia įmanoma džiaugtis šioje situacijoje...), kad mano tėvukas gavo SP-1, nuolatinės slaugos poreikio pažymą. Vienas didelis darbas kaip ir padarytas...

Taip, tai tikrai didelis darbas padarytas, žinant kaip daugumai dabar duoda ,,lengvai'' tą pilną slaugą. Nes tai ir rimti priežiūrai reikalingi pinigėliai. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lauruška @ 2010 07 26, 11:36)
Norėjau jūsų paklausti, kas ėjote per teismą dėl globos - kiek žinau, kai žmogus teismo pripažįstamas neveiksniu, jam būtinai turi būti skiriamas globėjas, ar ne?

Taip, neveiksniam žmogui būtinas globėjas. Ir globėjas skiriamas iškart, kai pripažįstamas neveiksnumas. Globa įsiteisėja per septynias dienas. Aišku, pats teismas gali trukti ir daugiau, kaip pusę metų.
Bet svarbu, kad tuos specialiuosius poreikius turit, nes tokį sunkų ligonį be pinigų išlaikyti sunku. Tik dabar turite ieškoti galimybių, kaip juos jau dabar gauti naudoti jo poreikiams, nes įprastiniu atveju jūs prie jų prieisite tik po globos nustatymo. O tai nelengva išlaikyti sunkų ligonį su jo poreikiais.
Gal jau ši, piniginė, problema jūsų išspręsta? g.gif
Atsakyti