Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 23 tema

Baklava

Dariau pagal šį receptą
http://giedrius-v.li....com/38764.html

Dariau pirmą kartą, prasikeikiau, nes su tokia tešla dirbau pirmą kartą..neturejau specialaus teptuko sviestui, tai viską tepiau pirštais, tai sviestuota buvau ir pati ir visa virtuvė biggrin.gif darant reikia kantrybės, nes tešla labai labai lengvai plyšta..bet skonis kompensavo viską! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2010 08 05, 10:00)
Baklava


Nesu ragavus sio dalyko,bet vis paziuriu i si recepta.Kaip ivertinsit skoni ir salduma 10 balu sistemoj? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2010 08 05, 12:53)
Nesu ragavus sio dalyko,bet vis paziuriu i si recepta.Kaip ivertinsit skoni ir salduma 10 balu sistemoj? ax.gif

Čia yra labai labai saldus ir kaloringas dalykas, paemus į rankas net varva riebalai biggrin.gif bet kadangi riebu šio skanėsto daug nesuvalgysi..
paragauti tikrai verta, nes i jį panašaus skanesto nelabai ir žinau..
vertinti galėčiau tik jei vertintumėm baklavų įdarus, nes galima daryt su tik pistacijom, ar tik migdolais, ar mišinį daryti, daryti tik su medum, ar tik su cukrum, dėti papildomų prieskonių ar nedėti...tada skonis skiriasi ir lygint galima..o dabar dariau tik su pistacijom, tai man tikrai labai patiko 10 balų thumbup.gif
Atsakyti
g.gif O kur baklavai lakstus teslos perkat? Tuos phyllo tešlos? Kokia kaina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 08 05, 13:20)
g.gif  O kur baklavai lakstus teslos perkat? Tuos phyllo tešlos? Kokia kaina? ax.gif

kai dariau baklavą, buvau ne lt tai problemų nusipirkt nebuvo..bet kai girdėjau yra Prismoj, kainos nežinau, bet manau apie 20 lt..
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2010 08 05, 13:22)
kai dariau baklavą, buvau ne lt tai problemų nusipirkt nebuvo..bet kai girdėjau yra Prismoj, kainos nežinau, bet manau apie 20 lt..

smile.gif dekui, alia kai viska susipirkus iseis i 50 doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 08 05, 13:25)
smile.gif  dekui, alia kai viska susipirkus iseis i 50 doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

na šis desertas yra tikrai brangus, bet gaminant pačiai pigiau gaunasi nei pirkt, o be to čia lt nėr net kur ir pirkt smile.gif
Atsakyti
As maximoje maciau prie saldytos teslos padeta kazkokia artai kinietiska ar tai kokia labai plonais lapais sufasuota tesla. Gal cia ji ir bus phyllo?
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2010 08 05, 15:14)
As maximoje maciau prie saldytos teslos padeta kazkokia artai kinietiska ar tai kokia labai plonais lapais sufasuota tesla. Gal cia ji ir bus phyllo?


Kurioje Maximoje matet? nes esu girdejus, kad jos ir Maximose buna, nors neteko matyt.
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 07 23, 18:01)
mergaites!!kokiu prikepiau sausainuku,jegele!! sviestiniai,tirpsta burnoj su traskia salzia plutele,bus vieni is mano mylimiausiu!   

receptas lengvutis paprastutis,o skonis nuostabus   wub.gif
Traskus sausainiukai kurie dingo per 6min.  


Katik issikepiau siu sausainuku, tik man gavosi blyniukai hihihi.gif Jauciu, kad per mazai miltu dejau ir dar truputi psukciavau, vietoj sviesto dejau kepiniu margarina, nzn ar galejo jis cia buti kaltas - alia skonis tai nerealus...labai skanus blyniukai thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 05 rugpjūčio 2010 - 14:50
QUOTE(sineja @ 2010 08 05, 12:42)
na šis desertas yra tikrai brangus, bet gaminant pačiai pigiau gaunasi nei pirkt, o be to čia lt nėr net kur ir pirkt  smile.gif

aš norėjau klaust, kiek lt kainuoja baklavos gabaliukas, o čia pasirodo nėra net pirkt jau pagamintos, kaip įdomiai unsure.gif
Atsakyti
Phyllo teslos tikrai yra IKI prie visokiu koldunu ir mantingos teslu. O pirkti yra tik kavinese as esu "Aldivane" kaune ragavusi, gabalelis gal kokie 6lt ar 8lt kainuoja. Pasakiskas desertas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti